Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2015., 18:01   #5441
Hvala puno na odgovoru. Čekat ću još tjedan dana pa ako m izostane, radim test. Nadam se da si u pravu ovo za urinoinfekciju. Antibiotike sam počela piti tek danas tak da oni nisu uzrok. Uostalom, mislim da je prerano za simptome. pokušati ću ostati mirna.
__________________
... and here I said it!
Poredmora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 18:05   #5442
Hvala i old_time. Puno ste mi pomogle obje.
__________________
... and here I said it!
Poredmora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 18:46   #5443
Ne živciraj se.
Ja sam na jesen izgubila previše živaca, nit jela, nit spavala, googlala sve i svašta jer mi je kasnila 12 dana!! Najviše što je ikad kasnila je bilo 2-3 dana.
Već sam samu sebe uvjerila u neke simptome, stalno muka, pa bol u trbuhu, itd..
Na kraju se ipak pojavila
Samo ti hoću reći da čak niti kašnjenje ne treba biti razlog za brigu. Smiri se, nisi trudna, paničariš bezveze
shtrumfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 01:33   #5444
Imam pitanje u vezi moguce trudnoce
Ja i decko smo imali odnos bez zastite al vrlo kratko,niti 20 sekundi te smo nastavili sa zastitom,i u tih 20 sekundi nije nista zavrsilo u meni
Nakon toga kasnila mi je tjedan dana, a sada malo vise od tjedan dana nakon zavrsetka osjecam blagu osjetljivost na mirise,nervozna sam,gladna ali i lose mi je kad pomislim na hranu te imam neko probadanje u trbuhu
Sada ide 5 tjedan od dana kad smo imali odnos
Malo mi je bed kupovat test zbog staraca pa se nadam nekom odgovoru ovdje jer bas me ovo muci malo
Hanibal King is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 11:01   #5445
Quote:
Hanibal King kaže: Pogledaj post
Imam pitanje u vezi moguce trudnoce
Ja i decko smo imali odnos bez zastite al vrlo kratko,niti 20 sekundi te smo nastavili sa zastitom,i u tih 20 sekundi nije nista zavrsilo u meni
Nakon toga kasnila mi je tjedan dana, a sada malo vise od tjedan dana nakon zavrsetka osjecam blagu osjetljivost na mirise,nervozna sam,gladna ali i lose mi je kad pomislim na hranu te imam neko probadanje u trbuhu
Sada ide 5 tjedan od dana kad smo imali odnos
Malo mi je bed kupovat test zbog staraca pa se nadam nekom odgovoru ovdje jer bas me ovo muci malo
pa daj kupi test, mislim kak ti je bed od staraca? jer moraju oni znat? ili odi na pregled
VenomLord is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 12:03   #5446
Test je 15 kn ako uzmeš samo jedan u ljekarni, 30 pakiranje od dva komada u dm-u.

Je li ti ta menga bila čudna, drukčija?
Nekad se pobrka implantacijsko krvarenje i menga.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 12:21   #5447
Tko je zapravo autor ovog posta? Jel se dečko od straha pretvara da je cura ili cura piše s dečkog accounta? Ili jednostavno netko zeza!
Uglavnom - ne, nisi trudna. Kupi test da se umiriš. Roditelji ne moraju znati.
hooly is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 12:22   #5448
bilo je normalno sve,grcevi prije menge i nikakav iscjedak se nije pojavio a poslije kad je dosla normalno je sve bilo,ugrusci i to,trajala 5-6 dana
I ovo je profil od mojeg decka ako se pitate zbog nicka
Hanibal King is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 20:57   #5449
Question Podrška?

Sa dečkom sam godinu i pol, kasnila mi je menstrucija 7 dana, 2 testa trudnoće pokazala su se pozitivnim, ostisla kod ginekologice i evo u drugom sam mjesecu trudnoće... Decko je od moje prve sumnje na trudnoću pa sve do danas bio pun podrške i uz mene je 100 %. Naravno strah me bilo reći mu, ima tek 22 godine, ali njegova reakcija je s moje strane bila potpuno neočekivana, reagirao je zagrljajem da me skoro ugušio!
Problemi su ovi... Ja imam tek napunjenih 18 godina, završen 3. razred srednje škole ( odlična učenica, nitko ovo nije očekivao od mene), decko je zaposlen sezonski, živi sa svojim roditeljima... Kad smo već kod roditelja, moji roditelji su tip skola-faks-posao pa onda tek obitelj! Iako su u vrlo dobrim odnosima s dečkom, isto tako sam ja sa njegovim roditeljima jako dobra, jednostavno im ne mogu to priopćiti. Strahopoštovanje rekla bih. Strah me da ne budu za pobačaj, da ne prihvate činjenicu da u meni raste živo biće, strah me sta ce biti sa mojim školovanjem, strah me reakcije roditelja od dečka (sto ce oni misliti o meni kada saznaju), strah me buducnosti mene, djeteta i dečka.
Pobacaj je opcija, ali otkako sam saznala da sam trudna, te iste sekunde ja sam to dijete zavoljela i evo stalno pričam. I decko i ja smo zaljubljeni vise nego ikad!
nacin odgajanja mojih roditelja od mene je stvorilo osobu koja zna raspolagati sa novcem, kuhinja mi nije strana stvar, ali sve je to manje bitno, moje srce je puno ljubavi za moju bebu. Iako, moje godine same po sebi govore da meni treba pomoć roditelja, dal s moje ili dečkove strane. A oboje smo poprilično sigurni da ce nas obje strane odbaciti. Molim vas cure, zene, majke recite mi neki savjet, sto da radim... Osuđivati ce me mnogi iz moje okoline, od vas bi ovako virtualno barem molila neki savjet, podršku...
TracyChapman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 22:25   #5450
Tracy ovo je ovdje zapravo vjerojatno off topic, ali dok moderatori ne prebace na odgovarajuću temu samo ću ti kratko reći - 99% roditelja neće biti sretno ako čuju da im je 18-godišnja kćer trudna, ali isto tako 99% roditelja sasvim sigurno neće odbaciti dijete zbog toga. Tako da mislim da se previše brineš. Možda ili vjerojatno će biti ljuti ili "ljuti" (više panični i zabrinuti za tvoju budućnost), moguće da će pokušati sugerirati pobačaj, eventualno te čak i nagovarati...ali ako inače imate normalan odnos i ako su imalo normalni ljudi (a ne sumnjam da jesu) sasvim sigurno te neće "odbaciti".

A okolinu zaboravi. Nije ti lako, vjerujem, ali to je tvoja stvar, ne stvar okoline.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 21:40   #5451
Pozdrav, imao sam seksualni odnos s djevojkom u toku menstruacije, to joj je bio 5. dan menstruacije, tokom odnosa, kondom je puknuo, nakon, nisam siguran ako je nesto uslo unutra ili ne jer imam naviku da par sekundu prije svrsavanja ga izvadim van, cura je odmah maramicama si obrisala vaginu, i odmah je otusirala , nakon par sati uzela je pilulu za dan poslije, dali trebamo biti zabrinuti u vezi trudnoce? danas joj je 6. dan menstruacije i jos krvari normalno..
puknut is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 04:28   #5452
Trebalo bi biti ok.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 10:42   #5453
Imate u mojem potpisu "u ormaru" jeftine testove...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 12:50   #5454
Unhappy

Pozdrav svima!
Od zadnje mjesečnice (koja je bila 3.5.) radimo na bebi. Ciklusi su mi uvijek uredni, mjesečnica dolazi redovito i ovaj je mjesec trebala stići 4.6., međutim nema je. Naravno, ja sam se odmah prvi dan kašnjenja poradovala i napravila clearblue digitalni test koji je bio negativan. Zaključila sam da je prerano te sam sinoć i jutros opet radila test, ovaj put First Sign i oba su negativna.

Kod ginekologa sam bila prije 15-ak dana i sve je u redu, nemam nikakve ciste ni ostale teškoće. Danas mi je, prema mom izračunu, 18 dpo pa me zanima ima li netko slična iskustva i bi li sada već testovi trebali pokazati pozitivan rezultat?
pink panthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:20   #5455
Možda jednostavno nije uspjelo iz prvog pokušaja, to nije neobično, mnogima koji nemaju problema i rade aktivno na bebi treba više ciklusa.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 15:12   #5456
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Možda jednostavno nije uspjelo iz prvog pokušaja, to nije neobično, mnogima koji nemaju problema i rade aktivno na bebi treba više ciklusa.
Ma jasno, nisam se zapravo niti nadala da ću zatrudnjeti isprve. Ali nakon što mi prvi put od puberteta kasni mjesečnica, jedino mi je trudnoća pala napamet Da sam dobila mengu ne bih se uopće zabrinjavala, ali ovako menga kasni, a testovi negativni
pink panthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 15:19   #5457
Jel moguće da si imala kasniju ovulaciju? Jesi sigurna da je test negativan? Na testovima se nekad ne vidi do cca 19 dpo kak spada pa bih ja na tvom mjestu pričekala koji dan, kupila obični test za 15kn u ljekarni (zaboravila kak se zove) i napravila ga. Sretno!

Ubuduće nemoj trošit na skupe testove, osim kad buš fakat trudna pa kao za uspomenu... Ovaj za 15kn je čist fajn, a dugoročno je najbolje naručit s ebaya.

EDIT: Test se zove GRAVIGNOST MINI
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 16:05   #5458
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Jel moguće da si imala kasniju ovulaciju? Jesi sigurna da je test negativan? Na testovima se nekad ne vidi do cca 19 dpo kak spada pa bih ja na tvom mjestu pričekala koji dan, kupila obični test za 15kn u ljekarni (zaboravila kak se zove) i napravila ga. Sretno!

Ubuduće nemoj trošit na skupe testove, osim kad buš fakat trudna pa kao za uspomenu... Ovaj za 15kn je čist fajn, a dugoročno je najbolje naručit s ebaya.

EDIT: Test se zove GRAVIGNOST MINI
Pa moguće je da je bila kasnija ovulacija, a da ja to nisam primijetila. Zbilja je čudno da mi kasni i zato sam se ponadala da sam trudna Čitala sam po netu da su mnoge žene imale lažno negativne testove i tek nakon nekoliko tjedana bi bili pozitivni. Ako ne dobijem još nekoliko dana, ponovit ću test, probat ću ovaj Gravignost. Hvala ti!
pink panthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 16:21   #5459
Quote:
pink panthera kaže: Pogledaj post
ovaj je mjesec trebala stići 4.6.,
Ako ti kasni tek pet dana, nije čudo da su testovi negativni. Pričekaj kojih tjedan dana pa ponovi, ako bude negativan a ne dobiješ odi ponovo ginekologu nek te pošalje na vađenje bete. To je najsigurnije. Sretno
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 18:23   #5460
Hvala vam, cure, malo ste me utješile
pink panthera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.