Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2009., 11:53   #1
Ignoriranje, ignoriranje...

Evo....Ispricala sam mu se nakon sto sam ga u prosli cetvrtak kritizirala da se osjecam kao da pricam s vjetrom ponekada, da mislim da gubi interes... prije sam isto znala impulzivno reagirati,no rijetko i u fazi pms-a, ali bismo sve rijesili....od cetvrtka i mojih isprika se nije javljao te sam ga pitala u utorak mozemo li razgovarati i da me nazove, rekao je da je sad pospan, da ne zna nista i da se mozemo cuti sutra da me moze nazvati...medjutim nije me nazvao jucer, a ja ne mogu spavati. cijelo vrijeme me ignorira, to tako boli...vise nego prekid svih odnosa. ..do proslog utorka je sve bilo u redu, rekao je da mu je stalo i bilo mu je lijepo. buduci da imam samo jednu vezu prije njega,nemam iskustva i ne znam kako da se postavim vise, cudno mi je da netko moze tako izignorirati osobu do koje joj je stalo i da cak ne zeli razgovarati...ok,mozda mu je pun kufer svega, ali da ne zasluzujem razgovor i ta sutnja, a zvao me ucestalo i veselila sam se svakom pozivu i vidjanju.....


ukoliko je netko imao iskustva s ovime ili ima neki iskren savjet puno hvala...
emotivna_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 11:59   #2
Quote:
emotivna_cura kaže: Pogledaj post
Evo....Ispricala sam mu se nakon sto sam ga u prosli cetvrtak kritizirala da se osjecam kao da pricam s vjetrom ponekada, da mislim da gubi interes... prije sam isto znala impulzivno reagirati,no rijetko i u fazi pms-a, ali bismo sve rijesili....od cetvrtka i mojih isprika se nije javljao te sam ga pitala u utorak mozemo li razgovarati i da me nazove, rekao je da je sad pospan, da ne zna nista i da se mozemo cuti sutra da me moze nazvati...medjutim nije me nazvao jucer, a ja ne mogu spavati. cijelo vrijeme me ignorira, to tako boli...vise nego prekid svih odnosa. ..do proslog utorka je sve bilo u redu, rekao je da mu je stalo i bilo mu je lijepo. buduci da imam samo jednu vezu prije njega,nemam iskustva i ne znam kako da se postavim vise, cudno mi je da netko moze tako izignorirati osobu do koje joj je stalo i da cak ne zeli razgovarati...ok,mozda mu je pun kufer svega, ali da ne zasluzujem razgovor i ta sutnja, a zvao me ucestalo i veselila sam se svakom pozivu i vidjanju.....


ukoliko je netko imao iskustva s ovime ili ima neki iskren savjet puno hvala...
Stavio te on hold, jer si prigovarala. Sad mu pokaži da si jaka i ne zovi ga, ukoliko si spremna na ishod kakav god. Ukoliko nisi...a ne znam onda. Jer ako se sad kreneš ispričavat za prigovaranje i spika neću više, volim te... gaziš samu sebe. Moraš mu dati do znanja da te može imati samo takvu kakva jesi (skupa s prigovaranjem). Moj savjet ne javljaj se, makar se ni on više ne javio...
Ne znam jesi li shvatila bit priče... malo sam zbrkana danas
dora5512 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:07   #3
shvatila sam bit. ne pada mi na pamet da mu govorim da ga volim jer je proslo tek tri mjeseca, po meni su to rijeci koje se ne izgovaraju tek tako. rekla sam mu da mi je stalo i ispricala se. spremna sam na sve,naravno. samo sam htjela reci koliko ignoriranje boli i pitati da li se osoba do koje ti je stalo zaista moze ignorirati ukoliko se druga strana ispricala? hm...ovo ne bih nikome pozeljela.
emotivna_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:28   #4
Ispričala si se, pokazala si da ti je stalo, više se ne javljaj. Na njemu je red. Ako mu je stalo on će se tebi javit. Ako se ohladio bar ćeš znat na čemu si i krenut dalje. Nemoj samo provodit dane u iščekivanju poziva. Smatram da tko se ne javi tjedan dana, a bez nekog opravdanog razloga, jednostavno (više) nije dovoljno zainteresiran. Ignoriranje je "fini" odjeb, primjenjuju ga kukavice/neodlučni/nezreli.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:29   #5
bila u sličnoj situaciji i evo iz iskustva ti govorim da ne ponižavaš samu sebe.

ak se hoće pravit grbav nek se pravi, proći će ga kad tad.

a dok čekaš da ga prođe do tad nađi neku zanimaciju.

i zapamti samo jedno da koliko se ti sama cijeniš toliko će te i on cijeniti, ni više ni manje.
Tara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:44   #6
hvala vam na savjetima, definitivno se necu javljati vise iako mu je i rodjendan za par dana i iako je kod njega nesto moje ostalo. jedna frendica mi je savjetovala da ja njega nazovem, da budem odrasla i da ne rijesavam preko poruka. no jednostavno ako on nista ne kaze nakon 5 poruka koje sam poslala i u kojima sam inzinstirala samo da razgovaramo ili telefonski ( njemu je inace 0 kn/min.,dakle nikakav trosak) ili da se vidimo onda bi moji pozivi bili samo gusenje. imam puno obaveza;od treninga do ucenja za ispite no nocu kad legnem i pomislim da me ignorira...ufff... .zar na moje pitanje jednostavno ne moze odgovoriti ne zelim,nema smisla...ovako mi je samo gore, ova taktika ima smisla mozda kada se primjenjuje za najgore neprijatelje, ali ja ju cak i onda ne bi primjenila...
emotivna_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:47   #7
nemoj previše analizirati, samo sebe potkopavaš i mučiš.

budeš vidjela kad tad na čemu si.

daj si mira i bavi se treningom i učenjem.
Tara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:47   #8
I tih 5 poruka ti je previse sto si mu poslala.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:05   #9
znam da je previse no ignoriranje je bolno i prije bih pretrpila svaku uvredu i prekid nego to. svi smo mi razlicitog karaktera, ja volim imati cistu situaciju, a ne ovo... no tjesi me spoznaja da sam se stvarno potrudila i ispricala, a nekima je i to tesko...on se vodi za razumom, a ja za emocijama. no dobro,ovako se samo vrtim u krug i analiziram,shvatila sam bit vasih savjeta,posebno tarin jer se nasla u slicnoj situaciji. hvala vam.
emotivna_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:09   #10
evo iskreno prvih pet dana će te žuljati prstići a nakon toga se nećeš ni sjetiti nit će ti pasti napamet da mu išta pošalješ.

strpljen - spašen

Tara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:11   #11
[QUOTE=emotivna_cura;22484580]Evo....Ispricala sam mu se nakon sto sam ga u prosli cetvrtak kritizirala da se osjecam kao da pricam s vjetrom ponekada, da mislim da gubi interes... prije sam isto znala impulzivno reagirati,no rijetko i u fazi pms-a, ali bismo sve rijesili....od cetvrtka i mojih isprika se nije javljao te sam ga pitala u utorak mozemo li razgovarati i da me nazove, rekao je da je sad pospan, da ne zna nista i da se mozemo cuti sutra da me moze nazvati...medjutim nije me nazvao jucer, a ja ne mogu spavati. cijelo vrijeme me ignorira, to tako boli...vise nego prekid svih odnosa. ..do proslog utorka je sve bilo u redu, rekao je da mu je stalo i bilo mu je lijepo. buduci da imam samo jednu vezu prije njega,nemam iskustva i ne znam kako da se postavim vise, cudno mi je da netko moze tako izignorirati osobu do koje joj je stalo i da cak ne zeli razgovarati...ok,mozda mu je pun kufer svega, ali da ne zasluzujem razgovor i ta sutnja, a zvao me ucestalo i veselila sam se svakom pozivu i vidjanju.....


1. Ispricala sam mu se nakon sto sam ga u prosli cetvrtak kritizirala da se osjecam kao da pricam s vjetrom ponekada, da mislim da gubi interes...

greška broj 1. ili kritiziraš ili ne, nema smisla kritizirati i onda se poslije ispričavati za svoje mišljenje

greška broj 2. slati poruke iako nakon prve nema odgovora...djeluje malo očajno a to nikome nije privlačno
Coldplay25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:17   #12
ma i ovako sam se spustila ispod svog nivoa kad moram nekoga moliti za razgovor, taman posla da jos nesto saljem, vrijeme je da upotrijebim glavu i da zaspem po noci.


tara thnx puno
emotivna_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:27   #13
1.kritiziranje zbog straha; on vise voli djelima pokazivati, a ja sam emotivka kojoj rijeci puno znace, u prijevodu jaaako neiskusna...

2.obecala sam si da necu vise presucivati stvari kao u prvoj vezi,moje misljenje je da bi bilo ocajno da sad idem nesto slati ili ga zvati. dapace,kao sto sam i napisala bolje da kaze da je kraj nego da me ignorira.ima puno muskaraca na ovom svijetu i rekla sam mu da sam otkantala par njih zbog njega,no on uopce nije ljubomoran...

mozda jednostavno nasa kombinacija nije uspjesna, ali onda budi musko i reci kad te se pita hoces li da sve prekinemo a ne sutiti k'o zadnja da ne kazem sto.
emotivna_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:36   #14
Quote:
emotivna_cura kaže: Pogledaj post
1.kritiziranje zbog straha; on vise voli djelima pokazivati, a ja sam emotivka kojoj rijeci puno znace, u prijevodu jaaako neiskusna...

2.obecala sam si da necu vise presucivati stvari kao u prvoj vezi,moje misljenje je da bi bilo ocajno da sad idem nesto slati ili ga zvati. dapace,kao sto sam i napisala bolje da kaze da je kraj nego da me ignorira.ima puno muskaraca na ovom svijetu i rekla sam mu da sam otkantala par njih zbog njega,no on uopce nije ljubomoran...

mozda jednostavno nasa kombinacija nije uspjesna, ali onda budi musko i reci kad te se pita hoces li da sve prekinemo a ne sutiti k'o zadnja da ne kazem sto.
a tim se apsolutno slažem, ali što je najbolje nije on usamljen u tome...naime puno "frajera" jednostavno se vodi logikom "skužit će sama" što je i meni KATASTROFA
Coldplay25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:37   #15
Quote:
emotivna_cura kaže: Pogledaj post
1.kritiziranje zbog straha; on vise voli djelima pokazivati, a ja sam emotivka kojoj rijeci puno znace, u prijevodu jaaako neiskusna...

2.obecala sam si da necu vise presucivati stvari kao u prvoj vezi,moje misljenje je da bi bilo ocajno da sad idem nesto slati ili ga zvati. dapace,kao sto sam i napisala bolje da kaze da je kraj nego da me ignorira.ima puno muskaraca na ovom svijetu i rekla sam mu da sam otkantala par njih zbog njega,no on uopce nije ljubomoran...

mozda jednostavno nasa kombinacija nije uspjesna, ali onda budi musko i reci kad te se pita hoces li da sve prekinemo a ne sutiti k'o zadnja da ne kazem sto.
boldano - to ti je velika greška (nikad ne govori muškarcu da ti je jedini jer će si onda dat oduška, ovak bolje da nikad ne zna na čem je, bar u samom početku veze)
boldano i underline - to pokazuje kakav je, pišonja i kukavica
Tara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:55   #16
eh ako se vodi za tom logikom skuzit ce sama onda je veliki licemjer!
cak sam mu i rekla pa zamisli kako bi tebi bilo da te cura do koje ti je stalo ignorira.

ma velika je pogreska sto sam im uopce rekla da sam zauzeta, trebala sam se zbariti sa nekim od njih i misliti samo na sebe,uvjerena sam da bi sada bilo sve u redu jer mu ne bi pridavala znacajnu paznju...ali ja to ne mogu jer mi je stalo.
emotivna_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:59   #17
nemoj sad razmišljati kaj bi bilo da je bilo.

sljedeći put napravi onak kak treba biti.

uostalom kaj se ti njemu imaš opravdavati, svoje si rekla i nemaš se potrebe više opravdavati.
Tara7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 14:07   #18
Quote:
emotivna_cura kaže: Pogledaj post
shvatila sam bit. ne pada mi na pamet da mu govorim da ga volim jer je proslo tek tri mjeseca, po meni su to rijeci koje se ne izgovaraju tek tako. rekla sam mu da mi je stalo i ispricala se. spremna sam na sve,naravno. samo sam htjela reci koliko ignoriranje boli i pitati da li se osoba do koje ti je stalo zaista moze ignorirati ukoliko se druga strana ispricala? hm...ovo ne bih nikome pozeljela.
Muškarac koji svoju djevojku stavi na led zbog iznošenja mišljenja je kreten. A ne želiš si kretena za dečka, ne?

Naravno da ne želiš. Nisi ti kreten.

Kada ti se javi, a javit će ti se kada ga zasvrbi, ti ćeš se na mobitel javiti s "oprostite, tko ste vi" jer ćeš njegov broj obrisati čim pročitaš ovaj post. Lijepo si nađi kakvog normalnijeg tipa, a on neka se duri na fufice iz kvarta.


P.S.
A ti, da ostaneš ne-kreten, ne budeš više govorila stvari tipa "otantala sam trojicu da budem s tobom". Jer onak, to je malkice kretenski, ali žensko si pa si sklona kompliciranju.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 14:08   #19
imas pravo za sve sto si napisala. zivot ide dalje, s njim ili bez njega!

sada idem uciti jer rokovi se blize, a gradiva je puno

Tara
emotivna_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 14:09   #20
Quote:
emotivna_cura kaže: Pogledaj post
imas pravo za sve sto si napisala. zivot ide dalje, s njim ili bez njega!

sada idem uciti jer rokovi se blize, a gradiva je puno

Tara
nema na čemu i javi da čujem jel ima novosti
Tara7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.