Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2009., 12:16   #101
Quote:
shinobi_ kaže: Pogledaj post
Nemoj da ti počnem pričati kako zna kod žena zasmrditi, uff, samo kada se prisjetim muka mi je.

Inače moj miriše na polja lavande.
ma jesi gay!!!!!!!!!!!!!!
re_play is offline  
Old 07.07.2009., 12:17   #102
Quote:
re_play kaže: Pogledaj post
ma jesi gay!!!!!!!!!!!!!!
ti tata gey....heh sala.....ja samo govorim iz iskustva kakvog moj malla voli...
Blacky_zg is offline  
Old 07.07.2009., 12:30   #103
Ja sam jednom bila u busu, a neki lik iza drkao .. PAS MATER kako je smrdjelo, Isuse Bože, drugačije ga ne bih ni skontala .
Miss_Claws is offline  
Old 07.07.2009., 12:44   #104
Quote:
Miss_Claws kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom bila u busu, a neki lik iza drkao .. PAS MATER kako je smrdjelo, Isuse Bože, drugačije ga ne bih ni skontala .

možda mu je k..c crk'o pa ga je reanimirao?
asdfgh is offline  
Old 07.07.2009., 13:01   #105
Quote:
Miss_Claws kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom bila u busu, a neki lik iza drkao .. PAS MATER kako je smrdjelo, Isuse Bože, drugačije ga ne bih ni skontala .
Jbte koji njuh ti imaš,meni cijeli dan nešto smrdi kada dođem kod prijateljice a nigdje nikoga,šta bi to moglo biti
leptirica 2 is offline  
Old 07.07.2009., 13:42   #106
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Jbte koji njuh ti imaš,meni cijeli dan nešto smrdi kada dođem kod prijateljice a nigdje nikoga,šta bi to moglo biti
to bi moglo biti njezin dragi lezi u krevetu s crknutom masinom ..hehe
Blacky_zg is offline  
Old 07.07.2009., 15:12   #107
Quote:
Blacky_zg kaže: Pogledaj post
to bi moglo biti njezin dragi lezi u krevetu s crknutom masinom ..hehe
Jbte sad sam se sjetila da žena
leptirica 2 is offline  
Old 07.07.2009., 17:32   #108
Quote:
Nesi kaže: Pogledaj post
Mislim da treba uvaziti razlicitosti i prihvatiti da nekome moze biti neugodan onaj miris koji je tebi poticajan.

Isto tako, ne luce svi organizmi jednake mirise, a ovaj cjelodnevni miris je velikim dijelom znoj, ciji sastojak je i urin, kojeg definitivno nema svaka osoba jednakog.

Preporucam ne gutati antibiotike prije nego se ustanovi o cemu je rijec.
Antibiotici NE lijece sve, ma sto god neki mislili o tome...

A zenama miris oscilira ovisno o dijelu ciklusa u kojem se nalazi. Cudi me da ti, kao zena, to ne znas. I da, uistinu postoji prilicno jak miris uoci pocetka menstruacije i za vrijeme iste koji nekima uistinu moze biti sve, samo ne poticajan.
Ako je ovo mene islo.... Ja sam samo iznosila svoje misljenje i nigdje nisam generalizirala. Potpuno sam svjesna toga da se ljudi razlikuju. Ono sto sam napisala ne smatram indikativnim misljenjem opce populacije, vec je to moje misljenje s kojim se ostali mogu slagati ili ne.
Druga stvar, zbilja nisam imala potrebu detaljno obrazlagati svaku svoju rijec. Neugodan miris u dosta slucajeva potjece zbog neravnoteze bakterijskih kultura. Pametan lijecnik ce napraviti pregled prije nego napise recept za antibiotike. Dobro mi je poznato sto antibiotici lijece, a sto ne. Niti ovaj dio mog posta nije bio generaliziran niti je kao takav trebao biti shvacen.
Treca stvar, ljudi se međobno razlikuju pa tako i njihova fiziologija. Pogotovo ako zene uzimaju hormone u obliku kontracepcijskih tableta.
Zbilja ne vidim zasto nekim ljudima forum sluzi kako bi popljuvali neko misljenje koje se ne slaze s njihovim ili komentirali tuđe postove na omalovazavajuci nacin.
Arwen1 is offline  
Old 07.07.2009., 18:45   #109
cure ako vam smrdi perite mu ga prije sexa...hhhhh
Blacky_zg is offline  
Old 07.07.2009., 19:45   #110
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
Je li netko od muškaraca nekad imao osjećaj (ili možda čak bio siguran) da mu penis miriše neugodno ili neka od žena (ili muškaraca?) prilikom oralnog seksa primjetila loš miris/okus partnerovog penisa? Kakva su vam iskustva s tim?
A nisan nikada bila u krevetu sa nekim prljavim čovikom, tako da nisan ni imala takih problema.... A da mi zasmrdi, ja bi mu to otvoreno kazala. Ja san uvik direktna...
Pegi Bandi is offline  
Old 07.07.2009., 20:43   #111
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Jbte koji njuh ti imaš,meni cijeli dan nešto smrdi kada dođem kod prijateljice a nigdje nikoga,šta bi to moglo biti
Sjedio faker iza mene
Ne znam što bi to moglo biti, razgledaj ti malo uokolo, za svaki slučaj .. Možda netko iza kauča / kreveta / bilo čega drka na tebe
Miss_Claws is offline  
Old 07.07.2009., 21:04   #112
nije loš miris. al maksimalno 24 sata bez tuša. nakon toga je već....srceparajuće.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 07.07.2009., 21:10   #113
Quote:
Miss_Claws kaže: Pogledaj post
Sjedio faker iza mene
Ne znam što bi to moglo biti, razgledaj ti malo uokolo, za svaki slučaj .. Možda netko iza kauča / kreveta / bilo čega drka na tebe
Sada si me uplašila
Idem pogledati iza kauča,mogla bi i ispod,čekaj,čekaj čini mi se da nekoga čujem
kuc.kuc-jeli to crvenkapica
leptirica 2 is offline  
Old 08.07.2009., 00:14   #114
Ako odrzavas higijenu tela uredno, neces imati problema sa time!
brutalni is offline  
Old 08.07.2009., 12:13   #115
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Sada si me uplašila
Idem pogledati iza kauča,mogla bi i ispod,čekaj,čekaj čini mi se da nekoga čujem
kuc.kuc-jeli to crvenkapica

Otkini ga, tko god bio ! -.-
Miss_Claws is offline  
Old 08.07.2009., 12:16   #116
Quote:
Miss_Claws kaže: Pogledaj post

Otkini ga, tko god bio ! -.-
Riknuti miš
leptirica 2 is offline  
Old 08.07.2009., 12:22   #117
Naravno da zna zasmrdjeti , ono , kad dođe s posla, vruće je vani i tak to.. bez obzira ako se i 2put dnevno tuširaš, pa to je normalno..
Ja mu lijepo velim - fuj , smrdi ti ta tvoja kitica, po pišalini , operi ju , pa se tomu smijemo, opere se i sve super..Nema problema, ne treba se iz tog radit neka velika fama..(često ga i ja znam prati, on se kupa i sad ja njega trebam ribat..Šamponirat kosu, sve..To je valjda neki naš fetiš )

Mislim smrdljivog nebi stavljala u usta za ništ..
__________________
ursula1000 is offline  
Old 08.07.2009., 12:58   #118
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Ja mu lijepo velim - fuj , smrdi ti ta tvoja kitica, po pišalini , operi ju , pa se tomu smijemo, opere se i sve super..

smrdi ti ta tvoja kitica!

aupičku, ovo me skoro ugušilo.

asdfgh is offline  
Old 08.07.2009., 13:02   #119
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Naravno da zna zasmrdjeti , ono , kad dođe s posla, vruće je vani i tak to.. bez obzira ako se i 2put dnevno tuširaš, pa to je normalno..
Ja mu lijepo velim - fuj , smrdi ti ta tvoja kitica, po pišalini , operi ju , pa se tomu smijemo, opere se i sve super..Nema problema, ne treba se iz tog radit neka velika fama..(često ga i ja znam prati, on se kupa i sad ja njega trebam ribat..Šamponirat kosu, sve..To je valjda neki naš fetiš )

Mislim smrdljivog nebi stavljala u usta za ništ..
Prilično iskreno,nema šta
leptirica 2 is offline  
Old 08.07.2009., 13:18   #120
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Naravno da zna zasmrdjeti , ono , kad dođe s posla, vruće je vani i tak to.. bez obzira ako se i 2put dnevno tuširaš, pa to je normalno..
Ja mu lijepo velim - fuj , smrdi ti ta tvoja kitica, po pišalini , operi ju , pa se tomu smijemo, opere se i sve super..Nema problema, ne treba se iz tog radit neka velika fama..(često ga i ja znam prati, on se kupa i sad ja njega trebam ribat..Šamponirat kosu, sve..To je valjda neki naš fetiš )

Mislim smrdljivog nebi stavljala u usta za ništ..
znaci dobro sam reko peres mu ga prije a...hehe? KITICA hahah malla ili ....hahahahaha
Blacky_zg is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger