Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 13:02   #1
Svrha upadanja curama - pogled iz ženskog ugla

Inspiriran ovom temom, samo mi se nameće pitanje: cure, po vama, koja je svrha uleta?

Gledam cure što pišu, bilo je simpatično dok me nije pozvao na kavu, time je sve upropastio. Druga kaže "pitao me gdje je najbliža teretana, time je pokazao hrabrost, ali sve je upropastio pričom o sebi"... Pa mene zanima, što vi mislite, zašto vama dečki prilaze? Da vam boostaju ego, ili da nešto postignu? ok, meni je jasno da ne može svaki ulet biti uspješan, ali griješim li ja kada mislim da je ono što vi nazivate simpatičnim - dobar ulet?! Kako se onda takav dobar ulet može pokvariti pozivom na kavu(zbog čega sam i uletio)

Molio bih modove da ovu temu ne spajaju ni s gore navedenom, ni sa tips&tricks, jer tematika nije slična, ovome je cilj proučiti kako ženski mozak funkcionira, makar kod LJES-ovki
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:23   #2
Sve su to ženske trčarije ne bi li izbjegle da kažu - tip mi nije napet.
A to šta pišu na forumu, pišu valjda jer ni same nisu svjesne da je upravo to razlog - nije im napet. Pa razloge tražu u glupim stvarima tipa - upad mu je bio glup...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:27   #3
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Sve su to ženske trčarije ne bi li izbjegle da kažu - tip mi nije napet.
A to šta pišu na forumu, pišu valjda jer ni same nisu svjesne da je upravo to razlog - nije im napet. Pa razloge tražu u glupim stvarima tipa - upad mu je bio glup...
al dobro, nisam na to mislio, al ima dosta primjera gdje su rekle: sve je bilo super i pričali smo, i bilo je simpatično dok me nije pozvao na cugu... pa kada da te pozove na cugu, ako ne sada
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:28   #4
Nema dobar i loš upad...ili si uletio ili nisi
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:29   #5
Bože, pa stoput mi je normalnije da mi netko jednostavno kaže zapela si mi za oko - ajmo na kavu, nego da pokuša ono s teroristima . Naravno da se za to i prilazi, zamisli što će ti netko prići da TEBI boosta ego, moš mislit .
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:31   #6
Quote:
oki_doki kaže: Pogledaj post
Nema dobar i loš upad...ili si uletio ili nisi
pa dobar je ako uletiš i ostaneš... loš ako uetiš i izletiš... osim ako je pozoveš na cugu, onda je dobar ulet i ako izletiš
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:34   #7
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ovome je cilj proučiti kako ženski mozak funkcionira, makar kod LJES-ovki
salis se, jelda?
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:36   #8
Quote:
Lanchetoo kaže: Pogledaj post
Bože, pa stoput mi je normalnije da mi netko jednostavno kaže zapela si mi za oko - ajmo na kavu, nego da pokuša ono s teroristima . Naravno da se za to i prilazi, zamisli što će ti netko prići da TEBI boosta ego, moš mislit .
hm, nisam ja rekao da JA prilazim da joj boostam ego, nego da ONA prihvaća spiku jer joj to prija, iako ne misli ništa s tim... a kad ja konkretiziram svoje želje, onda njoj ne odgovara

ne govorim ja o đikanskim spikama, nego baš o prilaženju s nekom normalnom pričom, s ciljem upoznavanja
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:38   #9
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
salis se, jelda?
vezano za ulete

ajd reci, nije li malo nelogično da je ulet "uspio" i simpatičan, a ona slobodna odbije poziv na kavu?

operacija uspješna, pacijent umro
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:40   #10
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
hm, nisam ja rekao da JA prilazim da joj boostam ego, nego da ONA prihvaća spiku jer joj to prija, iako ne misli ništa s tim... a kad ja konkretiziram svoje želje, onda njoj ne odgovara

ne govorim ja o đikanskim spikama, nego baš o prilaženju s nekom normalnom pričom, s ciljem upoznavanja
Ma kontam te, malo sam čudno složila rečenicu u onom postu gore. Te vjerojatno i unaprijed znaju da će ga odjebat, ali im godi pažnja, ne vidim druge . A možda žele da se to malo sporije odvija..ono prvo razmijenite brojeve pa par porukica i onda kava. Po mom sve ok, dok to ne počne bit natezanje i razvlačanje .
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:44   #11
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Sve su to ženske trčarije ne bi li izbjegle da kažu - tip mi nije napet.
A to šta pišu na forumu, pišu valjda jer ni same nisu svjesne da je upravo to razlog - nije im napet. Pa razloge tražu u glupim stvarima tipa - upad mu je bio glup...
Izjava nije mi napet ništa ne govori o uzrocima.

Svaki onaj koji nešto zna o evolucijskoj psihologiji zna da ženu, kao recimo muškarca, neće privući (samo) fizički izgled. Problem je samo što je to danas sve malo sjebano u glavi. Onaj tko hoće može pogledati temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=600735.

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
al dobro, nisam na to mislio, al ima dosta primjera gdje su rekle: sve je bilo super i pričali smo, i bilo je simpatično dok me nije pozvao na cugu... pa kada da te pozove na cugu, ako ne sada
A, gle, takve su cure sjebane. Zato to i pišu. Nažalost ovdje ne forumu nećeš dobiti realno stanje stvari jer ima neproporcionalno (u usporedbi s vanjskim životom) velik broj sjebanih ljudi. Jedini pravi pokus bi ti bio uletavati i uletavati.

Quote:
Lanchetoo kaže: Pogledaj post
Bože, pa stoput mi je normalnije da mi netko jednostavno kaže zapela si mi za oko - ajmo na kavu, nego da pokuša ono s teroristima . Naravno da se za to i prilazi, zamisli što će ti netko prići da TEBI boosta ego, moš mislit .
Pa naravno da je normalnije. Ali pitanje je, koliko sam shvatio, jeste li to kad doživjele, kako ste reagirale i zašto.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:49   #12
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
vezano za ulete

ajd reci, nije li malo nelogično da je ulet "uspio" i simpatičan, a ona slobodna odbije poziv na kavu?

operacija uspješna, pacijent umro
ajde malo budi logican.
to su vec neke psihoze u glavi, i kod takvih budi sretan sto su te odjebale.

uuu. zeleni rides again.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:52   #13
Quote:
Lanchetoo kaže: Pogledaj post
Ma kontam te, malo sam čudno složila rečenicu u onom postu gore. Te vjerojatno i unaprijed znaju da će ga odjebat, ali im godi pažnja, ne vidim druge . A možda žele da se to malo sporije odvija..ono prvo razmijenite brojeve pa par porukica i onda kava. Po mom sve ok, dok to ne počne bit natezanje i razvlačanje .
pa lakše se izvući ako s manijakom popiješ janu, nego ako mu daš broj

npr ja te pozovem na cugu sada, nakon 5 minuta"poznanstva" i odemo 20 minuta na kavu, jer oboje žurimo negdje kasnije. ti na toj kavi shvatiš da ja pušim a ti ne voliš pušače, i ne daš mi broj... ili druga opcija, ti meni daš broj, ja ti se javim, tebi se prvi puta ne ide na cugu, drugi puta ti se već otvorila neka druga opcija, pa ne želiš sa mnom, al kažeš mi da ti je baba u bolnici, itd... i ja budem uporan dok mi ne kažeš da ti idem na živce

taj dio mi također nije jasan, kako možete dati broj nekome s kime vam je rano za cugu
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:56   #14
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
pa lakše se izvući ako s manijakom popiješ janu, nego ako mu daš broj

npr ja te pozovem na cugu sada, nakon 5 minuta"poznanstva" i odemo 20 minuta na kavu, jer oboje žurimo negdje kasnije. ti na toj kavi shvatiš da ja pušim a ti ne voliš pušače, i ne daš mi broj... ili druga opcija, ti meni daš broj, ja ti se javim, tebi se prvi puta ne ide na cugu, drugi puta ti se već otvorila neka druga opcija, pa ne želiš sa mnom, al kažeš mi da ti je baba u bolnici, itd... i ja budem uporan dok mi ne kažeš da ti idem na živce

taj dio mi također nije jasan, kako možete dati broj nekome s kime vam je rano za cugu
Pa nisam ja rekla da je meni tako, i ja se čudim s tobom. Navela sam neke mogućnosti . Ja nedajem brojeve i nejdem na kave, meni se to neeedaa .

Opet..možda daju broj jer se nadaju da ćeš ipak zaboravit (kao ono muški kad obećaju blabla..), ili im je kasnije jednostavinje otkantat te preko telefona nego uživo.
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:00   #15
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Inspiriran ovom temom, samo mi se nameće pitanje: cure, po vama, koja je svrha uleta?
Jebali bi?
Quote:
Pa mene zanima, što vi mislite, zašto vama dečki prilaze?
Zbog sisa.
Quote:
Da vam boostaju ego, ili da nešto postignu?
Pa da nešto postignu, valjda. Ako su toliko blesavi da mi uletavaju radi dizanja mog ega, onda su zbilja čudni.
Quote:
ok, meni je jasno da ne može svaki ulet biti uspješan, ali griješim li ja kada mislim da je ono što vi nazivate simpatičnim - dobar ulet?!
Ma ne volim ja takve ulete, općenito. Samo jedan put u životu mi se desilo da se poznanstvo brzo pretvorilo u vezu. Ali to su zbilja bile izvanredne okolnosti, upoznavanje se odvijalo iznimno ubrzano, i to je više bila iznimka koja potvrđuje pravilo.
Generalno, moram zericu bolje poznavati nekoga da bih poželila s njim solo otići na kavu.
__________________
malo tolerancije nikog nije ubilo
nina williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:11   #16
"Nije mi napet" znači puno - da joj se uopće ne sviđa, ne privlači je, potpuno je nezainteresirana za njega itd...
I na žalost, mnoge žene upotrijebe razne izmišljotine za odbijanje kao -loš ulet, glupa spika, dosadno...- bla bla bla, umjesto da jednom u životu kažu iskreno -nimalo me ne zanimaš, sorry.

Meni samo oni koji mi se sviđaju mogu uletiti i dobiti pozitivnu reakciju, ostalima kažem -ne zanimaš me-.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.

Zadnje uređivanje Teta2U : 14.01.2011. at 15:24.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:17   #17
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
pa dobar je ako uletiš i ostaneš... loš ako uetiš i izletiš... osim ako je pozoveš na cugu, onda je dobar ulet i ako izletiš
A može biti i loš ulet, ali je tip baš , pa iako je loš ulet ne izletiš
oki_doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:46   #18
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
ajde malo budi logican.
to su vec neke psihoze u glavi, i kod takvih budi sretan sto su te odjebale.

uuu. zeleni rides again.
Hahahaha... opet sam na konju.

...ali za sad se slažemo, ne brine te to? Hehehe...

Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
"Nije mi napet" znači puno - da joj se uopće ne sviđa, ne privlači je, potpuno je nezainteresirana za njega itd...
I na žalost, mnoge žene upotrijebe razne izmišljotine za odbijanje kao -loš ulet, glupa spika, dosadno...- bla bla bla, ummjesto da jednom u životu kažu iskreno -nimalo mee ne zanimaš, sorry.

Meni samo oni koji mi se sviđaju mogu uletiti i dobiti pozitivnu reakciju, ostalima kažem -ne zanimaš me-.
Znači puno tebi i onom koji ulijeće, ali objektivno ne znači ništa.

Zašto joj se uopće ne sviđa, zašto je ne privlači, zašto je potpuno nezainteresirana za njega itd - kad znamo kakvi se sve parovi sparaju i da često puta "fatalni" (bilo muški bilo ženski) su zapravo ispodprosječnoga izgleda? Ali to nije tema.

Eh, moj Rocket, nećeš se ti ovdje kruha najest.

Uletavati, uletavati i uletavati....
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:51   #19
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Znači puno tebi i onom koji ulijeće, ali objektivno ne znači ništa.

Zašto joj se uopće ne sviđa, zašto je ne privlači, zašto je potpuno nezainteresirana za njega itd - kad znamo kakvi se sve parovi sparaju i da često puta "fatalni" (bilo muški bilo ženski) su zapravo ispodprosječnoga izgleda? Ali to nije tema.

Eh, moj Rocket, nećeš se ti ovdje kruha najest.

Uletavati, uletavati i uletavati....
Za druge ne znam niti mogu znati, znam za sebe, a na žalost sazna i osoba koja mi uleti a ne sviđa mi se zašto točno mi se ne sviđa. Dakle, drugi nek odgovore na ovo, ja sam već toliko puta ispisala šta mi je bitno, da mi se više ne da.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 15:21   #20
Teta je najbolje napisala, nema tu neke filozofije ili ti se netko sviđa ili ne...
Ako se ne sviđa, na lijep način kažeš ne zanima me i pozdrav...
Svaka žena je svijet za sebe, nijedna ti neće dati točan odgovor zašto nešto naprave ili ne naprave...
Prihvati kako ih nikad nećeš skužit i ulijeći onima koje ti se sviđaju, jer bolje pokušati nego sjedit u četri zida i čekat da ti pozvoni kao slučajno na vrata...
__________________
ako jesi dišeš - ako dišeš govoriš - ako govoriš pitaš - ako pitaš misliš - ako misliš tražiš - ako tražiš doživiš - ako doživiš učiš - ako učiš rasteš - ako rasteš želiš - ako želiš nađeš - ako nađeš sumnjaš - ako sumnjaš ispituješ - ako ispituješ razumiješ - ako razumiješ znaš - ako znaš želiš znati više - ako želiš znati više - živ si :)
lucky08 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger