Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2014., 20:28   #101
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Išla sam danas kupiti onaj njihov dupe za illamasquin Kontrol (sad se zove LC029), i cijena ruževa je 80,50 kn, kaj je moguće da su poskupili 20 kuna?
Mono sjenila su 100 kn
Mislim da su digli cijene onda kad su se preselili u novi prostor.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 21:07   #102
Njh, bezveze a baš sam planirala kupit ruž i crno sjenilo, a nisam imala dost love
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 13:40   #103
Što se događa s njima? Danas sam prošla u tramvaju pored njihovog prostora i pogledam unutra, a ono ispražnjen totalno. Sele negdje ili zatvaraju?
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 14:02   #104
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Što se događa s njima? Danas sam prošla u tramvaju pored njihovog prostora i pogledam unutra, a ono ispražnjen totalno. Sele negdje ili zatvaraju?
Prebacili su se niže u Vlaškoj, uz tram. stanicu negdje. Bit će na Danima ljepote, pa neće radit sutra i prekosutra.
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 14:04   #105
Quote:
missundaztood kaže: Pogledaj post
Prebacili su se niže u Vlaškoj, uz tram. stanicu negdje. Bit će na Danima ljepote, pa neće radit sutra i prekosutra.
Hvala na informaciji, bilo bi mi žao da su se zatvorili.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 14:45   #106
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Hvala na informaciji, bilo bi mi žao da su se zatvorili.
Nema na čemu.
missundaztood is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 12:44   #107
Mislim da će na sajmu dati 15% popusta
bubily:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 08:51   #108
Quote:
bubily:) kaže: Pogledaj post
Mislim da će na sajmu dati 15% popusta
imaju 15% sigurno
samo što jučer nisu imali 90% testera za proizvode
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 01:12   #109
sto se testera tice, nemaju ih ni u ducanu i u Kryolanu mi je zasmetalo kad sam pitala za jedan proizvod i prodavacica je izvadila proizvod, prosla s njime po ruci i pokazala mi nijansu. kad sam je pitala da ga i ja probam da ga usporedim s tonom svoje koze (jer sam pretpostavila da ce ga onda ostaviti otvorenog kao tester kad ga vec nemaju), rekla je da to ne moze jer je to proizvod za kupovinu, spakirala ga i vratila na policu
naravno da ga nisam kupila... i zalim onoga tko ga na kraju jest kupio.

uz to, npr. nijanse ruzeva ostaju iste, ali nazivi ruzeva su slova i brojevi i cesto ih mijenjaju pa se sva zbunim kod kupovine jer znam doci po nijansu koja se vise ne zove kako se zvala ili narucim nijansu pod jednim nazivom, a dode mi nijansa pod drugim nazivom, iako je to ista nijansa, samo je u meduvremenu dok sam je dobila promijenila naziv
takoder, dosta toga nemaju na zalihi, sto je u redu jer im se ocito ne isplati, ali i kod narucivanja je problem jer se dugo ceka (iako uvijek uljudno nazovu da je stiglo), a neke stvari ne mogu ni nabaviti, barem mi je tako receno.

iako sam kod njih kupila vec u vise navrata, puno vise bi kupovala da sve skupa nije takva gnjavaza
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 15:23   #110
U nedjelju na sajmu sam htjela kupiti tv stick ali mi je zena rekla da je to prejaki puder za mene i da ce mi zatvoriti pore i preporucila mi je ultra fluid foundation. Na internetu nisam bas nasla recenzije( na hrvatski) pa lijepo molim nekoga od vas ako ga koristi da mi malo vise isprica o njemu
Inace imam mjesovitu kozu, koja se uvijek pod tekucim puderom zasjaji nakon par sati...ne smeta meni onaj zdravi sjaj, nego masni;(
Hvala puno na pomoci
denche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 18:40   #111
Quote:
denche kaže: Pogledaj post
U nedjelju na sajmu sam htjela kupiti tv stick ali mi je zena rekla da je to prejaki puder za mene i da ce mi zatvoriti pore i preporucila mi je ultra fluid foundation. Na internetu nisam bas nasla recenzije( na hrvatski) pa lijepo molim nekoga od vas ako ga koristi da mi malo vise isprica o njemu
Inace imam mjesovitu kozu, koja se uvijek pod tekucim puderom zasjaji nakon par sati...ne smeta meni onaj zdravi sjaj, nego masni;(
Hvala puno na pomoci
Evo ja sam ga kupila na sajmu ali ga nisam još isprobala, odgađala sam jer imam već dva druga u upotrebi ali sada imam opravdanje da ga probam.
Ako nije problem javim se kroz par dana, moja koža je normalna ali kronično dehidrirana.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 19:22   #112
Ja ga koristim već neko vrijeme i moram reći da je meni super. A meni treba lagano prikrivanje i da nemam osjećaj žbuke na licu. Ali zato ako imam neku bubuljicu, obavezno korektor! I kad se stavlja na lice, trebala sam prije brzo, brzo premazati, jer se onda teže razmazuje. Ali sa RT face brush ili Sigma top flat nema problema. Moje lice je mješovito sa masnom T zonom.
U zadnje vrijeme sam skužila da mi je najbolji bez pudera u prahu preko, dulje traje bez blještenja t zone
bubily:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 21:18   #113
Joj super!! Hvala vam cure na odgovorima
Gdje mogu kupiti taj sigma kist? Ne volim prstima nanositi, a i polako skupljam kistove. Ako imate jos neku preporuku za aplikaciju, slobodno.
Znaci, drugi put kad budem u Zg kupujem sigurno
denche is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 00:54   #114
Evo obećala sam se javiti nakon testiranja pudera. Definitivno nema jako prekrivanje.
Prvi put sam od preparative ispod koristila samo serum i nanijela sam ga prstima i nisam baš bila zadovoljna efektom. Dosta mi istakne sitne bore.
Drugi put sam koristila i serum i kremu za lice te sam puder nanosila kistom
i efekat je bio puno bolji ali sitne bore su i dalje vidljive. Ne skuplja se u pregibima kapaka niti u boricama ali ih meni baš nekako istakne.
Jako je lagan i postojan na licu, boja mi savršeno odgovara (imam OB 2 ).
Probati ću još pojačati hidrataciju i eventualno neki primer kao podlogu, i da ja se nisam zasjajila ali meni to i inače nije problem pa nisam mjerodavna.
Pohvalila bi njihovu DERMABLEND kamuflažu koju sam također uzela i to mi je super, fantastično prekriva od podočnjaka, ožiljaka, prišteva do svih mogućih nepravilnosti.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 22:43   #115
Jel mi može netko reći što je bolje i neke razlike navesti, soft putty ili cine wax? I ako će netko uskoro ići u Kryolan htjela bih da mi pogleda neke cijene pa bih bila zahvalna ako mi se netko javi na pm
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 12:28   #116
Zvala sam broj koji sam našla na netu ali kaže glasovna poruka da je korisnik isključio mobilni telefon. Ono, mislila sam dobiti trgovinu kad ono....

Zanima me famozni lcp 650 ruž i lip stain rock. Jel ima netko ovaj drugi proizvod i kakav je?

Online shop ima samo u Njemačkoj a htjela sam saznati jel šalju možda proizvode pouzećem? Ima li uopće smisla da im se javim sa takvom zamolbom?
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 12:12   #117
nisam nikad ništa njihovo kupila a probala bih. što preporučujete? za ten, ruževe, sjenila, itd.
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 15:42   #118
ja toplo ovisnicama preporučam Concealer wheel....čudo jedno,čudo....baš industrijski,ultrajak korektor za podočnjake...imam svjetlije ''kolo'' i nema nijanse koju ne mogu dobiti kombinacijom...
suuuuper!!

(kupljen je nov,preko krpica za nekih 45 kn...za pravu cijenu ne znam.....aha, vidim na linku 290...MA DA??290 KN???? majkumu....)

http://beautyandmess.com/kryolan-kor...a-i-swatchevi/
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 18:12   #119
pa gdje je njihova trgovina, preselili su se niže u vlaškoj, danas sam bila, nisam mogla naći, jel oni uopće postoje više?
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 09:07   #120
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
pa gdje je njihova trgovina, preselili su se niže u vlaškoj, danas sam bila, nisam mogla naći, jel oni uopće postoje više?
Koliko ja zna, oni su na onoj strani Vlaske gdje je tram stanica prema trgu. Barem su bili.
LudaMara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.