Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2007., 23:26   #1
Balerinka,malo zulja kaj da radim?

Kupila ja jucer super balerinke i nosila ih par minuta i onda su me pocele zuljati na onom djelu di su jako otvorene,od palca do malog prsta, imam osjecaj kao da su mi noge nateknule pa da da nemogu uci u balerinke. E sada to je umjetna koza, neki umjetni materijala pa pitam vas kako da omeksam tu kuzu, da to ne bude tako tjesno. Cula sam price da se treba namazati za nivea ili nekom drugom kremom i ostaviti preko noci i da ce to kao pomoci, ili da treba debelu carapu namociti u vrucu vodu pa ju onda obuti i na njih obuti cipele i da treba setati da se to razgazi. Jel imate vi neki savijet koji stvarno funkcionira

I ne znam di bi stavila ovu temu pa ako moderator kaze da ne pripada ovdje neka ju slobodno skloni na primjerenije mjesto.
Liddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 23:29   #2
ma namaži ih kremom ili omekšivačem-cure su tu spominjale da to pomaže
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 23:33   #3
ILI fino obuces jako debele termo carape, i hodas u njima po kuci.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 23:36   #4
idem ja sada njih namazati kremom, a ovo sa carapama sam danas isprobala i mislim da nece biti napretka jer ne toliko zuljalo da nisam mogla izdrzati
Liddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 23:38   #5
svaki put prije nego ih obuces,zagrij unutrasnjost s fenom-s vremenom ce ti se prilagoditi nozi. ili ih baci! tijesna cipela je uzas!
missh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 23:38   #6
Svi recepti - kremice, alkohol... to pomaže kod prave kože - kod umjetne ne znam to je zapravo plastika Probaj pitati postolara - kožne se mogu malo razvući na kalupu, možda se to može i s umjetnima....
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 23:39   #7
Ja sam u zadnja dva tjedna vec dvoje namjenila za prodaju jer su mi iskasapile noge. Jedne su koza i nisam uspjela nista napraviti. Jedino na carapu ne zuljaju, ali kako da nosim balerinke na carape
druge su krpene kao starke i zuljaju sastrane di im je sasivena minijaturna etiketa. Probala sam je skinuti ali nemoze se a da ne ostetis cipelu, pa sam odustala. Sa obadvije strane vanjskog zgloba ima ogromne rane od svega sat vremena hoda
Pete su mi pune vodenih plikova, potrosila sam pravo bogatstvo na flastere za plikove, a sad zahvaljujem Bogu na lijepom vremenu da mogu furati japanke
Imam osjecaj da svi bas gledaju u te moje ogromne plikove
Navodno pomaze namazati taj dio gdje zuljaju sa kremom pa se onda sklize i ne pravi zulj. Sa ovima mi nije uspjelo, ali prosle godine sa jedinm natikacama je bilo super. Jedino sto sam nosila kremu sa sobom 2-3 dana i mazala svakih pola sata kad kreme nestane
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 23:45   #8
ja sam prosle godine uzela u wit boyu neke, i eto da tako kazem, dvaput sam ih obukla. bukvalno. prvi put je sve super bilo, drugi put su mi noge poginule. treceg nije bilo. sad stoje negdje u ormaru jer ih nikad vise ne namjeravam obuci.
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 00:12   #9
prodaj ih na online prodaji/zamjeni.. možda nekom budu ok
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 00:39   #10
Quote:
bibobu kaže: Pogledaj post
Pete su mi pune vodenih plikova, potrosila sam pravo bogatstvo na flastere za plikove, a sad zahvaljujem Bogu na lijepom vremenu da mogu furati japanke
Imam osjecaj da svi bas gledaju u te moje ogromne plikove
:
ajme i meni isto, sve zahvaljujuci novim balerinkama koje sam nosila na bosu nogu...a danas u gradu sve curke u sandalicama ja necu jos, dok mi ne zarastu rane, imam pet flastera
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 03:32   #11
joj cure, pa zato kupujete cipele na knap? mene inace sve zulja pa strasno pazim na to. zasto bih se sad mucila to razgazivat, ljepit puste flastere? uf....
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 10:27   #12
Nocas sam drzala kremu na njima, a evo maloprije dobro namazala omeksivacem i sjedim u njima u deeeebelim carapama i tako sam noge nabila u njih da sad vjerujm da ce omeksati i malo se rasiriti na tom djelu.
Inace sam uzela pola broja vece i super su mi bile kada sam ih probala, ali evo nakon par sati nosenja me to pocelo malo zuljati, ma bude bilo bolje.
Ako ne pomogne omeksivac onda guram fen u njih ako ni to ne pomogne onda ih tucem cekicom
Liddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 12:05   #13
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
joj cure, pa zato kupujete cipele na knap? mene inace sve zulja pa strasno pazim na to. zasto bih se sad mucila to razgazivat, ljepit puste flastere? uf....
Kako mislis na knap??
Kupujem normalne cipele koje mi pasu, ne mislis valjda da guram nogu u manji broj Kad ih probam ne zuljaju me ni ne stiscu, ali obicno nakon sat vremena pocmu. To mi je uvijek problem s ljetnim cipelama/slapama. Japanke npr. nazuljaju izmedju prsta, klompe na rubu...
Sa zimskim cipkama/cizmama nemam takvih problema.
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 14:53   #14
Quote:
bibobu kaže: Pogledaj post
Kako mislis na knap??
Kupujem normalne cipele koje mi pasu, ne mislis valjda da guram nogu u manji broj Kad ih probam ne zuljaju me ni ne stiscu, ali obicno nakon sat vremena pocmu. To mi je uvijek problem s ljetnim cipelama/slapama. Japanke npr. nazuljaju izmedju prsta, klompe na rubu...
Sa zimskim cipkama/cizmama nemam takvih problema.
a ja uvijek gledam da budu sta mekanije, jer me sve zulja.... ili mi se desi da me neke cipele ne zuljaju neko vrijeme, a nakon godinu dana pocnu to valjda znaci da je vrijeme za nove.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 16:23   #15
Nemoj kupiti cipele od umjetne kože, ma koliko ti bile lijepe ili jeftine. To se ne isplati, i noge ti neće biti zahvalne. Nažalost, sada je sve više umjetnih cipela - neki dan sam htjela u Bati kupiti prelijepe crvene balerinke - i onda sam vidjela da imaju umjetnu podstavu - naravno da sam odustala.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 19:23   #16
ja sam svoje ali krpene rastegla tako da sam obula deblju carapu pa njih i namazal ih omeksivacem, sad su super
ovakav materijal su te moje:
link
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 19:27   #17
E drage moje, vidjela bih vas da trazite balerinke br 42, hehe. Nego, meni najbolje uspjevalo namazat cipelu (ukoliko je kozna) s glicerinskom kremom i obuti ju po kuci. Imala sam i neku tekucinu koja rasteze kozu, upravo radi takvih slucajeva.
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 20:05   #18
Ja danas cijeli dan u debelim termo carapama i u balerinkama, dva puta mazala omeksivacem i evo prije sat vremena sam ih izudarala cekicem Ajme budale, ali je izgleda pomoglo jedino ovo s cekicem
Liddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 20:11   #19
Quote:
baby_bitch kaže: Pogledaj post
E drage moje, vidjela bih vas da trazite balerinke br 42, hehe. Nego, meni najbolje uspjevalo namazat cipelu (ukoliko je kozna) s glicerinskom kremom i obuti ju po kuci. Imala sam i neku tekucinu koja rasteze kozu, upravo radi takvih slucajeva.
esprit ti ima divnih u velicini 42
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 22:09   #20
Quote:
bibobu kaže: Pogledaj post
esprit ti ima divnih u velicini 42
Sunce mamino pametno malo Mrak, puno hvala, ja sma prelijena za shopping, tj. MRZIM shopping pa ne znam di ima, spasila si me
baby_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.