Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2012., 20:42   #21
Quote:
goranszd kaže: Pogledaj post
Ipak si imao pravo kako ce SIII izgledati.
lunyTs is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:52   #22
I eto ga....nisam oduševljen...nije loše, ali pentile matrica??
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:02   #23
Quote:
ikaoivan kaže: Pogledaj post
Live stream ovdje.
Uhhhh...oduševljena sam viđenim...
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:06   #24
Quote:
raliSHA kaže: Pogledaj post
I eto ga....nisam oduševljen...nije loše, ali pentile matrica??
Što fali pentile matrici?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:16   #25
to šta nije normalna rgb
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:27   #26
Mislim da je Samsung napravio dobar posao. Mobitel je po predstavljenom odličan. Definitivno ga kupujem, samo još ne znam dal bijeli ili plavi.

P.S. Pentile matrica je kod Super Amoled-a, a RGB kod Super Amoled Plus-a.
ikaoivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:33   #27
odlicno, kupujem cim bude dostupan za 3000kn valjda ce to biti ove godine
trpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:47   #28
malo razočaran, nisam ocekivao 1080p ekran, to je nepotrebno na tolikom ekranu jer oko ne razlikuje 720p i 1080p na 4.8 incha, al sam ocekivao amoled + s RGB, a ne pentil matrix... baterija je dobra 2100mha, i dizajn je sprijeda odličan, al su ga odzada usraliii, onaj zvučnikm i i ono iza sve izgleda ko jeftini kineski mob
goranszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:48   #29
Quote:
trpi kaže: Pogledaj post
odlicno, kupujem cim bude dostupan za 3000kn valjda ce to biti ove godine
Teško će do kraja godine pasti na 3000 kn. Jedino neki rabljeni kad budu prodavali. Kad ideš gledat nekorišten GS2 još drži cijenu 2800-3200 kn. Rabljeni oko 2500 najjeftiniji. Očekujem da će početna cijena GS3 biti oko 600 €. Sad ovisi kako koji model 16/32/64 GB...
ikaoivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:55   #30
Quote:
ikaoivan kaže: Pogledaj post
Mislim da je Samsung napravio dobar posao. Mobitel je po predstavljenom odličan. Definitivno ga kupujem, samo još ne znam dal bijeli ili plavi.

P.S. Pentile matrica je kod Super Amoled-a, a RGB kod Super Amoled Plus-a.
I ja mislim da je obavljen dobar posao. E sad, pucam na njega, samo trebat ću se riješiti svog S II
__________________
Poslano sa SG-G965F
IvachCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:55   #31
može li se otvarat zadnji poklopac.. meni je sve super, novi touhwiz mi je prekrasan, bolji od sensa, imam malo eye candy, a nioje onako nađiđan kao sense, i šou je lockscreen
goranszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:57   #32
Odlican mob ali mislim da jos nije vrijeme da maknem Note sa strane.
A i vjerojatno ce prve cijene po EU biti 599/699/799e 16/32/64gb...

Cim mi uleti neka prilika na talijanskom oglasniku kupujem ga...

Sent from my GT-N7000
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:18   #33
badava ok spec,kad je uređaj kao kineska igračka..
ako dajem max love koliko je moguce dati za mob,hocu naj,a ne igracku iz turbo limaca..+pentile matrica..p

Zadnje uređivanje backtothesleep : 03.05.2012. at 23:04. Reason: maknut offtopic
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:24   #34
Quote:
lunyTs kaže: Pogledaj post
Ipak si imao pravo kako ce SIII izgledati.


ovdije ga možete gledat u 360 stupnjeva http://www.samsung.com/global/galaxys3/gallery.html
goranszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:32   #35
Što se tiče dizajna GS3 meni se dopada...treba ga još vidjet uživo. I za HTC One X sam bio skeptičan pa kad sam ga imao u ruci sam shvatio kako je lijep. Ljepši nego na slikama.

Zadnje uređivanje backtothesleep : 03.05.2012. at 22:58. Reason: nisi morao offtopicariti
ikaoivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:02   #36
pratim vas.....
a iz iskustva sam naucio da je bolje sprijeciti nego ljeciti, ako imate potrebu usporedjivati SIII sa ostatkom ekipe imate podforum za to pa otvorite topic, tako da se ne cudite gdje su postovi....
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:14   #37
Quote:
goranszd kaže: Pogledaj post
malo razočaran, nisam ocekivao 1080p ekran, to je nepotrebno na tolikom ekranu jer oko ne razlikuje 720p i 1080p na 4.8 incha, al sam ocekivao amoled + s RGB, a ne pentil matrix... baterija je dobra 2100mha, i dizajn je sprijeda odličan, al su ga odzada usraliii, onaj zvučnikm i i ono iza sve izgleda ko jeftini kineski mob
Jeli + ili nije se ne vidi golim okom na tolikoj rezoluciji.
Jer vidiš tu se priča o subpixelima, a kako ćeš ti vidjeti subpixel ako ne vidiš pixel?

Na SGS-u i SGS II je to predstavljalo razliku, ovdje ne baš.

Quote:
goranszd kaže: Pogledaj post
može li se otvarat zadnji poklopac.. meni je sve super, novi touhwiz mi je prekrasan, bolji od sensa, imam malo eye candy, a nioje onako nađiđan kao sense, i šou je lockscreen
Može, unutra je izmjenjiva baterija, microSD slot i microSIM.



Meni se isto plastika baš ne sviđa. Nadao sam se nečem drugom posebno kad su stavili onu plavu kapljicu s texturom.

Nije mi jasno zašto stavljaju menu tipku iako je Google izričito rekao da želi da se ona ukloni. Mislim za korisnike je to odlično jer neće još to zaživiti, a i kad zaživi lako će se na custom ROM-ovima promjeniti ta tipka u multitasking tipku. Ali zašto ne slušaju Google i pomažu još većoj fragmentaciji Androida?

Nisu puno pričali o tom, ali vjerujem da će ovaj imati daleko najbolju autonomiju baterije od prijašnjih Samsungovih modela. Štedni quad-core exynos, štedni amoled uz osjetno veći kapacitet baterije.

Evo što supercurio poznat kao tvorac Voodoo Control aplikacije i raznih tweakova (lagfix za SGS i razna poboljašanja zvuka za Galaxye) kaže na twitteru:

François Simond ‏ @supercurio
I must say, regardless of any other specs or characteristics #GalaxySIII will be the ideal platform for high quality music listening. Yeah!
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:19   #38
Baterija me se najviše dojmila. Mislim da bi to mogao biti prvi uređaj koji će bez problema izdržati čitav dan uz malo jače korištenje.
ikaoivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 00:23   #39
Quote:
Bobo Mesar kaže: Pogledaj post
Jeli + ili nije se ne vidi golim okom na tolikoj rezoluciji.
Jer vidiš tu se priča o subpixelima, a kako ćeš ti vidjeti subpixel ako ne vidiš pixel?

Na SGS-u i SGS II je to predstavljalo razliku, ovdje ne baš.



Može, unutra je izmjenjiva baterija, microSD slot i microSIM.



Meni se isto plastika baš ne sviđa. Nadao sam se nečem drugom posebno kad su stavili onu plavu kapljicu s texturom.

Nije mi jasno zašto stavljaju menu tipku iako je Google izričito rekao da želi da se ona ukloni. Mislim za korisnike je to odlično jer neće još to zaživiti, a i kad zaživi lako će se na custom ROM-ovima promjeniti ta tipka u multitasking tipku. Ali zašto ne slušaju Google i pomažu još većoj fragmentaciji Androida?

Nisu puno pričali o tom, ali vjerujem da će ovaj imati daleko najbolju autonomiju baterije od prijašnjih Samsungovih modela. Štedni quad-core exynos, štedni amoled uz osjetno veći kapacitet baterije.

Evo što supercurio poznat kao tvorac Voodoo Control aplikacije i raznih tweakova (lagfix za SGS i razna poboljašanja zvuka za Galaxye) kaže na twitteru:

François Simond ‏ @supercurio
I must say, regardless of any other specs or characteristics #GalaxySIII will be the ideal platform for high quality music listening. Yeah!
to za piksle govorim jer sam čitao razlike pa me iznenadilo za top model, ali hd rezolucija to popravlja, nikad nisam gledao jedan pored drugog S1 i SGS2, tako da neznam jeli razlika mala ili velika, ako nebude para, idem po galaxy SGS2, bit ce jeftiniji kad nasljednik izađe...
goranszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 00:40   #40
Evo malo o mobu: http://www.engadget.com/2012/05/03/s...view-hands-on/

http://www.gsmarena.com/samsung_gala...-news-4201.php
ikaoivan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.