Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2008., 17:24   #1
Kako narasti

visok sam 182 i moram narasti još barem 5 cm do kraja ljeta jer me trener neće uzeti za prvu ekipu molim vas ako netko zna neke vježbe ili vitamine,imam 18 god
__________________
JA RULES!!
Vibor123 is offline  
Old 14.07.2008., 17:28   #2
hormon rasta
imaš li dlakave noge bez zajebancije
vidra is offline  
Old 14.07.2008., 19:27   #3
Question

Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
hormon rasta
imaš li dlakave noge bez zajebancije
zašto dlakave noge, nemam ali zašto??
__________________
JA RULES!!
Vibor123 is offline  
Old 14.07.2008., 19:46   #4
jer ako su ti noge dlakave nečeš više rasti
gotovo je s rastom
vidra is offline  
Old 16.07.2008., 22:36   #5
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
jer ako su ti noge dlakave nečeš više rasti
gotovo je s rastom

kad sam ovo vidio morao sam se registrirati jer ne mogu gledati ove gluposti,cekaj ,ti si to GLUP ILI SE SAMO PRAVIS GLUP ??

oces vidjeti moju sliku daj e-mail ,imam 1.90,a dlakav sam po nogama,prsima,svagdje osim po ledjima,i to jako dlakav

momak nemoj slusati ovakve pacenike koji imaju 1.50 pa se tu junace po internetu...

Moja ti je preporuka da aktivno ides na bazene i pokusas plivati raznim stilovima,ali da sve bude tehnicki ispravno ,leptir,kraul itd...
tvoj sport kosarka je sam po sebi dobar sport za rast jer se jako istezes,npr ja treniram atletiku,i imam odlicne rezultate trcim na 200 metara,i sa 15 godina sam bio 1.80,isto sam bio jako dlakav i onda,i evo narastao sam

usput ti nebi bilo lose koristiti neke pripravke kao sto su npr cink,magnezij,kalcij,zeljezo ili ekstrakt biljke bob je izvrstan izvor L-Dopa, prirodnog sredstva za otpuštanje hormona rasta. Vitamini B6 i C povećavaju osjetljivost HGH receptora u ciljanim tkivima, a krom i lecitin smanjuju nivo kolesterola u krvi. To je značajno

vjerovatno i to pise neki obrijani pilic,koja ni ne zna sta je muzevnost

dobro da ti nije preporucio "BRIJ NOGE I NARAST CES" hahaha


sve u svemu jos bi te pitao koliko ti je visok tata i koliko mama ?

Jedino sto je problem je to sto ti je dao do kraja ljeta,kud mu se tolko zuri,to je jedino ,niko ti ne moze zagarantirati da ces tako brzo narasti,uvjeren da mozes i da hoces ako ces se aktivno baviti sportom i koristiti stvari koje sam gore naveo,ali DO KRAJA LJETA ?

ps ,usput...ako su neki ljudi manje visine optereceni nekim glupostima manje vrijednosti ili nesto,to nek si izbiju iz glave...jedne od najvecih faca su nizi ljudi,vidi toma cruza,vidi vladimira putin,frajer bivsi KGB-ovac,spijun,predsednik danasnje mocne rusije,kad je bio u njemackoj kad je bila podjeljena na 2 dijela zapadna i istocna,frajer je sa svabama pio pive po krcmama,a nikome nije bilo jasno cime se lik zapravo bavi ...
Po meni su nizi ljudi najopasniji igraci,nisu tako upadljivi,kao neki visok ,zgodan,nabildan ovo ono...ja kao sto rekoh imam 1.90,ali nisam bas neka faca po pitanju misica,u trcanju mi to ne treba,cim si krupniji bit ces sporiji,bitno mi je jedino da imam te jake "dlakave" noge

i jos jedna od stvari,nikako nemoj ici po tim teretanama,i raznim glupostima koje su ovdje pisali "NEKA GA STAVE NA SPRAVU KOJU SU KORISTILI U SREDNJEM VIJEKU ZA MUCENJE" mislim fakat...tako se neceg sjetiti,ne znam zasto su opce napravili taj forum kad si svakakve budale dopustaju pisati gluposti a nemaju pojma...

vidi ga,a faca ima 1.68

http://www.acc.umu.se/~kalinda/putin/putin1.jpg

Zadnje uređivanje delta_us2 : 16.07.2008. at 23:23.
delta_us2 is offline  
Old 17.07.2008., 10:21   #6
Quote:
delta_us2 kaže: Pogledaj post
i jos jedna od stvari,nikako nemoj ici po tim teretanama,i raznim glupostima koje su ovdje pisali "NEKA GA STAVE NA SPRAVU KOJU SU KORISTILI U SREDNJEM VIJEKU ZA MUCENJE" mislim fakat...tako se neceg sjetiti,ne znam zasto su opce napravili taj forum kad si svakakve budale dopustaju pisati gluposti a nemaju pojma...
Ti si ovo ozbiljno shvatio? Onda si jedini na forumu, pa se zapitaj tko je tu budala.
viky is offline  
Old 14.07.2008., 17:34   #7
Hormon rasta se daje onima koji imaju problema s rastom, a ne onima koji radi sporta žele narasti još 5 cm.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 14.07.2008., 17:40   #8
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Hormon rasta se daje onima koji imaju problema s rastom, a ne onima koji radi sporta žele narasti još 5 cm.
pa zar nije dovoljan problem s rastom to što ga radi nedostatka visine neće primit u prvu ekipu?
Gutaperka is offline  
Old 14.07.2008., 20:27   #9
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
pa zar nije dovoljan problem s rastom to što ga radi nedostatka visine neće primit u prvu ekipu?
Ne, nije.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 14.07.2008., 17:43   #10
Hormon rasta mu neće pomoć... može se samo nadati da će uopće ikada narasti još 5cm, a do kraja ljeta nema šanse.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 14.07.2008., 18:29   #11
Quote:
Vibor123 kaže: Pogledaj post
visok sam 182 i moram narasti još barem 5 cm do kraja ljeta jer me trener neće uzeti za prvu ekipu molim vas ako netko zna neke vježbe ili vitamine,imam 18 god

Ma kakvi hormoni rasta s 18 godina i 182 cm. Ali pitaj lijecnika. AKo ti priroda da, jos ces rasti. Ako ne da, imat ces 182. A koji je to sport u kojem centimetri, a ne kvaliteta odreduju hoces li u prvu ekipu?
puls is offline  
Old 14.07.2008., 18:50   #12
jedino što mi pada na pamet je onaj kolotur za razvlačenje na kojem su u srednjem vijeku mučili neprijatelje,možda ga to malo razvuče pa dobije koji centimetar
Gutaperka is offline  
Old 14.07.2008., 19:26   #13
hvala svima

hormon rasta je zadnja opcija ali gdje ga se može kupiti....
nije da nisam kvalitetan ali stvaro igram sa igračima koji su visine od 187 do 205
i molio bih ako netko zna neku opciju hvala
__________________
JA RULES!!
Vibor123 is offline  
Old 14.07.2008., 20:15   #14
Quote:
Vibor123 kaže: Pogledaj post
hormon rasta je zadnja opcija ali gdje ga se može kupiti....
nije da nisam kvalitetan ali stvaro igram sa igračima koji su visine od 187 do 205
i molio bih ako netko zna neku opciju hvala
Zaboravi na hormon rasta. A sto igras? Kosarku? Odbojku? Mislim, ak si bolji od njih, kakve veze ima tih 5 cm?
puls is offline  
Old 15.07.2008., 00:57   #15
Quote:
puls kaže: Pogledaj post
Mislim, ak si bolji od njih, kakve veze ima tih 5 cm?
Ak pitaš bilo koju ženu mislim da će odgovor biti i više nego jasan
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 14.07.2008., 19:45   #16
Ako si stvarno dobar upast ćeš bez obzira na visinu...
Swen is offline  
Old 14.07.2008., 19:50   #17
svasta covjek nauci na ovom forumu
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Old 14.07.2008., 21:33   #18
nije mi jasan taj trener, hajd da trazi da smrsas/udebljas se 5 kg, na sto donekle mozes utjecati, ali da narastes... mislim da ni kosa za to vrijeme ne moze narast 5 cm, a kamoli covjek...
__________________
ajde malo mrdni guzom!!!
hercegovka-23 is offline  
Old 14.07.2008., 21:39   #19
neće te vjerovat ali prije 5 minuta na ulici čujem kako neke cure razgoavaraju o tome koliko neko može narast.Kažu da se po koljenima može procijenit koliko će neko narast,sad jel to istina ili su nešto krivo načule ne znam
Gutaperka is offline  
Old 14.07.2008., 22:26   #20
bilo kakve hormone rasta ili kure nemoj ni prismrdit
ako oces upast u momcad radije si razvij noge (quadove, calfove) radi skoka te eventualno ramena i ledja
Angerwrath is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.