Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2012., 14:43   #6701
Beautiful
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 23:49   #6702
Ja sam pronašla prstenje koje mi je prelijepo, ali i preskupo. razmišljamo da ga damo izraditi kod nekoga tko bi bio povoljniji. e sad, u opisu ovog prstenja piše da se radi o bijelom i svijetlo žutom zlatu. ima li ovdje netko tko se razumije u nakit dovoljno da mi zna objasniti što znači svijetlo žuto zlato (mislim, vidim kako izgleda) - može li to svatko napraviti, ili je to nekakva posebnost zbog kojeg i jesu skupi

aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 20:36   #6703
naše je je takvo,al samo od bijelog zlata...al oblig i ova tri kamenčića identično
mi smo platili 2800kn..
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 20:52   #6704
Quote:
aannjaa kaže: Pogledaj post
Ja sam pronašla prstenje koje mi je prelijepo, ali i preskupo. razmišljamo da ga damo izraditi kod nekoga tko bi bio povoljniji. e sad, u opisu ovog prstenja piše da se radi o bijelom i svijetlo žutom zlatu. ima li ovdje netko tko se razumije u nakit dovoljno da mi zna objasniti što znači svijetlo žuto zlato (mislim, vidim kako izgleda) - može li to svatko napraviti, ili je to nekakva posebnost zbog kojeg i jesu skupi


vjerovatno se radi o briljantima koji znatno dizu cijenu, pitaj za cijenu bez njih
Trolička is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 21:35   #6705
Quote:
Crnileptir00 kaže: Pogledaj post
naše je je takvo,al samo od bijelog zlata...al oblig i ova tri kamenčića identično
mi smo platili 2800kn..
meni je fora ta blijedo žuta boja, ali imaš pravo, i samo bijelo zlato je jedna od opcija.
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 21:39   #6706
Quote:
Trolička kaže: Pogledaj post
vjerovatno se radi o briljantima koji znatno dizu cijenu, pitaj za cijenu bez njih
Ako netko drugi može napraviti takvo prstenje jeftinije, onda hoću i briljante
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 22:10   #6707
Quote:
aannjaa kaže: Pogledaj post
Ako netko drugi može napraviti takvo prstenje jeftinije, onda hoću i briljante
kako apetiti rastu i moji su narasli s vremenom svida mi se tvoje prstenje jako ali mi se vise svida ideja da su na pravi pogled identicni, a da briljanti idu u rub zenskog prstena. ako cu imati "priliku" briljantici idu definitvno u rub, a prstenje ce biti cistih jednostavnih linija. mislim da mi je na sajmu vjencanja netko rekao da je ta blijedo zuta boja stvarna boja zutog zlata tj. da mu dodaju vise "neceg" (valjda paladija?) da poprimi boju kao srebro. ne kuzim se bas u legure pa neka me netko ispravi ako grijesim.

Zadnje uređivanje Trolička : 26.04.2012. at 22:16.
Trolička is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 16:34   #6708
Quote:
aannjaa kaže: Pogledaj post
Ako netko drugi može napraviti takvo prstenje jeftinije, onda hoću i briljante
Na mom prstenju su briljanti digli cijenu za oko 1500kn..ovisi koliko su veliki, ali tri komada ne bi smjela biti turbo skupa
Trinketica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 21:40   #6709
Quote:
aannjaa kaže: Pogledaj post
Ja sam pronašla prstenje koje mi je prelijepo, ali i preskupo. razmišljamo da ga damo izraditi kod nekoga tko bi bio povoljniji. e sad, u opisu ovog prstenja piše da se radi o bijelom i svijetlo žutom zlatu. ima li ovdje netko tko se razumije u nakit dovoljno da mi zna objasniti što znači svijetlo žuto zlato (mislim, vidim kako izgleda) - može li to svatko napraviti, ili je to nekakva posebnost zbog kojeg i jesu skupi

aaanja, mis mo ovakve radili od bijelog zlata sa briljantima, samo imaju 2 kruga i koštali su sa 20% popusta u Roginiću 5500 kn prije godinu dana. Rađeni su ručno pa je cijena skuplja, no u Prahiru npr. sam sigurna da bi ti bez briljanata napravili za cca 2000 kn
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 04:31   #6710
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Svaki zlatar koji drzi do sebe bi trebao odraditi mladencima prstenje prema donesenoj slici, bez obveze za kupnju
A u ovom slucaju obzirom da je cifra poprilicna - ja ne bih kupila bez izradenog prstena
Radi se o zlatarni Prahir i prstenje je specifično jer je sa imenima pa ne vjerujem da bi mi izradili (na njihovom web-u pod vjenčano prstenje, zadnji po redu). Naime htjela bi vidjeti točno kako baš sa našim imenima izgledaju jer nebi htjela da budu gotovi, napravljeni i na kraju mi se ne sviđa.

I još jednom da pitam... dali ima netko popust za njih??
Ja5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 06:44   #6711
Pitaj ti njih, mogli bi izraditi, pa ako kupis super, ako ne oni ga istope
Ili ga naprave u nekom drugom materijalu (mesing )
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 16:54   #6712
Mayo
zvala sam i rekli su mi da zovem u ponedjeljak i pitam... sada ne mogu dočekati ponedjeljak !!
Ja5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 18:38   #6713
Trinketica & Aurorica, onda bi to značilo da i s briljantima mogu dobiti duplo jeftinije prstenje. na to bi gospodin budući mogao pristati
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 23:21   #6714
Quote:
aannjaa kaže: Pogledaj post
Trinketica & Aurorica, onda bi to značilo da i s briljantima mogu dobiti duplo jeftinije prstenje. na to bi gospodin budući mogao pristati
Briljanti dosta dižu cijenu... ja sam pod 2000 kn mislila sa cirkonima...hm....ali zaista odi u Prahir ja sam se šokirala kako niske cijene imaju...
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 00:03   #6715
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
Briljanti dosta dižu cijenu... ja sam pod 2000 kn mislila sa cirkonima...hm....ali zaista odi u Prahir ja sam se šokirala kako niske cijene imaju...
E pa da, 2000 kn + cca 1500 kn za briljante = puno jeftinije od ovih "originala"
aannjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 19:10   #6716
Quote:
aannjaa kaže: Pogledaj post
E pa da, 2000 kn + cca 1500 kn za briljante = puno jeftinije od ovih "originala"
Sve ti ovisi kakvi su, koliko su veliki-teški, mogu oni biti i puuno više od 1500 kn, najbolje da provjeriš u zlatarni. Držim fige da nađeš što povoljnije
Trinketica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 13:00   #6717
Evo i naše prstenje...
scorpio14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 13:23   #6718
Uu scorpio ovakve prvi put vidim i jako su mi lijepi!
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 13:37   #6719
Quote:
ilea avis kaže: Pogledaj post
Uu scorpio ovakve prvi put vidim i jako su mi lijepi!
Hvala... Mi smo išli u zlatarnu u namjeri da rezerviramo jedne druge, koji su više klasični i imaju samo jednu crtu, a ženski je imao bisere ukoso...ali kad sam vidjela ove, to je bilo to... ovi su mi puno moderniji i posebniji... tako da sam zadovoljna
scorpio14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 14:02   #6720
scorpio- divni suuu!!!!!!!!!!!
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.