Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2009., 19:01   #1001
postoji za to riješenje samo što balkanski mentalitet nemože to podnjeti..

da se spoje ba hr i rs serveri u jedan balkanski ( kao što je ogame bio .ba domena , tako može i travian ) uvede se opcija promjene jezika ( hr bosanski i srpski koje korisnik sam može u profilu mjanjet) i onda se ostave 4 servera , svaka 3 mjeseca se reseta jedan i to je to..

više ljudi, više ratova, više saveza i tako bi moglo bit uspješno, ali opet mentalitet ljudi to nedopušta ( a admin nam bosanac )

a na našim serverima nema ni 25k ljudi ( od tih 25k je puno njih neaktivnih i puno multiča za gold ), sad još da se smanji za broj onih koji se spoje 2 puda dnevno na 5 minuta i cifra hr igrača bi pala na manje do 7-8k igrača koji igraju aktivno, a sad da se to pomnoži sa 3 ( 3 zemlje jedan server ) bilo bi jako zanimljivo igrat takav server( a da nije speed )
__________________
Život je bolest koja se prenosi sex-om !!!
danhil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 19:12   #1002
Evo, recimo hr s1, pa tamo nema 2k normalnih igraca koji igraju aktivno, dakle barem 2x2h dnevno u komadu. S3 se zasniva na multiacc., odnosno na sitterima i "korisnicima istog racunala", multihunteri ("policija" u igri) je na razini ja_znam_njega_on_zna_mene_ja_sam_sa_ovim_savezom_s a_serveru_Sx, odnosno ocu rec da su jako podlozni favoriziranju. Vecina tih igraca igra na barem 2 servera, pa samim time znaju multihuntere.
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 21:28   #1003
kao na s4 igra vaš crni ribar koji je sa s2 i nije ukrao acc od vašeg vođe sa s2,a doveo je sa sobom još dosta igraća,a ostali će doći sad kad je s2 završio.
servera u hr je malo previše al ima i dalje aktiivniih igraća dosta,a za Mh postavljaju takve glupane i idiote kakvih nema,pa taj jedva da zna kaj je travian,a aktivan je ko najslabiji igrač na serveru,ono da se svakih 3-4 dana konekta njemu je dosta idiot glupi
zombi0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 19:27   #1004
Quote:
danhil kaže: Pogledaj post
nečeš valjda i ti ispočetka s2 ???

i hoče li MLM doč na server ??? ( to moš i na msn ili pp )

možda i ja dođem malo igrat ako nađem dobrog duala ( ili dualce ) i ako dođu iz MLM-a neki
neznam ti ja nis,
ne radi mi msn vec dulje vrijeme,

dodji na skype tamo se dogovara, al ja ne pratim.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 20:17   #1005
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
neznam ti ja nis,
ne radi mi msn vec dulje vrijeme,

dodji na skype tamo se dogovara, al ja ne pratim.
lol , nemam skypove od njih iz saveza, samo od lignje i hyp-a ali oni su koliko vidim rijetko online
__________________
Život je bolest koja se prenosi sex-om !!!
danhil is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 20:45   #1006
Quote:
danhil kaže: Pogledaj post
lol , nemam skypove od njih iz saveza, samo od lignje i hyp-a ali oni su koliko vidim rijetko online
na s4 lignja je uvijek onlien i u igru i na skype bar kolko ja vidim
zombi0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 20:48   #1007
Quote:
zombi0000 kaže: Pogledaj post
na s4 lignja je uvijek onlien i u igru i na skype bar kolko ja vidim
sad nije trenutno

a ni negledam možda je nick promjenio ili neš, ali ga bar ja nisam dugo viio online ( možda jer imam previše ljudi na skypu )
__________________
Život je bolest koja se prenosi sex-om !!!
danhil is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 23:38   #1008
imam pitanje..
neki dan sam se prijavila... koje mi savjete mozete dati?
sta da prvo izgradim?
ono okolo, farme.. itd?
ili onu jezgru, selo....
koja je bit igre?
hvala
__________________
Is that money in your pocket or you happy to see me?
crna perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 00:50   #1009
a joj, sad mi pise da nadogradim farmu!
a imam malo resursa da izgradim, uh
hocu dobit resurse do sutra?
ili mogu zaboraviti igru?
__________________
Is that money in your pocket or you happy to see me?
crna perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 02:08   #1010
pa da li ti se pojavio questmaster? za pocetak radi ono sto ti on kaze, poslije ces sama skontati
bit igre... hm... razvijas svoje selo, i cekas da dodju natari... al daleko je do toga, tj.neces se dovoljno razviti da ih mozes napasti i graditi svjetsko cudo, kasno si pocela igrati.
da, dobices resurse do sutra, pise ti sa desne strane sela koliko cega proizvodis po satu.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 08:31   #1011
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
pa da li ti se pojavio questmaster? za pocetak radi ono sto ti on kaze, poslije ces sama skontati
bit igre... hm... razvijas svoje selo, i cekas da dodju natari... al daleko je do toga, tj.neces se dovoljno razviti da ih mozes napasti i graditi svjetsko cudo, kasno si pocela igrati.
da, dobices resurse do sutra, pise ti sa desne strane sela koliko cega proizvodis po satu.
hvala
kad si ti pocela igrati?
__________________
Is that money in your pocket or you happy to see me?
crna perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 16:36   #1012
joj, pa koliko moram cekati da se napune resursi?!
cjeli dan nista!!!!!
netko normalan bi vec odustao od igre!
__________________
Is that money in your pocket or you happy to see me?
crna perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 19:34   #1013
mislim da sam pocela igrati pocetkom decembra... ili krajem novembra ne znam tacno. ma samo nadogradjuj resursna polja koji server igras? ja sam na s3, al on ce se uskoro restartovati, pa nemam bas volje za igru, jer su svi puno jaci od mene
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:53   #1014
ja sam 4
hoce me netko primiti u savez? trep, trep
sta ako me napadnu?
nitko nist ne savjetuje?!
__________________
Is that money in your pocket or you happy to see me?
crna perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 22:53   #1015
Ako nisi u jakom savezu, onda gradi sklonista resursa Pocetnica si, to ti najbolje rjesenje. Ili trazi neki savez koji prima, ali to nece biti nitko iz top 20, oni obicno primaju jace igrace, kojiv ec znaju igrati, tako da pronađi neki mali savez, ako imas srece, pomoci ce ti oni puno.


MNJAG
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 23:09   #1016
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Ako nisi u jakom savezu, onda gradi sklonista resursa Pocetnica si, to ti najbolje rjesenje. Ili trazi neki savez koji prima, ali to nece biti nitko iz top 20, oni obicno primaju jace igrace, kojiv ec znaju igrati, tako da pronađi neki mali savez, ako imas srece, pomoci ce ti oni puno.


MNJAG
hvala
__________________
Is that money in your pocket or you happy to see me?
crna perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 16:03   #1017
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Ako nisi u jakom savezu, onda gradi sklonista resursa Pocetnica si, to ti najbolje rjesenje. Ili trazi neki savez koji prima, ali to nece biti nitko iz top 20, oni obicno primaju jace igrace, kojiv ec znaju igrati, tako da pronađi neki mali savez, ako imas srece, pomoci ce ti oni puno.


MNJAG
ti si mnjagovac?
zombi0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 19:27   #1018
Nego kako Prije HEG sada MNJAG, uocavas pravilnost u jačini saveza ?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 10:52   #1019
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Nego kako Prije HEG sada MNJAG, uocavas pravilnost u jačini saveza ?
XD onda znaći da smo u ratu ja sam jedan od vođa ml-ma lako se zakljući koji

pa kako je kod vas?,čujem da će se dosta jakih saveza raspasti jer odlaze na s2
zombi0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 16:32   #1020
Puno me pitas, nas 4 igra jedan acc, ja sam zaduzen za ekonomiju, znam samo da smo u ratu sa skoro svakim savezom na serveru
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.