Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2007., 11:02   #21
I nama nabijaju komplekse.
nizzy is offline  
Old 25.08.2007., 11:15   #22
G točka vam je u glavi!!!!!!!! aaaaaaaaaaaa

kolko treba ženama da to zaključe!!! meni je trebalo brat-bratu 6 godina sexa da to skužim... i nebih nikad da mi jedan frajer nije prišapnuo magičnu rečenicu... i odtad smo moja G točka i ja najbolje frendice...

(daljnje savjete i usmjerenja na Ž vs M u rd V i dr K ordinaciji)
eni kveščnz?
__________________
i raj i pakao su na zemlji... di je razlika?
kad narastem bit ću Gail Ann Dorsey
k-bass is offline  
Old 25.08.2007., 11:15   #23
Quote:
nizzy kaže: Pogledaj post
Kojim pozama?
ja ipak nekak mislim da neko ima, neko ne...

A htjela bi znat di je, baš zbog toga jer inače imam samo dvije poze u kojima mogu svršit i to postaje dooooosadno.......
Sad baš moram u anatomiju....
Mislim da je poanta u glaviću koji je deblji s donje strane - e onda ako ležim na stomaku, opruženih nogu, a on penetrira - stimulira je....a mislim da je nekih 10-tak centimetara unutra s prednje strane.

Da je dobro, je, ali nije toliko vatrometnije od ostalih načina postizanja orgazma kako s često filozofira.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 25.08.2007., 11:30   #24
pa dobro, znam da je u glavi...
A niš, pomirit ću se s tim da je to tak i da mi nema pomoći...
nizzy is offline  
Old 25.08.2007., 11:31   #25
Quote:
nizzy kaže: Pogledaj post
pa dobro, znam da je u glavi...
A niš, pomirit ću se s tim da je to tak i da mi nema pomoći...
ma ima pomoči.... samo te treba usmjerit...
__________________
i raj i pakao su na zemlji... di je razlika?
kad narastem bit ću Gail Ann Dorsey
k-bass is offline  
Old 25.08.2007., 11:37   #26
Quote:
nizzy kaže: Pogledaj post
pa dobro, znam da je u glavi...
A niš, pomirit ću se s tim da je to tak i da mi nema pomoći...
hani..jel svršavaš?svršavaš
jel uživaš?uživaš..

ne kužim opsesiju..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 25.08.2007., 11:38   #27
Quote:
k-bass kaže: Pogledaj post
ma ima pomoči.... samo te treba usmjerit...

kak? Gurni prst unutra i s gornje strane je?

b'elana kaže da je 10-ak cm unutra, a prst mi nije toliki?
nizzy is offline  
Old 25.08.2007., 11:39   #28
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
hani..jel svršavaš?svršavaš
jel uživaš?uživaš..

ne kužim opsesiju..
Ma stvar je u tome da mogu svršit samo u jednoj pozi, u drugoj sam samo dvaput uspijela, a to je ubitačno dosadno. i meni i mužu. Ako hoćemo malo mijenjat poze, ja ostanem bez.
nizzy is offline  
Old 25.08.2007., 11:40   #29
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Sad baš moram u anatomiju....
Mislim da je poanta u glaviću koji je deblji s donje strane - e onda ako ležim na stomaku, opruženih nogu, a on penetrira - stimulira je....a mislim da je nekih 10-tak centimetara unutra s prednje strane.

Da je dobro, je, ali nije toliko vatrometnije od ostalih načina postizanja orgazma kako s često filozofira.

A ja mislim da je "glava" bitnija od anatomije (mislim vise zenska glava nego nasa donja); i sto se tice filozofiranja u seksu mislim da vise skodi nego koristi
i iz mog iskustva vise se dogadja curama koje su prije seksualnih odnosa imale vec sve u glavi i onda su pokusavale to sprovesti u djelo onako kako su cule/procitale/zamisljale i zbog toga nisu spontano uzivale u seksu nego ciljano isle na "orgazam" i samo im je jos falio nespretan ljubavnik i evo ga:
problem, nema G-tocke, nemoze svrsit a u biti samo spontanost i opustenost je trebala.

Kad se vec dodje do te situacije onda je jebeno tesko izici, i curama koje imaju taj problem bih preporucio da se "prvo posvete same sebi" i kad se same upoznaju i uspiju lakse ce biti i sa muskarcem.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 25.08.2007., 11:41   #30
Quote:
nizzy kaže: Pogledaj post
Ma stvar je u tome da mogu svršit samo u jednoj pozi, u drugoj sam samo dvaput uspijela, a to je ubitačno dosadno. i meni i mužu. Ako hoćemo malo mijenjat poze, ja ostanem bez.
a jel se ne možete seksat u nekoliko poza,a na kraju kad hočeš svršit bacite se na tvoju pozu..i svi zadovoljni,on dobio više poza ,a ti orgazam
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 25.08.2007., 11:42   #31
Quote:
nizzy kaže: Pogledaj post
kak? Gurni prst unutra i s gornje strane je?

b'elana kaže da je 10-ak cm unutra, a prst mi nije toliki?

Obicno nije 10 ak cm nego bas nadodhvat prstu nekih 5-6cm ali nisam nikakav sturcnjak da bih tvrdio da je kod svake zenske tako i da kod svake funkcionira.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 25.08.2007., 11:43   #32
Quote:
nizzy kaže: Pogledaj post
kak? Gurni prst unutra i s gornje strane je?

b'elana kaže da je 10-ak cm unutra, a prst mi nije toliki?
kad me več vučeš... ovak... prvo... kad več izvršavaš čin bludne radnje sa svojim priležnikom, nemoj mislit di ti je noga, kaj ćeš jest, jel si dobro depilirana... samo osjeti njegov ud... i misli na to! skoncentriraj se na samo jedan svoj određeni dio tijela (zna se koji) i osjeti kaj se dolje dešava! i nemoj razmišljat o anatomiji nego o osjećaju...

joj, bolje da dalje ne pišem... ak oćeš znat nastavak, Ž vs M... tam sam slobodna prostačit!
__________________
i raj i pakao su na zemlji... di je razlika?
kad narastem bit ću Gail Ann Dorsey
k-bass is offline  
Old 25.08.2007., 11:46   #33
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
A ja mislim da je "glava" bitnija od anatomije (mislim vise zenska glava nego nasa donja); i sto se tice filozofiranja u seksu mislim da vise skodi nego koristi
i iz mog iskustva vise se dogadja curama koje su prije seksualnih odnosa imale vec sve u glavi i onda su pokusavale to sprovesti u djelo onako kako su cule/procitale/zamisljale i zbog toga nisu spontano uzivale u seksu nego ciljano isle na "orgazam" i samo im je jos falio nespretan ljubavnik i evo ga:
problem, nema G-tocke, nemoze svrsit a u biti samo spontanost i opustenost je trebala.

Kad se vec dodje do te situacije onda je jebeno tesko izici, i curama koje imaju taj problem bih preporucio da se "prvo posvete same sebi" i kad se same upoznaju i uspiju lakse ce biti i sa muskarcem.

Potpuno si u pravu....nije bitna G-točka, može se svršiti na milijun načina, a da mi neko zabije štap i drlja G-točku a ja razmišljam jesam li sjebala ugovor koji sam jučer radila....ma nebi svršila nikad......

Kod mene, a mislim i kod većine žena, glava je bitna (khm i vaša je bitna , ali sad pričam o našoj......). Čini mi s da problem s orgazmom imaju žene koje se previše brinu i trude doć do njega.....a sve što je potrebno je opustit se, uživati i zamišljati nešto što te pali ( hehe prljavo, kinky......)
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 25.08.2007., 11:48   #34
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
Obicno nije 10 ak cm nego bas nadodhvat prstu nekih 5-6cm ali nisam nikakav sturcnjak da bih tvrdio da je kod svake zenske tako i da kod svake funkcionira.
He...znam da je moja dublje.....svevišnji je htio da se nikad ne poželim odreć kurca pa mi je ugradio za dz dalje od kažiprsta
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 25.08.2007., 11:48   #35
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
a jel se ne možete seksat u nekoliko poza,a na kraju kad hočeš svršit bacite se na tvoju pozu..i svi zadovoljni,on dobio više poza ,a ti orgazam
hehe.. obično je obrnuto, prvo sam uglavnom ja, a nakon toga promijenimo jednu pozu i gotovo...

Da je obrnuto, ne znam kak bi bilo... Kad sam sebična...
nizzy is offline  
Old 25.08.2007., 11:51   #36
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post

Potpuno si u pravu....nije bitna G-točka, može se svršiti na milijun načina, a da mi neko zabije štap i drlja G-točku a ja razmišljam jesam li sjebala ugovor koji sam jučer radila....ma nebi svršila nikad......

Kod mene, a mislim i kod većine žena, glava je bitna (khm i vaša je bitna , ali sad pričam o našoj......). Čini mi s da problem s orgazmom imaju žene koje se previše brinu i trude doć do njega.....a sve što je potrebno je opustit se, uživati i zamišljati nešto što te pali ( hehe prljavo, kinky......)
Hm, znači ja sam sebi utuvila u glavu da mogu samo u jenoj pozi i to je to? nemam pojma.... Znam ja da toga ima, ali ne mogu reći da nisam opuštena i da ne znam uživati....
nizzy is offline  
Old 25.08.2007., 11:56   #37
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
He...znam da je moja dublje.....svevišnji je htio da se nikad ne poželim odreć kurca pa mi je ugradio za dz dalje od kažiprsta
ispravno...bar neces sama grijesit bludno sve na svoje mjesto
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 25.08.2007., 11:58   #38
Ajme... A kaj ak je moja na 20 cm? A dragi ima 1-2 cm manjeg???
nizzy is offline  
Old 25.08.2007., 11:59   #39
Nek na njemu uzgoji nokat
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 25.08.2007., 12:01   #40
Quote:
nizzy kaže: Pogledaj post
hehe.. obično je obrnuto, prvo sam uglavnom ja, a nakon toga promijenimo jednu pozu i gotovo...

Da je obrnuto, ne znam kak bi bilo... Kad sam sebična...
a jebi ga onda..sjedi tu na forumu i kukaj draga
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger