Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2009., 09:58   #61
Dijelim tvoje mišljenje, većina novih auta B segmenta se kreće oko tone (malo ispod).
stef_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2010., 12:15   #62
simpatično vozilo.
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 14:22   #63
Ovo je moj idući auto, nije ljepotan ali nije ni akrap. Hvala Dacia i Renault (i Nissan) što ćete mi omogućiti SUV za pristojne pare. Jedva čekam probnu vožnju.
__________________
Mrzim političare, zadrtost i štrumfove
KKKIKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 16:37   #64
E ovo djeluje fino, prvi put da naprave nešto što nije gadno
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 11:35   #65
Quote:
KKKIKO kaže: Pogledaj post
Ovo je moj idući auto, nije ljepotan ali nije ni akrap. Hvala Dacia i Renault (i Nissan) što ćete mi omogućiti SUV za pristojne pare. Jedva čekam probnu vožnju.
Prenesi nam dojmove sa probne voznje!
dinocroatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 23:12   #66
Pozdrav svim simpatizerima novog 4x4duster-a, posto zivim u g.kotaru takav jedan terenac bi mi koristio te se nadam da ce opravdati sve sto se pise o njemu.
jjauk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 18:58   #67
Jel neko može stavit sliku gepeka ovdje? Tražim po cijelom Netu gepek-sliku Dustera, nemrem ju nać da se ubijem...
dark life is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 19:04   #68
Quote:
dark life kaže: Pogledaj post
Jel neko može stavit sliku gepeka ovdje? Tražim po cijelom Netu gepek-sliku Dustera, nemrem ju nać da se ubijem...
Onda je očito da je nema... strpljenja, valjda će uskoro doći prave fotke cijelog auta
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 20:43   #69
http://www.slobodnadalmacija.hr/Auto...4/Default.aspx

Dole su performanse
novinovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 22:36   #70
Slike kao iz slikovnice....prilično nestvarne. Slažem se sa Stingerom....strpljenja ljudi!
lancol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 23:45   #71
Quote:
lancol kaže: Pogledaj post
Slike kao iz slikovnice....prilično nestvarne. Slažem se sa Stingerom....strpljenja ljudi!
Pogledaj slike na prvoj stranici
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 15:29   #72
Meni se ne sviđa samo zato što za moje mišljenje ma ružan dizajn, ali svakako pozdravljam dolazak malog SUV-a po razumnoj cijeni.

Dacia otkrila crossover Duster
Wassup is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 16:04   #73
Quote:
Wassup kaže: Pogledaj post
Meni se ne sviđa samo zato što za moje mišljenje ma ružan dizajn, ali svakako pozdravljam dolazak malog SUV-a po razumnoj cijeni.

Dacia otkrila crossover Duster
dizjan ništa lošiji a ni bolji od bilo kog konkurenta...
da je druga značka ne bi imao prigovor na dizajn
To je suha istina, je li?
Kvadricus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 14:31   #74
Quote:
Kvadricus kaže: Pogledaj post
dizjan ništa lošiji a ni bolji od bilo kog konkurenta...
da je druga značka ne bi imao prigovor na dizajn
To je suha istina, je li?
Ma nije. Jako sam izbirljiv kad je u pitanju dizajn. Ako te daje nekakav odgovor...Sandero mi je jedan od bolje dizajniranih automobila koji su kod nas u prodaji. Osim toga, inače ne volim crossovere niti SUV-ove i od svih njih jedino mi se sviđa Volvo XC60. Konceptni Duster mi je fenomenalno izgledao, no ovaj serijski mi ima preružna svjetla.
Wassup is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 14:51   #75
PA dokazano je iz više studija da ljudi koji kupuju SUV ili wananbe SUV kao što je ova Dacia su u biti nesigurni ljudi.

Pošto je takvih u Hrvatskoj puno a pogotovo za te pare bit će sigurno hit. Glavno da se sjedi visoko...
Gaad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 14:59   #76
Što? Pa ako si jednom vozio suv onda shvaćaš njegovu prednost tj mnogo bolju preglednosti, unutarnji volumen vozila itd.
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 22:19   #77
Quote:
Gaad kaže: Pogledaj post
PA dokazano je iz više studija da ljudi koji kupuju SUV ili wananbe SUV kao što je ova Dacia su u biti nesigurni ljudi.

Pošto je takvih u Hrvatskoj puno a pogotovo za te pare bit će sigurno hit. Glavno da se sjedi visoko...
Nikad nisam shvaćao ovakve ljude koji pljuju po ljudima jer kupuju suv, ili je ljubomora ili im netko napuni glavu (dosad je prazna bila), trećeg nema.. Zašto ne shvaćate da je suv (uglavnom) pregledniji jer je viši, da ima prostranost monovolumena, da ima 4x4 koji ljudima pomogne da dođu do vikendica, da sigurnije zimi voze po snijegu i ledu, da vikendom mogu po šumskom putu doći na neku livadu uživat sa familijom, suv ima uglavnom velik gepek, ima udobnost limuzine, prostranost monovolumena i karakteristike terenaca za neki light offroad.. Kud ćeš bolje
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 22:40   #78
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Nikad nisam shvaćao ovakve ljude koji pljuju po ljudima jer kupuju suv, ili je ljubomora ili im netko napuni glavu (dosad je prazna bila), trećeg nema.. Zašto ne shvaćate da je suv (uglavnom) pregledniji jer je viši, da ima prostranost monovolumena, da ima 4x4 koji ljudima pomogne da dođu do vikendica, da sigurnije zimi voze po snijegu i ledu, da vikendom mogu po šumskom putu doći na neku livadu uživat sa familijom, suv ima uglavnom velik gepek, ima udobnost limuzine, prostranost monovolumena i karakteristike terenaca za neki light offroad.. Kud ćeš bolje
ni ja nebi bolje rekao
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 10:08   #79
Quote:
Gaad kaže: Pogledaj post
PA dokazano je iz više studija da ljudi koji kupuju SUV ili wananbe SUV kao što je ova Dacia su u biti nesigurni ljudi.

Pošto je takvih u Hrvatskoj puno a pogotovo za te pare bit će sigurno hit. Glavno da se sjedi visoko...
E viš, ovo boldano je razlog zašto će moja mater sljedeći put kupiti nešto povišeno, ali ne zbog nesigurnosti, kako gore tvrdiš, nego jer joj je aktualni auto, kojeg je nedavno kupila super i prezadovoljna je njime, ali ima dva prilično bitna nedostatka, što se nje tiče:
1. Sjedalo joj je prenisko za ulaziti i izlaziti, pa joj je to već pomalo napor, mislim, što se godina tiče.
2. Put do kuće na otoku ima jednu priličnu kosinu, pa ponekad auto zariba, kad se spušta. Malo, sa zaštitnom plastikom od ispod, ali dovoljno da iživcira.

I eto, zato će joj vjerojatno sljedeći auto biti neki fensi šmensi suv
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 12:46   #80
Jel moze malo nazad na temu, jako je zanimljiva... Ima li tko jos nekih podataka?
mariob is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.