Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2014., 22:08   #1
Tobradex kapi za oči

Evo, danas je oftamolog prepisao mojoj osmogodisnjakinji tobradex kapi za ovi. Dijagnoza konjuktivitis... Problem je sto na uputama pise da njihova djelotvornost kao ni stetnist za djecu nije istrazena... na netu nalazim samo Tobrex kapi, ali to nije isto.... ja sam njoj ove vec dva puta kapala...ne znam sto da radim...ima li tko iskustva sa ovim kapima?
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 22:11   #2
Ja imam, ali nisam dijete Koristio ih nakon operacije strabizma da smanjim crvenilo, nisam imao nikakvih nuspojava niti me oko peklo od njih.
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 22:56   #3
Hvala na odgovoru. Ma najvise me upravo i brine sto pise na njima da nisu za djecu.... Da je iznad 18 ne bih se previse zamarala :-)
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 23:23   #4
Smatram da ne bi davali tako nešto da nisu sigurni u to, ali možda probajte prvi put ukapati samo po jednu kap u svako oko pa vidjeti kako će curica reagirati. Ako ne bude problema tada, valjda onda neće i s većim količinama
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 19:00   #5
Tobrex je antibiotik, Tobradex je antibiotik+kortikosteroid. Kod konjuktivitisa se pretpostavlja da će se kapi uzimat tek nekoliko dana a ne kroz duže vremensko razdoblje. tako da bez straha...
Nour Bin Laden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.