Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2016., 17:33   #301
taj virus me trenutno brine da..

samo sam htjela skupiti ideje za put pa cekat neke akcije eventualno s obzirom da imamo 10 mj za kupiti to svakako..

pratit cu sto ce s virusom biti hvala )
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 16:10   #302
Bok svima! Imamo svadbu u 10.mj. pa je uskoro i red na to da isplaniramo bracno putnovanje preporuke i iskustva su dobrodosla
Razmatrali smo opciju doceka nove godine u NY, ali me strasno sekira i brine dobivanje njihove vize!

Poslano sa mog GT-N7000 koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 08:26   #303
Moj savjet je, ako ikako možete, da odete na bračno putovanje odmah nakon svadbe, kao što je to prvotno i zamišljeno. Nema većeg gušta nego otići negdje daleko od svih nakon sve one gungule i potpuno se opustiti. A i tada ćete još biti pod dojmom svadbe i činjenice da ste muž i žena pa će to imati posebnu čar. Sigurno vam neće biti loše ni u prosincu, no to više onda nije to...
glupipalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 08:31   #304
Ok, hvala sam savjetu. Koje su preporuke za Europu i blize destinacije? NY nas je strasno privukao bas u tom razdoblju s obzirom na cijelu atmosferu, snijeg, docek nove godine...
Obozavamo hladnocu i snijeg, led... ma sve sto ima veze sa zimom neznam hocemo li moci uhvatiti godisnji prije zime tako da bi onda radije negdje blize, a veliku jabuku ostavimo za sljedecu godinu

Poslano sa mog GT-N7000 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje beze : 14.07.2016. at 08:45.
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 10:00   #305
Quote:
beze kaže: Pogledaj post
Ok, hvala sam savjetu. Koje su preporuke za Europu i blize destinacije? NY nas je strasno privukao bas u tom razdoblju s obzirom na cijelu atmosferu, snijeg, docek nove godine...
Obozavamo hladnocu i snijeg, led... ma sve sto ima veze sa zimom neznam hocemo li moci uhvatiti godisnji prije zime tako da bi onda radije negdje blize, a veliku jabuku ostavimo za sljedecu godinu

Poslano sa mog GT-N7000 koristeći Tapatalk
Pariz je uvije dobra ideja. Ili Tenerife za taj dio godine ( listopad)
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 12:51   #306
podizem malo temu jer moram odlucit di cu hahahah
maldive smo prakticki otpisali iako su nam bili prva zelja.. sad razmisljamo o karibima (koji su doooosta jeftiniji od maldiva, pa rekla bi skoro troduplo!) ..

razmisljamo o turks and caicos..

ima li ko kakvu drugaciju ideju? gdje ste Vi bile na bracnim putovanjima?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 15:01   #307
Mi ćemo ići u Francusku , 9 dana uživancije .
Jehana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 09:12   #308
Mi isto gledamo kam na bračno putovanje u 9. mjesecu. Bili smo na Maldivima za novu godinu i bilo je stvarno fantasticno! Raj na zemlji Opet bi definitivno išli tamo ali razmatramo opciju i za Sejsele makar ispada da su skuplji ako uzmeš opciju AI. Gledali smo i Bali koji je najjeftiniji od svih opcija koje smo uzeli u obzir, ali plaze nisu niti približno lijepe kao na Maldivima i Sejselima pa to vjerovatno otpada. Na Tajlandu smo bili(Bangkok i Phuket) i opet se planiramo vratiti tamo i obići sjeverni dio+ Koh Samui ali za bračno putovanje nam to otpada jer je tamo tada kišna sezona. Uglavnom imat ćemo deset dana za putovanje, ne vise radi posla pa gledamo i tražimo di otići. Definitivno bi nekam van Europe pa ako netko imam kakvu dobru destinaciju i pozitivna iskustva od tamo neka slobodno predloži
putnikzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 20:55   #309
Quote:
putnikzg kaže: Pogledaj post
Mi isto gledamo kam na bračno putovanje u 9. mjesecu. Bili smo na Maldivima za novu godinu i bilo je stvarno fantasticno! Raj na zemlji Opet bi definitivno išli tamo ali razmatramo opciju i za Sejsele makar ispada da su skuplji ako uzmeš opciju AI. Gledali smo i Bali koji je najjeftiniji od svih opcija koje smo uzeli u obzir, ali plaze nisu niti približno lijepe kao na Maldivima i Sejselima pa to vjerovatno otpada. Na Tajlandu smo bili(Bangkok i Phuket) i opet se planiramo vratiti tamo i obići sjeverni dio+ Koh Samui ali za bračno putovanje nam to otpada jer je tamo tada kišna sezona. Uglavnom imat ćemo deset dana za putovanje, ne vise radi posla pa gledamo i tražimo di otići. Definitivno bi nekam van Europe pa ako netko imam kakvu dobru destinaciju i pozitivna iskustva od tamo neka slobodno predloži
Bok putnikzg,
gdje ste bili na Maldivima i koliko je koštalo?
Ja isto gledam neku kombinaciju Maldiva za bračno putovanje sredinom 8.mjeseca pa bih bila zahvalna za info, može i u pm!

Btw, mi smo ovaj Božić i Novu proveli u Tajlandu, Bkk i Krabi+otoci i bilo je više kiše nego kad sam ja sama bila u 9.mj 2013.g. Tak da ta njihova kišna sezona i nije neki razlog za ne otić u to doba, a puuno je jeftinije sve!
stares is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 14:15   #310
Quote:
putnikzg kaže: Pogledaj post
Mi isto gledamo kam na bračno putovanje u 9. mjesecu. Bili smo na Maldivima za novu godinu i bilo je stvarno fantasticno! Raj na zemlji Opet bi definitivno išli tamo ali razmatramo opciju i za Sejsele makar ispada da su skuplji ako uzmeš opciju AI. Gledali smo i Bali koji je najjeftiniji od svih opcija koje smo uzeli u obzir, ali plaze nisu niti približno lijepe kao na Maldivima i Sejselima pa to vjerovatno otpada. Na Tajlandu smo bili(Bangkok i Phuket) i opet se planiramo vratiti tamo i obići sjeverni dio+ Koh Samui ali za bračno putovanje nam to otpada jer je tamo tada kišna sezona. Uglavnom imat ćemo deset dana za putovanje, ne vise radi posla pa gledamo i tražimo di otići. Definitivno bi nekam van Europe pa ako netko imam kakvu dobru destinaciju i pozitivna iskustva od tamo neka slobodno predloži
mene isto zanima kolko su vas ispali maldivi i koju ste uslugu imali?
jel se vise isplati uzimat all inclusive ili samo neko nocenje s doruckom?
vermalen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 22:28   #311
Da malo podignem temu, odlučili smo se za bračno putovanje u Meksiko i Kubu. Idemo u studenom, 17 dana preko agencije.
Bubb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 10:18   #312
Zelim mladencima pokloniti bracno putovanje, vjenčanje je u mjesecu veljaci 2018.....molim poreporuke za neku toplu destinaciju da se mogu kupati, sunčati,uživati, možda SPA itd....hvala
__________________
Knjige za prodaju
dalmata40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 13:42   #313
Quote:
dalmata40 kaže: Pogledaj post
Zelim mladencima pokloniti bracno putovanje, vjenčanje je u mjesecu veljaci 2018.....molim poreporuke za neku toplu destinaciju da se mogu kupati, sunčati,uživati, možda SPA itd....hvala
Ovo je zaista preopćenit upit. Koliko novaca, dana, kakav su tip inače, gdje su već bili? Ovako na prvu: Tajland, Dominikanska Republika, Maldivi, Sejšeli, Kuba, Meksiko....
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 14:10   #314
Mi smo bili 8 dana na Maldivima nedavno i bilo je predivno!! Stvarno bih preporučila svakome. Jest da je to skupa opcija, ali vrijedi svake kune
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 19:13   #315
Buraz se zeni, njeni starci bi platili neki skromniji hanimun (do 20 000 za oboje, sa dzeparcem)
Oboje obozavaju planine, on obozava vlakove, i putovanja istima,ona welness.

Neke idejice?
Zahvalna
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 22:52   #316
Quote:
Tict Tac Toe kaže: Pogledaj post
Buraz se zeni, njeni starci bi platili neki skromniji hanimun (do 20 000 za oboje, sa dzeparcem)
Oboje obozavaju planine, on obozava vlakove, i putovanja istima,ona welness.

Neke idejice?
Zahvalna
Irska, Škotska, Švicarska?
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 23:04   #317
Quote:
Tict Tac Toe kaže: Pogledaj post
Buraz se zeni, njeni starci bi platili neki skromniji hanimun (do 20 000 za oboje, sa dzeparcem)
Oboje obozavaju planine, on obozava vlakove, i putovanja istima,ona welness.

Neke idejice?
Zahvalna
Nisam shvatila da li bi im starci uplatili odmah putovanje u agenciji ili im dali 20.000 keša; uglavnom, najtoplije preporučam Island, 20k će im biti dovoljno za njih dvoje u vlastitoj organizaciji da uspiju dosta toga obići, aranžmani preko agencija su zaista skupi za ono što nude zato sam i pitala hoće li im odmah uplatiti putovanje ili im daju lovu

U plavu lagunu ili secret lagunu mogu na odmor, kupanje i wellness; a pretpostavljam da ako vole planine će cijeniti i ljepotu islandske prirode.

Jedino ne znam za vlak
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:03   #318
Preko koje agencije je najbolje gledati putovanja tipa maldivi, dominikana i sl.? Vidim da se pise da su povoljnije srpske, ima li netko konrektan link za pogledat?
casody is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 22:11   #319
Quote:
casody kaže: Pogledaj post
Preko koje agencije je najbolje gledati putovanja tipa maldivi, dominikana i sl.? Vidim da se pise da su povoljnije srpske, ima li netko konrektan link za pogledat?
Mi smo išli na Maldive preko agencije Mondo travel i baš smo bili jako zadovoljni
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 08:29   #320
Quote:
casody kaže: Pogledaj post
Preko koje agencije je najbolje gledati putovanja tipa maldivi, dominikana i sl.? Vidim da se pise da su povoljnije srpske, ima li netko konrektan link za pogledat?
Dominikana http://www.lastminutecentar.com/?gcl...hoCTnUQAvD_BwE
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.