Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 21:06   #141
Nitko ne komentira!!!!

Da malo ogovaram Ipek,ni kavu nije dostojna kuhat,nego zaposlila sluskinju,steta sto baba to nije primjetila,mozda bi shvatila da Ipek nezna ama bas nista,samo pljuvati po drugima
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:07   #142
Zaludu babi 400 godina tradicije, nije se još naučila osnovama pristojnosti.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:10   #143
A kako se kad zivi u konaku,ta sigurno nije bila u Istanbulu a kamoli negdje drugdje
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:14   #144
Al' moram tračati i Sureju i onog njenog bivšeg, što li joj je.

Pa gdje ga nađe osim ak' nije radila u kanalizaciji preko student servisa?

Uglavnom, navijam da ova musava tetkurina razhebe tradiciju i "zna se što se treba i kako ponašati u konaku".

A meni je stvarno teško gledati ovu nepristojnost, što babe što Ipekice, a bome ni tetka nije od finoće.

Da sam ja na Surejinom mjestu brak bi mi trajao ravno 3 dana...
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."

Zadnje uređivanje ribica0903 : 15.01.2018. at 21:30.
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:34   #145
Ni ja neznam odkud se Omer pojavio,a teta ga se boji,da je odmah pobjegla kod Soreye
A i Soreya radi pogreske,nista ne govori Faruku u vezi Omera
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:35   #146
Kaze Faruk: idemo mi kuci imamo goste, i sad ja kontam oke idu samo njih dvoje jer je tetka Surejina gosca a ovi ce ostat na cajanki, kad u drugoj sceni svi skupa dosli doma...znaci ja ne kuzim to ako dvoje idu - svi moraju ic? Ono svi ko jedan ili?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:10   #147
Turci po običaju karikiraju likove - to je valjda po onoj da i najgluplji gledatelj ili gledateljica dobro shavte što je pisac, odnsno scenarista htio reći.

Pa tako baba despot da ne može biti veći, ova niškoristi tetka sva musava, zapuštena, mora jesti kokice i gledati sapunjare pa i u gostima, a to je valjda jer okajava grijehe iz mladosti jer je božemioprosti jako zgriješila bila je pjevaljka, što je of kors po turskim sapunjarama najveći ženski grijeh.

Ovaj Omer ( jel?) psihopata koji vitla pištoljevima i noževima.
Pa zar Sureja nije mogla imati nekog normalnog momka?

Ovaj brat br. 2 kompleksaš, broj 3 dobrica, broj 4 hebivjetar koji bude povalio onu malu sluškinju 100%.

O snajki Ipak, šteta trošiti tipkovnicu, ali njena mater me podsjetila na mene kada onako zamotam glavu.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:16   #148
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Kaze Faruk: idemo mi kuci imamo goste, i sad ja kontam oke idu samo njih dvoje jer je tetka Surejina gosca a ovi ce ostat na cajanki, kad u drugoj sceni svi skupa dosli doma...znaci ja ne kuzim to ako dvoje idu - svi moraju ic? Ono svi ko jedan ili?

I ja sam ostala u SOKU kad sam vidjela da svi idu kuci a ocekivala da se samo Faruk i Soreya otic iz zmijskog gnijezda

Ni meni nije jasno da je Soreya hodala s poremecenim Omerom,mislila sam da je pametnija
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 02:56   #149
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
I ja sam ostala u SOKU kad sam vidjela da svi idu kuci a ocekivala da se samo Faruk i Soreya otic iz zmijskog gnijezda

Ni meni nije jasno da je Soreya hodala s poremecenim Omerom,mislila sam da je pametnija
Nije ona s njim imala baš ništa, nego si je lik( po starom turskom običaju umislio). Ono u stilu, ja sam te odabrao i ti si moja dok si živa
__________________
Tanka je granica između netko i nitko..
11tena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 06:55   #150
I ja sam shvatila da nije ona bila s njim nego on hoće da ona bude, ali ona ga ignorira...
Naletila slučajno bila pa pogledala i unatrag tako da sam se tek uključila. Nisam znala da je s istinitom podlogom iako me ne čudi pošto je kod njih uvijek neka takva priča koja onda polako dođe do SFa 🤣
Dobra mi je pozadinska glazba, al to mi je isto uvijek u njihovim serijama dobro.
Njih dvoje su mi lijep par, nekako su mi legli dobro iako sami za sebe nisu neko savršenstvo, al ajde. Braća su čisti klišej, jedan nikad zadovoljan, jedan umjetnik i jedan probisvijet.
A stara je prava sveki sa one teme o svekrvama
Moglo bi nešto i bit od serije ako je ne razvodne i ukvare glupostima.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 11:38   #151
pozz svima
pogledala početak serije..
volim asu pa me zaitrigiralo..
njega ne volim, preukočen, ali ajde..
nego, romantična sam u duši i vjerujem na ljubav na prvi pogled, ali brate mili takva silna ljubav u roku od dva dana..
ona se odrekla svega, grada, karijere (ok, pitanje je kojeg je ranga bila pjevačica..) ali urbana gradska cura otišla bezglavo sjediti s kvočkama na jajima.. zbog čovjeka kojeg zna tri minute.. ne vjerujem nikako..
ne pušim..

ak je serija rađena po stvarno događaju, ok, ali ak je sapunjara, trebali su malo razvući to upoznavanje i dovesti nas do toga da povjerujemo u tu silnu ljubav..
ona ipek je negledljiva.. bolje joj je da fikusari i ne priča previše..

bakica mi fora.. al svaki put se rastopi kad ju sinek štipne za obraz..
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:09   #152
Jesam li ja to dobro vidjela sinoć da od 4 žene koje rade u domaćinstvu kod babe, nijedna ne zna praviti palačinke ili je to nešto krivo prevedeno?
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:09   #153
Onda je uredu,ali Soreya je trebala Faruku reci da ju spasi od tog psihopata!A i njezina teta kad ga je vidjela,trebala je pozvat policiju,jer tip nije normalan A i glumac bas izgleda da nije svoj!

Nemogu shvatiti da mlada zena olako napusta svoj zivot i odlazi u neki konak da joj muz bude zadovoljan,to nije ljubav!I jos mora trpjeti blesavu svekrvu i glupu Ipek
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:11   #154
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post
Jesam li ja to dobro vidjela sinoć da od 4 žene koje rade u domaćinstvu kod babe, nijedna ne zna praviti palačinke ili je to nešto krivo prevedeno?
To nisam vidjela,ali Ipek da NE ZNA kuhati kavu,nego sluskinju gnjavi,a svekrva bas njezinu hvali i zeli
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:20   #155
Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
pozz svima
pogledala početak serije..
volim asu pa me zaitrigiralo..
njega ne volim, preukočen, ali ajde..
nego, romantična sam u duši i vjerujem na ljubav na prvi pogled, ali brate mili takva silna ljubav u roku od dva dana..
ona se odrekla svega, grada, karijere (ok, pitanje je kojeg je ranga bila pjevačica..) ali urbana gradska cura otišla bezglavo sjediti s kvočkama na jajima.. zbog čovjeka kojeg zna tri minute.. ne vjerujem nikako..
ne pušim..

ak je serija rađena po stvarno događaju, ok, ali ak je sapunjara, trebali su malo razvući to upoznavanje i dovesti nas do toga da povjerujemo u tu silnu ljubav..
ona ipek je negledljiva.. bolje joj je da fikusari i ne priča previše..

bakica mi fora.. al svaki put se rastopi kad ju sinek štipne za obraz..
Evo ovde ću se nadovezat.. svima koji sumnjaju u ljubav na prvi pogled i ljubav nakon dva dana. Pročitajte knjigu Bijela masajka (znači prema istinitoj priči,štoviše,knjigu je napisala ženska iz svog osobnog iskustva ) ,pa ćete vidit da stvarno postoji,ne bi rekla da je ljubav,meni osobno više liči na neku opsjednutost,fatalan susret,trenutno oduzimanje zdravog razuma...nek nastavi niz kako kome odgovara

Oču reć,da virujen da je serija nastala prema istinitoj priči. I još bi nadodala, mislim da su scenaristi baš s razlogom snimili kratak period upoznavanja i zaljubljivanja,baš zbog toga da naglase koliko je neobična,fatalna,nespojiva, bila ta ljubav dvoje ljudi iz različitih okruženja i svjetonazora.... ostaje nam vidit,jesu ostali forevertugeder,il .....

Kad bi se serija gledala sa malo vire u ljubav,a ne suhoparno uspoređivalo sa onim šta je danas poimanje ljubavi,veze.... bilo bi puno smislenije i slađe udubit se u priču.
__________________
STVARI nikad neće bit MENGA !

Šlamperašica
Niksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:34   #156
Ili su scenaristi lijepo upakirali tu istinitu ljubavnu pricu u ovu seriju!Malo promjenili slijed dogadaja i likove,tko zna,ja cu gledati,jer me zanima hoce li njihova ljubav pobjediti zlu vjesticu

Samo mi nije jasno,kao uvijek zasto svi muskarci MORAJU slusati svoju mamu a znaju da nema pravo?Fikret sumnja da ga Ipek voli a ipak planira s njom u bracne vode
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:41   #157
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post

Samo mi nije jasno,kao uvijek zasto svi muskarci MORAJU slusati svoju mamu a znaju da nema pravo?Fikret sumnja da ga Ipek voli a ipak planira s njom u bracne vode
e on mi je radi toga bas budaletina, znaci do jucer cura mastala o svadbi sa starijim bratom i sad se on premislja dal NJEGA voli, ma naravno voli te
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:47   #158
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
e on mi je radi toga bas budaletina, znaci do jucer cura mastala o svadbi sa starijim bratom i sad se on premislja dal NJEGA voli, ma naravno voli te
Glup je,sad se biti nesporazumi s Farukom zbog glupace Tko zna sto ONA planira s babom Jer oboje bas NE LJUBE Soreyu

Samo Osman isto zaljubljen u Soreyu,sto se on napraviti? Nadam se da nece raditi nikakve probleme,jer Soreyi je dovoljni ove 2 glupace i Omer
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 15:19   #159
Post

Quote:
Niksina kaže: Pogledaj post
Evo ovde ću se nadovezat.. svima koji sumnjaju u ljubav na prvi pogled i ljubav nakon dva dana. Pročitajte knjigu Bijela masajka (znači prema istinitoj priči,štoviše,knjigu je napisala ženska iz svog osobnog iskustva ) ,pa ćete vidit da stvarno postoji,ne bi rekla da je ljubav,meni osobno više liči na neku opsjednutost,fatalan susret,trenutno oduzimanje zdravog razuma...nek nastavi niz kako kome odgovara
ja bi rekla strast i ljubav na prvi pogled.
no,nakon nekog vremena strast i zaluđenost prođe,
trebala bi ostat vjera i povjerenje..
glavni temelj braka je POVJERENJE...
sve drugo je pomalo nebitno...
ne sumnjam u Farukovu ljubav,no majci iz inata je naćinio sve ove ubrzane postupke.
ipak je on zrelo muško koje drži konce u jednoj jako velikoj firmi...
Esma je hrabra žena,koliko god nama nije omiljena.
žena koja je SAMA odhranila 4 sina,
žena koja je sama držala pola Burse,
žena koja CIJENI rad svojih "slugu"
(ne drži se postrani od niti jednoga,jedino što povremeno poviri u kuhinju).
znaći ima puno povjerenje u svoje radnike...

početak same priče je meni još uvijek smotan i nerazumljiv.
uđeš u kafić bez novćanika,za nagradu što ti je platila kavu,
odvedeš djevojku na zimovanje,
pojedete jednu većeru i spremni smo za brak..
meni je to još gore nego dogovoreni brak..
kod dogovorenoga braka,bar znaš tko je tko...

asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 17:35   #160
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
ja bi rekla strast i ljubav na prvi pogled.
no,nakon nekog vremena strast i zaluđenost prođe,
trebala bi ostat vjera i povjerenje..
glavni temelj braka je POVJERENJE...
sve drugo je pomalo nebitno...
ne sumnjam u Farukovu ljubav,no majci iz inata je naćinio sve ove ubrzane postupke.
ipak je on zrelo muško koje drži konce u jednoj jako velikoj firmi...
Esma je hrabra žena,koliko god nama nije omiljena.
žena koja je SAMA odhranila 4 sina,
žena koja je sama držala pola Burse,
žena koja CIJENI rad svojih "slugu"
(ne drži se postrani od niti jednoga,jedino što povremeno poviri u kuhinju).
znaći ima puno povjerenje u svoje radnike...

početak same priče je meni još uvijek smotan i nerazumljiv.
uđeš u kafić bez novćanika,za nagradu što ti je platila kavu,
odvedeš djevojku na zimovanje,
pojedete jednu većeru i spremni smo za brak..
meni je to još gore nego dogovoreni brak..
kod dogovorenoga braka,bar znaš tko je tko...


Hej Asi, eto nas opet, nakon dugo vrimena

Sve si dobro napisala, al koliko ima smisla cudit se i mislit se oko istinite price?
Znamo da nam zivot zna priredit svakava iznenadenja, a sigurna sam da je 99% populacije na ono “ ja ne bi nikad” prigrizlo jezik u vrlo kratkom roku. Ocu rec da je meni sve do sad prikazano, prihvatljivo, jer u zivotu je apsolutno sve moguce i sigurno i danas ima i gorih i nebuloznijih odnosa, a kamoli da nece bit u jednom turskom konaku sa svim njihovim strogim obicajima.
Neko je reka, ne mogu virovat da sluzincat nezna ispec palacinke. Sigurno nisu bili toliko glupi da neznaju zamutit brasno i jaja sa vodom. Shvatila sam to kao, da su nam htjeli sto vjernije prikazat, koliko je gazdarica bila bahata, pa tako obicna jela nije uopce dala da se serviraju u njenoj kuci ...

itd
__________________
STVARI nikad neće bit MENGA !

Šlamperašica
Niksi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.