Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 00:35   #261
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
A zapravo si sretan i smiren?
Upravo tako.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 06:53   #262
Neobično mi je ovo pitanje, pa trebalo bi biti isto što netko može voljet i u životu općenito...
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 11:12   #263
ex anais ne prijavljuj mi slike na imageur-u
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 11:14   #264
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
ex anais ne prijavljuj mi slike na imageur-u


Wtf?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:20   #265
Nikad nisam imala luksuz življenja s nekim u vezi ili makar viđanja više od jednom mjesečno (nikad više), tako da samo mogu zamišljati otprilike da bi mi nedostajao komfor. Mislim, sve se da srediti, ali recimo često uzurpiram krevet za sebe, morala bih mijenjati navike ostavljanja odjeće po sobi, ali najviše me muči zadah ujutro ili kad jedem luk.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:27   #266
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Nikad nisam imala luksuz življenja s nekim u vezi ili makar viđanja više od jednom mjesečno (nikad više), tako da samo mogu zamišljati otprilike da bi mi nedostajao komfor. Mislim, sve se da srediti, ali recimo često uzurpiram krevet za sebe, morala bih mijenjati navike ostavljanja odjeće po sobi, ali najviše me muči zadah ujutro ili kad jedem luk.
Pa šta te to ima mučit? Meni ne smetaju takve stvari Ova smrdila po luku cijeli dan u subotu, a i ja sam, što nas nimalo nije omelo u našim namjerama i cjelodnevnom maženju
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:04   #267
I know, right? Valjda imam traume od veza na daljinu pa onih 43,6 sati što se vidite mjesečno moraš biti savršen.
Užasbrate.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:17   #268
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
I know, right? Valjda imam traume od veza na daljinu pa onih 43,6 sati što se vidite mjesečno moraš biti savršen.
Užasbrate.
Ona i ja se viđamo tek 2 tjedna
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:22   #269
OK, you win. You found yerself a fine redneck girl. What's her white-trash name? Amber-Lynn?
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:28   #270


POanta je biti opušten, drukčije nema smisla. Biti neki uštognjen, s metlom u guzici, radi čega? eichhoernchen, pa ti barem djeluješ pametno.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:38   #271
Pa naravno da se to cijeni. Jebeš partnera koji ti ne prdne i urola te u deku smrada barem jednom. A to s kapulom/lukom je poseban bond jednom kad se dogodi.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:35   #272
Evo s obzirom da sam već godinu dana single i sama živim, a prije ovog perioda sam bila u vezi i živjela s bivšim pa nema bolje osobe za usporedbu single i života u vezi

Prednost single života svakako je što ne moram kuhati svaki dan jer u protivnom netko bi me gladan mrko gledao kako sam niškoristi (ne volim kuhati) Ako sam u kaosu i stan mi je u kaosu i kad sam single nitko mi ne prigovara kako sam ja u biti neuredna osoba i taj nered mogu spremiti kad hoću, nema strke oko toga, niti nema tuđeg nereda haha

Također kad dođem s posla sama si planiram što ću raditi, di ću vikende provoditi.

E i da, više novaca imam kad sam single jer bivši je volio puno vremena provoditi po kafićima, na kavama, pivama, a meni je bio bed da svaki put on sve plaća pa sam se trudila da sve dijelimo pola-pola ...

Ogroman nedostatak je što navečer kad legnem gledati film nema nekoga da se privučem uz njega, pogotovo sad kad dođe dosadna jesen i zima, ali sve ima svoje prednosti i mane
andiswa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:50   #273
Gledaj horore i trilere, to ti je još bolje gledati sam nego s nekim
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 23:24   #274
To kaj manje trošim na britvice kad ovak lijepo zahladi
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 23:36   #275
Quote:
appletini kaže: Pogledaj post
To kaj manje trošim na britvice kad ovak lijepo zahladi

ja ovo ne kužim, a često čujem od prijateljica. ne mogu se trpiti dlakava bila s nekime ili ne. jel' to do nekog OKP-a?
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 05:14   #276
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post

ja ovo ne kužim, a često čujem od prijateljica. ne mogu se trpiti dlakava bila s nekime ili ne. jel' to do nekog OKP-a?
Ne
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 06:50   #277
Volim ovakva jutra i potpunu tisinu.

Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Pa šta te to ima mučit? Meni ne smetaju takve stvari Ova smrdila po luku cijeli dan u subotu, a i ja sam, što nas nimalo nije omelo u našim namjerama i cjelodnevnom maženju
Slatko. <3
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 08:18   #278
Obezdlačivanje pičke samo ako se i samo zato što se ista daje nekome na uvid?

Vrh.

#Kava zubo i ostala braća
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 08:23   #279
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ne postoji takva, bilo koja osoba bi narušila ove gornje dvije točke od kojih ne odustajem ni pod kakvu cijenu.
Nisi probao suzivot pa ne mozes tvrditi nista od toga.
Isti stav mozes zauzeti i oko posla pa zivjeti pod mostom, ali tu postoje opipljivi nedostaci pa djelujes.
Oko ostalog se vjerojatno samozavaravas, ali i to je ok ako funkcionira.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:14   #280
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Nikad nisam imala luksuz življenja s nekim u vezi ili makar viđanja više od jednom mjesečno (nikad više), tako da samo mogu zamišljati otprilike da bi mi nedostajao komfor. Mislim, sve se da srediti, ali recimo često uzurpiram krevet za sebe, morala bih mijenjati navike ostavljanja odjeće po sobi, ali najviše me muči zadah ujutro ili kad jedem luk.
Naći ćeš lika kojem to ne smeta i sve 5.
Meni ne smeta odjeća po sobi isto kao što mi ne smeta pospremat za njom.
Ne smatram se spremačicom.
Ma sve to iznivelira, ti nešto on nešto, ak ste slični dođe na isto.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.