Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Pogledaj rezultate ankete: Bitcoin balončina da ili ne?
Balončina veća od tulip manije 175 59.12%
Nije balončina 121 40.88%
Glasovatelji: 296. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 12:45   #961
to je onaj svjetski poznati ZSE HODL ?
Demografskislom is offline  
Old 16.01.2018., 13:27   #962
crypto RiB ?
Demografskislom is offline  
Old 16.01.2018., 13:29   #963
kolki je BV od bitcoina? imaju li oni neke nekretnine?
Demografskislom is offline  
Old 16.01.2018., 13:59   #964
Ushićen uvijek iznova pokazanom velikom naivnošću masa odlučio sam lansirati svoju kriptovalutu. Koja ustvari i nije kriptovaluta nego samo bodovi, ne da mi se zamajavati sa tehnologijom i serverima. Bodove ja dodjeljujem zainteresiranim kupcima.

Moja valuta se zove drp i određena je početnu vrijednost 1 drp = 10 dolara. Stvarna vrijednost je po mojem sudu puno veća jer...bla bla bla... (pročitati prvu rečenicu)

Sad malo marketinga, to je najbolja prilika u zadnjem stoljeću...bla bla..crypto...bona fide...avant garde...sex...biotech... artifical intelligence..bots...stellar...

Prodajem samo odabranima jer količina je ograničena, samo milijardu bodova. Primam uplate na private.

Ako ne vjerujete u drp, sjetite se da je i bitcoin tako počeo
rolandus is offline  
Old 16.01.2018., 14:01   #965
mislim da ovdje svi vjeruju u drp . osim mene, ja nemam novaca
Demografskislom is offline  
Old 16.01.2018., 14:07   #966
Quote:
Demografskislom kaže: Pogledaj post
mislim da ovdje svi vjeruju u drp . osim mene, ja nemam novaca
Uzmeš kredit sa bandere i kad drp poraste vratiš kredit i bogat si čovjek. A usput možeš i besplatno slati novac nekome u Ugandu
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Old 16.01.2018., 14:10   #967
samo bih zamijetio da kolega neno1966 ima post broj 966

slučajnost? ne vjerujem. odo kupit 966 bitcoina
strange quark is offline  
Old 16.01.2018., 14:20   #968
A kad će na burzu taj drp? Kaj brijete, bude porastao?
Brlj4 is offline  
Old 16.01.2018., 14:21   #969
ja čekam Mundus i TNSA coin-e , i KSST coin
Demografskislom is offline  
Old 16.01.2018., 15:35   #970
Quote:
Demografskislom kaže: Pogledaj post
e, a kako je Leonidas završio?
Leonida je poginuo, ali je postao legenda koja inspirira.
Tomislav B is offline  
Old 16.01.2018., 16:38   #971
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Ajde, ajde, hodlajte sad, nije to nista...15%.
zavidni skeptici to vide kao vlastito ispunjenje mokrih snova dok ozbiljni igrači priliku za dodatnu investiciju i naravno zaradu

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Ushićen uvijek iznova pokazanom velikom naivnošću masa odlučio sam lansirati svoju kriptovalutu. Koja ustvari i nije kriptovaluta nego samo bodovi, ne da mi se zamajavati sa tehnologijom i serverima. Bodove ja dodjeljujem zainteresiranim kupcima.

Moja valuta se zove drp i određena je početnu vrijednost 1 drp = 10 dolara. Stvarna vrijednost je po mojem sudu puno veća jer...bla bla bla... (pročitati prvu rečenicu)

Sad malo marketinga, to je najbolja prilika u zadnjem stoljeću...bla bla..crypto...bona fide...avant garde...sex...biotech... artifical intelligence..bots...stellar...

Prodajem samo odabranima jer količina je ograničena, samo milijardu bodova. Primam uplate na private.

Ako ne vjerujete u drp, sjetite se da je i bitcoin tako počeo
kume, ja ti vjerujem . daj 1000.

Dopustite mi da citiram forumaša sa pro crypto foruma : "Mene ne muci da li kupovati, muci me da li sad ili cekati da jos padne?"

Zadnje uređivanje sick.am : 16.01.2018. at 16:50.
sick.am is offline  
Old 16.01.2018., 16:47   #972
Quote:
sick.am kaže: Pogledaj post
zavidni skeptici to vide kao vlastito ispunjenje mokrih snova dok ozbiljni igrači priliku za dodatnu investiciju i naravno zaradu


kume, ja ti vjerujem . daj 1000.
Pametna odluka. Jer u povjerenju, sutra će biti 12 dolara. Naime treba mi love
rolandus is offline  
Old 16.01.2018., 18:50   #973
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Kolega, barem ti kao stari ulagač u equity bi trebao znati da nitko ne treba ulupati u dionicu Applea dodatnih 1000 mrld usd da bi mu se cijena udvostručila. To se može napraviti i sa 50-100 mrld ako nema previše voljnih na prodaju.........
Isto vrijedi i pri padu cijene dionice, obveznice, zlata, kripto valute, svega.......

Zar ti misliš da je cijena Ripplea ( XRP ) porasla sa 0,24 usd na 3,60 usd ( u mjesec dana ) zato što je netko ubacio u Ripple ubacio 300 mrld usd???
Naravno da nije, kupci su preuzeli incijativu i sa desetak mrld usd dogurali do 3,60 usd/kom.
Prvo Riple nije 3,6$ to je bilo jučer danas je 1,3$
Šta misliš da ja ne znam da kupci koji su kupili BTC na 19891$ prije davnih 30 dana su to prodali naivcima to na 17000$ a ovi koji su kupili BTC na 17000$ su prodali to naivcima na 16000$ a ovi opet na 15000 itd do današnjih 11 400$

Oče li to padati ili rasti nemam pojma Ali ovi koji su kupili na 19891 i prodali na 17000$ su dobro i prošli ako su povukli svoje novce na svoj račun odnosu na vas hodlove jer vi čete dobiti kad mjenjačnice i s vašim fiatom i tada vam ostaje ko ovome.

Mississippi Father and Son Sue Mt Gox for 9,500 BTC
The coins, now worth $133 million, disappeared from Dr. Donald Raggio’s account in 2011.
https://www.financemagnates.com/cryp...-gox-9500-btc/
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Old 16.01.2018., 18:55   #974
Da, ovo ima potencijal da postane epski bloodbath. A svi su kao ocekivali da kina zabrani. I nije to nista novo. I onda imas ovaj pokolj.
Bas me sad zanima ko hodla, a tko je vec rasprodao... vjerujem da je puno zagovaratelja ovdje vec uteklo.

Opazam sad da tether raste. Znaci ovi tulipani koji prodaju ne bjeze nego idu u tether. E to ce vec biti zanimljivo gledat
Pare su potrosene. Potrosili su ih balavci koji su skupili puno bitcoina pred 10 godina. Nemojte ocekivati da ih dobijete natrag.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 16.01.2018., 19:04   #975
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
Da, ovo ima potencijal da postane epski bloodbath. A svi su kao ocekivali da kina zabrani. I nije to nista novo. I onda imas ovaj pokolj.
Bas me sad zanima ko hodla, a tko je vec rasprodao... vjerujem da je puno zagovaratelja ovdje vec uteklo.
ja ne znam za njih,ja sam bija na 360-280 uložija bija ravno ukupno 100000€ Nije mi bilo lako kad mi je sve bilo u crvenome i kad sam ženi lagao.Zaradija jesam ali srečom,moga sam više ali moja zarada je sada u marini.
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Old 16.01.2018., 19:23   #976
Quote:
more kaže: Pogledaj post
ja ne znam za njih,ja sam bija na 360-280 uložija bija ravno ukupno 100000€ Nije mi bilo lako kad mi je sve bilo u crvenome i kad sam ženi lagao.Zaradija jesam ali srečom,moga sam više ali moja zarada je sada u marini.
Drago mi je, jedan si od rijetkih.
__________________
bok
markotros is offline  
Old 16.01.2018., 20:16   #977
Quote:
more kaže: Pogledaj post
ja ne znam za njih,ja sam bija na 360-280 uložija bija ravno ukupno 100000€ Nije mi bilo lako kad mi je sve bilo u crvenome i kad sam ženi lagao.Zaradija jesam ali srečom,moga sam više ali moja zarada je sada u marini.
100K u nesigurni instrument bogami to je bilo hrabro. Koje godine je to bilo

Također drago mi je da je dobro prošlo.

Inače uvijek ima tih penny stocks koje narastu i do 1000%, nekako to ljudima prolazi ispod radara. Uvijek ima blue chip dionica sa malim rastom, onih sa rastom 30-50% i onih sa velikim rastom. Za svačiji ukus nešto. zato me čudi otkud sada pomama za bitcoinima a dionice sa sličnim rastom su im na raspolaganju cijelo vrijeme pod nosom.
rolandus is offline  
Old 16.01.2018., 20:24   #978
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Ne gledam ja mrežu da nešto saznam o BTCu nego da vidim koliko Prpa kuži problematiku.

Moram priznati da se pogubio objašnjavajući ETH smart ugovore..........
Meni sve čudno da eminentni stručnjak tvog kalibra ne bere negdje milijune bar za konzultantske usluge. Neshvatljivo...
Taj današnji svijet...
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Old 16.01.2018., 20:40   #979
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
100K u nesigurni instrument bogami to je bilo hrabro. Koje godine je to bilo

Također drago mi je da je dobro prošlo.

Inače uvijek ima tih penny stocks koje narastu i do 1000%, nekako to ljudima prolazi ispod radara. Uvijek ima blue chip dionica sa malim rastom, onih sa rastom 30-50% i onih sa velikim rastom. Za svačiji ukus nešto. zato me čudi otkud sada pomama za bitcoinima a dionice sa sličnim rastom su im na raspolaganju cijelo vrijeme pod nosom.
Ja moram biti pošten i reći kad sam uduplao investiciju sam odmah sve polako prodavao triba znati da sam u jednom trenutku imao 70000€ gubitaka. Glavno da je dobit u marini.Moga sam puno više,ali kad sam prodavao to je trajalo danima da se cijena ne sruši ko šta sam učinija sa LTC i gubicima na njemu.
Sa botovima se ne može takmičit,sakriveni nalozi,imaju info par sekundi prije tebe,daš nalog on se ne izvrši burze te tjeraju da prodaješ s njihovim botom.
Prometi su svi falši ,nabildani.
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Old 16.01.2018., 21:53   #980
nisam bio dan za ekranom kompjutera, kad sad nešto idem platit internet bankarstvom, a usput pogledam coinmarketcap i nećete vjerovati sa nekom nelagodom da bi moglo potonuti iako nemam ni jednog bitkoina, i ko za vraga veliki pad. (a vidim i drugi ljosnuli pošteno ne znam koji je razlog)
Fućkaš takav "store of value" ako roka toliko u tako kratkom roku i za kog moraš strepiti dal ćeš sve izgubiti dok odeš na wc. tek mogu misliti u kakvom stresu su oni koji su ušli na većim razinama.
ico1 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.