Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 21:27   #3321
Je li netko išao brodom od Beča do Bratislave tamo i natrag?
Može neki info gdje se mogu vidjeti cijene karata, isplati li se, kad su polasci/dolasci?
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:14   #3322
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Je li netko išao brodom od Beča do Bratislave tamo i natrag?
Može neki info gdje se mogu vidjeti cijene karata, isplati li se, kad su polasci/dolasci?
https://www.twincityliner.com/
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 21:03   #3323
Pozdrav, uskoro planiram za Beč. Autobusom bi mi bilo prvi put. Zanima me prijevoz od autobusnog kolodvora Erdberg? Što vozi od tamo prema centru, osim taxija? Da li se mora presjedati busom, tramvajem? Je li javni prijevoz u blizini? Kojim rutama ići? Rednim brojem? Namjeravam se iskrcati kod opere. I da, koliko bi iznosila cijena taxija od Erdberga do opere? Hvala
Leebix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:41   #3324
Takve stvari je lako pronaci na Google maps. Imas metro U3 do centra (Stephensplatz), pa malo pjeske do Opere za 17ak minuta ukupno. To je najbrze i najjednostavnije.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 15:44   #3325
Queens Apartments Schönbrunner Straße 127, 05. Margareten, Wien, 1050, Austria
Od 02.-7.01.2018.
Nas troje za 1470kn.
I mislim da je na ok lokaciji...metro 👍
toniv3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 15:54   #3326
Quote:
Leebix kaže: Pogledaj post
Pozdrav, uskoro planiram za Beč. Autobusom bi mi bilo prvi put. Zanima me prijevoz od autobusnog kolodvora Erdberg? Što vozi od tamo prema centru, osim taxija? Da li se mora presjedati busom, tramvajem? Je li javni prijevoz u blizini? Kojim rutama ići? Rednim brojem? Namjeravam se iskrcati kod opere. I da, koliko bi iznosila cijena taxija od Erdberga do opere? Hvala
Kad izadjes na Erdbergu predjes cestu i eto te na liniji U3. Odes na smjer prema Ottakringu i vozis se do Stephansplatza. Od tamo se mozes odsetati do Opere ili sjesti jednu stanicu na U1 pa sici na Karlsplatzu. To je stanica kod Opere.
A s obzirom na iste cijene moba foma i u roamingu, mozes skinuti aplikaciju Scoty i pomocu nje se kretati po gradu. Upises pocetnu adresu i cilj, a izbaci ti se kako da dodjes kud trebas.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 20:56   #3327
Quote:
Bezveze kaže: Pogledaj post
Takve stvari je lako pronaci na Google maps. Imas metro U3 do centra (Stephensplatz), pa malo pjeske do Opere za 17ak minuta ukupno. To je najbrze i najjednostavnije.
Jest, lako je, ali eto.😏 Hvala na info..
Leebix is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 21:01   #3328
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Kad izadjes na Erdbergu predjes cestu i eto te na liniji U3. Odes na smjer prema Ottakringu i vozis se do Stephansplatza. Od tamo se mozes odsetati do Opere ili sjesti jednu stanicu na U1 pa sici na Karlsplatzu. To je stanica kod Opere.
A s obzirom na iste cijene moba foma i u roamingu, mozes skinuti aplikaciju Scoty i pomocu nje se kretati po gradu. Upises pocetnu adresu i cilj, a izbaci ti se kako da dodjes kud trebas.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

Hvala na korisnim informacijama Nego buni me kada kažeš kako su cijene iste u roamingu kao u hr recimo? 😮 Možeš li malo pojasniti? Zar se trošak roaminga ne naplaćuje?
Leebix is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 21:47   #3329
Ukinut je roaming u EU.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 17:11   #3330
Quote:
Leebix kaže: Pogledaj post
Hvala na korisnim informacijama Nego buni me kada kažeš kako su cijene iste u roamingu kao u hr recimo? Možeš li malo pojasniti? Zar se trošak roaminga ne naplaćuje?
Najjednostavnije objasnjeno je kao sto Dorota kaze, ukinut je roaming unutar EU. Znaci ako imas Hr mob, odes u At i naravno tvoj mob ce se prikacii na neku At mob mrezu (ovisno o tvom Hr operateru), no troskovi ce ti biti kao u Hr.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:18   #3331
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Zanima me je li netko išao i kakva su iskustva
Jeste kupovali karte online ili tamo na licu mjesta?
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 22:02   #3332
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Je li netko išao brodom od Beča do Bratislave tamo i natrag?
Može neki info gdje se mogu vidjeti cijene karata, isplati li se, kad su polasci/dolasci?
Na ovaj dio sam odgovorila linkom


Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Zanima me je li netko išao i kakva su iskustva
Jeste kupovali karte online ili tamo na licu mjesta?
A kad smo isli na izlet u Bratislavu isli smo busom, tako da s ovom varijantom osobnih iskustava nemam...ali s dosadasnjim iskustvom po pitanju hladnoce i vjetra u oba grada, na to bi se usudila samo ljeti.
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 09:58   #3333
Hvala Aria

Išla bi negdje u 4. mjesecu pa istražujem.
A ako bi odabrala vlak ili autobus što misliš što je isplativije? Koliko si ti plaćala povratnu kartu za bus i s kojeg kolodvora u Beču ide bus za Bratislavu
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 13:30   #3334
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Hvala Aria

Išla bi negdje u 4. mjesecu pa istražujem.
A ako bi odabrala vlak ili autobus što misliš što je isplativije? Koliko si ti plaćala povratnu kartu za bus i s kojeg kolodvora u Beču ide bus za Bratislavu
Ja sam isla sa Stadion centra, bus za Bratislavu ide svakih sat vremena (i iz nje takodjer) i karta je u jednom smjeru 4€, a za sat vremena si u centru Bratislave.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 16:23   #3335
Hvala! To je onda daleko najisplativije.
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 23:04   #3336
Quote:
sandra555 kaže: Pogledaj post
Hvala! To je onda daleko najisplativije.
To apsolutno, ima ta jedna ceska kompanija (drecavo zuti autobusi, ne mogu se sjetiti kako se zovu) i oni imaju tako povoljne karte za koje kuda po Slovackoj, Ceskoj, Njemcakoj, Austriji...a autobusi su im fenomenalni i imaju stjuardese nutra. S druge strane ovo brodom je, vjerujem, bas dozivljaj pa dugorocno i tako planiramo ici jednom do Bratislave.
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 19:11   #3337
Ekipa, radi li išta dućana u subotu na TRi kralja.
Hvala.
;-)
frenki12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 19:16   #3338
Quote:
frenki12321 kaže: Pogledaj post
Ekipa, radi li išta dućana u subotu na TRi kralja.
Hvala.
;-)
Mozda Billa na Prateru, ali i to je upitno jer i oni sve cesce zatvaraju na neradne dane.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 19:22   #3339
Mislila sam u petak malo do Beča. ;-)
Ali iščitavajući temu, skužila sam da je vjeroajtno većina toga zatvoreno.
Koje su mi onda opcije po Beču za subotu.
Jel nedilja neradna?
;-)

Petak bi do SUD-a.
;-)
frenki12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 19:24   #3340
Quote:
frenki12321 kaže: Pogledaj post
Mislila sam u petak malo do Beča. ;-)
Ali iščitavajući temu, skužila sam da je vjeroajtno većina toga zatvoreno.
Koje su mi onda opcije po Beču za subotu.
Jel nedilja neradna?
;-)

Petak bi do SUD-a.
;-)
Za subotu i nedjelju su ti opcja setnje...ne radi nista Mozda da si to za iduci vikend odgodis.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.