Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2006., 16:25   #61
Bok svima!
Ja već dvije godine putujem na doček Nove sa Collegiumom...i mogu vam reći da je sve bilo odlično! Bila sam prije dvije godine u Pragu, i lani sam bila i Krakowu! Hotel u Krakowu je bio odličan, zvao se Wyspianski i u samom centru, odmah je na trgu!
Ekipa vodiča je mlada, i imaju orgarizirane navečer partye tako da sam ja smao imala dobra iskustva sa njima....
sopro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 17:27   #62
Jel netko putovao generalturistom i integralom da bi ih mogao usporediti? Generalturist je skupljiji pa me zanima da li je i bolji ili? unaprijed hvala!
sonne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 02:28   #63
Cura i ja smo prosle godine bili u Parizu autobusom i to s Alga travel agency i bilo je predobro, super organizacija, super vodic, super hotel (Campanille), a put autobusom uopce nije tako zamoran. Kad smo isli tamo vidjeli smo Munchen, a u povratku Salzburg. Sve skupa smo platili 1590kn po osobi i to je definitivno najjeftinija opcija za docek u Parizu. Vidim da i ove godine imaju Pariz po ispoj cijeni. Skuplje nekad ne znači i bolje...
slavonac dado is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 18:12   #64
Quote:
macy kaže:
hvala ti na ovome...to me u biti i zanimalo...i ove godine aranžman košta 1990 kn...jeftiniji je od atlasa za nekih 700 kn, a ponuda je manje-vise jednaka...bar prema onome što tamo piše
e al samo još jedna stvar: jel hotel bio u redu? to nisi posebice napomenuo,al pretpostavljam da je pošto si im dao peticu
Imali smo jedno nocenje u hotelu sa 4 zvjezdice negdje blizu njemacke granice i 3 nocenja u nekom hotelu u Parizu sa cini mi se dvije zvjezdice(lanac Ibis hotela) i mogu ti reci da nisam vidio bas neku veliku razliku u tome sto je imao dvije zvjezdice manje. U onom prvom je soba i kupaonica bila nesto veca i dorucak je bio malo bogatiji. Jedino sto su u tom hotelu kreveti bilo odvojeni.
A ovom hotelu u Parizu bih slobodno mogao dati jos jednu zvjezdicu vise. Sobe skroz ok, kupaona isto tako, dorucak kao i u vecini hotela.

Uglavnom, ako se taj aranzman od Intergrala nije puno promijenio, svakako se isplati, necete pozaliti
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 19:19   #65
odlicna, zato i sluze.
dobaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 02:17   #66
sto se tice integrala vs generalturist, gentur je po meni ipak profesionalniji, za cijenu ne znam. bila sam cak 2 puta u parizu busom, dok nije bilo usputnih nocenja u njemackoj, a sada to sve cesce rade pa i nije neka frka put.
inace sam docek u parizu, ako nisi u nekom klubu koji na sam docek budu papreno skupi i nije nesto. sjecam se champs ellysea, prepunog stakla, razbijenih izloga, krvi, petardi na svakom koraku, hodas a ispod pete samo pucaju, te upicanjenih koka na -10 u minjacima bez carapa, stiklama i bundama! Francuski shi(t)k!
nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 18:59   #67
Tina Tours - iskustva

Moze li mi netko tko je s njima putovao iznijeti dojmove, jeste li bili zadovoljni uslugom, busom, hotelom, vodicem?
Imaju podosta zanimljivih putovanja za Novu godinu pa bih volio prije nego neki uplatim cuti i neko iskustvo(pogotovo ako je netko proslih godina bas preko njih uplatio neko novogodisnje putovanje).
Hvala!
lostboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 14:56   #68
"Atlas" i "Atlas Airtours" su dvije razlicite agencije, sa zasebnim programima

Ova druga je kupila ime, to je sve
perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:19   #69
Quote:
perla kaže:
Ova druga je kupila ime, to je sve
ne vise... sad su sve pod adriaticom.net

inace, OT, kad sam uzimala aranzmane, uglavnom su bili preko Jammarka... sve 5, mada su to uglavnom bile varijante u kojima zakupis put i hotel, a svi izleti su na tebi hoces ili neces...
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 17:55   #70
Jedna od osnovnih prednosti kod putovanja preko agencija je ta što se nudi mogućnost plaćanja na npr. 6 ili više rata. Ta mogućnost je iznimo značajna većini ljudi u Hrvatskoj, pogotovo kada su u pitanju skuplji aranžmani. Nije bitno je li u pitanju individualni ili grupni aranžman. Naravno da kod grupnog aranžmana/putovanja nema toliko slobode, ali neki jednostavno ne vole sami otkrivati što, gdje i kako, nego to prepuštaju vodičima.

Za mene je uvjerljivo najbolja agencija Jumbo Tours-pravi profesionalci, dobiješ ono što tražiš i platiš, totalno se potrude oko klijeneta i do sada nas nisu iznevjerili.

Kompas je isto tako dobar, ali s njima imam manje iskustva.

Generalturist je uglavnom u redu, jedino znaju zeznuti s lokacijom hotela (ako tražiš centar, onda je glupo kada ti hotel bude u npr. predgrađu ili na teškoj periferiji, bez obzira što je u pitanju grad nekoliko puta veći od Zagreba).

Atlas Airtours je nekad dobar, a nekad i grozan. Često je bitno koja ti osoba iz agencije prodaje gotov aranžman ili ti kreira individualni po vlastitim željama.
Neki od njihovih ljudi su zaista profesionalni, a neki ti prodaju tako loše hotele da im ja ne bih do ni jednu zvjezdicu, nego 5 kaktusa (naravno iz kataloga se puno toga ne vidi).

Mislim da je jedan od osnovnih problema kod ljudi koji rade u agencijama nedovoljno znanje, prevelika fluktuacija zaposlenih i općenito nedostatak informacija. Nije dovoljno samo pročitati ono što piše u katalogu, ipak agencije šalju svoje ljude na različite destinacije, pa bi ih trebalo više iskoristiti i informirati one koji rade u prodaji.

Zadnje uređivanje aaston : 12.01.2007. at 08:22.
bob10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 17:14   #71
Meni je Generalturist zakon. Bilo da se ide organizirano, ili u vlastitom aranžmanu, pa samo preko njih rezerviram. Sve možeš platiti na 6 rata na Amex beskamatno, i to je to.
Lijepo odeš na www.generalturist.hr , izabereš, odmah platiš, i stiže ti vaucher na E-mail.
Jednom sam čak odlučio u 9 navečer da sljedeće jutro idem, rezervirao hotel, platio, i ujutro krenuo....
smarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:18   #72
Koje sve (veće)agencije postoje u HR?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:23   #73
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Koje sve (veće)agencije postoje u HR?
ITC TRAVEL
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:29   #74
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Koje sve (veće)agencije postoje u HR?
Adriatica.net (iliti Ilirika Turizam), Generalturist, Kompas, Atlas...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 18:14   #75
PUTNIČKA AGENCIJA FENIX D TOURS


Imali tko kakva iskustva s njima? Loše ili dobro......
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 18:17   #76
FENIX

Ja sam sa njima bio nekoliko puta u Crikvi - imaju dobre jednodnevne aranžmane po 90 kuna
Ali jako su im loši autobusi i zato preporučujem da ne idete preko njih!
Također sam bio i u Gardalandu - 1 dan! Bilo je cool! Bus je bio dobar, a vodič je bio zakon - ljubazan, otvoren, sve je znao/// on je bio vodio i ove Crikve pa ga zato znam..... super je!!! Svaka im čast za toga vodiča!
No ostalo im je grozno.........
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2007., 19:48   #77
samo sam dva puta putovala preko agencije.
kompas- beč, prije puuno godina. Sve je bilo savršeno organizirano. hotel izvrstan.
integral- budimpešta, prije par godina. Katastrofa. Autobus iz ko to tamo peva s pokvarenim grijanjem ( u sred zime) hotel žnj kategorije i izvan grada.

inače dosta putujem avionom i ,dok se nisu pojavile low far ,uvijek sam kupovala karte preko generalturista. Jako su ljubazni i potruditi će se uvijek da ti nađu najbolju kombinaciju, a i možeš olaćati na rate.
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 13:08   #78
E-Tours, sve što su dosada radili vezano za moja putovanja odradii su savršeno, sve je bilo onako kako smo se dogovorili, fer i korektno, upozorili na sve što treba i sam organizacija puta jako dobra..vrlo zadovoljna...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 13:25   #79
apsolutno podrzavam sly 47....e-Tours

s obzirom na kojekakve zahtjeve koje imamo kad putujemo jer sami sastavljamo program,Zoran i ekipa to savrseno prate..

ukoliko se itko sprema na avanturisticko putovanje po vlastitoj ruti,slobodno im se prepustite...

nas put po Costa Rici vjerojatno ih je stajao zivaca i novaca zbog telefonskih racuna sa Fabiolom iz Travel Excellenca-Tour Operatora iz Costa Rice...naime tamo ljudi sljakaju po sistemu manjana...(sto ce reci ni sutra nije kasno )

jos jednom,decki hvala
__________________
Danas je normalno,biti nenormalan..
Zana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 13:59   #80
Quote:
Zana666 kaže: Pogledaj post
ukoliko se itko sprema na avanturisticko putovanje po vlastitoj ruti,slobodno im se prepustite...
No, ajde nemojmo pretjerivati, avanturizam sa agencijom?
Sa nekom specijaliziranom moguće, ali s ovim klasičnim teško. Osim ako pod avanturizmom ne podrazumijevamo loš smještaj ili kašnjenje transfera
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:54.