Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2006., 03:12   #21
Quote:
Baphomet kaže:
Sumnjiva si ti meni, citiraš engleske rečenicu a kažeš da ne možeš doći do literature , imaš na temi o linkovima koje se preporučuju par linkova sa gomilom tekstova. A na kraju, uvijek je tu dobri amazon sa gomilom jeftinih knjiga.
hm... trazim nesto odredeno, ne linkove sa gomilom tekstova i jeftine knjige sa neta. ali ne mogu nac.
u biti nasla sam negdje na netu ali kako da kazem... hmmm nema
bilo gdje drugdje... nema.
cak i onaj od kojeg sam cula za tu knjigu vise ju... hmmm... nema
mislim, nije nes tak bitno ali... hmmm nema.
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 11:12   #22
Koja knjiga?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 11:29   #23
Quote:
Baphomet kaže:
Zbog toga preporučujem da se ne bavite dotičnom materijom ako niste sigurno u to što želite priupitati goetske entitete.
Jel se moze pitat koje ce brojeve izvuc na lotu?
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 11:44   #24
Quote:
Bhalki kaže:
Jel se moze pitat koje ce brojeve izvuc na lotu?


Uvijek se može probati. Iako mislim da takve stvari nisu moguće.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 11:53   #25
 
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 12:00   #26
Čini mi se da je lakše manipulirati ljudskim sudbinama neko lopticama u lotu.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 14:17   #27
Quote:
Baphomet kaže:
Čini mi se da je lakše manipulirati ljudskim sudbinama neko lopticama u lotu.


nadam se da to ne pokusavas...
poslat cu ti priv. por. za knjigu ok?
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 15:11   #28
Quote:
ugly duck kaže:


nadam se da to ne pokusavas...
poslat cu ti priv. por. za knjigu ok?
Svatko od nas to radi na neki način. Probijamo se kroz život direktno ili indirektno utječući na nečije sudbine.

Akjo ja kažem da to radim magijom onda se odjednom u čovjeku pojavi nekakav iskonski strah od toga, no kad bih rekao da to isto radi djevojka koja se našminka i lijepo obuće kad ode na intervju za posao onda bi se ljudi samo osmjehnuli.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 15:27   #29
Quote:
Baphomet kaže:
Ako ja kažem da to radim magijom onda se odjednom u čovjeku pojavi nekakav iskonski strah od toga,
ne, ja mislim ( ) samo da ces ti nadrapat ako to budes radio...
ko se slaze nek digne dva prsta
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 15:39   #30
Quote:
ugly duck kaže:
ne, ja mislim ( ) samo da ces ti nadrapat ako to budes radio...
ko se slaze nek digne dva prsta
Misliš da ima neki uberModerator koji nas nagrađuje i kažnjava?

Ne vjerujem u to. Po meni su to samo pričice za malu dječicu(ljude) kojima se straše pred spavanje(smrt) kako bi bili dobri i poslušni.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 15:44   #31
Quote:
Baphomet kaže:
Misliš da ima neki uberModerator koji nas nagrađuje i kažnjava?

Ne vjerujem u to. Po meni su to samo pričice za malu dječicu(ljude) kojima se straše pred spavanje(smrt) kako bi bili dobri i poslušni.
jok, sami se kaznjavamo i nagradujemo
ne gledam ja tak na jedno "nesto" iznad nas svih ostalih
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 15:49   #32
Quote:
ugly duck kaže:
jok, sami se kaznjavamo i nagradujemo
ne gledam ja tak na jedno "nesto" iznad nas svih ostalih
Pa ako se sami kažnjavamo, a ja nisam mazohista znači da sam na sigurnom
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 15:51   #33
Quote:
Baphomet kaže:
Pa ako se sami kažnjavamo, a ja nisam mazohista znači da sam na sigurnom
e to bi sve stimalo kad bi ti uvijek znao sta radis...
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 15:58   #34
Quote:
ugly duck kaže:
e to bi sve stimalo kad bi ti uvijek znao sta radis...
naravno da znam, pa nisam lud da se time igram.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 16:09   #35
Quote:
Baphomet kaže:
naravno da znam, pa nisam lud da se time igram.
uzmi na primjer da jesi lud i/ili da se "igras s tim".... bili mogao skuzit to? mislim, skuzit da si lud i da se ne bi trebao igrat s tim?
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 19:16   #36
Quote:
ugly duck kaže:
uzmi na primjer da jesi lud i/ili da se "igras s tim".... bili mogao skuzit to? mislim, skuzit da si lud i da se ne bi trebao igrat s tim?
Naravno da bih, kada bih počeo imati nekontrolirane halucinacije i napade paranoje znao bih da nisam normalan.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 19:56   #37
Quote:
Baphomet kaže:
Akjo ja kažem da to radim magijom onda se odjednom u čovjeku pojavi nekakav iskonski strah od toga, no kad bih rekao da to isto radi djevojka koja se našminka i lijepo obuće kad ode na intervju za posao onda bi se ljudi samo osmjehnuli.
priznajem, ovo ima smisla i nemam repliku...

ali, ono sto ja cijelo vrijeme imam na umu jesu neki moji poznnici koji su se takoder bavili magijom pa se nisu preivse usrecili...
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 12:26   #38
Quote:
ugly duck kaže:
ali, ono sto ja cijelo vrijeme imam na umu jesu neki moji poznnici koji su se takoder bavili magijom pa se nisu preivse usrecili...
Npr. kao što za odlazak na planinarenje moraš biti spreman fizički i psihički tako se i za magijski rad moraš pripremiti.

Očito da su u letili u nešto što ne poznaju dovoljno.

Možeš li opisati na koji su se to način unesrećili?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 14:35   #39
Quote:
Baphomet kaže:
Npr. kao što za odlazak na planinarenje moraš biti spreman fizički i psihički tako se i za magijski rad moraš pripremiti.

Očito da su u letili u nešto što ne poznaju dovoljno.

Možeš li opisati na koji su se to način unesrećili?
ne bih doslovno iznosila njihove sudbine ali recimo da, koliko sam ja cula, postoje neki znakovi upozorenja (valjda kad uletis u to nesto sto ne poznajes dovoljno), a ti znakovi se ignoriraju i eto ti vraga na kraju
ni za sta od svega toga ne moze se dokazat da je povezano s tim ali osoba to vjerujem skuzi...
a ti mi se cinis tako siguran u sebe...

e a jos sam te htjela pitat za "manipuliranje ljudskim sudbinama"....
kako ti to manipuliras? sto najcesce zelis postic?
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 18:29   #40
Quote:
ugly duck kaže:
ne bih doslovno iznosila njihove sudbine ali recimo da, koliko sam ja cula, postoje neki znakovi upozorenja (valjda kad uletis u to nesto sto ne poznajes dovoljno), a ti znakovi se ignoriraju i eto ti vraga na kraju
ni za sta od svega toga ne moze se dokazat da je povezano s tim ali osoba to vjerujem skuzi...
a ti mi se cinis tako siguran u sebe...
Pa ne moraš iznositi imena, samo me zanima na koji su to način "skrenuli".

Quote:
ugly duck kaže:
e a jos sam te htjela pitat za "manipuliranje ljudskim sudbinama"....
kako ti to manipuliras? sto najcesce zelis postic?
Svaki magijski čin je manipulacija nečijom sudbinom. Ako npr. želim da mi se ukaže prilika za novi posao znači da je ili netko ostao bez posla ili ću nekom uzeti posao ispred nosa.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.