Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2013., 19:23   #221
ok

Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Meni se cini da ne postoje vise skolski pedijatri? Vec da kad dijete "preraste" pedijatra ide normalnom, obiteljskom ljecniku?
da, to su obiteljski liječnici ali imaju iskustva i s djecom .Postoje školski liječnici kako ne na Zametu pa tamo nam djeca idu na sistematske preglede, no kako got tražim preporuku eto za obiteljskog liječnika u okolici Turnića ali da je ok.Ima li kakvih prijedloga?
tiom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 19:27   #222
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Meni se cini da ne postoje vise skolski pedijatri? Vec da kad dijete "preraste" pedijatra ide normalnom, obiteljskom ljecniku?
postoje školski pedijatri npr, na Zametu koji su zaduženi za sistematske preglede i ostalo.Obiteljski liječnik mi je ok ali po mome treba imati iskustva i s djecom.Imate li kakvih preporuka a da je negdje u okolici Turnića?
tiom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 21:35   #223
Quote:
tiom kaže: Pogledaj post
Imate li kakvih preporuka a da je negdje u okolici Turnića?
na turnicu kraj gradske knjiznice postoje ambulante s nekoliko obiteljskih ljecnika, mozda mozete probati izviditi prima li tko djecu. moja doktorica je isto tamo, ali ju ne bi preporucila jer je uvijek uzaaaasna guzva i ceka se na red satima
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 23:14   #224
KOD KOJE STE VI LIJEČNICE?nisam čula nikakve komentarte
tiom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 00:05   #225
ja sam kod dr Zebe na drugom ulazu, postoji jos jedna na istom katu, al nisam nikad tamo vidjela mladju djecu. Mozda na prvom ulazu ima nesto drugacije, al to ne znam...
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 13:18   #226
Htjela sam se naruciti kod dr.Jurkovic na ultrazvuk kukova za djevojcicu od 10 tjedana, broj koji su mi dali na informacijama nije dobar, kaze mi da se taj broj ne koristi. Da li mi netko tko ide kod dr. Jurkovic moze dati broj koji koristi? hvala
RiMaMa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2013., 13:39   #227
Quote:
RiMaMa kaže: Pogledaj post
Htjela sam se naruciti kod dr.Jurkovic na ultrazvuk kukova za djevojcicu od 10 tjedana, broj koji su mi dali na informacijama nije dobar, kaze mi da se taj broj ne koristi. Da li mi netko tko ide kod dr. Jurkovic moze dati broj koji koristi? hvala
ovaj broj smo mi koristili dok nam je bila pedijatrica: 051 214 845

ne mogu je prezaliti nikako, ova kod koje smo se preselili nije uopce za usporedit
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 14:40   #228
Zna li netko radno vrijeme od Brajović Blašković na Zametu?

To je ona što je došla umjesto Volge Rene.

Zivkam k'o budala i nitko se ne javlja.

Nije mi jasno zašto svi ti podaci nisu normalno dostupni na internetu?!
Bridges is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 13:04   #229
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
ja sam kod dr Zebe na drugom ulazu, postoji jos jedna na istom katu, al nisam nikad tamo vidjela mladju djecu. Mozda na prvom ulazu ima nesto drugacije, al to ne znam...
ja sam pitala zebu i kaže da ne prima malene jer da uopće ne zna s njima raditi.
to se netko tako dosjetio novog zakona i sad LOM rade s djecom, a nemaju baš nikakvog iskustva.

mi smo još godinu dana kod dr. tomašić, a onda nemam pojma što ću.

dr. jurković je u mirovini, tako da više nitko ne radi privatno kukove.
__________________
Ambivalent? Well, yes and no....
Oću neki nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 00:13   #230
Zar obersnelica više ne radi privatno uzv kukova? Nekad je radila
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 16:02   #231
Jel postoji privatni pedijatar u Rijeci?

Ovo postaje neizdrzivo koliko guzva ubija rad nase pedijatrice, a nema ama bas nikakve sanse da nas netko drugi primi tek tako bez nekog "velikog" razloga. Telefonski ne mogu dobiti informaciju, za svaku sitnicu moram izostajati s posla i osobno ici provjeriti nalaze, a zadnja fora je da se i za obicnu informaciju po koju dodjem bez djeteta (jer ga ne zelim voditi medju zarazene) mora sjest i cekat red (a cak mi ne treba informacija od pedijatrice vec bi i od sestre odgovor bio dovoljan).

Uglavnom, uopce me ne zanima koliko kosta. Jel ima itko u Rijeci da se moze normalno obaviti pregled, otklonit eventualne sumnje na neku bolest i sl. I da se JAVLJA NA TELEFON.

Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 21:17   #232
Hitno! Zna li mozda netko radi li dr Obersnel sutra ili je na GO?
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 15:02   #233
evo da sama sebi odgovorim.. na GO do 21.08. cini mi se, mijenja ju susjeda Gall nesto.
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 18:53   #234
Da li jos radi

Quote:
kabran kaže: Pogledaj post
Doktorica Gordana Lenac na Pehlinu. Vrlo profesionalna, nije sklona olako dijeliti lijekove, meni je baš lijepo sjela. I sestra (mislim da se zove Blanka) je jako ljubazna i trudi se zabaviti dijete na pregledu, što me oduševilo. Odvojeni termini za bolesnu i zdravu djecu, veliki parking ispred ordinacije, blizu je i ljekarna.
Da li jos radi doktorica Lenac? Koliko je guzva? Da li bude navala romske manjine ili? Razmisljam o Sasso, Lenac i Pelcic za sada
__________________
I realize the screaming pain
Hearing it loud in my brain
But I'm going to go straight ahead with the scar
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2019., 18:02   #235
Dizem temu...

Ima tko kakvu preporuku za pedijatra u Rijeci? Dobila sam preporuke za Obersnelicu koja navodno vise ne prima nikog i Kilvaina koji je u Kostreni sto mi je malo daleko...

Kako to uopce ide kad se treba prijaviti kod nekog prvi put? Treba se nazvati ili doci tamo ili kako? Radi se o novorodjencu... Hvala unaprijed!
tina899 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2019., 15:46   #236
Quote:
LORDLORD kaže: Pogledaj post
Da li jos radi doktorica Lenac? Koliko je guzva? Da li bude navala romske manjine ili? Razmisljam o Sasso, Lenac i Pelcic za sada
Lenac i Blanka su otišle u mirovinu s Novom godinom
sad je tamo dr.Kamber i nova sestra (ne znam joj ime)
the redCat is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.