Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2016., 23:01   #481
Koje budalaštine haha

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 09:25   #482
To se recimo, kod t-coma mijenjalo...nekad je maxtv receiver i router ostajao u vlasništvu korisnika ali tada su valjda skužili da mogu refurbishirati pa izlifrati na treća tržišta ili sl tako da moraš vratiti... Ili jednostavno su u obvezi zbrinuti svoj elektronski otpad, a maxtv iptv rec je otpad koji se baca u smeće ako nemaš uslugu..

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 12:07   #483
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
To se recimo, kod t-coma mijenjalo...nekad je maxtv receiver i router ostajao u vlasništvu korisnika ali tada su valjda skužili da mogu refurbishirati pa izlifrati na treća tržišta ili sl tako da moraš vratiti... Ili jednostavno su u obvezi zbrinuti svoj elektronski otpad, a maxtv iptv rec je otpad koji se baca u smeće ako nemaš uslugu..

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
Jeftinije stvari su bile vlasništvo korisnika.....ali kada sam vraćao maxtv sat prijemnik nakon 3 godine dosli su po njega.
Uparen je sa karticom....da se nebi krekao itd. Najbolje da se zaštite.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 12:10   #484
Ja još imam Atlantu negdje u ormaru kao i dva routera... suveniri...valjda me neće ovršiti...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 12:55   #485
Neće haha. To je starudija

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 15:51   #486
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Ja još imam Atlantu negdje u ormaru kao i dva routera... suveniri...valjda me neće ovršiti...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
A zakaj se malo ne poigraš s njom
Čini mi se da sam nekad negdi davno naletil na neki tekst da je tu atlantu moguće haknut na način da unutra uvališ tuner (zalotaš) i rec postaje DVB-S2 HD reciver

probaj to potražit po netu...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 17:44   #487
To je malo van mojih sposobnosti...lemio sam samo el. gitare

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 19:15   #488
Ma ak dobro pamtim i nije to neki problem...
Čini mi se da je unutra valjda sve spremno, ono sistem otvoriš i samo stisneš tuner u ploču, te s donje strane malo zalotaš
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 14:25   #489
Khm... nisam baš sigurna o čemu se ovdje radi.

Mi smo imali Total TV godinama, i prije (u siječnju će biti) 2 godine prešli smo na Bnet zbog čega i dan danas žalim. O tome sam već pisala na Bnet topicu. Nikakvih problema oko vraćanja opreme nije bilo, ni naplate. Ne sjećam se kako je to više išlo, niti da li smo sami nosili, slali, je li netko došao po to, ali sve je proteklo bez problema. A kao i uvijek - čitajte ugovor! Uostalom, čemu držati 14 dana opremu, lijepo vratiš kad otkažeš i bok.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 22:52   #490
Kontan pogledat cu veceras ligu prvaka kad ono blokirali sve programe pred pocetak utakmica..
Jigsaw85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 22:53   #491
Sto se desava sa Eurosportom??

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 01:32   #492
Meni radi bez problema.Danas kreću sa hrvatskim komentatorima.Za početak Borussia-Bayern
Kancelar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 14:39   #493
Čekam još ugradnju, ali čitao sam da su ukinuli eurosport sd kanale i da ostaju samo hd koji su na hot birdu a ne astri. Tako da moguće ako ti je antena na astri da ćeš je morati okrenuti ili zvati totalov servis da ti ugrade trostruki lnb
lpz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 16:50   #494
Da to je probelm sto su izbaceni sd i sto mi je na astri, zvao sam ih sad cekam da se udostoje doci i napraviti to.

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 22:36   #495
Naručio sam danas total tv po "promociji". Postoji li mogućnost da oni mogu raditi što žele sa kanalima (izbacivanje i sl)... Primjera radi, ja sam uzeo total ponajviše radi HD kanala, a isključivo radi SK HD 1,2 i 3. Smiju li oni npr nakon 5mj izbaciti SK iz ponude a da mi nemamo pravo radi toga raskinuti ugovor bez ikakve naknade?

Lik kaže da se tanjur okreće prema jugu (nisam prije imao satelitsku), meni to čini možebitan problem, naime imam mogućnost montaže na balkonsku ogradu koja je otvorena prema sjevu i stoku i zapadu, jug mi je skroz iza, sad jednino ako bi prošlo na fasadu pa da puca prema jugu... Nemam pojma dok ne dođu, kažu da je velika gužva, pa da ne očekujem u roku 14 dana instalaciju kako inače ide.. Nije mi hitno no opet da se pripremim....

Ne postoje druge naknade na računu osim onih 85kn nakon godinu dana? kao što t com ima fore sa onih 30kn/mj za osiguranje opreme?
marko911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 12:41   #496
Quote:
Niki Vr kaže: Pogledaj post
Da to je probelm sto su izbaceni sd i sto mi je na astri, zvao sam ih sad cekam da se udostoje doci i napraviti to.

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
I ja sam ih zvala i nikako da dođu
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 13:42   #497
Quote:
sunceizora kaže: Pogledaj post
I ja sam ih zvala i nikako da dođu
Ma katastrofa 15dana vec cekam. A kad racun dodje malo zakasnis odmah salju opomene. Jednom sam platio i oni nisu proveli i poslali me na ovrhu i dalje sam ostao vjeran njima, ali eto kako vracaju korisnicima koji su im vjerni već 6 godina.

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 18:03   #498
Quote:
Niki Vr kaže: Pogledaj post
Ma katastrofa 15dana vec cekam. A kad racun dodje malo zakasnis odmah salju opomene. Jednom sam platio i oni nisu proveli i poslali me na ovrhu i dalje sam ostao vjeran njima, ali eto kako vracaju korisnicima koji su im vjerni već 6 godina.

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
Pa nisu oni dužni to da odrade odmah. Pa imas signal. Sve radi.
Ne razumijem čemu panika.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 18:21   #499
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Pa nisu oni dužni to da odrade odmah. Pa imas signal. Sve radi.
Ne razumijem čemu panika.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Imam signal sve pet, ali hocu da mi radi sve ono za sto placam, i naravno ne moraju doci odmah ali 15 dana je previse za takve sitnice.

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2016., 21:11   #500
Da li mogu mjenjati brojeve kanala kako ja hocu? Ako neko zna neka pomogne, posto ja ne mogu da nadjem.

Poslano sa mog 5045X koristeći Tapatalk
Niki Vr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.