Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2007., 18:10   #1
Prodaja aranžmana, karata, putovanja - oglasi [pročitajte 1. post]

By aircanada (moderator): Najstroze ce se kaznjavat zlouporaba ove teme, te bilo koji pokusaj reklamiranja u svrhu zarade (iznajmljivanje apartmana, ponuda agencija itd). Dakle, ako ste osvojili neko putovanje, a ne mozete ga iskoristit ili slicno, slobodno postavite ovde ponudu. U suprotnom, bit cete sankcionirani.
Poruka (ponuda) mora sadrzavat detaljan opis sa cijenom, bez privatnih podataka. Privatni podaci se razmjenjuju putem PP/PM (privatne poruke/private message).


planovi su pali u vodu a ja imam 1 kartu viska...

GERMAN WINGS

ZG - HAMBURG 29.12.2007.
HABMURG - ZG 03.01.2008.

Ako je netko zainteresiran, HITNO MI JE

kontakt na pm

Zadnje uređivanje x-type : 22.12.2007. at 16:31.
 
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 04:54   #2
Koliko ja znam, Germanwings ne dopusta promjenu imena na karti... Tako da ti to propada...

Ovo je s njihovih stranica:

Can I change the name of the passenger?
We regret that our flights are non-transferable. Bookings are always made in the name of a specific individual who must show his or her valid photo ID (e.g. identity card or passport) and booking reference at the check-in desk and gate.
If you are unable to take a flight as planned, you can change the date of your booking up to two hours before take-off.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 10:37   #3
to ti je kod germanwings moguce !
Profitieren Sie von unserem neuen Service und übertragen Sie Ihre Ticket auf eine andere Person.

Ab sofort kein Ticketverfall mehr - einfach jemand anderen fliegen lassen
Bis zu 24 Stunden vor Abflug möglich
Auf allen Germanwings Strecken möglich
Namensänderungen können Sie über das Germanwings Call Center unter Angabe des Buchungscodes und mindestens 24 Stunden vor Abflug anmelden.

Die Kosten für die Namensänderung betragen 35 € pro Person und Buchung . Wenn der aktuelle Flugpreis höher ist als der von Ihnen ursprünglich bezahlte Preis, wird zusätzlich der Differenzbetrag in Rechnung gestellt.

Naso sam samo na nj. jezik:
richi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 16:49   #4
Zar nije takva politika kod svih avioprijevoznika? Zar nije da niti jedan ne pristaje na zamjenu karata, odnosno prodavanje već prodane karte nekome drugome?
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 22:27   #5
Quote:
frish-KI kaže: Pogledaj post
Zar nije takva politika kod svih avioprijevoznika? Zar nije da niti jedan ne pristaje na zamjenu karata, odnosno prodavanje već prodane karte nekome drugome?
Uglavnom svi ovi jeftini dopustaju promijenu imena, ali naravno uz doplatu. Placas promjenu imena i nadoplacujes razliku u cijeni. Nije bas previse isplativo.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 13:07   #6
Prodaja aranžmana, karata, putovanja - oglasi [pročitajte 1. post]

Kao što naslov kaže, povoljno prodajem poklon bon od Generalturista vrijednosti 18 910kn. Bon je osvojen na nagradnoj igri no nažalost zbog male bebe nismo u mogućnosti ga iskoristiti. :-(
Cjenjene ponude na na pm
Hvala.
LP,
mirr02

Zadnje uređivanje x-type : 18.08.2008. at 19:09.
mirr02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 00:04   #7
a za koliko ga prodajes i do kad se moze iskoristiti. eto da barem to kazes
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 12:58   #8
A di si igrao tako dobru nagradnu igru?!
Da li je iskoristiv i za avio karte ili samo određene aranžmane?
Boobee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 11:47   #9
To mi je dobila žena na Mercator nagradnoj igri prošle godine . Bon vrijedi do 17.10.2008, tj do tada se mora uplatiti putovanje koje moze biti i u proljece iduće godine ili kad vec, sve što bude u ponudi generalturista do tog datuma. Pa cijena bi bila oko 16500kn, mislim da je 2500kn manje fer.
Eto, ako imate još pitanja pucajte...
mirr02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 14:06   #10
Quote:
mirr02 kaže: Pogledaj post
To mi je dobila žena na Mercator nagradnoj igri prošle godine . Bon vrijedi do 17.10.2008, tj do tada se mora uplatiti putovanje koje moze biti i u proljece iduće godine ili kad vec, sve što bude u ponudi generalturista do tog datuma. Pa cijena bi bila oko 16500kn, mislim da je 2500kn manje fer.
Eto, ako imate još pitanja pucajte...
Skup si, mislim da je realna cijena 11 000 kn, netko tebi mora napravit uslugu, a ti mu moraš vratiti povoljnijom cijenom,realno 10-11 000 kn.
ratep is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:03   #11
Quote:
ratep kaže: Pogledaj post
Skup si, mislim da je realna cijena 11 000 kn, netko tebi mora napravit uslugu, a ti mu moraš vratiti povoljnijom cijenom,realno 10-11 000 kn.
E je mi ga rušiš cjenu...
Pa gledano realno mislim da 2500 je cijena za jednu osobu za Tunis, cca naravno, last minute je bio 2200kn prije 2 tjedna. To je jedno putovanje, mislim da to nije malo. Za cijenu se mozemo jos dogovarati al za tu cijenu što si naveo nema šanse, radije nekom u obitelji poklonim putovanje (riješim poklone za Božić) pa ce mi barem biti zahvalni nego ga dati u pola cijene. To je naravno moje razmišljanje, nemoraš se složiti sa mnom no eto. Znam da 10000 11000 kuna nije malo za naše prilike no velika je razlika 10000 i recimo 15000. U takvoj frci sa lovom nismo.
pozz
mirr02
mirr02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:11   #12
Onda radije pokloni to putovanje pa si se riješio poklona za Božić a oni će biti presretni...
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:17   #13
Ako ste vec dobili putovanje, sta nije bolje da vi to iskoristite, pa makar 5 dana u najluksuznijem hotelu... ako se moze rezervirat proljece iduce godine, zasto nebi to vi iskoristili... biti ce vam zao poslije! Lova se potrosi,ni neznas da si je imao, a putovanje ostaje u sjecanju!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:18   #14
Quote:
mirr02 kaže: Pogledaj post
pa ce mi barem biti zahvalni nego ga dati u pola cijene.
Mislis... haaaa, iznenadio bi se kad bi vidio koliko su ljudi nezahvalni...
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 23:17   #15
Quote:
mirr02 kaže: Pogledaj post
E je mi ga rušiš cjenu...
Pa gledano realno mislim da 2500 je cijena za jednu osobu za Tunis, cca naravno, last minute je bio 2200kn prije 2 tjedna. To je jedno putovanje, mislim da to nije malo. Za cijenu se mozemo jos dogovarati al za tu cijenu što si naveo nema šanse, radije nekom u obitelji poklonim putovanje (riješim poklone za Božić) pa ce mi barem biti zahvalni nego ga dati u pola cijene. To je naravno moje razmišljanje, nemoraš se složiti sa mnom no eto. Znam da 10000 11000 kuna nije malo za naše prilike no velika je razlika 10000 i recimo 15000. U takvoj frci sa lovom nismo.
pozz
mirr02
Samo je ljepše dobit keš od 11000 kn i biti miran i investirat u nešto drugo, nego isforsirati neko putovanje i potrošit 18000.,te na kraju biti nezadovoljan.U tome i jesu prokletstva nagradnih igara kad ih ne možeš zamijenit u novčanoj protuvrijednosti.
ratep is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 23:45   #16
Quote:
mirr02 kaže: Pogledaj post
Kao što naslov kaže, povoljno prodajem poklon bon od Generalturista vrijednosti 18 910kn. Bon je osvojen na nagradnoj igri no nažalost zbog male bebe nismo u mogućnosti ga iskoristiti. :-(
Cjenjene ponude na na pm
Hvala.
LP,
mirr02
um, to je veeeliko veliko putovanje. mogu bebe na put, da, mogu. sto ne, ajde vi na neko lijepo putovanje. fuckas lovu. dobili ste to na nagradnoj igri, sad to iskoristite.
a moze vise malih putovanja za tu lovu? jer, to bi vam bilo lijepo, obici europu. ili ne, u indiju .
a bebe i onak imaju besplatno. do dvije godine u skoro svim hotelima. (hotelijersko turisticki radnik)

a ako vam se neda na putovanje, i ako nemate kome prodat ni poklonit, slobodno meni poklonite
(salim se)
hej, nemoj prodat. ajde uplatit putovanje. i uzivaj.
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:25   #17
i ja isto imam poklon bon za sedmodnevni odmor za dvije osobe u Primoštenu, isto dobiven na nagradnoj igri, mora se iskoristiti do kraja sezone a zbog više sile ne možemo ići.
detalji na pm.
melanie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 19:33   #18
Joj koje slatke brige...da li ići na putovanje ili uzeti 11 000 kn. Ja sigurno nebi nikome poklanjala jer su ljudi stvarno nezahvalni...pogotovo rodbina :-(
Uzmite si neki 5* resort bilo gdje na svijetu i sa malom bebom bez problema. Nebi vjerovao koliko Šveđana se sa malim bebama šeće po Tajlandu. Ja sam se čudila, ali kažu da im uopće nije bed. Dakle, sve je u glavi:-) Ne idi baš u neke ŽNJ zemlje, ali npr. skočite do Maldiva :-)
Boobee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 19:51   #19
Quote:
Boobee kaže: Pogledaj post
Joj koje slatke brige...da li ići na putovanje ili uzeti 11 000 kn. Ja sigurno nebi nikome poklanjala jer su ljudi stvarno nezahvalni...pogotovo rodbina :-(
Uzmite si neki 5* resort bilo gdje na svijetu i sa malom bebom bez problema. Nebi vjerovao koliko Šveđana se sa malim bebama šeće po Tajlandu. Ja sam se čudila, ali kažu da im uopće nije bed. Dakle, sve je u glavi:-) Ne idi baš u neke ŽNJ zemlje, ali npr. skočite do Maldiva :-)
Definitivno! Potpis na sve!
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 23:01   #20
Pa tako smo nešto i razmišljali, tj. mislili smo sad prodat i ići tipa za 2-3 godine.Ipak se ovakva nagrada osvaja jednom i životu pa je treba iskorostiti, teško da ikad odvojimo 20tkn za putovanje. Kako stvari stoje mislim da idemo negdje pa makar, prije isteka bona naravno. Hvala na zadnjim komentarima, lijepo od vas. Za bebu, huh, ne znam, je da je dio toga u glavi, al opet...ima dosta zaraznih bolesti, doktora teško nać...roditelji me razumiju. Žnj zemlje nikako, sad jel tu Egipat spada....možda, premišljamo se oko toga, mislili smo Kubu al nam je trenutno preskupa....
mirr02 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.