Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2011., 15:54   #81
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
...,za vikend je bilo na tv-u snimka nastupa Dane Gillespie u BP clubu ...
baš sam se spremala na koncert u subotu
ne znam hoće li ga biti
i ne znam čiji je prostor BP kluba, odnosno hoće li klub zaživjeti bez njega...
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 16:05   #82
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
baš sam se spremala na koncert u subotu
ne znam hoće li ga biti
i ne znam čiji je prostor BP kluba, odnosno hoće li klub zaživjeti bez njega...
pa nadam se da se neće ništa mijenjati oko kluba,samo mi jos fali nakon kaj su zatvorili krivi,da zatvore i bp i otovre cajke
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 19:13   #83
jedna laž...
__________________
"I am a woman, I bend, I don´t break!"
new hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 19:20   #84
malo je vas koji čitate našu snošajnu knjigu.....
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 19:33   #85
previše pišete... nemam vremena (ni volje ) čitat toliko...

OT: vlastita neodlučnost i previše razmišljanja... zašto smo mi ženske tako komplicirane i sve moramo analizirati milijun puta?
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 19:34   #86


vaga po defaultu ili po horoskopu???
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 19:39   #87
škorpion sjebani
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 20:26   #88
piercing mi nešto nije dobro...a bubica moja, nemoj me iznevjerit, pliiiiz
__________________
I live in a world of fantasy, so keep your reality away from me.
TheNYCityBabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 22:45   #89
Kupi fiziološku otopinu, onu za infuziju i čisti s time ako ti se nije upalilo i ako nije u ustima ofkors.


ot: Čula sam nešto strašno danas , neću više kukati.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 23:53   #90
saznala sam da je umro jedan dečko kojeg znam od dana kad se rodio. jako tužna životna priča.

od činjenice da je umro još mi je tužnija činjenica da bih rekla da to dijete/čovjek nije bio sretan niti jedan dan svog malog života.

počivao u miru, S., zaslužio si bolje od ovog što si dobio
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 00:10   #91
Stajala sam u jednoj zgradi, koja ima ogromnu staklenu stjenu , umjesto zida.

U jednom trenutku čujem tup udarac i vidim kako perije leti na sve strane. Prvo sam se odvalila smijati, jer je izgledalo, baš kao u crtiću, kad se neka ptica zabije u nešto, pa leti perije. Onda sam skužila malog vrapčića, kako stoji skvrčen na vanjskoj jedinici od klime. Siroti se sav tresao, a onda se izvrnuo na bok i onim malim nožicama lamatao po zraku i jednim krilom, onako pomalo, kao da se pokušava osoviti na noge. Nisam mogla do njega, jer nije bilo nikakvog otvora. Morala sam ući u jednu prostoriju na neki dogovor, a kad sam izašla nakon pola sata, maleni vrabac je nepomično ležao na leđima, obješene glavice

Baš mi to nekako pokvarilo i ovako tmuran dan, ne mogu prestati misliti na njega...

R.I.P. mala ptičice

Zadnje uređivanje numa-ha : 12.01.2011. at 00:18.
numa-ha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 21:36   #92
Uz dužno poštovanje pokretaču teme i svima koji su postali na njoj, nhf i sve ostalo što ide uz to, ja bi ovaj topic najradije stavila pod ključ

Znam da je prvotno bio zamišljen kao zahebancija, uvodni post i nekoliko idućih su sprd, ali postupno se izrodio u svakodnevnu kroniku smrti, bolesti, jada i nesreće, samo tuga do tuge, iscrnjačim se svaki put kad ga otvorim
Da, znam, sad ćete reći zašto ga onda uopće otvaram , a ne znam ni ja, sve se nadam da će se tema vratit u početni posprdni ton

Tuge, jada i nepravde imamo i previše u svakodnevnom životu, ne želim je gledat i u ovom našem veselom kutku

Oprostite još jednom ako sam koga uvrijedila, nije mi bila namjera patronizirat ni kvarit temu (iako je ovo najpozitivniji post ), samo me rastužuju sve te nesreće i negativnosti koje pišete
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 21:51   #93
što me diraju stvari koje ne bi trebale i što me žuljaju nove cipele
Sparkletastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 14:14   #94
Quote:
ginger kaže: Pogledaj post
Uz dužno poštovanje pokretaču teme i svima koji su postali na njoj, nhf i sve ostalo što ide uz to, ja bi ovaj topic najradije stavila pod ključ

Znam da je prvotno bio zamišljen kao zahebancija, uvodni post i nekoliko idućih su sprd, ali postupno se izrodio u svakodnevnu kroniku smrti, bolesti, jada i nesreće, samo tuga do tuge, iscrnjačim se svaki put kad ga otvorim
Da, znam, sad ćete reći zašto ga onda uopće otvaram , a ne znam ni ja, sve se nadam da će se tema vratit u početni posprdni ton

Tuge, jada i nepravde imamo i previše u svakodnevnom životu, ne želim je gledat i u ovom našem veselom kutku

Oprostite još jednom ako sam koga uvrijedila, nije mi bila namjera patronizirat ni kvarit temu (iako je ovo najpozitivniji post ), samo me rastužuju sve te nesreće i negativnosti koje pišete
Well, otvrdni. Život nije samo marmelada, niti je zdravo da to bude.


A rastužila me je osobno i zaista činjenica da su ljudi ponekad toliko ogavne spodobne da su sposobni i od nečega što ne znaju konstruirati laži kojima se nabacivaju kao kamenjem da bi ispali hoh. Život vječito iznenađuje gnojem
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 00:19   #95
Urno, kaki gnoji? *naiva*


Ubi me Amidža Idriz ...pa udri plakat i za amidžom i za amidžinicom i zaćaćom i zamaterom
i zaBosnom i zafildžanom i zasobom i za Semkom Sokolović.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:51   #96
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Ubi me Amidža Idriz ...pa udri plakat i za amidžom i za amidžinicom i zaćaćom i zamaterom
i zaBosnom i zafildžanom i zasobom i za Semkom Sokolović.
zato ne gledam te filmove. ne treba mi takva tuga na kraju dana
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:31   #97
Ja sam ga htjela gledati i sad mi je žao što nisam. Dobar film na koji se još i rascmoljim nekad mi dođe pravo terapeutski nakon gro sranja koje sam zakopala u sebe, kroz određeni period.
Zato mi je bila dobra ona tema Filmovi na koje plačete, skužila sam da nisam jedina koja ih voli.

A rastužuje me svako jutro jedan djed, inače elokventan i drag gospodin, koji je zbog politike ove države prisiljen obilaziti kontejnere oko moje zgrade, i po snijegu i po kiši tražiti plastične boce, sa svojim psom. Njega vidim redovito, a koliko ih je još osim njega s takvim tužnim sudbinama...
Patlikit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:43   #98
http://www.net.hr/zdravlje/page/2011/01/13/0018006.html

ovo
pobacili su dva blizanca jer su htjeli kći
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:45   #99
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Urno, kaki gnoji? *naiva*
Ma blju. Never majnd.



Quote:
Ubi me Amidža Idriz ...pa udri plakat i za amidžom i za amidžinicom i zaćaćom i zamaterom
i zaBosnom i zafildžanom i zasobom i za Semkom Sokolović.
Gledala sam malo, Senkica je kul bila.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 04:47   #100
...pisma.
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.