Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2005., 10:26   #41
Re: Re: Tko je tu majstor?

Quote:
Flo_Master kaže:
Vidim da masta radi 100 na sat!
...vise zelim vjerovati u dobrotu ljudi nego u zlocu.
Normalno je da razmisljam sto mi se negativno moze desiti ukoliko poduzmem pravne akcije. Ne zelim da i tu izgubim. Kuzis?
Nije u pitanju mašta, a još manje zloća..
Jednostavno, način pisanja, stalno odbijanje ponuđenog i sumnja u sve što se ponudilo, uz nekakvo iskustvo koje ( ipak ) imam, izazvali su i kod mene sumnju u stvarne motive i razloge postavljenog upita..

I opet mi nije jasno - zašto, ako ste oštećeni - prevareni, ne prijavite tu osobu policiji...

Kome ga mislite uopće prijavljivati zbog neplaćanja obveza prema državi? I tko bi ga onda po Vašem trebao uvrstiti u popis prevaranata?
zuba is offline  
Old 10.01.2005., 12:06   #42
Re: Re: Re: Tko je tu majstor?

Quote:
zuba kaže:
...
I opet mi nije jasno - zašto, ako ste oštećeni - prevareni, ne prijavite tu osobu policiji...

Kome ga mislite uopće prijavljivati zbog neplaćanja obveza prema državi? ...
Jednostavno, ne mislim da je to domena policije. Susjed policajac (redarstvenik) mi je rekao da je to stvar u kojoj policija ne moze nista napraviti. Policija moze reagirati uliko se radi o prijetnji, fizickom sukobu i sl., ali ne moze ga natjerati da mi vrati novac.

Jos ne znam kome ga prijaviti zbog neplacanja poreza. Vjerojatno poreznoj upravi.
Ono sto mislim da mogu dobiti relativno lako, jeste tuzba zbog neizdavanja racuna za placeni novac (posto imam potvrde).
Nadam se da sam u pravu, ali svjejedno cu obavijestiti forumase kako je stvar zavrsila.
Flo_Master is offline  
Old 10.01.2005., 12:47   #43
koje sad "potvrde"?
od čega?
nn-st1 is offline  
Old 10.01.2005., 14:55   #44
Quote:
nn-st1 kaže:
koje sad "potvrde"?
od čega?
Pisani (id od doticnog majstora potpisani) trag da sam mu dao novac.
Flo_Master is offline  
Old 10.01.2005., 15:02   #45
hm,a prije si spominjao jednog svjedoka!?
nn-st1 is offline  
Old 10.01.2005., 18:57   #46
Re: Re: Re: Re: Tko je tu majstor?

Quote:
Flo_Master kaže:
Jednostavno, ne mislim da je to domena policije. Susjed policajac (redarstvenik) mi je rekao da je to stvar u kojoj policija ne moze nista napraviti. Policija moze reagirati uliko se radi o prijetnji, fizickom sukobu i sl., ali ne moze ga natjerati da mi vrati novac.
Posao policije i nije da ga natjera da Vam novac vrati..

Njihovo je da obave sve radnje (provedu krim. obradu) i prikupljene podatke dostave drž. odvjetništvu koje će odlučiti ima li tu ili nema, i kojega ako ima, kaznenog djela..Na Vama je da odlučite hoćete li ili nećete podnijeti kaznenu prijavu po kojoj bi policija mogla postupati..

Ja ne bih vjerovala susjedu policajcu koji mi ide tako nešto pričati...već bih se zapitala koliko on uopće zna o radu policije..

Tim više što sada spominjete i potvrde o novcu koji ste mu dali, itd.itd. da se ne ponavljamo...
zuba is offline  
Old 10.01.2005., 22:15   #47
Re: Re: Re: Re: Re: Tko je tu majstor?

Quote:
zuba kaže:
[B

Ja ne bih vjerovala susjedu policajcu koji mi ide tako nešto pričati...već bih se zapitala koliko on uopće zna o radu policije..
[/B]
Ja bih mu vjerovala, jer se ovdje prije radi o građanskopravnom pitanju nego kaznenopravnom. Ako i spada u sferu kaznenog prava prije će postupak morati pokrenuti Flo nego državno odvjetništvo (prijevara!).
Precious is offline  
Old 11.01.2005., 08:44   #48
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tko je tu majstor?

Quote:
Precious kaže:
Ja bih mu vjerovala, jer se ovdje prije radi o građanskopravnom pitanju nego kaznenopravnom. Ako i spada u sferu kaznenog prava prije će postupak morati pokrenuti Flo nego državno odvjetništvo (prijevara!).
ne znam tko je u pravu, ali uopce vjerovati policajcu-to je prvi a vjerovati policajcu da poznaje zakone-hahahahaha jos jedan i u najmanju ruku dva
bilde is offline  
Old 11.01.2005., 11:11   #49
Quote:
nn-st1 kaže:
hm,a prije si spominjao jednog svjedoka!?
Da, kad sam dogovorio kompletan posao tu je bila prisutna jos jedna osoba koja je upoznata sa cijelim dogovorom.
Flo_Master is offline  
Old 11.01.2005., 14:26   #50
moje je mišljenje da si ti najobičniji papak koji nije u stanju riješiti svoje probleme već se sad plačeš nama nakon što su te preveslali. pa i neka su...i prevaranti moraju živjet od nekog.

školu si platio. sad se jedino pobrini da ti pri drugom ugovaranju posla škola bude od neke koristi naivčino.

do tada imaš pozdrav kao i NewForce
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Old 11.01.2005., 16:09   #51
imao sam 14-15 i nesto sam za nekoga radio
naravno , obecana lova je bila "zaboravljena"
nakon toga , svi moji prijatelji su tipa nazivali i uljudno pitali kad ce mi platiti
naravno , nazivali su ga 24/7 , round the clock
nakon dva dana , bio je sretan da smije platiti, a onda sam mu zaracunao i kamate , koje sam poslije s drustvom zapio
ZgSash is offline  
Old 11.01.2005., 17:24   #52
Quote:
brzi kaže:
moje je mišljenje ...
Kretene ne pitam za misljenje.
Flo_Master is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.