Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2014., 10:04   #41
Ajde može, bilo bi dobro . Bar ti imaš tamo veze ....
Stvarno mi je neshvatljivo što su 'skinuli' temu, pa nikoga nitko niti vrijeđa niti spama podforum takvom molbom... Upravo sam napisala post glede toga na "Poruke, žalbe, komentari", nadam se da će Modusi shvatiti poantu, ali neka 'pomoć' sa strane je uvijek dobrodošla....
Mislim da kužiš da meni nije niti iz džepa, niti u džep, i ja nisam ništa tražila nikoga da mi fotka, ali sam uvijek spremna pomoći i svima poslala što im je trebalo, pa nismo toliko bešćutni da jedni drugima ne napravimo uslugu ako možemo... pa bar je to besplatno, treba samo malo dobre volje da nekog napravimo sretnim
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 10:33   #42
Quote:
AndrejaB. kaže: Pogledaj post
Lolita - poslano!!!
Hvala ti, odlična je fotka.

To brisanje teme na Dijaspori je bezveze.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 13:00   #43
Odavno smo skužili da je Dijaspora "najstriktniji" podforum. Dok je Turizam najtopliji i najviše "friendly". Skate i NN su kao nebo i zemlja...

We NN

__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 13:03   #44
Quote:
Inter_shupen kaže: Pogledaj post
Dok je Turizam najtopliji i najviše "friendly".
Istina. Tu se čovjek stvarno ugodno osjeća.
A NN nam je
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 15:47   #45
Hvala vam puno na lijepim rijecima, ovo opisuje moj osjecaj
ali moram i vas jako pohvaliti, jer da i vi niste dobri i divni, ne bi bilo tako ugodno na Turizmu.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 21:19   #46
Ovo je odlicna ideja i jedna od par stvari koje bi ja voljela dobit nekom prigodom

No, s obzirom da moji bliznji nisu upoznati s ovom idejom, ja to vjerojatno necu dobiti nikad, ali bih voljela nesto slicno pokloniti (jer sam tako dobra ).

Tako da, ako ima dobrih dusa koje bi voljele meni uciniti uslugu tako da slikaju odredjeni tekst na papiru kraj neke znamenitosti negdje u svijetu ili cak u Hrvatskoj, sve primam, samo se javite na pp za detalje.

Hvala
__________________
New possibilities in an endless field of dreams..I know..we're gonna get there..someday...
majci_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 15:04   #47
rođendanska čestitka

Trebam jednu uslugu od svih koji imaju par minuta vremena gdje god se nalaze. Pravim za najbolju prijateljicu čestitku za rođendan, a bas mi se sviđa ono što su neki napravili puno slika od puno raznih ljudi i svatko drži u rukama papir na kojemu piše sretan rođendan (u mom slucaju Nano). Pa tko god bi mi htio pomoći s tim bilo bi odlicno. Želim prikupiti što više slika ili videa da čestitka bude zapamcena do kraja života
1petra2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 16:31   #48
I ja bi trebala nekoga ako putuje u inozemstvo
Ili nekoga u Lijepoj našoj tko još čita ovu temu
Sve dobre duše mogu dobiti detalje na pp ili na e-mail: [email protected]
Molim vas!
red queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 16:34   #49
Ja se za koji dan vraćam u Singapore... javi mi na PP što ti treba, samo se nadam da to nije nešro jaaakooo hitno, ono u par dana, jer to neću stići...
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 00:12   #50
Quote:
red queen kaže: Pogledaj post
I ja bi trebala nekoga ako putuje u inozemstvo
Ili nekoga u Lijepoj našoj tko još čita ovu temu
Sve dobre duše mogu dobiti detalje na pp ili na e-mail: [email protected]
Molim vas!
Ja ću imati nekoliko putovanja u slijedećih par tjedana... neki sinopsis bi uključio Nizozemsku, Njemačku, Francusku, Chicago, Las Vegas i Los Angeles, i još možda nešto... do kad ti trebaju slike?
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 19:06   #51
Hmmm...ja bi zamolio sve putnike koji su u mogućnosti i koji imaju malo volje...pošto se mojoj ženici i meni bliži godišnjica braka (početkom 10. mjeseca), da naprave istu stvar
Slike sa svih strana svijeta kod neke znamenitosti ili neke lijepe lokacije (kao ova slika iz Danske na prethodnoj stranici)..ista shema i sve kao i za kreatoricu ovog topica...
Molio bi samo da se prije jave na PP da im pošaljem kratak tekst koji bi bio na papiru/kartonu/whatever.

Kaj skupim do 01.10.2015. to će biti to

Hvala svima unaprijed

P.S.
Ova ideja mi je fenomenalna i znam da žena ne zna za to i da će se oduševiti naravno...ako se ideja realizira...tj., ako bude dovoljno vas sa voljom

Živeli

@InterMezzo...vidim da ideš u Chicago bilo bi super da mi uloviš fotku ispred United Centera (košarkaška dvorana) i Jordanovog kipa za to sam spreman i platiti
Naravno, isključivo u slučaju da ti je usput
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 19:26   #52
Tko hoce sliku za babu, dedu, muza, zenu, djecu, tetku Maricu, rodicu Janicu i ostale s pogledom na najvisi toranj u Juznoj Americi, nek se javi na pp. Za neke druge egzibicije/lokacije nemam vremena a ovo mi je blizu posla (eventualno jos predsjednicka palaca s najvecom zastavom...bar u juznoj americi (al pate na velicinu :klap: )).
Daklem, salji lokaciju i ime sretnika na pp!
Jos malo pa nestalo, do 15.9.!
daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 19:42   #53
Zaboravio napisati da nam je baš okruglo 10ta godišnjica
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 21:06   #54
Molim javite mi se na pm svi koji trebate slike, s tekstom za posvetu...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 21:20   #55
I meni isto tako, javite mi se na PP kome šta treba.
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 21:38   #56
Hr destinacije ne dolaze u obzir?
Ja landram inace po Hr, šteta što se prije niste javili, jer sam imala turneju po Jadranu, ali bit će još.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 12:51   #57
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Hmmm...ja bi zamolio sve putnike koji su u mogućnosti i koji imaju malo volje...pošto se mojoj ženici i meni bliži godišnjica braka (početkom 10. mjeseca), da naprave istu stvar
Slike sa svih strana svijeta kod neke znamenitosti ili neke lijepe lokacije (kao ova slika iz Danske na prethodnoj stranici)..ista shema i sve kao i za kreatoricu ovog topica...
Molio bi samo da se prije jave na PP da im pošaljem kratak tekst koji bi bio na papiru/kartonu/whatever.

Kaj skupim do 01.10.2015. to će biti to

Hvala svima unaprijed
Ako ima netko da je u Dubrovniku, Rijeci, Osijeku, Zadru, Istri....sve može
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 09:58   #58
Skupio do sada 7 fotki koje su upotrebljive po dogovorima, očekujem još barem 4-5 komada...
Da bi mi projekt uspio kako sam zamislio, potrebno mi je nekih 18-20 fotografija, pa još jednom molim ako ima još zainteresiranih, da me kontaktiraju na PP.
Zadnji rok bi bio 30.09., tako da imam tjedan dana da sve sprovedem u djelo.

Hvala od srca svima koji su mi do sada polali fotke
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 17:30   #59
Trebao bih i ja pomoć od svih koji idu u inozemstvo u sljedećih mjesec dana . Ako stavite poruku u ovoj temi, javit ću se ja vama, a ako ne, možete me kontaktirati na pm Hvala
MRelec4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 11:28   #60
Quote:
MRelec4 kaže: Pogledaj post
Trebao bih i ja pomoć od svih koji idu u inozemstvo u sljedećih mjesec dana . Ako stavite poruku u ovoj temi, javit ću se ja vama, a ako ne, možete me kontaktirati na pm Hvala
Javi mi se u pp... imam nekoliko poslovnih putovanja ovaj mjesec. EU i SAD.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.