Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2005., 18:33   #1
Hsin Tao

Jel znate šta o tome?

Jel se može kod nas nabaviti knjiga tehnike, tj. opis tehnike.

Jel ima mozda na internetu kopletan opis tehnike, googlao sam i ništa nisam našao
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 18:59   #2
bulšit alert

Odjednom se pojavi zapadnjak (jedini na zapadu koji poznaje velke tajne koje su u stvari cini mi se tipican chi-kung) koji tvrdi da je tam na nekim planinama nes naucio i sad to dila...

Nda

Naravno sve dolazi od shaolina i to je ono sto je boddhidarma ucio monahe da se oporave od silnog sjedenja. Vise manje isto kazu za masu takvih praksi, pa nek se odluce vec jednom

U svakom slucaju izgleda mi ko chi kung il neka varijacija, al tip se bavi jogom od 14, poducava je od dvadesete (tako pise u biografiji) pa je ocito dobro skuzio di lezi lova u njuejdj biznisu. Obuci lipu pidjamicu, smisli lipu pricicu koju se ne moze provjerit, daj neko egzoticno ime i obezbjedio si si egzistenciju

Al to je samo moj dojam, sta ja znam
 
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 23:15   #3
Ja bi knjigu, imas ju?

DA malo vidim,

Imas li kakve knjige iz Chi Kunga??
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 23:19   #4
Quote:
grizli kaže:
Ja bi knjigu, imas ju?

DA malo vidim,

Imas li kakve knjige iz Chi Kunga??
ne

ne
 
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 23:22   #5
Isto si vidio na netu nekog covjeka koje je dosao i donio tu tehniku , i treba kupiti knjigu da ju saznas.

Ako su te tehnike tako slavne od kuda ikome pravo da na njima zaradjuje
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 23:27   #6
Quote:
grizli kaže:
Isto si vidio na netu nekog covjeka koje je dosao i donio tu tehniku , i treba kupiti knjigu da ju saznas.

Ako su te tehnike tako slavne od kuda ikome pravo da na njima zaradjuje
Nijedna tehnika nije tako slavna, nema precica. Nes izbjec rad ako os nesto postic. Molio krunicu, radio krije il male i velike nebeske krugove sve ti je to ista bagra, samo neka s boljim markletingom

Nego ovaj Hsin Tao se reklamira kao vjezba za izlapele starkelje, sta se ti guras
 
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 23:29   #7
Quote:
Balkanijan Pig kaže:
Nijedna tehnika nije tako slavna, nema precica. Nes izbjec rad ako os nesto postic. Molio se, radio krije il male i velike nebeske krugove sve ti je to ista bagra, samo neka s boljim markletingom
Meni netrebaju nikakve tehnike

Nego me zanimaju , a neda mi se bacat lovu za knjigu
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 23:31   #8
Quote:
grizli kaže:
Meni netrebaju nikakve tehnike

Nego me zanimaju , a neda mi se bacat lovu za knjigu
Ah ta indigo djeca, treba vas na gradjevinu malo
 
Odgovori s citatom
Old 26.05.2005., 23:33   #9
Razmaženi hiperaktivci....ljubičasti(indigo) medo

Nemaju 100 kuna za knjigu nit 30min za rad.

Ma kakva građevina, za takve kritične slučajeve treba rudnike ugljena ili soli otvorit.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.