Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2009., 17:09   #41
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
navlakuša od oglasa sa prijevarom od auta. izbjegni to.
Slažem se. Nije taj prešao 80 000 tk nego 80 t x5

Dakle, svi dijelovi auta su prešli tu kilometražu, pa sad ti vidi koliko je taj tutać jeftin.
Mr.Monden is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 00:14   #42
samo neshvacam cemu onako bezveze dizajniran volan i donji dio sredisnje konzole/izgleda kao made in kina
I cudi me da takav auto, pa ni ona najbolja oprema, nema niti jednu tipku na volanu,..bar za mijenjanje glazbe..
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 15:12   #43
nevjerojatno al cini mi se da taj isti covjek svaki dan brise/stavlja svoj auto na oglas i sad ga je spustio na 11 900€. Cudi me da ga jos nije uspio prodati..

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert427533.html
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 15:55   #44
Ma šta ste se uhvatili toga 407, to auto je nepouzdano, živi problem, uvijek mu je nešto. Nikad ga ne bi kupio, ni novog ni polovnog.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 18:50   #45
Quote:
Banderas-Sedmica kaže: Pogledaj post
Ma šta ste se uhvatili toga 407, to auto je nepouzdano, živi problem, uvijek mu je nešto. Nikad ga ne bi kupio, ni novog ni polovnog.
..najjaci su mi ovakvi komentari.
A da kazes zbog cega, kako, sto, a ne samo onak lupnes! Ako prezires peugeot ili nesto slicno tome nemoj uopce komentirati.
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 23:35   #46
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
..najjaci su mi ovakvi komentari.
A da kazes zbog cega, kako, sto, a ne samo onak lupnes! Ako prezires peugeot ili nesto slicno tome nemoj uopce komentirati.
Ajde pogledaj prvu stranicu ove teme, pa onda komentiraj, tamo sam sve već rekao.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 23:36   #47
Evo da se ne trudiš tražit :

Quote:
Banderas-Sedmica kaže: Pogledaj post
Moj šef ima jednog, kupljen novi prije 4,5 godine, sad ima cca 200.000 km, od prvog dana i stalno problemi sa elektronikom, senzorima, nepravilnim radom motora itd. Naravno uvijek održavan u ovlaštenim servisima, bez štednje. Ja ne bi.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 01:33   #48
Quote:
Banderas-Sedmica kaže: Pogledaj post
Evo da se ne trudiš tražit :
ae nisam vidio. Iskren da budem, donedavno sam svakodnevno trazio aute po netu tipa 407 ili nekog drugoga, i "zamarao" se tim..a sad me nesto puklo da mi je skroz svejedno. Osjecam neko zadovoljstvo i ovim sto imam i vise mi ni novi auto ne predstavlja nista spektakularno. Valjda se covjek zasiti svega toga nakon neizvjesnog vremena, pa se opet vrati zelja,..

Znam da nije vezano za temu ali jel se i vi nekad osjecate ovako?
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 18:05   #49
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
taj mi je auto odvise dosadan dizajnom/prvi put kad je izasao, a sad . A i poznajem osobu koja je odustala od toga auta i zamijenio ga drugim zbog hrdje i nekih problema na motoru.
Preferiram vise njemacke aute, i neke francuske...
gospodine dragi moja mazda 6 136 ks vs peugot 407 136ks,mazda ga ostavlja ohoho(kladili smo se ja i prijatelj)mazda je iznutra daleko bolja(te je bolja za voziti)znam jer sam vozio obadva,ok peugot ima finu liniju,ali kvaliteta mu je takva banana(lampice od airbaga,pa nešto s pojasom,pa npravilno napumpane gume(iako je bio kod vulkanizera na provjeri),a za pouzdanost (japanci su uvijek na vrhu)a njemački auti ako nemaš za sveto trojstvo onda ništa ni ne gledaj.....mazda 6 vs pljugo 407(mazda je radnik a pljugo je šminkić)s obzirom da ti treba ozbiljan auto onda ne kupuj peugot....
gospodin_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2009., 09:47   #50
Quote:
gospodin_87 kaže: Pogledaj post
gospodine dragi moja mazda 6 136 ks vs peugot 407 136ks,mazda ga ostavlja ohoho(kladili smo se ja i prijatelj)mazda je iznutra daleko bolja(te je bolja za voziti)znam jer sam vozio obadva,ok peugot ima finu liniju,ali kvaliteta mu je takva banana(lampice od airbaga,pa nešto s pojasom,pa npravilno napumpane gume(iako je bio kod vulkanizera na provjeri),a za pouzdanost (japanci su uvijek na vrhu)a njemački auti ako nemaš za sveto trojstvo onda ništa ni ne gledaj.....mazda 6 vs pljugo 407(mazda je radnik a pljugo je šminkić)s obzirom da ti treba ozbiljan auto onda ne kupuj peugot....
ajde ne seri kakav radnik imam doma mazdu 136 ks dizlo a frend mi ima 407 hdi kakvo ostavljanje ohoho?? tu su negdje a 407 je cak nesto malo brza zato ne kenjaj..a unutrasnjost 407 hdi sport mi je ljepsa od one sive konzole s robusnim tipkama na mazdi 6..
marinho25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2009., 11:07   #51
Quote:
marinho25 kaže: Pogledaj post
ajde ne seri kakav radnik imam doma mazdu 136 ks dizlo a frend mi ima 407 hdi kakvo ostavljanje ohoho?? tu su negdje a 407 je cak nesto malo brza zato ne kenjaj..a unutrasnjost 407 hdi sport mi je ljepsa od one sive konzole s robusnim tipkama na mazdi 6..
za pretpostaviti je da imaju izjednacena ubrzanja s obzirom na KS i tezinu, no mnogi su ukazali na tehnicke probleme ovog auta(407)i elektroniku pa mi se cini da nije pravi izbor...

@gospodin 87- Kad si spomenuo sveto trojstvo, mislim da bi se tu mogao ubacit i vw(u ovom slucaju passat) no njemu je cijena iznad konkurencije pa radije NE. A sto se tice te trojke, npr. nemozes si nac model ispod 12 000€ a vecina ih je iz 2001. s tim da su presli do ili preko 100 000km. Tu nema ekonomske racunice..
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 16:31   #52
..nije me dugo bilo na netu i sad kad sam ponovno pogledao polovne cijene peugeot 407ica vidim ovo:
http://www.njuskalo.hr/index.php?cmd...d=0&f_age_id=0

..ugl. cijene se krecu oko 10/11 000€ sto govori o padu cijene, u prosjeku 2000€(zadnji put pogledao prosli mjesec). Nije da mi se auto svidja ni nesvidja ali cijena je jako povoljna i prihvatljiva samo da li poslusati savjet nekih forumasa da se covjek mani peugeota/sto je vidljivo iz loseg iskustva tim autima velikog broja njihovih vlasnika. Rijetko se vidi oglas 407ice koja je presla preko 100tkm i pribojavam se da je auto kratkog vijeka(sto je zapravo najbitnije kod auta, narocito polovnih), niza popravaka koji bi mogli uslijediti nakon kratkog vremena preuzimanja i sl. Da cujem vase misljenje
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 16:40   #53
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
..nije me dugo bilo na netu i sad kad sam ponovno pogledao polovne cijene peugeot 407ica vidim ovo:
http://www.njuskalo.hr/index.php?cmd...d=0&f_age_id=0

..ugl. cijene se krecu oko 10/11 000€ sto govori o padu cijene, u prosjeku 2000€(zadnji put pogledao prosli mjesec). Nije da mi se auto svidja ni nesvidja ali cijena je jako povoljna i prihvatljiva samo da li poslusati savjet nekih forumasa da se covjek mani peugeota/sto je vidljivo iz loseg iskustva tim autima velikog broja njihovih vlasnika. Rijetko se vidi oglas 407ice koja je presla preko 100tkm i pribojavam se da je auto kratkog vijeka(sto je zapravo najbitnije kod auta, narocito polovnih), niza popravaka koji bi mogli uslijediti nakon kratkog vremena preuzimanja i sl. Da cujem vase misljenje
Što ne razmišljaš o kupnji Citroena C5, najnovije linije, ali polovnog model. Mislim da nije puno veća cijena, ali je nova C5-ica miljama ispred 407-ice.
Brankovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 16:52   #54
Quote:
Brankovac kaže: Pogledaj post
Što ne razmišljaš o kupnji Citroena C5, najnovije linije, ali polovnog model. Mislim da nije puno veća cijena, ali je nova C5-ica miljama ispred 407-ice.

auto je izasao 2007; cijene se krecu oko 20t €.
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 17:43   #55
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
..nije me dugo bilo na netu i sad kad sam ponovno pogledao polovne cijene peugeot 407ica vidim ovo:
http://www.njuskalo.hr/index.php?cmd...d=0&f_age_id=0

..ugl. cijene se krecu oko 10/11 000€ sto govori o padu cijene, u prosjeku 2000€(zadnji put pogledao prosli mjesec). Nije da mi se auto svidja ni nesvidja ali cijena je jako povoljna i prihvatljiva samo da li poslusati savjet nekih forumasa da se covjek mani peugeota/sto je vidljivo iz loseg iskustva tim autima velikog broja njihovih vlasnika. Rijetko se vidi oglas 407ice koja je presla preko 100tkm i pribojavam se da je auto kratkog vijeka(sto je zapravo najbitnije kod auta, narocito polovnih), niza popravaka koji bi mogli uslijediti nakon kratkog vremena preuzimanja i sl. Da cujem vase misljenje
407 je srednja klasa i ak uzmeš nekog oko 100 tkm preživit ćeš al ak naletiš na nekog sa 300 tkm + neodržavanog onda može bit belaja, ovisi koliko love imaš u đepu i koliko ti se sviđa auto, uglavnom cijene tih peugeota su zbilja povoljne, nevjerojatno koliko.
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 19:00   #56
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
407 je srednja klasa i ak uzmeš nekog oko 100 tkm preživit ćeš al ak naletiš na nekog sa 300 tkm + neodržavanog onda može bit belaja, ovisi koliko love imaš u đepu i koliko ti se sviđa auto, uglavnom cijene tih peugeota su zbilja povoljne, nevjerojatno koliko.
kad sam spomenio da mi se auto ne cini dugog vijeka(tj. da je malo onih od preko 150 000km) mislio sam rec da auto "mozda i nemoze vise od toga" u smislu da ljudi imaju problema s njim pa ih se pokusavaju rijesiti prije nego nastupe novi problemi..il ja mozda pricam gluposti

..i k'o spominje auto od 300t km; to nebi nitko kupio a sumnjam da pug moze toliko prevalit!
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 19:06   #57
Zašto uopće kupuješ 407 kad ne vjeruješ da može proći 300.000???
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 19:18   #58
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Zašto uopće kupuješ 407 kad ne vjeruješ da može proći 300.000???
Vjerojatno bi mogao da svako malo mijenjas potrebne dijelove koji bi mu to omogucili ali nemislim se vuci po auto servisima. I rijetko kad putujemo na duze relacije, uglavnom do Zg i nazad, eventualno njemacka 1x2god;prema tome nezabrinjavam se oko toga. I konkretno me zanima da li je taj problem/nezadovoljstvo sa peugeot hrv. vezan samo za zg ili i za sve ostale gradove?
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 19:21   #59
Quote:
kukuriza kaže: Pogledaj post
Peugeot 407 Coupe 2.9 ==>kod mene jedino ovaj pežo dolazi u obzir

ti si jedan od onih kaj pate na brojkice jel? pa probaj vozit taj auto održavanje skuplje od phaetona a i pad vrijednosti je ogroman
__________________
Marty6
marty6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 07:17   #60
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
..pa ljudi auti se mijenjaju svake 3godine
A maloprije gore si rekao da ti je na dvoru auto već 14 godina...

Ma bjež od Pežoja i Citrojena što dalje... Gledaj korejce i to novo... Cruze, i30 i Cee`d SW nisu predaleko od tih cifri, a sigurno su bolja investicija od rabljenog auta...
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.