Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2013., 02:05   #2121
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
aaaaaaa još je u fazi koketiranja. ALi ja mislim da ovaj posljedni incident s Kačevendom bi ga mogao odvući prema pravoslavlju.
Nek momak nađe sigurnu luku. Ekstra. Ako im bude trebo crnogorski kum evo ja pradlažem dudu-a.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 08.05.2013., 02:05   #2122
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Nek se demokratski odluči i samo nek je pošteno da svi budu zadovoljni.
Ja to uvijek tvrdim. Pa ako smeta munara u Rijeci robiju koji živi u Mostaru pa brate mili onda je pošteno da se ide na referendum i u svakome kvartu gdje se grade nove crkve. Pa valjda će oni morati slušati svaki dan buku i valjda će njima pogled biti zaklonut.
kikiriki2010 is offline  
Old 08.05.2013., 02:06   #2123
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
aaaaaaa još je u fazi koketiranja. ALi ja mislim da ovaj posljedni incident s Kačevendom bi ga mogao odvući prema pravoslavlju.
Što je sad? Više nije dobar? Sad je odmah postao pravoslavac.

balkanunited, regiraj. Posrbili te dok si rekao keks.
cave troll is offline  
Old 08.05.2013., 02:06   #2124
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
ako bez munare nije džamija nego medžlis, onda nek tako bude. mi bismo je po švicarski i dalje zvali džamija. jel imate nešto protiv Švicarske, obično su nam svima uzor uređene države, a kako mi u RH imamo običaj preuzimati europske zakone i običaje, ne vidim ništa loše u ugledanje u jednu Švicarsku, koja ima daleko veći udio muslimana u populaciji od RH, ali je rekla da munara nije u skladu s arhitektonskim naslijeđem i identitetom zemlje, a ja se ne mogu ne složiti s time da to isto vrijedi i za nas.
Nikakav problem, zato i kažem da bi bilo pošteno da se u Sarajevu demokratski na referendumu odluči da se katoličke crkve grade u izvornom i tradicionalnom obliku - katakomba. Ha ja. Samo nek je pošteno, demokratski i da svi budu zadovoljni.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 08.05.2013., 02:07   #2125
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Nek momak nađe sigurnu luku. Ekstra. Ako im bude trebo crnogorski kum evo ja pradlažem dudu-a.
Ne znam jeli dudu pri pari. Znaš da je zajebano biti kum ako nemaš love. Ali uskočit će robi. Nije mostar daleko.Znaš da se oni hvale kako obrču lovu.
kikiriki2010 is offline  
Old 08.05.2013., 02:08   #2126
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Što je sad? Više nije dobar? Sad je odmah postao pravoslavac.

balkanunited, regiraj. Posrbili te dok si rekao keks.
Ma nijeeeeeeeeeee. Nego kažeš da nije musliman da se nećka dali će prijeći. Ja sam mislio da je on musliman pravi a ono je on samo potencijalni musliman. Naravno ovo sve govorim ako si ti u pravu za ono što si rekao
Do je na tvoju dušu.
kikiriki2010 is offline  
Old 08.05.2013., 02:08   #2127
katolici nisu osjetljivi na tu tematiku, niti ih se može isprovocirati na tu temu, ionako mnogi misle da je suština crkve u zajednici, a ne objektima. uostalom, ne postoje ni nikakva određena pravila o gradnji, samo običaji koji se i ne poštuju kad su moderne crkve u pitanju, niti su zvona nešto presudna, pogotovo ne u velikim gradovima. kršćani "uživaju" kad su progonjeni, to je njihovo poslanje i zato je vjerojatno ta crkvena zajednica u skloništu na Dobrinji duhom jača od najkičenijih crkvi i župa.
dudu is offline  
Old 08.05.2013., 02:10   #2128
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Ne znam jeli dudu pri pari. Znaš da je zajebano biti kum ako nemaš love. Ali uskočit će robi. Nije mostar daleko.Znaš da se oni hvale kako obrču lovu.
Od crnogorskih kumova se ne očekuje izdašan prilogu u novcu. Raspitaj se malo. A crnogorci su i onako crveni hrvati, tako da je to isto.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 08.05.2013., 02:11   #2129
Quote:
kikiriki2010 kaže: Pogledaj post
Ma nijeeeeeeeeeee. Nego kažeš da nije musliman da se nećka dali će prijeći. Ja sam mislio da je on musliman pravi a ono je on samo potencijalni musliman. Naravno ovo sve govorim ako si ti u pravu za ono što si rekao
Do je na tvoju dušu.
Pa ne znam. Pitaj ga. Znam da se lani raspitivao kod Shadyja i bio zaniteresiran za islam.
Ali zaborvaljaš da je ovo forum.hr, a ne real life.
cave troll is offline  
Old 08.05.2013., 02:12   #2130
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Nikakav problem, zato i kažem da bi bilo pošteno da se u Sarajevu demokratski na referendumu odluči da se katoličke crkve grade u izvornom i tradicionalnom obliku - katakomba. Ha ja. Samo nek je pošteno, demokratski i da svi budu zadovoljni.
Ma ne. Ja bi to ipak napravio na razini države. Neka bude pošteno. Pa ako robi može glasati na referendumu o Riječkoj džamiji onda je pošteno da može glasat i za onu u Sarajevu. Ali ne bi ja to samo za nove. Jer i stare džamije i crkve proizvode buku. Neka bude pitanje za sve crkve koje su već prije izgrađene i za sve džamije. One koje ne dobiju 50% na razini BIH cepamo.
kikiriki2010 is offline  
Old 08.05.2013., 02:12   #2131
Quote:
dudu kaže: Pogledaj post
katolici nisu osjetljivi na tu tematiku, niti ih se može isprovocirati na tu temu, ionako mnogi misle da je suština crkve u zajednici, a ne objektima. uostalom, ne postoje ni nikakva određena pravila o gradnji, samo običaji koji se i ne poštuju kad su moderne crkve u pitanju, niti su zvona nešto presudna, pogotovo ne u velikim gradovima. kršćani "uživaju" kad su progonjeni, to je njihovo poslanje i zato je vjerojatno ta crkvena zajednica u skloništu na Dobrinji duhom jača od najkičenijih crkvi i župa.
Onda nema problema, na referendumu možemo postaviti pitanje i oltara i treba li vam uopće? Ha ja. Samo da vi nama budete zadovoljni dizajnom koji smo zajedničkim naporima usvojili, onako demokratski u europskom duhu i pošteno i da se niko ne ljuti.

Ono jest da ima i podzemnih voda, ali nema problema ronilačka odijela se mogu povoljno nabavit u dalmaciji. Ima i polovnih u onim ronilačkim klubovima.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 08.05.2013., 02:14   #2132
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Nikakav problem, zato i kažem da bi bilo pošteno da se u Sarajevu demokratski na referendumu odluči da se katoličke crkve grade u izvornom i tradicionalnom obliku - katakomba. Ha ja. Samo nek je pošteno, demokratski i da svi budu zadovoljni.
vama referendum ne treba, već ste doseglo civilizacijsko dostignuće da katolici u 21. stoljeću u jednom od glavnih europskih gradova vrše vjerske službe pod zemljom u skloništu i tako već 16 godina. za razliku od toga, nemam problema s džamijama u RH, osim s munarama koje se ne uklapaju u na urbani izričaj i eventualno s predimenzioniranošću, ali to ovisi od slučaja, za ovu riječku po tom pitanju imam primjedbu.
dudu is offline  
Old 08.05.2013., 02:14   #2133
Džamija u Rijeci je otvorena a ova tema ide pod ključ.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.