Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2006., 22:02   #121
Quote:
tilla kaže:
a što bi rekli za ljude koji kampiraju ispred harrodsa da bi bili medju prvima na rasprodaji?

ili još bolji slučaj; trčanje golih ljudi po ulici; da bi se obukli u dućanu.
to su vijesti s zapada; a ne iz rvacke.
pa to je njihov domaci sljam, to je ponos svake zemlje ponaosob (to nismo ni od kuda uvezli)
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 22:08   #122
Quote:
blizanka kaže:
joj nemoj sad sirote penzionere upletati i trpati u isti koš
gle jedno su ljudi starije zivotne dobi koji suludim slijedom prilika na ovim prostorima zive u nezasluzenoj bijedi i siromastvu a drugo ljudi starije zivotne dobi koji se skockaju i odu na jedan od zg trgova i na standovima za besplatni sladoled pregaze djecu, i jos pred tv kamerama pricaju kako se zure pojest sladoled da odu po drugi

(one koji iznenada pred tramvajima dobiju novu zivotnu energiju i snagu pa se guraju i udaraju laktovima ne bi li usli na vrata kroz koja upravo izlazi majka s kolicima, te se kroz sveopcu guzvu probili do najblize stolice, necu ni spominjati; da se razumijemo, svakoj pristojnoj starijoj osobi ustajem sa stolice u tramvaju cim mi udje u vidno polje tak da nema tu nepostivanja starijih osoba, nego nepostivanja osoba koje su zloceste i nepristojne)

sorry na offtopicu, morala sam se objasnit.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 22:09   #123
Quote:
AFRODITA69 kaže:
odi na njihov website-ima ih previse.uglavnom,limoni,martimex,mueller,iris i sl su pajzli.pogle si sama.
http://www.sephora.com/track.jhtml?categoryId=B10
tam na levo ti pise"choose brand"pa pogle kaj sve ima..a imas i slikice od svih proizvoda...
fala
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2006., 23:19   #124
Quote:
Patagonija kaže:
Isuse koji witch hunt!

Daj pustite ženu na miru malo... možda zna biti netaktična u svojim komentarima ali i vi ste bogami prećerale sa konstantnim obrušavanjem na nju

Nabile ste joj etiketu i sad što god napisala tumačite na najgori mogući način... a to je isto prilično negativistički od vas

I ne vidim da je ovdje ikoga ponaosob spljuvala... čemu ovako žestoka, kolektivna odmazda?! Kaj ne vidite da ovako radite isto ono (ako ne i gore) za što nju optužujete?
Potpisujem
Sephora- još jedna parfumerija, u još jednom šopingcentru, neću poludit od šoka/sreće/groze. Nekad su ljudi po coca colu išli u trst, sada imaju colu, pa idu u graz po zaru, a kasnije će biti nešto treće. Nema nekog čarobnog trenutka u kojem je čovjek zadovoljan: rulja iz engleske naručuje "domaću kozmetiku" iz Ghane i našu McClare kozmetiku jer uvijek je ljepše ono kaj nije skroz dostupno. Meni će se Sephora svidjet ako tete neće trčat zamnom dok gledam po njoj, ali duboko sumnjam u to pa bezveze .
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 10:20   #125
Quote:
tough_cookie kaže:
pa to je njihov domaci sljam, to je ponos svake zemlje ponaosob (to nismo ni od kuda uvezli)
pa da; svugdje postoji takva ekipa
u nas kika, u njih golaći u dućanima za rasprodaje.
ma ajd još da i na njih trošim vrime; ne pada mi napamet.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 20:37   #126
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ma limoniji,martici,muelleri(irise ni ne racunam)su pajzli za sephoru.sephora je svijetska ogromna firma sa svim poznatim brandovima.e sad,varira od lokacije do lokacije...ne drze sve sephore iste brandove. neke imaju manje,neke vise.cak i na manhattanu gdje ih ima par...neke su malecke a neke ogromne na dva kata.ali uglavnom,ko voli svjetske firme do sada nedostupne eu trzistu-od sada ce moci kupovati sve to u sephori.mislim da ce kad se ona otvori,propasti i limoni i martimexi i sve ostali ducani.i opet ovisno-kaj ce drzati hrvatska sephora.
O ovome sam pričala! Bojim se da će kod nas biti izbor jedna velika 0, ostaci ostataka. ono što se drugdje ne prodaje pa su to poslali nama
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 20:43   #127
kao sto sam vec prije rekla plasirat ce samo vec postojece brandove u rh.
dabog da sam u krivu
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 20:48   #128
Quote:
blizanka kaže:
O ovome sam pričala! Bojim se da će kod nas biti izbor jedna velika 0, ostaci ostataka. ono što se drugdje ne prodaje pa su to poslali nama
Ja se isto toga bojim Užasno se raživčanim kad pročitam na netu di ljudi komentiraju najbolje kozmetičke artikle i u 99% slučajeva kod nas nema tih marki....
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 20:54   #129
ili ih ima, ali je izbor nikakav (možda se varam, neka me netko razuvjeri)
da opet ne bude tako
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 14:16   #130
pregledala sam malo onaj link koji je dala afrodita. Nisam stigla sve u detalje. ajde vi cure koje ste upućene u sve tu kozmetiku napišite na koje od tih marki i proizvoda treba obratiti pažnju.
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 20:47   #131
pa mislim da sam ja najupucenija od svih ovdje,i predlazem da obratis paznju na sve firme jer sve su poznate,dobre i sve imaju bar jedna proizvod kojeg moras ubaciti u kozm. torbicu.oni takoder drze kreme,sampone,alatice i sl.sephora nije samo jos jedna u nizu-ona je najbolja od svih.i skuplja naravno.e sad-opet-ovisno sto ce vasa sephora prodvati.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 21:38   #132
Quote:
darin kaže:
tebe kao da trese vjeciti pms. uopce ne vidim gdje sam te pozivala na red, postoji i nesto kao sto je retoricko pitanje.



to ti je, draga moja, demokracija. a koliko se sjecam, mi spadamo u takvo drustveno uredjenje...ili?

Demokracija bi bila, da Lali Puni moze izraziti svoje misljenje, bez da ju se lincuje.
Inace je divlji zapad...
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 21:51   #133
Quote:
krvavameri kaže:
ja kad te chitam imam osjechaj da izgledash ovako:

mislim, mene to zabavlja, al nemrem vjerovat da jedna 20ogodishnja cura mozhe bit tolko ljuta na cijeli svijet

btw. jedva chekam Sephoru! ja sam totalni freak za kozmetiku i kupit chu bilokaj kaj je u lijepoj kutijici fino mirishi i sjaji se
druga stvar je kaj nemam para
Lali misli svojom glavom i ako je zato , onda si ti : ovca:
Ili jos bolje si kao svraka, koju privlaci sve sto je svjetlucavo
Ba se imas cime ponositi, nema sta...
Jos se i hvalis, da ti se moze bilo sta prodati i podvaliti?
Tipicna zrtva konzumerskog drustva.
Kozmeticke kompanije trljaju ruke, na takve kao ti

Pogotovo je lijepa kutijica mjerilo kvalitete.
A tek, ako lijepo mirise...to znaci da je dodan parfem, koji obicno iritira kozu, super
Ako ne vjerujes pogledaj:
Don't go to the cosmetics counter without me
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY

Zadnje uređivanje talia : 23.06.2006. at 00:06.
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 00:07   #134
Ionako je vecina kozmetickih marki u vlasnistvu Estee Lauder i L'oreal (75%)
Quote:
The number of mergers and acquisitions that occur in the cosmetics industry is higher than ever before. In fact, over 75% of most department-store cosmetics lines are owned either by Estee Lauder or by L'Oreal. It's the cosmetics-world equivalent of the Hatfields versus the McCoys as these two powerhouse corporations battle for the consumer's attention (and dollars) every day. In an effort to summarize what is revealed about ownership throughout this book, I compiled the list below to show the more notable ownerships, and you may find it quite eye-opening.

Estee Lauder owns Stila, Aramis, Aveda, Clinique, Jane, Tommy Hilfiger Fragrances, Bobbi Brown, Prescriptives, M.A.C., Origins, Donna Karan Cosmetics, Jo Malone Perfumes, Bumble & Bumble, Kate Spade Beauty, and Creme de la Mer (Source: www.elcompanies.com).

L'Oreal owns Maybelline, Lancome, Helena Rubinstein, Kiehl's, BioMedic, Vichy, Biotherm, Giorgio Armani Parfums, Ralph Lauren Parfums, Shu Uemura, Ombrelle, Redken, Matrix, Garnier, and La Roche Posay (Source: www.loreal.com).

Procter & Gamble owns Cover Girl, Max Factor, Clairol, Olay, Noxzema, Pantene, and Vidal Sassoon (Source: www.pg.com).

Johnson & Johnson, in the realm of cosmetics and skin care-oriented medical products owns Neutrogena, Aveeno, Clean & Clear, PersaGel, RoC, Retin-A, and Renova (source: www.jnj.com).

Revlon owns Almay and Ultima II (Source: www.revlon.com).

Shiseido owns Cle de Peau, Decleor, NARS, and Sea Breeze (Source: Shiseido Annual Report, March 31, 2002, www.shiseido.co.jp/e/annual/html/anu92000.htm).

Beiersdorf owns La Prairie, Nivea, Basis, Eucerin, and Juvena of Switzerland (Source: www.beiersdorf.com).
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 00:08   #135
Quote:
talia kaže:
Lali misli svojom glavom i ako je zato , onda si ti : ovca:
Ili jos bolje si kao svraka, koju privlaci sve sto je svjetlucavo
Ba se imas cime ponositi, nema sta...
Jos se i hvalis, da ti se moze bilo sta prodati i podvaliti?
Tipicna zrtva konzumerskog drustva.
Kozmeticke kompanije trljaju ruke, na takve kao ti
talia... samo smo sretni mogucnoscu odabira
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 02:08   #136
Quote:
joujou kaže:
talia... samo smo sretni mogucnoscu odabira
OK, naravno, ali ne znaci da je sve, cega trenutno nema u HR, bolje...
I da je sve skuplje bolje.

Quote:
pa mislim da sam ja najupucenija od svih ovdje,i predlazem da obratis paznju na sve firme jer sve su poznate,dobre i sve imaju bar jedna proizvod kojeg moras ubaciti u kozm. torbicu.oni takoder drze kreme,sampone,alatice i sl.sephora nije samo jos jedna u nizu-ona je najbolja od svih.i skuplja naravno.e sad-opet-ovisno sto ce vasa sephora prodvati.
Kako sto kaze Afrodita, sve je u Sephora bolje, ali zato i skuplje...znaci potpuno isti proizvod je je bolji i skuplji, samo zato jer se prodaje u Sephora
Sta je to, konobarska matematika?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 02:24   #137
Quote:
talia kaže:
Lali misli svojom glavom i ako je zato , onda si ti : ovca:
Ili jos bolje si kao svraka, koju privlaci sve sto je svjetlucavo
Ba se imas cime ponositi, nema sta...
Jos se i hvalis, da ti se moze bilo sta prodati i podvaliti?
Tipicna zrtva konzumerskog drustva.
Kozmeticke kompanije trljaju ruke, na takve kao ti

Pogotovo je lijepa kutijica mjerilo kvalitete.
A tek, ako lijepo mirise...to znaci da je dodan parfem, koji obicno iritira kozu, super
Ako ne vjerujes pogledaj:
Don't go to the cosmetics counter without me
me-e-e-e
ljutita vegetarijanka alert sa takvima se ne ulazi u rasprave

negooo... nekaj oni naveliko tamo kopaju i grade, nadam se da bu tam AvenueMall brzo...
i zakaj afro sad veli da je u Sephori sve skuplje?? ja sam uvijek imala dojam da se svi tome vesele jer je jeftinije...ili to samo zato kaj je prek granice... hm. zbunj
krvavameri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 02:53   #138
vesele se jer sve te poznate marke nema nigde za kupiti nego u sephori.tj ima,po vel. modnim kucama koje hrv nema.ili pak na jednom mjestu-sephori.pa skupe su skoro sve markice osim sephorine.sephorin ruz je recimo najeftiniji(od 10$ nadalje)i opcenito njihova kozmetika.ali sve ono drugo kaj se nutra nalazi je skuplje.(shu uemura,urban decay,becca,sugar,kls,vincent longo,paula dorf,dior,lancome,lorac,deluxe,smashbox,stila,nars ,cargo,anna sui,du wop,hard candy,bare essentials....da ne nabrajam dalje...sve su to poznate dobre marke i dobra kozmetika i cjene su vam na njihovom site-u,dakle zaracunaj oko 10 $ gore i onda tek pretvori u kn jer tak se kozmetika krece kod nas.ta vanjska.inace,vec sam vam dala site da si pogledate sve kaj sephora nudi i koje firme nudi i kaj sve od koje firme.tako da ne govorimo o limoniju,martimexu ili pak muelleru nego o najvecoj us. parfumeriji.plus parfemi,kreme,samponi,tools...ma sve.nema kaj nema.bar tu.
http://www.sephora.com/
http://www.sephora.com/track.jhtml?categoryId=B10

i evo svi brendovi koje mozes tamo kupiti!
http://www.sephora.com/brands/comple...ctionID=brands
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 02:57   #139
Quote:
talia kaže:
OK, naravno, ali ne znaci da je sve, cega trenutno nema u HR, bolje...
I da je sve skuplje bolje.



Kako sto kaze Afrodita, sve je u Sephora bolje, ali zato i skuplje...znaci potpuno isti proizvod je je bolji i skuplji, samo zato jer se prodaje u Sephora
Sta je to, konobarska matematika?
ne.nije isti.takve koji se prodaju u sephori vi niste nikad ni vidle ni cule-ali nisu jeftini.to-to znaci. osim nekih uobicajenih koji su i ovdje bagatela-lancome,burjois,dior i sl.ostali su nepoznati tj nenabavljivi u hrv.a ako hrv sefora bude prodavala ono sto inace prodaje(dakle gore navedene proizvode tj brandove)onda ce to biti super.ja se samo bojim da ce to biti sefora sa mozda malo seforinih prozivoda koji i nisu nesto i par onih koje vec ima u zg.al nadam se da nece!!!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2006., 08:21   #140
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ne.nije isti.takve koji se prodaju u sephori vi niste nikad ni vidle ni cule-ali nisu jeftini.to-to znaci. osim nekih uobicajenih koji su i ovdje bagatela-lancome,burjois,dior i sl.ostali su nepoznati tj nenabavljivi u hrv.a ako hrv sefora bude prodavala ono sto inace prodaje(dakle gore navedene proizvode tj brandove)onda ce to biti super.ja se samo bojim da ce to biti sefora sa mozda malo seforinih prozivoda koji i nisu nesto i par onih koje vec ima u zg.al nadam se da nece!!!!

Pa ni u Americi nisu vidili ni culi dosta proizvoda iz Evrope i ostatka svijeta, zar ne?
Afrodita, koje evropske kozmetike nema u SAD?
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.