Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2014., 23:18   #3401
Uradi ovako, uradi onako. Izvrši sve obveze, nemoj ni sekunde trošiti na gluposti. Nemoj uzimati pauze, nemoj izlaziti vani ,nemoj vršiti nuždu, nemoj ni jesti. Prokleti perfekcionziam, nikad nije dovoljno!!!
Arum is offline  
Old 23.07.2014., 12:51   #3402
Osim nepostojanja volje za životom u bilokojem obliku opet sam u fazi kad bi pokopala sve bližnje samo do nestanu neugodne situacije.
Super se osjećam.
Night Goat is offline  
Old 23.07.2014., 15:25   #3403
Why don't you have sex and get drunk every weekend,like any other normal kids in Croatia?
Ghost Disaster is offline  
Old 23.07.2014., 19:13   #3404
osjećam se zatočeno u škripcu iz kojeg nema izlaza.
mislim, ima izlaza, ali koji god da odaberem, završit će loše, završit će svađom, tugom, plakanjem.
više mi stvarno ide na živce ovako. ne mogu. ne želim sa starcima provoditi mjesece na moru svako ljeto i ne viđati nikog. moji vršnjaci, čak i ljudi mlađi od mene, svako ljeto idu kud god hoće, s kim god hoće, najbitnije je da se zabave. ali eto, ne i ja.
dečka mi to izluđuje. ima potpuno pravo na to. svaki normalan par od 19 i 22 god ide gdje god hoće i nitko ih ništa ne pita.
imala sam težak početak ljeta, do grla u ispitima, zar ne mogu barem odabrati što hoću? dva tjedna sa starcima su i više nego dosta. želim otići, hoću k njemu u zagrljaj. hoću k prijateljima. hoću zabavu. ne ovo.
mnogi mi kažu, pa odi kud hoćeš. ne obaziri se na njih, samo odi. ne shvaćaju da ne ide to tako. imamo sj*bane odnose. svaki put kad želim s njima pričati, strepim od toga što će biti. autoritativni su, neargumentirani, nerazumni. kažu da im je stalo samo do moje sreće. a svako malo se zbog njih i njihovih gluposti svađam s dečkom i viđaju me uplakanu. naravno, za to krive njega. ne pitaju me. ne znaju ništa o njemu, ignorantni su. ne bi ni pomislili da su možda u pitanju oni.
želim se vratiti. neću ovo. ali kad im to kažem, opet će krenuti tipične bljezgarije, ne voliš nas, ne želiš bit s nama, nikad nismo zajedno, uvijek si namrgođena kad si s nama. jeste li se možda zapitali zašto? a zašto bi truljenje na moru predstavljalo nekakav poseban oblik bivanja zajedno? cijele godine smo zajedno. stalno smo zajedno. ŽIVIM S VAMA, POBOGU. ne izvlačite mi se na to. zašto jednostavno ne priznate da ste kontrol frikovi, da ne želite da se ikad osamostalim.
dečko želi da se vratim u zagreb, i ja se želim vratiti, a samo ću se užasno posvađati s njima čim to spomenem, i što je najgore, neću ništa time postići. pritisak je ogroman s obje strane. najradije bih nestala, isparila na neko treće mjesto. ne želim gledat ni njih ni njega. puknut ću.
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Old 23.07.2014., 20:04   #3405
znam da se ovdje ne smije komentirati ali isto ovako se ja osjecam...imam nenormalnu potrebu za odlaskom, ne mogu vise stajat doma sa svojima izluduju me svi, moji su isto kontrol frikovi.....samo eto nemam decka... ali stvarno visee ne znam sta cu sa sobom. Izluduje me ta potreba za odlaskom i ne mogucnost odlaksa.
Doslo je do toga da zelim samo ostaviti sve za sobom,doslovno sve i svih i otici negdje daleeko na neku pjescanu plazu.... sama,daleko id svih dok ne pronadem sebe.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 23.07.2014., 21:19   #3406
ok mi je,,,sada i ovdje,i uopće nema potrebe da čekam neke bolje dane..sad mi je dobro,to je važno,sad,treba proživjeti sad..biti sada,bez bježanja u prošlost,budućnost,gdje god..biti sretan
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Old 24.07.2014., 10:39   #3407
Znam da ne možeš, ne mogu ni ja...ali ne znam što drugo da radim. Ubilo me sve to u pojam. Isplakala bih more suza za nama, već i jesam... i dalje ne znam što da radim, nemam novih ideja pa se snalazim kako najbolje znam i umijem. Ne znam vidiš li ti uopće da je to trud s moje strane. Samo se bojim da trud neće više biti dovoljan jer su stvari otišle predaleko....ali to ne znači da ne bih htjela da bude.

Da se bar stvari nisu tako jako zakotrljale tako kako se jesu...

Da smo se voljeli manje,
bilo bi nas još i sad,
u nešto boljem stanju.

Da smo se voljeli manje,
ko' bi kome bio drag.
Sa zdrave distance
nebi pali na detalje.

Da smo se voljeli manje,
bilo bi nas još i sad.

Da smo se voljeli racionalno.
Da nismo srcem mahali stalno.
Da smo se voljeli samo.
Da smo se voljeli polufatalno.
Da nismo snove primali stvarno.
Da smo se voljeli samo.
Nisha is offline  
Old 24.07.2014., 19:22   #3408
Bezvoljnost razine ne bi se ni samoubila, samo bi prestala postojati.
Night Goat is offline  
Old 24.07.2014., 20:04   #3409
"Ne znaš cijeniti ono što imaš dok to ne izgubiš." Nisam mislio da ću se ikad pronaći u jednoj od ovih floskula, ali ova savršeno sumira rasplet događaja u proteklih nekoliko dana. Sam gubitak je već velika kazna i bol, ali osjećaj krivnje je taj koji te u potpunosti dotuče.
Chemmical is offline  
Old 25.07.2014., 05:50   #3410
Kaos u malom.
Bojim se zaspati .
Ovaj život je san.
Mala kuća kraj rampe, snop žućkaste lampe i zalihe tuge
Nažalost ružan san.

Mir u kaosu. Možda ako ostanem mirna soba eksplodira od ovog što je u meni.
Možda se smirim ako devastiram nešto. Balans je bitan.
3-4 panična čekaju na red.
Da nema perfekcionizma u meni davno bih propala.

P.S. Oprosti. Ne mogu to popraviti. Moji izbori imaju posljedice.
Znam.
Stavila sam te negdje između i sad ne možeš van. Probaj, no bez mene.

P.P.S. Ne želim se vraćati u taj stan.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Old 25.07.2014., 16:23   #3411
Istina je da neki nisu svjesni svoje nesvjesti.
Slanje sedmogodisnjeg djeteta na snimanja glave bez razloga.
Jedini razlog je nedavanje paznje tom djetetu. Jucer sam dosla u posjetu i mala je cijela izgrebana, zatvorena u sobi bez kontakta sa vanjskim svijetom. Kupala sam je i vidjela ono sto je mene godinama ubijalo...rane! Ona zasluzuje bolje od toga...puno bolje.
Dodje mi da pozovem centar i da skratim muke i maloj i ovoj odrasloj nerazumnoj zenetini.
Mogla bih je uzeti kod sebe, da...ali vise ne zelim ispravljati tudje greske i zivjeti tudje zivote. Gadim se samoj sebi zbog toga ali vrijeme je da neki pocnu odgovarati za svoje postupke. Nisam rodjena da ispravljam tudje krive drine. Jednostavno, nisam! Pun mi je k...
Zatvorenica is offline  
Old 26.07.2014., 12:35   #3412
I onda, jedan dio mene na sekund pomisli: 'Pa čuj, i nije ti tako loše'.
__________________
I see the bad moon arising. I see trouble on the way.
I see earthquakes and lightning. I see those bad times today.
Demri Parrott is offline  
Old 27.07.2014., 11:09   #3413
Nemogu više, muka mi je, jednostavno ne mogu ....
Tox is offline  
Old 27.07.2014., 11:16   #3414
Budi dobar, izi govno..oprostite ako sam prosta, al ne mogu nać finiju ric za to..
Svakome sam dobra, uvik za pomoc, a sad kad meni triba nema nikog
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Old 28.07.2014., 14:02   #3415
Da mi je danasnja pamet a vrijeme od prije cca 10 godina, kako bi to sve na kraju bilo? Je li trebalo biti ovako?
personaforumska is offline  
Old 28.07.2014., 14:48   #3416
Sigurno mi se nije učinilo, opet te vidim, zašto me jednostavno ne pustiš na miru više, otiđi, molim te, daj mi mir.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Old 30.07.2014., 17:40   #3417
Mislim da sad spremim stvari i odem i nitkome ne recem gdje sam i kuda sam isla da nitkome ne bi smetalo, nitko ne bi pitao za mene. Jer oni su odlucili iskrojiti moj zivot po njihovome kako su nauceni prije jedno sto godina kako se zivilo. E pa ne zelim nastavljati vas strogi bezvezni nazovi odgoj. Ne zelim ostati u ovoj jadnoj siromasnoj drzavi. Ne zelim bit neki tamo privatnik. Zelim istraziti svijet,putovati slobodno i naci sebe kroz to. A vi dragi moji me samo sputavate i usput pojacavate zelju da odem. Vasa mrznja me tjera sve dalje od vas. Svih.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 30.07.2014., 18:27   #3418
Bilo je lijepo vidjeti te danas..
Ghost Disaster is offline  
Old 30.07.2014., 19:56   #3419
A samo sam htjela prijatelja.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Old 30.07.2014., 22:34   #3420
Nikakva, ničija, kriva, ljuta i strahujem da ćeš joj reći. Zapravo me jako jako strah da ćeš joj reći zbog onog što slijedi. Znaš da ako kažeš - ono malo što ju drži se ruši. Ono malo što me drži me ruši. Saznat će kad tad, no ne mora sada. Nek prvo bude bolje. Blaženo neznanje.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.