Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2008., 15:50   #121
Quote:
geronimos winner kaže: Pogledaj post
tricolor?!?! mora da je šala neka u pitanju....
Možda ću sada ispasti glup ali na vašoj sam stranici vidio da najavljujete leglo i mužjak je u jednoj kombinaciji šaren jeli to možda tricolor? Kako se naziva takva obojenost kod staforda?
Noky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 17:10   #122
Noky-mužijak u prvoj kombinaciji je TIGRASTE boje i...intenacionalni prvak
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 20:54   #123
Quote:
geronimos winner kaže: Pogledaj post
Noky-mužijak u prvoj kombinaciji je TIGRASTE boje i...intenacionalni prvak
Hvala puno.
Poslije sam pronašao da se takva obojanost naziva TIGRASTA još jednom hvala i ako smijem primjetiti jako lijepi psi.
Puno sreće sa budućim leglima.
Noky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 09:14   #124
hvala!
iz ovog legla dva šteneta odlaze u Finsku
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 12:18   #125
Čika biko jedino ti hvališ pse od GERONIMA jer si dobio đabe štence..GERONIMO ima škart robu...ERCEGOVIĆ je NAJBOLJI u HR.
southend is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 13:18   #126
southend koji si ti smiješan lik ..pa vidi se koliko si upućen u pasminu kad kudiš moje pse a hvališ G Ercegovića ni ne znajući da sam ja i on surađujemo već 15 godina i baš njemu napravila 3 šampiona i svoj uzgoj bazirala na njegovim psima stvarno ovo je do sada najjači ispad

....a što se čika bike tiče...hm gdje si vidio da ima "štence" ,to tvoje ĐABA kako ti kažeš zadrži za sebe i misli što hoćeš i btw piše se džaba malo treba vježbati pravopis i ljubaznost....
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 14:22   #127
Geronimo koja si ti paljevina..nisu tvoji psi jedini šampioni u HR..a to da si od Ercegovića uzela pse su obične laži..on nesurađuje sa tvojim uzgajivačkim prepotentnim ponašanjem već 3g..Usput da te pitam jel imaš još veze u LEDU...treba mi usluga..
southend is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 16:59   #128
...momak?Vidi se da ti je inteligencija na razini sobne temperature i da su tvoje retoricke i gramaticke sposobnosti vrlo,vrlo upite!Kao sto vidis...nitko drugi osim tebe ne pljuje po GW psima na ovom forumu ili na bilo kojem drugom!Ovi forumi me jako zivciraju samo zbog jedne stvari,a to je sto sitni i zajedljivi mamini sincici kao sto si ti mogu bez ikakvoga straha pljuvati po drugima bez ikakvih argumenata,a u stvanom zivotu si sitniji od mrava!Zato...ili daj neki argument ili napisi svoje ime i prezime pa da vidimo koliki si frajer!A ti mog psa molim te lijepo ne spominji jer ga u zivotu vjerojatno nisi ni vidio,a da si ga vidio ne bi ni rijeci negativne rekao o njemu!Da ti ponovim...ime mu je GERONIMOS WINNER I AM A STAR i dodji na izlozbu u Djakovo,Belisce,Zadar ili V.Goricu,natjece se u Inter razredu pa mi molim te pridji da se upoznamo!Mene ne mozes promasiti!Umirem od zelje da upoznam taku "muskarcinu" s "ogromnim" mudima kao sto si ti!Stvarno te molim da to napravis jer ces mi tako uljepsati dan!I samo da nadodam,nista ja nisam dobio "ĐABA" kao ti kazes(Jos jednom cestitam na gramatickim dostignucima,tvoja majka i tvoja uciteljica iz Hrvatskog su napravile stvarno vraski posao s tobom)!
Ja se ispricavam u ime ove budaletine na njegovom podbadanju!Kao sto vidite nije dao ni jedan konstruktivan savjet vezan uz temu nago samo pljuje po drugima!
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 22:13   #129
Quote:
southend kaže: Pogledaj post
Čika biko jedino ti hvališ pse od GERONIMA jer si dobio đabe štence..GERONIMO ima škart robu...ERCEGOVIĆ je NAJBOLJI u HR.

Proučavajući ovu pasminu zadnjih nekoliko dana nisam došao do zaključka da je g.Ercegović najbolji. Da je jedan od najboljih to sigurno ali najbolji neznam.
Ako ti nije teško možeš li reći ( napisati) kojim si se kriterijima ravnao kada si došao do toga zaključka.
Hoću reći da u posljednje vrijeme veće rezultate u pasmini postiže g. Žalac ili možda griješim.
Iz gore navedenog razolga me i zanima koji su kriteriji u pitanju.
Hvala
Noky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 08:36   #130
Quote:
southend kaže: Pogledaj post
Geronimo koja si ti paljevina..nisu tvoji psi jedini šampioni u HR..a to da si od Ercegovića uzela pse su obične laži..on nesurađuje sa tvojim uzgajivačkim prepotentnim ponašanjem već 3g..Usput da te pitam jel imaš još veze u LEDU...treba mi usluga..

1993- Harry sin MLADERS Killing Raffa
1995-MLADERS Antartica
1996-MLADERS Tango
1998-Willy sin MLADERS Jolly Jokera
2000-MLADERS New York
2003-Dacotta kći MLADERS Mad Maxa

za neupućene MLADERS je ime Mladena Ercegovića

toliko o našoj NE suradnji

ako ti treba posao samo se javi.... iako...za takav kvocjent inteligencije TEŠKO se nađe nešto
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 08:39   #131
Quote:
Keops kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Eto, ja sam novi... Imam stafficu od 4 i pol mjeseca, zove se Zara i upravo lezi na kaucu na ledjima i hrce.....

pozdrav !!
Kakve je Zarica boje? pišite nam više o njoj...odakle je stigla?
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 09:16   #132
btw Southend...pošto se NIKADA nisi niti predstavio jer nešto skrivaš očito a imaš toliko nepoštivanja da vrijeđaš ostale -no to su te trebali roditelji još naučiti - kaži nam bar iz koje ti uzgajivačnice imaš psa...ako ga uopće i imaš
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 16:31   #133
Quote:
Keops kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Eto, ja sam novi... Imam stafficu od 4 i pol mjeseca, zove se Zara i upravo lezi na kaucu na ledjima i hrce.....
Dobro nam dosli
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 23:02   #134
američki staford terier

Imam mladu zenku američkog staford teriera staru 8 mj. zanima me koja je dobna starost potrebna za parenje ženke, kolko je vremena potrebno da se okoti i koje su sve procedure da bi štenci imali papire.
karlo_sopnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 23:10   #135
AMSTAF

koja je hrana najbolja za razvoj americkog stafforda ?
karlo_sopnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 23:22   #136
do koje se godine americki staford razvija i do kolko bi trebo narast
karlo_sopnjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 11:28   #137
Zenkice se pare najranije kod treceg tjeranja!Prvo treba 2 mjeseca da se okoti i onda stenci moraju napuniti 2 mjeseca te se onda sremni za preuzimanje!Amstaffi se razvijaju do svoje druge godine!A najbolja hrana za Amstaffe...ja bi ti jedino preporucio da izbjegavas sve ove hrane sto se reklamirju po TV-u i koje ima kupiti recimo u Konzumu!Kupi neku hranu koja je malo "punija" i hranjivija jer se Amstaffi jako zivahni psi i stalno su u pokretu!Eto Ukratko...i da...da ti stenci dobiju papire i mama i tata trebaju imati papire,te oboje moraju proci uzgojni pregled!Ukoliko nisi isao na izlozbe s kujicom,psa ce ti ocijeniti na uzgojnom pregledu!
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 11:32   #138
Quote:
karlo_sopnjica kaže: Pogledaj post
Imam mladu zenku američkog staford teriera staru 8 mj. zanima me koja je dobna starost potrebna za parenje ženke, kolko je vremena potrebno da se okoti i koje su sve procedure da bi štenci imali papire.

http://www.hks.hr/hrvatski/POCETNA.html
Klikom na link iznad dobit ćeš odgovor na neka od postavljenih pitanja.
Prije svega moraš biti član HKS ako si iz Hrvatske da bi se u Hr bavio uzgojem.
Većina pasmina ako se ne varam nose od 58-64 dana.
Da bi štenci imali papire papire moraju imati roditelji štenaca ( rodovnik priznat od FCI-ja uzgojnu dozvolu).
Da se ja ne pravim pametan mislim da će ti gospoda iz geronimo's winner moći sve detaljno objasniti pošto se sami bave uzgojem.
Noky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 11:39   #139
Quote:
karlo_sopnjica kaže: Pogledaj post
do koje se godine americki staford razvija i do kolko bi trebo narast
U svakoj pasmini postoje različite uzgojne prepoznatljive linije.
Odlike svake linije su drugačije ( neko stavlja naglasak na kostur, neko na temperament, pigment, kretanje i slično) pa o tome najviše ovisi koliko će se neka jedinka dugo razvijati.

Što se tiče visine FCI kaže 18 - 19 inches (46-48 cm) za mužjake i 17-18 inches (43-46cm) za ženke.
Noky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 13:07   #140
ukoliko je netko ozbiljno zainteresiran za bilo što oko pasmine i ima neka pitanja..slobodno neka se javi na naš e mail
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.