Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2013., 23:19   #161
Quote:
sury or'o kaže: Pogledaj post
Blago tebi. Tebi je dobro, a svi ostali zaslužuju upravo takvu situaciju u kakvoj jesu.

Tko je tebi kriv kad ne citas psihologiju uspjeha
kradljivac is offline  
Old 11.11.2013., 23:54   #162
Mislim da je generalno dobar prijedlog Milanovica o stvaranju ekonomskih eksperata (milsim da je netko otvorio temu o tome), trebali bi drzavu voditi ekonomski strucnjaci, arhitekti.
Glavni problem je sto nam drzavu vode politicari!
racunajnamene is offline  
Old 12.11.2013., 00:30   #163
Pa ekonomisti i vode zemlju izmedju ostalih!
Najmanje je inzenjera raznih tehnickih struka koji bi trebali biti najmnogobrojniji i to veci dio vremena!
zacky is offline  
Old 12.11.2013., 02:55   #164
Quote:
Vuks05 kaže: Pogledaj post
I ja bih htio ostati u RH, ali od himne se ne može živjeti, a bome ni zastavu ne možeš jesti tako da podržavam sve koji žele i koji će otići.
Ali uz himnu i zastavu idu i privilegije, a s tim se već može. Samo, pitam se što kad ostanu samo privilegičari u zemlji penzionera ?

Quote:
Griješnica kaže: Pogledaj post
Zasto bi itko pobjegao iz Hrvatske. Hrvatska je danas samostalna, neovisna i demokratska drzava. Svaka drzava ima nekih svojih problema, vise manje tako da mi nismo izuzetak, ali je smjesno tvrditi da tu razina zivota nije zadovoljavajuca. Imamo ono za sto smo se i borili, neovisnost.
Nema više neovisnosti, jer imamo dugove. Ovisan si o vjerovnicima, oni su gazde. Zato mladi i perspektivni bježe iz zemlje. Kakva im je perspektiva? Vraćati dugove nastale devedesetih pljačkom, krađom i kriminalom HDZa, neobuzdanim konzumerizmom koji nas uništava jer želimo sve i odmah, a nismo zaradili? Pametni i sposobni bježe jer nisu krivi za dugove, a morat će ih vraćat. Koliko će trebat raditi za osrednji standard + vraćanje dugova? Nemoguća misija.
A to da će nas vjerovnici spasiti od propasti, kako bi spasili dug, zaboravimo. Jednostavno će postat vlasnici. A mi ? Sluge i robovi u svojoj zemlji. Od toga bježe mladi i sposobni. Izlaz ? Ne vidim ga više !

Quote:
gromukoprive kaže: Pogledaj post
Pa mislim da zadnjih 20-tak godina tek imamo pravu političku emigraciju, puno jaču nego npr. '60-tih.
Odlaze judi koji su imali relativno pristojne poslove, mogli si organizirati dobre živote, ali su otišli iz straha za život ili zdrav razum
I zbog djece.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 12.11.2013., 07:40   #165
narod mora da dozivi katarzu, osvijestenje da bi mu doslo iz guzice u glavi i poceo razmisljati svojom glavom...
narod je kolektivno hipnotiziran zato nam se događa to sto se događa...[/QUOTE]

Potpis na ovo.
__________________
nascere, vivere e morire a Pompei
donna di pompei is offline  
Old 12.11.2013., 07:54   #166
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
S ovime se s tobom u potpunosti slazem. To sto radnici ne primaju placu za svoj rad je katastrofa i zlocin sam po sebi, ali isto tako alergican sam na price da je HDZ nesto ukrao ovom narodu, a da se pritom zaboravlja sto je bilo prije, sto je trajalo 45 godina i zavrsilo u potpunoj propasti, sto ekonomskoj, sto politickoj, sto nacionalnoj. Svi zaboravljaju da je 1989. inflacija u Jugoslaviji bila 200% MJESECNO, i da je glavna pljacka u pretvorbi izvrsena Markovicevom pretvorbom 1988-1990. To je korijen svega, a kasnije je samo dosao rat iz velikosrpske kuhinje i dovrsio zapoceti posao UDBASA koji su isciedili sve sto vrijedi iz ove drzave, a sve zakuhali jos 1988. Rat i kriminalna Markoviceva pretvorba te trula jugoslavenska ekonomija su 90% krivi za stanje u kakvom se Hrvatska kasnije nasla. A iz te kombinacije je jako tesko izaci van i oporaviti se. Mozda za jedno 20 godina bude kakvog pomaka, ako cemo znati izabrati pametne ljude.
Treba ipak biti malo kritičan pa da se kaže da je Tuđman sproveo u praksi teoriju o 200 bogatig obitelji.Kralo se je šakom i kapom. Zatvarane su firme i tvornice koje su dobro poslovale. Ljudi su preko noći ostali na cesti. Sjetimo se Gučića,Kutla i ostalih štakora. Vozači kamiona su postajali vlasnici firmi(Luka Raić),vozači autobusa generali(Rojs-tko je jamio jamio). Teniski igrači(Bruno Orešar) koji su puštali Tuđmanu da pobijedi vlasnici par firmi koje su sve završile u stečaju a radnici na cesti.
Nemoj prosipati demagogiju. Konačno ovoliki deficit državne blagajne nije nastao od jučer,nego od 1990. kad je krenula privatizacija čitaj lopovluk.
Najočitiji je primjer FIMIMEDIJA . Sad se na suđenju Sanaderu vidi kako se je "legalno" izvlačio novac iz državnih firmi.


Quote:
serenada kaže: Pogledaj post
O legitimitetu ce odluciti hipnotiriran narod kao i do sada....psihopati su jedni i drugi s tom razlikom sto ovaj psihopat za svoje gazenje je ipak odgovarao sudu...gazili su i hdz-ovi psihopati ali je bilo najstroze uopce pisati o tome a kamoli da je gazenik odgovarao ali je zato pred bogom odgovarao...
Taj psihopat je kukao i do zadnjeg trenutka odgađao odlazak na izdržavanje kazne. Sad mu je sirotom jako teško. Dane provodi igrajući golf. Sad te ja pitam da smo ne daj Bože ti ili ja ubili dvoje ljudi,da li bi radili u knjižnici i igrali golf u zatvoru??
Ti živiš u SAD. Koliku bi kaznu dobio Čačić da je vozio po magli preko 140 km/sat,izazvao prometnu i ubio dvoje ljudi? U kakvom bi zatvoru bio i da li bi igrao golf??
Quote:
Zorozg kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja vidio do sad nova stranka Orah ima racionalnu političku osnovu i ljude koji imaju kredibilitet međutim takve stranke su skoro uvijek DOA(dead on arrival).
U pravu si. Mislio si na Hrast.
Na županijskim izborima sam glasao za njih.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević

Zadnje uređivanje zeusxl : 12.11.2013. at 08:11.
zeusxl is offline  
Old 12.11.2013., 08:35   #167
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Očito moderator ovdje ne vidi vrijeđanje, ne to je samo sloboda mišljenja.
Hrvate se ne može uvrijedit. Hrvati nisu pičkice kao svi ostali.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 12.11.2013., 08:38   #168
a zašto bi mladi i obrazovani radili u hrvatskoj, uvozili novac.
mislim ono zašto?
jel ovo društvo daje neki razlog da ostanu.
ili im daje razlog da se pokupe.
alohae is offline  
Old 12.11.2013., 08:58   #169
Ja se mislim seliti jednog dana u Hrvatsku. I ne...ne kao penzioner! Po meni i ne mora biti obavezno na moru.

Ali kad vidim koliko zabitih tvrdoglavaca tamo ima smuci mi se. U Njemackoj, gdje mrze strance isto nije sjajno.

Sve izgleda da je u mojoj domovini jos gore. Zavidnost, sebicnost, nesolidarnost, spremnost za svaku svadju, odnosi prema drugima i drugim narodima, mentalitet bez reda i discipline, trazenje krivnje kod drugih.

A ono najgore, i sto smatram da je najopasnije, totalna zaostala politicka ideologija kod mnogih. Stvarno neki misle da takvu lijepu zemlju moraju sacuvati teskim nacionalizmom. Nazalost je to u njihovim glavama utemeljeno. To ih uvijek vraca na izlaznu tocku.

Ne samo ja, nego i drugi svijet vec vidi.

Meni je i sasvim jasno da nisu svi takvi, ali oni spomenuti jako uticu na hrvatsko drustvo. Oni su permanentno u strahu da ce im to samoproglaseno pravo oduzeti. Nema tolerancije. Zaglavljena im je tikva.

Zao mi je da ljudi gledaju da bjeze iz domovine. Najveci razlog je sigurno sopstveno existencijalno stanje. Hrvatska ce imati stanovnika kao Slovenija, samo sa starijem drustvom. Kakav jad. Propada zemlja.

Vidim da ovdje pricaju puno kako se zaradjuje odlicno u Njemackoj. Poslije dolaska Gastarbeitera 60-ih, Nijemci su navukli svoje Svabe iz Rumunije krajem 80-ih/pocetkom 90-ih. S time su pale place. Nakon toga na miliune su dosli Nijemci iz bivsih republika Rusije kao Kasachstan, Usbekistan i iz drugih zemalja. Opet pale place. Plan politike. Da ne zaboravimo izbjeglice zadnjih balkanskih rata. Albanci, Bosnjaci, Hrvati, Srbi. A i dolaska ljudi iz novih EU-clanica, koji cine ogroman broj.

Mozda neki uspiju. Ali sam prilicno jako siguran da su izuzeci. Nitko ne spominje da se vode diskusije o zatvaranju mnogih bolnica u Njemackoj. Banje zatvaraju vec. Njemacki lijecnici napustaju seoske krajeve.

Tko misli doci kao radnik, njega ceka 99% radni ugovor preko agencije za privremeni rad. Placa je kilava. Nema da se ustedi. Na toj osnovi ne dobijes kredit.

A ako netko jos nije vidio rad na njemackoj bausteli upoznat ce ga. Brzo ce primjetiti da se tamo skoro trci na poslu. Ima dosta chefova koji ne dozvoljavaju cigarete na skelama. To oni sebi mogu dozvoliti zadnjih deset godina. Ponuda na radnom trzistu je jako velika. I jako je rijetko da stranac naredjuje Nijemcu.

Rijetko da te hvali Nijemac. Ali kad te tapka po ramenu vidis mu po faci kako misli da si glupi Balkanac, jer se vecina ovdje i ponasaju kao robovi. Pa i protiv toga nemozes nista kad ne govoris njihovim jezikom. I da govoris...

Ja sam ovdje odrastao, sve skole pohadjao, spezijalizirao se i s time zavrsio zanat do kraja. Mogu da radim kao konzultant i u drzavnoj skoli i prenjeti znanje mladima koji hoce uciti zanimanje.

U Njemackoj se jako zaostrila situacija. Dobrodosao je samo tko radi kao konj za sitnu lovu. Moje misljenje je da je lose doci sam, jer za donekle pristojni zivot su potrebna dva primanja. A sto se podrazumijeva pod "pristojan zivot" to prepustam drugima.
Ravell is offline  
Old 12.11.2013., 09:05   #170
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Tebi je Nizozemska nekakav uzor drzave?! Majko mila, zalim one kojima je Nizozemska uzor u bilo cemu...dakle ti si za vrijeme dok si camio u rovu gledajuci u srpske cijevi nasuprot tebi, sanjao kako ce jednoga dana ovdje biti kao u Nizozemskoj... a dobro, izgleda da nismo svi imali iste ciljeve tih godina...neki su sanjali slobodnu Hrvatsku, drugi su pak sanjali Nizozemsku...a ima nas svakakvih izgleda...

Btw, u Nizozemskoj je nedavno osnovana pedofilska stranka, POTPUNO LEGALNO. Imajuci na umu da su oni prvi pokrenuli pitanje homoseksualizma i da su oni bili prvi u davanju svih prava pederima, nemoj se zacuditi ako ta tvoja Nizozemska po istom principu bude prva drzava u zapadnom svijetu koja ce dozvoliti brak odraslog covjeka i maloljetnika, bilo kojih spolnih kombinacija...ili da spuste prag za ulazak u brak na recimo 12 godina...zanima me hoces li tada govoriti da si i to sanjao u rovu...


Čitajući tvoje postove, stekla sam dojam da u nedostatku argumenata si sklon pisati o stvarima koje su u ovoj državi totalno nebitne spram istinskih problema koji nas pritišću a to je ukoliko ne znaš ogromna nezaposlenost, korupcija, rastrošnost političara s jedne strane a sdruge rezanje i "štednja" na malim ljudima, mislim da ne vidiš ili ne želiš vidjeti šumu od drveta.
jedan si od onih kojima je bitniji referendum o brakovima od pravog problema, liječio bi prehladu a ne vidiš tumor.

čovjek je napisao da se je borio misleći na "bolje sutra" na bolju budućnost, dao je samo primjera radi jednu Nizozemsku, mogao je dati za primjer bilo koju dobro ekonomski dobro razvijenu državu, a ti se hvataš kao pijan plota za neke pedofile u oceanu problema koja ova država ima,čovječe, ništa se ne proizvodi, ti se brineš o nekakvoj pedofilskoj stranci pa zar zbilja misliš da će oni imati ikakve šanse na izborima?možeš ti imati pet fakulteta i možeš super zarađivati (to si negdje napisao)ali i dalje si jako neinteligentan.

nažalost još je dosta onih koji razmišljaju kao ti i još uvijek pričaju o problemima iz doba Juge, a nama se ruši tlo pod nogama SADA i OVDJE.pusti šta je bilo prije "sto godina", imamo državu u kojoj su ljudi gladni,kopaju po kontejnerima.ali tebe muče pedofili i pederi.svašta.
__________________
nascere, vivere e morire a Pompei

Zadnje uređivanje donna di pompei : 12.11.2013. at 09:14.
donna di pompei is offline  
Old 12.11.2013., 09:06   #171
Quote:
Ravell kaže: Pogledaj post

Vidim da ovdje pricaju puno kako se zaradjuje odlicno u Njemackoj. Poslije dolaska Gastarbeitera 60-ih, Nijemci su navukli svoje Svabe iz Rumunije krajem 80-ih/pocetkom 90-ih. S time su pale place. Nakon toga na miliune su dosli Nijemci iz bivsih republika Rusije kao Kasachstan, Usbekistan i iz drugih zemalja. Opet pale place. Plan politike. Da ne zaboravimo izbjeglice zadnjih balkanskih rata. Albanci, Bosnjaci, Hrvati, Srbi. A i dolaska ljudi iz novih EU-clanica, koji cine ogroman broj.

Mozda neki uspiju. Ali sam prilicno jako siguran da su izuzeci. Nitko ne spominje da se vode diskusije o zatvaranju mnogih bolnica u Njemackoj. Banje zatvaraju vec. Njemacki lijecnici napustaju seoske krajeve.

Tko misli doci kao radnik, njega ceka 99% radni ugovor preko agencije za privremeni rad. Placa je kilava. Nema da se ustedi. Na toj osnovi ne dobijes kredit.

A ako netko jos nije vidio rad na njemackoj bausteli upoznat ce ga. Brzo ce primjetiti da se tamo skoro trci na poslu. Ima dosta chefova koji ne dozvoljavaju cigarete na skelama. To oni sebi mogu dozvoliti zadnjih deset godina. Ponuda na radnom trzistu je jako velika. I jako je rijetko da stranac naredjuje Nijemcu.

Rijetko da te hvali Nijemac. Ali kad te tapka po ramenu vidis mu po faci kako misli da si glupi Balkanac, jer se vecina ovdje i ponasaju kao robovi. Pa i protiv toga nemozes nista kad ne govoris njihovim jezikom. I da govoris...

Ja sam ovdje odrastao, sve skole pohadjao, spezijalizirao se i s time zavrsio zanat do kraja. Mogu da radim kao konzultant i u drzavnoj skoli i prenjeti znanje mladima koji hoce uciti zanimanje.

U Njemackoj se jako zaostrila situacija. Dobrodosao je samo tko radi kao konj za sitnu lovu. Moje misljenje je da je lose doci sam, jer za donekle pristojni zivot su potrebna dva primanja. A sto se podrazumijeva pod "pristojan zivot" to prepustam drugima.
a ovdje domaće stanovništvo ima takav treman pa koja mu razlika.
hoću li biti budala ovdje ili u njemačkoj..ovisi o plaći
alohae is offline  
Old 12.11.2013., 09:09   #172
Quote:
Ravell kaže: Pogledaj post
J

Mozda neki uspiju. Ali sam prilicno jako siguran da su izuzeci. Nitko ne spominje da se vode diskusije o zatvaranju mnogih bolnica u Njemackoj. Banje zatvaraju vec. Njemacki lijecnici napustaju seoske krajeve.
Priče za malu djecu. Upravo su u Njemačkoj najtraženiji liječnici. Plaća je oko 6000 E bruto plus 1100 E bruto zua pripravnost po intervenciji. Bio sam prošli mjesec na razgovoru u klinici. To je gradić s oko 45 000 stanovnika. Bili su zadovoljni s razgovorom i mojim specijalističkim kvalifikacijama. Klinika me šalje u školu u Berlinu(intenzivan tečaj njemačkog i medicinski njemački koji će trajato oko 3 mjeseca). Sve mi oni plaćaju.Moram imati nivo B2. Nakon toga počinjem raditi. Sredinom prvog mjeseca letim za Berlin.
Tu svoju demagogiju prodaj nekom drugom.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Old 12.11.2013., 09:12   #173
Quote:
Ravell kaže: Pogledaj post
(...) U Njemackoj, gdje mrze strance isto nije sjajno.
(...)
Stvarno neki misle da takvu lijepu zemlju moraju sacuvati teskim nacionalizmom.(...)
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 12.11.2013., 09:21   #174
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Priče za malu djecu. Upravo su u Njemačkoj najtraženiji liječnici. Plaća je oko 6000 E bruto plus 1100 E bruto zua pripravnost po intervenciji. Bio sam prošli mjesec na razgovoru u klinici. To je gradić s oko 45 000 stanovnika. Bili su zadovoljni s razgovorom i mojim specijalističkim kvalifikacijama. Klinika me šalje u školu u Berlinu(intenzivan tečaj njemačkog i medicinski njemački koji će trajato oko 3 mjeseca). Sve mi oni plaćaju.Moram imati nivo B2. Nakon toga počinjem raditi. Sredinom prvog mjeseca letim za Berlin.
Tu svoju demagogiju prodaj nekom drugom.
Mislim da novine uopče ne prenašaju što se događa na terenu, eventualno izađe nešto na nekom online portalu.
Znam dva lika otišla u USA i tri otišla u njemčku.
Jedan od njih koji je bio visoko obrazovan (3g.), imao je i dvojno državljanstvo.
Ostali nisu bili visoko obrazovani..

Za jednog sam čuo što otišao u DE, da se nije previše pokazao na inžinjerskom poslu pa pošto ima people skill i poznaje ono što radi nije dobio otkaz nego su ga prebacili u prodaju i rad sa klijentima. Niti ne priča njemački jezik..
Koji poslodavac će to u HR učiniti?

Ono što u HR se priča da je radnik u kapitalizmu roba, izostavili su nešto "vrijedna" potrošna roba a ne samo potrošna.

Bilo tko ko zna svoj posao neće ga zamjeniti kao da mjenjaju čarape.
A zašto je tako, zašto tamo znanje vrijedi a ovdje ne..

Zato jer ovdje društvo živi od paratiziranja a ne od razvoja.

Zadnje uređivanje alohae : 12.11.2013. at 09:46.
alohae is offline  
Old 12.11.2013., 09:46   #175
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Priče za malu djecu. Upravo su u Njemačkoj najtraženiji liječnici. Plaća je oko 6000 E bruto plus 1100 E bruto zua pripravnost po intervenciji. Bio sam prošli mjesec na razgovoru u klinici. To je gradić s oko 45 000 stanovnika. Bili su zadovoljni s razgovorom i mojim specijalističkim kvalifikacijama. Klinika me šalje u školu u Berlinu(intenzivan tečaj njemačkog i medicinski njemački koji će trajato oko 3 mjeseca). Sve mi oni plaćaju.Moram imati nivo B2. Nakon toga počinjem raditi. Sredinom prvog mjeseca letim za Berlin.
Tu svoju demagogiju prodaj nekom drugom.
Vidjet ces ko ce ti tamo biti kolege u razredu. Zene iz Indije, Kolumbije, Albanke, Ghane, Poljakinje kao i zene i starci od 60 godina iz Rusije, i neobrazovani tipovi iz Afghanistana...pretezno bez ikakve ili ne priznate kvalifikacije. Ali uglavnom jako puno zena koja su dosla ovdje u vezi braka.

Moja zena je pravnica. Govorio sam da ima izuzetaka. Nema nikakve demagogije.

Pohadjala je kurs preko "Inlingue". Isla je dalje u VHS (Volkshochschule) i tamo polozila B2 i ako je znala vec govoriti njemacki. Kurs povezan u sklopu programa integracije za strance je obavezan.
Ravell is offline  
Old 12.11.2013., 09:51   #176
Quote:
Ravell kaže: Pogledaj post
Vidjet ces ko ce ti tamo biti kolege u razredu. Zene iz Indije, Kolumbije, Albanke, Ghane, Poljakinje kao i zene i starci od 60 godina iz Rusije, i neobrazovani tipovi iz Afghanistana...pretezno bez ikakve ili ne priznate kvalifikacije. Ali uglavnom jako puno zena koja su dosla ovdje u vezi braka.

Moja zena je pravnica. Govorio sam da ima izuzetaka. Nema nikakve demagogije.

Pohadjala je kurs preko "Inlingue". Isla je dalje u VHS (Volkshochschule) i tamo polozila B2 i ako je znala vec govoriti njemacki. Kurs povezan u sklopu programa integracije za strance je obavezan.
Neću biti zajedno s njima,jer je cijeli tečaj koncipiran za zdravstvene djelatnike. To znači da se uči i medicinski jezik,kao i bolnička administracija na njemačkom.
Nisam početnik. Znao sam odlično njemački,ali kako mi je sva med.literatura na engleskom preorjentirao sa se na engleski i zapostavio sam njemački.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Old 12.11.2013., 09:54   #177
Samo ću ti reći da nije tako lako preći u stranu zemlju i da bude sve kako si očekivao, nemoj se razočarat.

Zbogom
Major T is offline  
Old 12.11.2013., 09:54   #178
@zeusxl

Nastoje zatvarati bolnice:

http://www.focus.de/politik/deutschl...d_1147092.html

http://www.n-tv.de/politik/Koalition...e11661881.html

http://www.faz.net/aktuell/schliessu...-12133920.html

Ti si u dobroj poziciji, jer njemacki medicinari, posebno jako veliki broj mladih, bjeze iz Njemacke! Cesto odmah poslije zavrsetka fakulteta.

http://www.bundesaerztekammer.de/dow...e-kopetsch.pdf

http://www.focus.de/gesundheit/news/...id_936906.html

Znam da je tebi to pod velikim interesom. Ja sam iz druge struke. Pa siroko hrvatsko drustvo muci valjda i vise kako se snalaze radnici. Zato mislim da mogu objasniti vise o tome.

Zadnje uređivanje Ravell : 12.11.2013. at 10:24.
Ravell is offline  
Old 12.11.2013., 09:55   #179
Quote:
Major T kaže: Pogledaj post
Samo ću ti reći da nije tako lako preći u stranu zemlju i da bude sve kako si očekivao, nemoj se razočarati.

Zbogom
Bolje doviđenja. Idem si zaraditi penziju.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Old 12.11.2013., 09:56   #180
Quote:
kradljivac kaže: Pogledaj post
Tko je tebi kriv kad ne citas psihologiju uspjeha
Nemam ti ja vremena za to. Treba raditi, školovati djecu, plaćati vrtiće, režije...treba i jesti nekog vraga.
sury or'o is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.