Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2008., 19:52   #1
Odmor je idealno vrijeme za hobi

Jos ako je sve organizovano _ radionica, smjestaj na moru ili planinama. Imate li informacije gdje provesti odmor na ovakav nacin? Keramika, slikanje, tkanje, sto vise mogucnosti to bolje i zanimljiviji odmor!
Almanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2008., 14:22   #2
Hmm, nikad nisam čula za takav tip radionica. Vidisš, to bi bilo zanimljivo.
Eventualno ako nabasaš da se negdje nudi nešto takvo, a ti taman na ljetovanju. Sumnjam da se ovako nešto organizira s tom svrhom.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 12:13   #3
Mislim da mi toga nemamo

Ja sam cijeli prosli g.o.crtala.. Kupila si materijal, bila sam nesto prilicno inspirirana (trudna, jos nisam znala).. I izmedju ostalog, uspjela kopirati Voju Radoicica.. Koji sada krasi djecju sobu ....
Bas mi je bio super taj go.. I ideja o takvim radionicama je predobra.. ..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 08:21   #4
kreativni odmor na otoku Ravi

Ipak ima takvih odmora.naša udruga je organizirala kretaivni odmor na otoku i to usred ljeta, od 10. do 16.8.2009.REATIVNI ODMOR NA OTOKU RAVI

u Zadarskom arhipelagu od 10. 8. 2009. (ponedjeljak) do 16. 8. 2009. (nedjelja)


koji uključuje alternativnu likovnu radionicu-stvaraonicu, vježbe yoge, opuštanja, vegetarijansku prehranu temeljenu na cjelovitim namirnicama, boravak u netaknutoj prirodi, kupanje, sunčanje i druge ljetne radosti.

Voditelji su akademski slikari Irena Gayatri Horvat iz Zagreba i Lojze Kalinšek iz Slovenije.

Radionica sadrži zanimljive vježbe crtanja i slikanja, koje se svojim sadržajem uklapaju u kreativno istraživanje na Ravi. U tom tjednu ćemo upoznati niz alternativnih metoda koje pomažu u razvoju likovnog analitičkog mišljenja, kreativne snage, tehničkog znanja i tako napredovati u osobnom likovnom rastu. Za taj razvoj će biti prisutni optimalni uvjeti drugačije okoline, te od strane mentora vođeni likovni zadaci i međusobna kreativna inspiracija.

Program likovne radionice podijeljen je na 10 likovnih zadataka, koji nas vode kroz drugačije, netipične i neklasične školske načine, do bržeg usvajanja osnovnih i dubljih likovnih pojmova, kao što su: linija, ploha, vizualni prostor i prostorne zakonitosti, valer, boja, kompozicija … Cilj neće biti stvaranje
završenih likovnih dijela, već traženje osobnog izraza i kroz čisto analitičko razmišljanje, širenje kreativnih mogućnosti u likovnom stvaranju i fotografiji.

Radionice će se odvijati prijepodne i poslijepodne, a navečer će biti debatni susreti na temu trenutne likovne problematike, te po želji predstavljanje pojedinih polaznika. Na kraju tečaja priredit ćemo provizornu izložbu sa analizom nastalih likovnih dijela i razvoja pojedinih polaznika, svatko dobije i opisnu ocjenu – kritiku, te priznanje za sudjelovanje.

Za radionicu polaznici trebaju papir i pribor za crtanje i slikanje (olovke i grafitne različitih boja, ugljen, gumice, tempere ili akrilne boje, kisteve, te podloge za slikanje), uglavnom likovni materijal koji najradije upotrebljavaju te po mogućnosti i digitalni fotoaparat.

Kuću i ambijent smještaja pogledajte na www.villagolubica.com

Cijena 1800 kn (smještaj, radionica, vegetarijanski obroci)
potrebno je platiti 25 % akontacije do 1. 8. 2009.
informacije i prijave na 091 594 6894
www.centartara.com
vilazd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 01:44   #5
zvuci divno
__________________
manje je vise
elenni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.