Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2011., 22:04   #10001
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Ni ja nikad ne nosim duge nokte. Nisu mi nešto slabi, prosječni su. Kratki mi izgledaju odlično kad su nalakirani, pogotovo nekom živom bojom.

E, ali čula sam da taj gel općenito nije dobar za nokte na duge staze, možda griješim. Da probaš sa nekim malo prirodnijim sastojcima, ili prehranom
Maslinovo ulje je pomoglo prijateljici kod tih problema.
Nemam pojma bi li to pomoglo. Kad god sam pokušala puštati svoje prirodne nokte, kažiprst i srednjak desne ruke bi bili tako ružno savinuti prema dolje, da ne samo da nije bilo lijepo za vidjet, fizički mi je smetalo. Samo ta dva prsta. Ali to me smetalo pa sam uvijek nosila skroz kratke nokte. Ali, kažem, meni su i kratki nokti super, samo mi se sad sviđa imati dužinu.
bliss is offline  
Old 09.01.2011., 22:04   #10002
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Kako to misliš: hoće li sad biti stalno takva?
Pa ona već je stalno takva.
Jok, men' se čini da je malo neurozna ovijeh dana
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Old 09.01.2011., 22:04   #10003
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Tako ti brzo narastu? Ja sam svoje geliala prije Božića i ok, imam mali izrast, ali nakon što ih premažem bezbojnim lakom, uopće se ne kuži. Kako ti tako brzo rastu nokti?
ma dobro, ne narastu ne znam koliko i to kužim samo ja. ali smeta mi. i onda, ne znam događa li se to i tebi, al zbog temperaturnih razlika (kaže kozmetičarka) počnu mijenjat izgled, pa dio posvijetli, pa se taj posvijetljeni dio kao odvoji...a jebote, sto problema. na kraju balade uvijek zaključim kako mi je bolje bez toga.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Old 09.01.2011., 22:06   #10004
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Kod mene sve isto osim što ne idem na manikuru. Tko bi to platio?
Meni je cura, kao redovnoj pacijentici, dala popust tako da mi radi manikuru za 60 kuna.
Salon mi je odmah u zgradi pa ni na to ne potrošim puno vremena.
Ni ja ne volim prčkanje po meni pa preskočimo masažu i samo mi stavi parafinske rukavice.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 09.01.2011., 22:06   #10005
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
ma dobro, ne narastu ne znam koliko i to kužim samo ja. ali smeta mi. i onda, ne znam događa li se to i tebi, al zbog temperaturnih razlika (kaže kozmetičarka) počnu mijenjat izgled, pa dio posvijetli, pa se taj posvijetljeni dio kao odvoji...a jebote, sto problema. na kraju balade uvijek zaključim kako mi je bolje bez toga.
Uđe ti zrak, znam na što misliš. Ne reagiraju svi nokti jednako. Moji izgleda reagiraju dobro jer mi se to nikad ne događa. Inače bih davno odustala.
bliss is offline  
Old 09.01.2011., 22:10   #10006
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
Ja uvijek pomislim na projektil, jer sam kod jedne vidjela neke ukrase na noktima koji su me malo podsjećali na rakete, a nokti su bili crvenkasti
ne mogu si pomoć, al meni ti crteži po noktima, šljokice i ostala čudesa stvarno jako, jako rijetko izgledaju uredno. obično to nije ni izvedeno kako bi trebalo pa više djeluje kao zaljepljena hrana koja im je neoprezom ostala na noktima, nego kozmetičarkino remek djelo.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Old 09.01.2011., 22:11   #10007
Prošlo je 10 iljada.
Sad će prva tema na novi misterijama biti ružni gelirani nokti. Nećem to
Ruralna is offline  
Old 09.01.2011., 22:12   #10008
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ja imam čvrste nokte, lijepo oblikovane, ne listaju se, ne pucaju, brzo rastu, postojani su i sve ikad.

Ništa se ne pitam, samo vam vadim mast.

(I već godinama ih šišam na nulericu jer mi smetaju dok tipkam na poslu. )
zato sam se ja naučila tipkati s noktima
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 09.01.2011., 22:12   #10009
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Kako to misliš: hoće li sad biti stalno takva?
Pa ona već je stalno takva.
I s ovom prekrasnom mišlju ćemo se oprostiti od ove teme.


Mislim da se svi slažemo da bismo trebali prepustiti Nici da otvori novu, kako bi lakše podnijela gubitak teme na Kokošinjcu.


Nica, please do.
Samo molim te nemoj da uvodni post bude "Zašto mi je tema izbrisana."
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.