Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 11:20   #461
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
a svakako..na mobu.. i to

skupi su ovak brojevi i po 15 kn strip primjer..


tak da se snalazim, bitno da se cita
Na znam odakle si, ali po "pijaci" bi pretpostavio da je Dalmacija.

Uglavnom, ukoliko si u Zg-u (za ostale gradove ne znam) sve te skupe stvari se može naći u knjižnici: http://katalog.kgz.hr/pagesResults/r...spv0=Dylan+Dog

Članarina je 50kn na godinu i posuđuješ koliko hoćeš, 3 broja odjednom, zakasnina 0,5l po danu i tako dalje i bliže.

Tablet je cool naprava, pogotovo ako ima tastaturu, pa kao mali prijenosni komp, svuda može da se giba, ako ubaciš sim/viber/skype + internet, niš ti drugo ne treba. Al osim što je prenosno i zgodno, kaska za kompom... al za stripove je super. Al to mi je skupa investicija za jednu svrhu.
Nike581 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 11:46   #462
Quote:
Nike581 kaže: Pogledaj post
Na znam odakle si, ali po "pijaci" bi pretpostavio da je Dalmacija.

Uglavnom, ukoliko si u Zg-u (za ostale gradove ne znam) sve te skupe stvari se može naći u knjižnici: http://katalog.kgz.hr/pagesResults/r...spv0=Dylan+Dog

Članarina je 50kn na godinu i posuđuješ koliko hoćeš, 3 broja odjednom, zakasnina 0,5l po danu i tako dalje i bliže.

Tablet je cool naprava, pogotovo ako ima tastaturu, pa kao mali prijenosni komp, svuda može da se giba, ako ubaciš sim/viber/skype + internet, niš ti drugo ne treba. Al osim što je prenosno i zgodno, kaska za kompom... al za stripove je super. Al to mi je skupa investicija za jednu svrhu.
noup..nemoj me medj dalmatince sam u tu grupu hah,nie da imas nes protiv njih..


Osijek, slavonija, tu su 15kn fucking..likovi nisu normalni..


od knjiznice sam odusto...pdf free je najbolja solucija, tablet sam uzo za 150 kn polovni

i vise neg ok, novi su 300 kn ima i po 200, mizerna cijena. ni neb dao vise za tablet ...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 10:40   #463
Sad će ljeto, znači 3 broja za 25 kn.
Jučer sam pročitao savršenu epizodu za mene, "Obdukcija". Krimić, napetost, zločini bez tragova, neočekivani rasplet. Savršenstvo.
loposomix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 20:40   #464
Što mislite, koja bi melodija najbolje odgovarala uvodnoj špici Dylan Doga? Odnosno, koju pjesmu ili melodiju čujete dok otvarate/listate strip?
Po meni ova pjesma najbolje opisuje njegov lik: https://www.youtube.com/watch?v=Oa-ae6_okmg. Takav mi se čini Dylan Dog, opušten i melankoličan.
loposomix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 20:46   #465
Quote:
loposomix kaže: Pogledaj post
Što mislite, koja bi melodija najbolje odgovarala uvodnoj špici Dylan Doga? Odnosno, koju pjesmu ili melodiju čujete dok otvarate/listate strip?
Po meni ova pjesma najbolje opisuje njegov lik: https://www.youtube.com/watch?v=Oa-ae6_okmg. Takav mi se čini Dylan Dog, opušten i melankoličan.
naj pjesma iz Donnie Darka..ta..

a za dylan dog...hellowen thema bi mu stimala

to bi bilo fora ono da naprave, neb ni bilo tesko, otvoris strip svira mjuza iz noc vjestica...




neg koji ti je najbolji broj Dylan Doga?
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:03   #466
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
naj pjesma iz Donnie Darka..ta..

a za dylan dog...hellowen thema bi mu stimala

to bi bilo fora ono da naprave, neb ni bilo tesko, otvoris strip svira mjuza iz noc vjestica...




neg koji ti je najbolji broj Dylan Doga?
Ja se odmah sjetim Meyersa kada čujem tu muziku, logično.
Joj, imam ih nekoliko. Već sam bio rekao da volim da je priča kolko-tolko realna (jer je stvarnost ponekad strašnija od mašte, jel'? :P). Najbolji koji sam do sada pročitao mi je "Obdukcija" jer objedinjuje sve elemente koje tražim u stripu. A najupečatljivije su mi bile "Doktor Teror" i "Johnny Freak". Zaista zastrašujuće priče, prema istinitom predlošku. Za zamisliti se. Dobre su mi bile i "Šarada", "Školski drug", "Nepoznati svijet" i "Crno prokletstvo".
loposomix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:17   #467
Quote:
loposomix kaže: Pogledaj post
Ja se odmah sjetim Meyersa kada čujem tu muziku, logično.
Joj, imam ih nekoliko. Već sam bio rekao da volim da je priča kolko-tolko realna (jer je stvarnost ponekad strašnija od mašte, jel'? :P). Najbolji koji sam do sada pročitao mi je "Obdukcija" jer objedinjuje sve elemente koje tražim u stripu. A najupečatljivije su mi bile "Doktor Teror" i "Johnny Freak". Zaista zastrašujuće priče, prema istinitom predlošku. Za zamisliti se. Dobre su mi bile i "Šarada", "Školski drug", "Nepoznati svijet" i "Crno prokletstvo".
Meni je Dylan Dog najvise dobar, sto je strip pun plot twistova

Jucer sam procitao Dugacki pozdrav...onak skroz wtf

Naiso sam i na dosta glupi brojeva, dosadni prica..to je sa svime tak , nekad bude super nekad lose...


Volio bi da naprave film Dylan Dog, kak spada, ono sto su napravili prie par godina, nie tak lose bilo, al falilo je nes. Dellamorte Dellamore je zato vrh
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:28   #468
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
Meni je Dylan Dog najvise dobar, sto je strip pun plot twistova

Jucer sam procitao Dugacki pozdrav...onak skroz wtf

Naiso sam i na dosta glupi brojeva, dosadni prica..to je sa svime tak , nekad bude super nekad lose...


Volio bi da naprave film Dylan Dog, kak spada, ono sto su napravili prie par godina, nie tak lose bilo, al falilo je nes. Dellamorte Dellamore je zato vrh
Ma da, to bi bilo super. Fanovi su napravili 2 dugometražna filma na youtubu. Odlični su. Pričaju na talijanskom, ali ima engleski titl.
loposomix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:34   #469
Quote:
loposomix kaže: Pogledaj post
Ma da, to bi bilo super. Fanovi su napravili 2 dugometražna filma na youtubu. Odlični su. Pričaju na talijanskom, ali ima engleski titl.
ma da

mozes mi poslat linkove tu il na private svejedno
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 21:41   #470
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
ma da

mozes mi poslat linkove tu il na private svejedno
Naravno.
https://www.youtube.com/watch?v=9G62vLlqUBI
Možda ipak samo 1 dio postoji. :P
loposomix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 22:24   #471
Quote:
loposomix kaže: Pogledaj post
Naravno.
https://www.youtube.com/watch?v=9G62vLlqUBI
Možda ipak samo 1 dio postoji. :P
e puno ti hvala
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 14:00   #472
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
noup..nemoj me medj dalmatince sam u tu grupu hah,nie da imas nes protiv njih..


Osijek, slavonija, tu su 15kn fucking..likovi nisu normalni..


od knjiznice sam odusto...pdf free je najbolja solucija, tablet sam uzo za 150 kn polovni

i vise neg ok, novi su 300 kn ima i po 200, mizerna cijena. ni neb dao vise za tablet ...
Et, nisam imao pojma da se u Slavoniji tržnica zove pijaca.

15kn za rabljeni strip je definitivno puno. Više se isplati kupiti 10-ak komada po 8-10kn i platiti poštarinu. Em ce biti bolje ocuvani, em jeftiniji.

A tablet, e to tako kod mene ne može. Neka je skuplje, al treba biti multifunkcionalno npr. ko komp kada može da vrti bilo šta: zvuk, sliku, playstation sve.
Nike581 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 14:05   #473
Quote:
Nike581 kaže: Pogledaj post
Et, nisam imao pojma da se u Slavoniji tržnica zove pijaca.

15kn za rabljeni strip je definitivno puno. Više se isplati kupiti 10-ak komada po 8-10kn i platiti poštarinu. Em ce biti bolje ocuvani, em jeftiniji.

A tablet, e to tako kod mene ne može. Neka je skuplje, al treba biti multifunkcionalno npr. ko komp kada može da vrti bilo šta: zvuk, sliku, playstation sve.
ma nisu normalni s cijenama, i budu svi bljedi brojevi, stranice jedva vidis citat,

ko da je neko drko na dylana

ma tablet mi sam za stripove, vrti videe i po netu mos, kodi imam na njemu .
al komp mi prvo mjesto uvijek
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 16:06   #474
Još jedan odličan broj Dylan Doga mi je jučer došao pod ruku, pa rekoh da ga preporučim kolegama s foruma. To je naime, Necropolis, DD 212. Napeto, zastrašujuće, klaustrofobično i najbitnije, ostavlja čitatelja u razmišljanju.
loposomix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 20:40   #475
Quote:
loposomix kaže: Pogledaj post
Još jedan odličan broj Dylan Doga mi je jučer došao pod ruku, pa rekoh da ga preporučim kolegama s foruma. To je naime, Necropolis, DD 212. Napeto, zastrašujuće, klaustrofobično i najbitnije, ostavlja čitatelja u razmišljanju.
svaka cast procitam jos danas, pa javim dojmove
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 09:14   #476
Još jedna dobra priča, "Deseta žrtva". Napeto, zanimljivo, užasavajuće, baš kako se očekuje od Dylan Doga.
Teško je naći zanimljive priče, ali ima ih.
loposomix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 15:11   #477
Quote:
loposomix kaže: Pogledaj post
Još jedna dobra priča, "Deseta žrtva". Napeto, zanimljivo, užasavajuće, baš kako se očekuje od Dylan Doga.
Teško je naći zanimljive priče, ali ima ih.
bacam se u nedjelju na citanje
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 16:05   #478
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
bacam se u nedjelju na citanje
Javi dojmove.
loposomix is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 12:24   #479
Preporuka: Zvijer
Znam da ima neka metafora sa "O miševima i ljudima" čitao sam nešto o tome, ali sam zaboravio.
loposomix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 14:13   #480
di se u Zagrebu može kupiti strip Dugački pozdrav od Dylana?
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.