Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 11:21   #21
Pogledao sam kod sebe u tablici, na 15 500km na plinu, točio sam 700kn benzina. Čak mi i zvuči malo, moram priznat. Platio sam jedno podešavanje mape 200kn, sad to radim sam (jednako toliko sam platio kabel). Platio sam jednu izmjenu filtera plinovite faze 100kn, sad i to radim sam. Filter je 40ak kuna. Što se čovjek više nauči oko toga plina, to je ono jeftinije u konačnici, mogu se brzo dijagnosticirati ako postoje problemi. Tko ne želi tako, platit će više i imati će servis da se brine o tome.

Usto, prebacivanje sustava kada okretaji padnu ispod određenih okretaja (ili na ler) nema smisla. Inače se prije podešavalo da prebacuje kad prođe određene okretaje (da nije prenisko, tipa 1800o/min), a sada sustavi prebacuju u leru i u vožnji neovisno o okretajima da niti ne primijetiš.
-Vuco- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 15:24   #22
Vuco - dobro si napisao . A maiky piše bez veze - vjerovatno nema ni bicikl...

gt3 - ako imaš volje , naše brze rečenice ili dijelove rečenica napiši ispravno
- nemam ništa protiv - dapače - nešta ćemo i naučiti...
Slanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 13:45   #23
A bože moj, čista istina nema jeftinijeg nego na plin bez obzira di voziš,grad otvorena itd. Sad pitam jer već godinema nisam s pilinom doma znam neke stvari i sam odradit,ja sam nekad to prebacivanje spuštao temperaturu na 25 pa je ljeti to prebacilo u par 100m vožnje,zimi jbg. druga priča ali u konačnici bilo je isplativo jer picasso je cuclao poprilično posebno grad.Te fore s 5 i ispod 5 lit po grdu to neznam baš nisam susreo takav auto ajde twingo je bio oko 6 grad,ači sve ostalo šta sam vozio bilo je od 8 pa na gore. A sad povećanje potrošnje na plinu pa mislim da npr. picasso 1.4 cuclao je možda litru plina više na otvorenom u gradu i 2 al to je full teško reć točno.Npr. Pula-Budva bez maženja cca 80 lit plina full gas,pun ko brod s klimom. Zaniam me više tko je pouzdan majstor u Puli,ove prije sam rješavao u lokvama,kombinacije STAG i Tomaseto s valtek injetorima,imao sam svoj interfejs i original stag program i nije bilo komplicirano podest a sama kombinacija odradila je nekih 100000km bez kvara,filteri nesjećam se ali ne više od 100kn obadva i 10min posla,to je bilo u vrjeme smole u LPG-u. Tad je i forum bio življi.
__________________
Obecao sam sebi da cu drzati dijetu: izbjegavati alkohol i masnu hranu. I nakon dva tjedna izgubio sam 14 dana.
dopacicpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 15:34   #24
Već je bilo rečeno-Boyski Potpićan
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 03:55   #25
Picaso 1.4 to postoji???

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
maiky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.