Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 00:57   #2781
Meni nije jasno kako se ne vidi to da ja njega dozivljavam kao negativni utjecaj, kao kocnicu. Njegov Sa ne pravi takve aspekte na moju kartu.
Iako, istina je da sam ga ja eliminirala kroz komunikaciju (moj Sa u 3.) zbog svega toga. Ali svejedno, moralo bi se nekako vidjeti da je prepreka dosla od njega...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 01:13   #2782
pa mars iritira osobu čiji je saturn, e sad to nije ovakvo iritiranje kakvo ti opisujes, tj blokiranje, no neugodni osjecajii su obostrani
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:11   #2783
Ne znam...znam samo da ono što je od njega došlo je bila strogost, osuda, granice, autoritaran stav, kao on će meni propisati s kim mogu a s kim ne mogu biti, po kriteriju što on smatra da je ispravno.
A ima Uranove aspekte s mojim So i Mo. i Ma u Vodenjaku, lijepo aspektiran.

Pada mi na pamet možda da to dolazi od Ve u Škorpionu, kao neka mržnja. Jer ja sam bila kriva za nešto što mu kod drugih ljudi ne smeta. Jednostavno rečeno, na druge primjenjuje uransko tolerantno ponašnje, a na mene suprotno.

Zadnje uređivanje AceOfCups : 25.09.2017. at 12:58.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:53   #2784
Možda, ne znam. A mislim Vodenjački Mars je ipak tradicionalno Saturnovski.

Stvarno nisam pametna. Šta se kao toliko trudio da do seksa ne dodje, unatoč tvojim naporima, da bi na kraju se ipak durio što se seks nije dogodio?

Ja mislim da se ja i ovaj s obostranim Mars/Saturn kvadratima zapravo ne podnosimo. Ima neki faktor koji me odbija od njega, ali koji i lijepi. Kad sam ga pitala zasto si tako grozan prema meni, rekao je zato što me uvijek izrazito i direktno vrijeđaš, valjda zato. A ja fakat nisam ga vrijeđala. Mislim jesam, ako se to može zvati vrijeđanje, onda kad me nešto smulja (a moje misljenje je da je stalno je nešto zavlačio) imam cinične komentare, ne vjerujem mu da priča istinu. Tako da sam ja bad guy po njemu, egomanijak i sl.

Mislim da ova poruka pokazuje srž ovog kvadrata, doduše slično je bilo i kad je nečiji Saturn aspektirao moj Mjesec.
"Nije da te učim, ali ja se prema sebi uvijek odnosim kritički, nikad si nisam dovoljno dobar, dok ti misliš da si super i to na sva zvona predstavljaš tako..."
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 15:01   #2785
Ja sam na poslu s kolegom imala ovaj aspekt, odnosno njegov Sa 90 moj Ma i bilo je baš ono školski, ne bih to nikome poželjela, glumio mi je autoritet koji zapravo nije bio.
Slažem se sa ovom porukom Maddie što si stavila, to je taj Saturn :/
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:05   #2786
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Možda, ne znam. A mislim Vodenjački Mars je ipak tradicionalno Saturnovski.

Stvarno nisam pametna. Šta se kao toliko trudio da do seksa ne dodje, unatoč tvojim naporima, da bi na kraju se ipak durio što se seks nije dogodio?

Ja mislim da se ja i ovaj s obostranim Mars/Saturn kvadratima zapravo ne podnosimo.
Ta njegova Ve ne bi to vjerojatno pokazala na normalan način, sve nekako prikriveno i stalkerski. Znam da su mu smetali iz nekog razloga drugi muškarci iz mog života.
Tražila sam tada pomoć od svog tarot majstora i sve se to može svesti na ovo što i sama vidim: po njemu, privlačim ga previše, kao da ga neka sila tjera u to (moj Pl okačio njegovu Ve i Mo) a on se opire (tranzitni Sa na Ma) jer je sam sa sobom u sukobu, i ima problem sa ženama (Ve 90 Mo)

I digla sam ruke.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:24   #2787
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ta njegova Ve ne bi to vjerojatno pokazala na normalan način, sve nekako prikriveno i stalkerski. Znam da su mu smetali iz nekog razloga drugi muškarci iz mog života.
Tražila sam tada pomoć od svog tarot majstora i sve se to može svesti na ovo što i sama vidim: po njemu, privlačim ga previše, kao da ga neka sila tjera u to (moj Pl okačio njegovu Ve i Mo) a on se opire (tranzitni Sa na Ma) jer je sam sa sobom u sukobu, i ima problem sa ženama (Ve 90 Mo)

I digla sam ruke.
Imala sam dečka s Ve u Škorpiji, taj nikad nije znao direktno nešto reći, sve nešto zaobilazno. Ako se hoće vidjeti ili nešto, neće pitati, nego će ili zapovijediti, dolazim kod tebe, ili nešto u toj maniri. Ili inzistira na kavama, a znaš da bi se on tako rado pomirio, samo to ne bi rekao, nego čeka da ti povučeš to pitanje.

Ja mislim da nikog ne privlačim, i da su sve moji umišljaji, bar je sve to tako dosada ispalo uglavnom. tako da trudim se biti što više crno na bijelo, ne zamotavati se u neku priču, i biti hladne glave. Bez obzira što moj Pluton kačio. Trudim se, jel
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:36   #2788
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
pa mars iritira osobu čiji je saturn, e sad to nije ovakvo iritiranje kakvo ti opisujes, tj blokiranje, no neugodni osjecajii su obostrani
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Ja sam na poslu s kolegom imala ovaj aspekt, odnosno njegov Sa 90 moj Ma i bilo je baš ono školski, ne bih to nikome poželjela, glumio mi je autoritet koji zapravo nije bio.
Slažem se sa ovom porukom Maddie što si stavila, to je taj Saturn :/
To je jako teški aspekt, blokirajući, ne može donijeti nikakvu lepršavost i lakoću, spontanost.

I ako tu i bude privlačnosti, uvijek dolazi do nekog razmomilaženja. Kad ti hoćeš, on neće i obratno. Tek što se jedan malo skulira i htio bi olakšati malo situaciju i pokazati dobru volju, ovaj drugi to neće. I obratno - kad ovaj drugi hoće, ti se već dotad opet uvrijediš ili mu želiš vratiti milo za drago, očitati lekciju, pa onda ti nećeš.

I nikako da se nađete u isto vrijeme jednako voljni, ne ide pa ne ide. Jeste tako osjećali?
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:51   #2789
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
To je jako teški aspekt, blokirajući, ne može donijeti nikakvu lepršavost i lakoću, spontanost.

I ako tu i bude privlačnosti, uvijek dolazi do nekog razmomilaženja. Kad ti hoćeš, on neće i obratno. Tek što se jedan malo skulira i htio bi olakšati malo situaciju i pokazati dobru volju, ovaj drugi to neće. I obratno - kad ovaj drugi hoće, ti se već dotad opet uvrijediš ili mu želiš vratiti milo za drago, očitati lekciju, pa onda ti nećeš.

I nikako da se nađete u isto vrijeme jednako voljni, ne ide pa ne ide. Jeste tako osjećali?
Tako nekako. sve moje prirodne reakcije, a ono što na umu to na drumu (Me90Ma0Ur), su tu osobu jako iritirale, do te mjere da mi kaže e sad neću više ništa. Jedna rečenica je bila dovoljna za takvu reakciju. A čak sam i bila sasvim normalna, malo cinična, ali ono, niš spešl ružno nisam rekla. Jer eto ja sam htjela nešto za sebe, i nije mi pasalo što mi otkazuje po ne znam koji puta, zbog nekih razloga, on kaze opravdanih. Ali i ja sam njemu kad znala reći da se ne mogu se maknuti nigdje 2 tjedna i sl, ali fakat nisam mogla nigdje.

Plus, ne kuženje uopće što znači ono što govori onaj drugi. Recimo on meni nešto kaze, al to tako ozbiljno meni zazvuči (najčešće mislim da me iskritizirao), a on kaže šalio sam se, a ja wtf. Dok vjerovatno ja psujem puno i puno tak bubam, a meni je to sve normalno, i ak sam nešto i rekla nisam nužno mislila nešto loše, a znam da mnogima moj vukabular i kako ja pričam je ono, o jebote, too much.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 22:25   #2790
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Imala sam dečka s Ve u Škorpiji, taj nikad nije znao direktno nešto reći, sve nešto zaobilazno. Ako se hoće vidjeti ili nešto, neće pitati, nego će ili zapovijediti, dolazim kod tebe, ili nešto u toj maniri. Ili inzistira na kavama, a znaš da bi se on tako rado pomirio, samo to ne bi rekao, nego čeka da ti povučeš to pitanje.

Ja mislim da nikog ne privlačim, i da su sve moji umišljaji, bar je sve to tako dosada ispalo uglavnom. tako da trudim se biti što više crno na bijelo, ne zamotavati se u neku priču, i biti hladne glave. Bez obzira što moj Pluton kačio. Trudim se, jel
Imala sam jednog s tom Ve, ali se nije ovako ponašao. Taj je odmah znao što hoće (Mo u Ovnu) A i Ve mu je bila u konjunkciji sa So/Ju.

Ja sam se isto povodom tog lika počela pitati kakve to ljude ja ponalazim, tako da će sad neki novi morati imati neki test period, da vidim valja li to išta.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 22:43   #2791
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Imala sam jednog s tom Ve, ali se nije ovako ponašao. Taj je odmah znao što hoće (Mo u Ovnu) A i Ve mu je bila u konjunkciji sa So/Ju.

Ja sam se isto povodom tog lika počela pitati kakve to ljude ja ponalazim, tako da će sad neki novi morati imati neki test period, da vidim valja li to išta.
Ma zna i ovaj, samo sramota tražiti i pitati. Ja ne trebam nikoga i ništa. A i ona, možda budem odbijen. On je imao Mjesec u Djevici, pa eto zatvorenosti.

Ma ja sam profulala 10 godina života bezveze. Stvarno se pitam jesam tolika glupača. Očito jesam, bolje da se pokrijem ušima i odem nešto raditi.

Sretno ti!
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:46   #2792
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Ma zna i ovaj, samo sramota tražiti i pitati. Ja ne trebam nikoga i ništa. A i ona, možda budem odbijen. On je imao Mjesec u Djevici, pa eto zatvorenosti.

Ma ja sam profulala 10 godina života bezveze. Stvarno se pitam jesam tolika glupača. Očito jesam, bolje da se pokrijem ušima i odem nešto raditi.

Sretno ti!
Ovaj drugi ima Mo u Lavu, sav je ponosan. A mislim da mu moj Pl smeta jer mu ne dopušta da sjaji kako bi on htio, da se predstavlja bolji nego što je, jer Pl vidi u dubinu njegove narcisoidne duše.

Hvala, sretno i tebi.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 08:19   #2793
Zdravo, u nekoj vezi sam sa deckom koji mi se bas,bas svidja...juce sam se smorila kad sam videla da moja venera upada u njegovo sesto polje....tj kad sam procitala da je to bas bedak polozaj za veneru. Kaze da je to vecito nezadovoljna venera.. Moze li neko da mi kaze vise o tome? Gleda li se i dispozitor te venere? Saturn je i upao mu je u deseto polje i super je aspektovan... Bas sam se smorila
kodlioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 18:02   #2794
Nečiji Mars na vašem asc? Jel imao netko i kako je izgledalo?
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 18:57   #2795
Imala, kazu Mars osoba je sexualno privucena ASC osobom, ali nazalost, voli i da je napada.

Pa sad kako da ti to pokazem na primjeru, a ne znam, tesko mi je razluciti s obzirom na sve ostale aspekte.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 22:20   #2796
Kod mene je Mars ženske osobe na mom asc, pa ne znam to za privlačnost.
A što se nasilja tiče, dosad nisam primijetila, možda zbog Ma u Djevici koji nije agresivan. Zasad bih tu energiju opisala kao da djeluje poticajno na mene.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 07:59   #2797
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ne znam...znam samo da ono što je od njega došlo je bila strogost, osuda, granice, autoritaran stav, kao on će meni propisati s kim mogu a s kim ne mogu biti, po kriteriju što on smatra da je ispravno.
A ima Uranove aspekte s mojim So i Mo. i Ma u Vodenjaku, lijepo aspektiran.

Pada mi na pamet možda da to dolazi od Ve u Škorpionu, kao neka mržnja. Jer ja sam bila kriva za nešto što mu kod drugih ljudi ne smeta. Jednostavno rečeno, na druge primjenjuje uransko tolerantno ponašnje, a na mene suprotno.
ja sam imala njegov Uran na mom Mjesecu,imao je stalno neke ideje koje je sprovodio,bez suradnje sa mnom.Pa naglo odlazi,naglo dolazi,stalno neki smsovi.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:08   #2798
A tako nekako.
Više puta me šokirao nekim idejama i ponašanjima. Imam fobiju od njega.
A ima So0Ur0Me, tako da je sav Bože pomozi...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 16:26   #2799
Sto znaci kad je mjesec opozicija saturn u sinastriji jel to pokazatelj karmicke veze ?
maridoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:41   #2800
Quote:
maridoa kaže: Pogledaj post
Sto znaci kad je mjesec opozicija saturn u sinastriji jel to pokazatelj karmicke veze ?
Pa i nije baš neki aspekt kojeg bi si čovjek poželio u sinastriji.

Onaj čiji je Mjesec se osjeća na neki način emocionalno blokiran od Saturna, izoliran, neshvaćen, osjeća Saturnovu hladnoću kao da se vlasnik Saturna ne želi istinski i dovoljno 'davati', otvoriti, približiti (iako vlasnik Saturna takvog držanja uopće ne mora biti svjestan). Uvijek postoji izvjesna emocionalna distanca, kao da nedostaje prave duboke intimnosti.

Zašto bi bio karmički? (Mislim, svašta ljudi smatraju karmičkim ).
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.