Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 21:59   #901
Bome
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 01:46   #902
PRobat cu sa svime osim mackama jer ih se bojim Irrational childhood fear.. koji nikak da prerastem
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:04   #903
Quote:
Next-door kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi
O Bože!!:klap:
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 11:16   #904
Nama golubovi ne kakaju ni ne slijeću, ali auti ispred zgrade na proljeće budu izrešetani do boli. Nema lijeka. Stavili smo uz rub krova one kao bodlje, ali oni svejedno nađu mjesto od kuda pucaju. Jedino smo spasili gorne, postavljanjem mreže, da ih ne zakrcavaju svim i svačim jer su se zaštopavale pa je voda prelijevala.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:43   #905
Ma na izresetani auto sam navikla vec, al na balkon se nikad necu naviknut, nekak ih moram potjerat
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:00   #906
Mi nemamo problema s golubovima, nema ih
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:03   #907
Hi Next-door, I'm MarLov

P.s. Poznat mi lik, al djelo
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:57   #908
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Hi Next-door, I'm MarLov

P.s. Poznat mi lik, al djelo



pozdrav next

gracijelitin dnevni,picajzlin, svastin....
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:28   #909
Aaaa, daaa, sjećam se sad! Al nije on na četu bio
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 17:48   #910
Marl, ne možeš se ne sjećati next-a!
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:03   #911
Quote:
Next-door kaže: Pogledaj post
Blast from the past
Mogao bi nas počastiti nekim uradkom...
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:10   #912
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Marl, ne možeš se ne sjećati next-a!
Što rekoh, ne porekoh
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 19:12   #913
Quote:
Next-door kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi
Quote:
Next-door kaže: Pogledaj post
Blast from the past
bok next.
falio si nam.
kreni za početak s provjerom i komentarom propuštenih događanja na temi fotografija stanova forumaša (nema puno, nažalost), a onda, kad i ako ti se bude dalo i sa svim ostalim.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 21:30   #914
Ekipa, sorry sto upadam, no zna li netko kako se krecu cijene Ditre Italia sofa odnosno garnitura? Barem okvirno... Konkretno me zanima Lennox model.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 16:19   #915
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Ekipa, sorry sto upadam, no zna li netko kako se krecu cijene Ditre Italia sofa odnosno garnitura? Barem okvirno... Konkretno me zanima Lennox model.
Pošalji upit ovdje:

http://cadoro-rijeka.com/ponuda/sjed...ditre-moderne/
Vidla sam jedan drugi model njihove sofe, mislim da se zove Wiliam i u Rijeci u nekoj trgovini je cijena bila 22 000 kn, na popustu 16 600 kn, svejedno
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 16:22   #916
A nista onda, mislila sam da nisu slucajno oko 15-16. Za 20+ tisuca radije kupim Prostoriu.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:19   #917
Primjetila sam na elementu iznad staklokeramicke ploce kao da se lagano pocela odvajati povrsina fronte, buduci da nemam napu a dosta kuham (mislila da ce francuski prozor biti dovoljan, bedasta).. i sad sam mislila naknadno ugradit napu.. stolar mi veli da uzmem faber inca smart, koja je nekih 28 cm dubine i taman ju sakrije u gornji element.. al onda mi je opet fronta direkt izlozena pari ako napa ne bude vukla dovoljno jako..

A ak bih stavljala onu izvlacnu, bolje mi je zasticena fronta al onda imam napu koja visi ispod elementa par centimetara jer nju ne mogu "sakrit"..
Sta da radim? Jel ima koja takvu malu napu koja zapravo ne "pokriva" cijelu povrsinu stednjaka/ploce i kak ste zadovoljne?
Naravno jos moram uzet onu s filterima jer nemamo odvod zraka, a to jos slabije vuce..
Kad sam bila tupava i mislila da ce to funkcionirati bez nape,sad moram kemijat..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
sofijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:12   #918
Sad vidim da nisam pisala na temi Nape :facepalm

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
sofijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 03:26   #919
Quote:
sofijica kaže: Pogledaj post
Primjetila sam na elementu iznad staklokeramicke ploce kao da se lagano pocela odvajati povrsina fronte, buduci da nemam napu a dosta kuham (mislila da ce francuski prozor biti dovoljan, bedasta).. i sad sam mislila naknadno ugradit napu.. stolar mi veli da uzmem faber inca smart, koja je nekih 28 cm dubine i taman ju sakrije u gornji element.. al onda mi je opet fronta direkt izlozena pari ako napa ne bude vukla dovoljno jako..

A ak bih stavljala onu izvlacnu, bolje mi je zasticena fronta al onda imam napu koja visi ispod elementa par centimetara jer nju ne mogu "sakrit"..
Sta da radim? Jel ima koja takvu malu napu koja zapravo ne "pokriva" cijelu povrsinu stednjaka/ploce i kak ste zadovoljne?
Naravno jos moram uzet onu s filterima jer nemamo odvod zraka, a to jos slabije vuce..
Kad sam bila tupava i mislila da ce to funkcionirati bez nape,sad moram kemijat..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Izvlačna napa se montira tako da se skrate fronta i korpus za visinu tog izvlačnog dijela i onda napa bude u razini sa ostalim elementima.

http://www.njuskalo.hr/kuhinjske-nap...oglas-11915820
To je estetski ljepše. Istina da moraš skidati taj emement i nositi ga u drvni centar, ali to napraviš jednom i bok.
__________________
Što jest,jest

Zadnje uređivanje old_time : 15.11.2017. at 03:42.
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 13:43   #920
Stigla mi je kuhinjaaaa fale jos neke sitnice i jedna fronta ali bas sam sretna morala sam podijelit s vama
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.