Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2017., 00:43   #21
Quote:
redjohn6 kaže: Pogledaj post
slažem se da nema smisla gledati na curu s visoka, ali ti "blesavi uleti" su ponekaad najbolje rešenje. kao što si napisala,većina ljudi partnere pronalazi preko zajednickih prijatelja, ali kada nemas nikakvu poveznicu s curom (npr. vidiš ju samo na skolskom hodniku i nemas nikakvih poveznica s njom kao sto su zajednicki prijatelji, zajednicke aktivnosti etc), nemas drugog izbora i cesto puta imas i manje od 5 minuta da ju impresioniras
nebih se složila. uvijek sve može ić na lijep način. nema potrebe za blamiranjem i izmišljanjem nekih balavurdijskih spika;neide ništa na silu i na brzinu. ako se curi sviđaš,bit će dovoljno i da razmjenite nekoliko kulturnih rečenica. a i da joj se ne sviđaš,imat će puno ljepši dojam o tebi ako se poneseš ko kavalir i sigurno neće širit negativni dojam o tebi ak se budeš upucavao nekoj curi koja joj je bliska. i možda joj se kasnije onda svidiš. najviše su me uvijek živcirali oni neki seljački uleti. odma zaobiđem te ljude u što širem luku
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 03:52   #22
Znači ne padaš na onu staru prokušanu: daj pičke znam da imaš.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 02:37   #23
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Znači ne padaš na onu staru prokušanu: daj pičke znam da imaš.
A ako kaze ne onda pojacas sa nije picka sapun da se moze potrosit
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 03:02   #24
Ja se uvučem pod kožu smislom za humor i laganim, kontroliranim, simpatičnim glupiranjem XD XD
GirlFashionGuru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.