Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 08:34   #1
1000kn/mj u što uložiti

Pozdrav

Planiram odvajati 1000kn/mj pa da mi ne stoji doma, u što uložiti?,novi sam u ovome pa ne znam baš neke tečajne liste i o dionicama itd...dal da u neku dionicu uložim il kupim zlato il nešto il neku drugu novčanu valutu ili drugo? znam da se ne može računat na dobit,ali nešto da mjesečno malo po malo ulažem pa da bi se eventualno isplatilo nakon 2-3god to prodat il sto vec

Hvala
__________________
::--::
xoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 08:47   #2
Quote:
xoc kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Planiram odvajati 1000kn/mj pa da mi ne stoji doma, u što uložiti?,novi sam u ovome pa ne znam baš neke tečajne liste i o dionicama itd...dal da u neku dionicu uložim il kupim zlato il nešto il neku drugu novčanu valutu ili drugo? znam da se ne može računat na dobit,ali nešto da mjesečno malo po malo ulažem pa da bi se eventualno isplatilo nakon 2-3god to prodat il sto vec

Hvala
Kriptovalute. Daj si malo vremena i pogledaj Bitcoin temu ovdje na forumu
smrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 09:28   #3
Quote:
smrc kaže: Pogledaj post
Kriptovalute. Daj si malo vremena i pogledaj Bitcoin temu ovdje na forumu
+1
GrimReaperKC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 15:47   #4
stednja.
fizicki oblik investiranja a da vratis 1000 je ne moguc. mozda prije 30 godina. sistem te ograduje da bez kredita ne mozes nista. sto ces ti s kreditom napravit je lutrija. ne preporucam ga nikom tko nema bekup

ako imas viska vremena, spcijaliziraj se neku uslugu servis koji moze naplacivat. tu ti ne treba velika investicija. samo iskoristi vec postojece sto imas.

online je svarno overused. ne znam sto bi ti rekao. vidis i sam da se sve svodi da te drugi guraju da udes u nesto. ako promatras sliku iz pticje perspektive. nema tu nista inteligencije vec bacajte vec zaradeni novac u istu rupu. pri tom svi servisi zaraduju od grafike, marketinga i tranzakcija. jedino lukavo pitanje mozes postavit kako vadit novce iz rupe. servisom!

ta pasivna zarada vise ne postoji niti kod klasicne banke, di ce bit online? jedan balon je bio efektivan kad ce drugi? u bilo koje doba ako ulozis velike novce kao pionir i nestanes kao pred senior. kod servisa nema rizika ali moras bit aktivan. svaki pasivan dohodak je osuden na propast po meni.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 22:50   #5
Quote:
xoc kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Planiram odvajati 1000kn/mj pa da mi ne stoji doma, u što uložiti?,novi sam u ovome pa ne znam baš neke tečajne liste i o dionicama itd...dal da u neku dionicu uložim il kupim zlato il nešto il neku drugu novčanu valutu ili drugo? znam da se ne može računat na dobit,ali nešto da mjesečno malo po malo ulažem pa da bi se eventualno isplatilo nakon 2-3god to prodat il sto vec

Hvala
Ja bih ti sugerirao da uložiš vrijeme u učenje o investiranju. Sa znanjem i boljim razumijevanjem tematike moći ćeš sam procijeniti koji oblik investiranja ti odgovara i što ima smisla. Ovako će ti svatko preporučiti nešto, ali ti realno ne znaš koliko je to rizično/smisleno i odgovara li tvojim preferencama i očekivanjima.

Ja bih na tvom mjestu do tada dodavao novce na štednju da barem neku kamatu od toga dobiješ.
filips13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.