Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2017., 18:59   #4841
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Ak nisi ziher da bu se vrnula, ne puštaj je nikam.
ja ipak mislim da bi trebao pustit bradu pa kaj bude, ne možeš znat ak ju ne pustiš da raste barem 3-4 mjeseca kak će izgledati i kolko čujem, za one koji puštaju brade za razliku od mene, da treba vježbat i ne biti lijen da ti se podigne testosteron i isto tako treba jesti zelenilo i zdravo no opet nemam pojma jer ne uzgajam bradu
markohorvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 19:15   #4842
Quote:
if777 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, provodim jedan istraživački projekt o Stavovima forumaša o dojenju u javnosti. Svjesna sam da ova tema nema previše veze s ovom o kojoj se raspravlja ovdje, ali zato baš mi je i zanimljiva jer želim imati što više različitih ispitanika. Pa bi vas molila ako možete izdvojiti par minuta i ispuniti ju, ima deset pitanja, stvarno je kratka, a meni će puno značiti. Hvala unaprijed! https://docs.google.com/forms/d/1wXu...spGplTqOU/edit ( kad kliknete na ovaj link, usmjerit će vas na anketu)
Nema problema, javi vrijeme i mjesto na kojem želiš biti podojena ili podojiti kojeg od nas i sve će se riješiti i bez pučkoškolskih anketa.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 17:36   #4843
aparatić za brijanje, preporuka

ima li netko svježu preporuku za aparat za brijanje cca 100 eura-1000 kn, treba mi za brijanje brade, ali i cijele glave i dio oko spolnog organa.
do sad sam se brijao s mach3 i ok je, ali malo mi previše vremena oduzima s obzirom da se brijem svakih 2 dana, pa bi prešao na ovo. nemam problema s madežima pri mach3 brijanju. sve ide uredno, ali važno za napomenuti je da imam malo osjetljiviju kožu na vratu.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 14:55   #4844
jaja metnem na tavicu nek se pofuri,
tak je jeftinije, znash, ostalo mi i tak vishe ne raste,
: nur fur echt manner:
djuro buha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:13   #4845
Ima ko preporuku za dobar trimmer. Imam jako gustu bradu.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 10:46   #4846


Nema na čemu.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:50   #4847
Svaka čast na ovom, moram se još odlučiti struja ili benzin.
__________________
The pages of history are red with the blood of illuminated "saints" who were murdered by their religions for actually achieving the advertised spiritual rewards
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 21:15   #4848
Quote:
MrZZ kaže: Pogledaj post
Svaka čast na ovom, moram se još odlučiti struja ili benzin.
U kojem stoljeću ti živiš? Benzin samo sirotinja koristi.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 09:30   #4849
Neki philips sa tri rotirke, cijelu glavu brijem oko tri god i jos je ok ️🤞

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
petran is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 13:38   #4850
jel zna netko gdje ima za kupit transparentni gel za brijanje ?
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 12:38   #4851
O'š postat' providan?!
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:21   #4852
ekipa jel moze preporuka brijaćeg aparata do nekakvih 400-500kn
nikad nisam koristio (samo britvice dosad) pa se nemam po čemu orijentirati :nezna:
znači brijem se svako 2 dana otprilike, i odgovara mi skroz kratka dužina (britvica jel ), ali kako sam primjetio da me počela dosta iritirat koža, kontam se prebacit na aparat
imam dosta osjetljivu kozu pa...
CBGB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:38   #4853
Philips sa tri glave.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:42   #4854
i ucinit ce jednako dobar posao kao i britvica? po pitanju "clean cuta"?
gledam tutoriale na yt, i na njima izgleda da se moze jednako "blizu" obrijati kao i britvica, s tim da manje iritira kozu
CBGB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 21:26   #4855
Quote:
CBGB kaže: Pogledaj post
i ucinit ce jednako dobar posao kao i britvica? po pitanju "clean cuta"?
gledam tutoriale na yt, i na njima izgleda da se moze jednako "blizu" obrijati kao i britvica, s tim da manje iritira kozu
Kožu ne iritira bar meni i nije britvica ali je jako blizu.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 21:31   #4856
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Philips sa tri glave.
nisi cuo za troglavu azbahu zvanu philips
mitsko bice
sad se ne sjecam dal je to grcka ili kineska mitologija
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 08:03   #4857
Tko želi uzeti jedan brijač za cijeli život... ovo:
https://rockwellrazors.com/pages/roc...l-safety-razor
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 12:23   #4858
Jezuš, kak je to poskupilo. Imam sličan, star šezdesetak godina u skoro savršenom stanju. Stari ga je dobil na Sinaju, negdje '57. Ovakav kakav ti imaš kupil sam negdje '80. na Duhanovom kiosku po cijeni nekih dvije kutije cigareta. Jasno, nisu Rockwell, nego no name i nemaju štelere zahvata britvice.
Sve što je potrebno za održavanje je otprilike svakih pola godine očistiti ga četkicom pod laganim mlazom vode, da se skinu ostaci sapuna i na sve spojeve pokretnih dijelova kapnuti malo ulja (može i jestivo) i obrisati višak.
A ovakav je zmenom išel po šumama i gorama, isto kupljen na kiosku za smiješne novce, konzerviran je kao ratna rezerva.
Britve sam uvalil susjedu, više ne vidim dovoljno dobro i ne namjeravam se masakrirati.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:17   #4859
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Jezuš, kak je to poskupilo. Imam sličan, star šezdesetak godina u skoro savršenom stanju. Stari ga je dobil na Sinaju, negdje '57. Ovakav kakav ti imaš kupil sam negdje '80. na Duhanovom kiosku po cijeni nekih dvije kutije cigareta. Jasno, nisu Rockwell, nego no name i nemaju štelere zahvata britvice.
Sve što je potrebno za održavanje je otprilike svakih pola godine očistiti ga četkicom pod laganim mlazom vode, da se skinu ostaci sapuna i na sve spojeve pokretnih dijelova kapnuti malo ulja (može i jestivo) i obrisati višak.
A ovakav je zmenom išel po šumama i gorama, isto kupljen na kiosku za smiješne novce, konzerviran je kao ratna rezerva.
Britve sam uvalil susjedu, više ne vidim dovoljno dobro i ne namjeravam se masakrirati.
Nisu se takvi radili 60-ih... ovo je čisti čelik, dakle praktički neuništiv u normalnoj uporabi.
A oni stari o kakvima pričaš su niklovani mesing, to se ofuca intenzivnim trošenjem (redovnim brijanjem), ali se bar može napraviti replating ako netko baš želi.
Noviji DE brijači koji se prodaju jeftinije nego taj Rockwell nisu čelik nego su ugavnom niklovani zamak, dakle smeće od metala, koje doslovno može puknuti kad padne na pločice. Jedna od rijetkih iznimki u tom rangu cijene je Fatip koji je niklovani mesing. Fatip možeš naći po 15-20€ što je isto ok. Ali i taj će se istrošit s vremenom.

Dakle ako se kupuje noviji brijač te ako se traži nešto trajno, treba gledati one od čelika. Ima ih već od 30-40€. Ali nisu tako dobri, ovaj zaista vrijedi toliko.
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 20:07   #4860
Quote:
Nečovjek kaže: Pogledaj post
Nisu se takvi radili 60-ih... ovo je čisti čelik, dakle praktički neuništiv u normalnoj uporabi.
A oni stari o kakvima pričaš su niklovani mesing, to se ofuca intenzivnim trošenjem (redovnim brijanjem), ali se bar može napraviti replating ako netko baš želi.
Točno, radili su se brijaći aparati s samo jednom namjenom: kad se obriješ, da i izgledaš obrijano. Kaj se trajnosti tiče, laže ti nos.
Ovaj od starog ne rabim, jer je uspomena, ali on ga je rabio praktično do zadnjeg dana jednom do dvaput dnevno.
A i ova moja jeftinjola iz '80. ne treba elektrolitsko presvlačenje, iako sam sve do nedavno radio posao na kojem je bilo prihvatljivo jedino glatko izbrijano lice. Sad je rabim recimo svaki drugi-treći dan i ok je. A nije da sam baš ja naletio na najbolji primjerak iz serije.
Ovaj koji si ti pokazal je jebeno kvalitetan, ali je i overkill. Šteler zahvata britvice smatram nepotrebnim pomodnim sranjem i dovoljan je razlog da me odbije od kupnje.
No sto ljudi, (bar) dvjesto gemišta.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger