Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 21:07   #1501
Quote:
makarska01 kaže: Pogledaj post
Da li je neko u skorije vrijeme boravio u toplicama Lešće. Zadnjih nekoliko stranica nitko ih ne spominje.
Kad mi nitko ne odgovara onda ću odgovoriti sam sebi jer sam se danas vratio iz Lešća.....odabrao sam ove toplice samo zato što sam htio negdje otići a ovdje je jedino bilo mjesta (htio sam u hotel Matija Gubec). Uglavnom ništa posebno, možda čak i bolje zaobići, hrana i usluga onako srednje...prostor, sadržaji, higijena ispod prosjeka...dobili smo sobicu 2,5 x 4 m za nas četvoro (dvoje odraslih+dvoje djece). Za 1200 Kn ipak premalo...
makarska01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 06:16   #1502
Info za Vilu Magdalenu- osim mene i muza,i jos jednog para, ljudi su u saunu isli u badicima. I idu u parnu s rucnicima. Osoblje ne upozorava (bar ja nisam vidjela) pa ljudi sauniraju kako hoce.
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 17:28   #1503
Quote:
abog13 kaže: Pogledaj post
Terme Paradiso? bio netko, kakve su?

koje su najbolje wellnes/toplice u HRV/SLO a da nema puno (ili uopće) djece?
I mene ovo zanima...Anybody?
Klelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 17:52   #1504
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
sva tri hotela su medjusobno povezana, te iz termalije i ajde mozes fizicki direktno uci u same terme, ali samo izvana, nema podzemni tunel




ima igraonica, hrpa bazena, te ocvali one-man band nekoliko puta tjedno na kojeg penzici cagaju (al se i djeci svidja)




nismo primjetili. ima jedino bazen sa crnom vodom, mozda se na to mislilo
Vratili se iz Termi 3000, hotel Ajda i mogu reci da su povezane s Termama finim zatvorenim tunelom te mozes samo u kupacem i ogrtacu direktno iz sobe na bazene u Termama.
mostovoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 17:57   #1505
Quote:
mostovoj kaže: Pogledaj post
Vratili se iz Termi 3000, hotel Ajda i mogu reci da su povezane s Termama finim zatvorenim tunelom te mozes samo u kupacem i ogrtacu direktno iz sobe na bazene u Termama.
odlicno! ja bas jucer rezervirao termin


p.s. prije nije bilo tunela; sad su bili obnovili ajdu, pa su to napravili
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 18:00   #1506
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
odlicno! ja bas jucer rezervirao termin


p.s. prije nije bilo tunela; sad su bili obnovili ajdu, pa su to napravili
Posto si vec rezervirao pretpostavljam da si i znao to

Ne znam za to jer prije nisam bio u Moravskim ali tunel je tek od hotela Termal a do njega ides nekim isto zatvorenim putevima. :klap:
mostovoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 18:01   #1507
Quote:
mostovoj kaže: Pogledaj post
Posto si vec rezervirao pretpostavljam da si i znao to
nisam. bio sam negdje procitao da ce to napraviti, al nisam bio siguran u tocnost te informacije, odnosno, da li su to vec slozili

mislim, nije bila drama prije otici tamo pjeske ili autom ako je zima, al ovo sad je puno lakse
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 21:23   #1508
Vratili smo se nedavno iz Moravskih toplica hotel Aida.Hrana i usluga zasvaku pohvalu,bazeni koji su u sklopu hotela Aida stvarno su za svaku pohvalu,uredno i čisto.Hoteli sumeđusobno povezani tako da s narukvicom možete i u bazene hotela Termal i terme 3000. Terme 3000 nismo puno koristili jer bazeni u hotelu su super i nije gužva. Crna voda je super,u bazenima je voda oko 38 stupnjeva. Vanjski bazen nije spojen s unutarnjim,ali izađete na vrata i bazen je odmah 1 metar udaljen. Jedina mala zamjerka što u početku imate dojam da ste u staračkom domu,ali ubrzo se naviknete na diskretne i ugodne goste hotela.
zagi0070 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 12:20   #1509
Terme Radenci, hotel Radin, uzeli preko ponude dana , dva noćenja sa doručkom i večerom, bazeni i whirpooli su super, vrhunska ponuda, hrana odlična, hotel je 4 zvjezdice, sobe su u nivou hotela sa 2 zvjezdice, ako uzimate direktno od hotela smjestaj dobijete puno bolje sobe, ne isplati se preko ponude dana, razlika je nekih 20ak Eu, neograničeno korištenje termi i bazena, kod nas u HR nisam naisao na takav sadrzaj termi , puno su bolje od Čateža.
Vikendom su sobe skuplje 4Eu nego od ponedjeljka do petka. Sve u svemu vrijedi tih novaca koje naplate.
Ne treba mi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 14:34   #1510
Pozdrav svima!

Evo već dulje vrijeme tražim neke terme za romantični vikend , pa bih zamolio preporuku termi ili hotela s wellnessom s jednim ili dva noćenja, u Zagrebu ili okolici, dakle što mirnije mjesto s minimalno gužve i buke..hvala puno!
Fluti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 10:49   #1511
planira se wellnes za 1 maj.
je li bio tko u ovim hotelima i koristio wellnes da napiše iskustva:
hotel horizont Baška Voda

hotel Soline

Kakvi su hoteli? ima li djece puno?
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 01:17   #1512
moze preporuka za terme da je hotel dobar,bazeni cisti da imaju ponude za djecu, i da ima opcija cuvanja djece i zanimljive animacije za djecu..zagreb ili slovenija
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 20:49   #1513
Pozdrav!

Ima li netko friske informacije o cijeni hrane u Termama Jezercica? Dobili smo cjelodnevne ulaznice za kupanje na poklon i sad nas zanima koliko novaca da nosimo sa sobom za hranu. Vidjeli smo samo cijene paketa s hranom (rucak + kupanje), ali kako vec imamo kupanje nas zanima samo cijena prosjecnog obroka po osobi. Jel 100kn ili 200kn ��
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2018., 21:20   #1514
Quote:
msimba kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ima li netko friske informacije o cijeni hrane u Termama Jezercica? Dobili smo cjelodnevne ulaznice za kupanje na poklon i sad nas zanima koliko novaca da nosimo sa sobom za hranu. Vidjeli smo samo cijene paketa s hranom (rucak + kupanje), ali kako vec imamo kupanje nas zanima samo cijena prosjecnog obroka po osobi. Jel 100kn ili 200kn ��
Evo da sama sebi odgovorim na poruku pa možda nekome pomogne u budućnosti

Bili smo, sve je čisto, barem za sad kad je van sezone još. Nije bilo gužve tako da nam je bilo odlično jer su otvoreni i vanjski bazeni, ležaljki koliko ti srce želi.

Cijene su sasvim pristojne za takav objekt, cijene hrane se više manje kreću između 35 i 60kn. Cijene pića (pive) su nešto više nego možda u kafiću, za kunu, dvije. Mislim da se npr obiteljima više isplati uzeti obiteljsku ulaznicu za kupanje s ručkom, 310kn je mislim. Sve u svemu mi smo zadovoljni, a često obilazimo različite terme i toplice svuda.
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2018., 10:22   #1515
Pozdrav svima,

da li je neko bio u Rogaškoj slatini, hotel Grand, kakvi su utisci?
lavns is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 08:50   #1516
Quote:
Klelia kaže: Pogledaj post
I mene ovo zanima...Anybody?
Bazeni vrlo dobri po ljeti , premalo unutarnjeg prostora zimi.
Odličan welness/saune na dva kata. Malo ljudi, ugodna atmosfera.
Za preporuku FKK bazen ljeti, naročito radnim danom.
Skupo, ali vrijedi svaki novčić .
lubny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2018., 16:31   #1517

Idete li po Mađarskoj?
Szeged?
I Cegled malo gledam isto.
Najviše jer mi cijena smještaja igra ulogu.
(Ja bih ipak Szeged ejr je veći grad, a ja volim gradove.)
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2018., 11:00   #1518
Jel zna netko koje toplice imaju prirodni hlad? drva, šumica i slično?

Znam za Jezerčicu i Topusko, ali bismo htjeli proširiti krug gdje možemo otići i zavaliti se pod drvo
__________________
Kad sam bio mlad mislio sam da je novac najvažnija stvar u životu; sad kad sam ostario znam da jest!
Tital6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 20:09   #1519
Wellness spa vikend

Pozdrav, trebam starce poslat negdje na "vikend" na nekakve toplice. Ja samo znam za tuheljske toplice, mogo bi ih tamo poslati, ali ako netko ima nedavno iskustva sa nekim manje poznatim toplicama bilo bi dobro da napiše. Slušam
sarkomirkof is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 22:31   #1520
Ako ti starci nisu veliki zaljubljenici u djećju viku i gužvu, vikend u Tuhelju nije za njih.

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.