Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 12:17   #1261
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Hm, onda ti je ta oznaka stavljena radi reprogramiranja duga po Dinersu bez obzira što je to dogovoreno i uredno plaćaš. Malo bezveze od njih. Probaj vidjeti što se može učiniti da se to makne, napravi reklamaciju. Reci da imaš netočan podatak u HROKu i da plaćaš prema dogovoru.
Možda uspije

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
Hvala ti na opširnom odgovoru. Samo jos jedno pitanje gdje tocno da se obratim u erste banku ili da ih zovem?
barricade is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:43   #1262
Erste card club. Prvo nazovi njih i pitaj kako možeš napraviti reklamaciju ili provjeriti podatak u HROKu pa vidi što će reći, možda te pošalju u banku obzirom da oni nemaju poslovnica.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 17:24   #1263
[/B]QUOTE=JayDeena;67335805]Erste card club. Prvo nazovi njih i pitaj kako možeš napraviti reklamaciju ili provjeriti podatak u HROKu pa vidi što će reći, možda te pošalju u banku obzirom da oni nemaju poslovnica.

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk[/QUOTE]


Poslao im mail ovo je odgovor

Poštovani,



zahvaljujemo se na javljanju.

Imate dugovanje na Diners kartici koje otplacujete u mjesecnim obrocima.

Svako dugovanje po Diners kartici od 01.01.2017. se evidentira u HROK-u.



S poštovanjem,

Znaci nisu se udostojili da mi odgovore zasto su mi sta stavili oznaku 5
barricade is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:28   #1264
Uf. Očito da, bez obzira što ju otplaćuješ dogovorno s njima, oni to tretiraju kao stari dug (jer je de facto trebao biti plaćen tada u cijelosti) i sukladno tome je i ocjena.

Vidi na slici


Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 23:30   #1265
Trebam savjet, dali uzeti kredit u eurima ili u kunama ne vezan za tečaj eura ? Zanima me to zbog skorog prelaska RH na euro .
Ovaj kunski je navodno nezgodan jer bi kamate mogle rasti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:54   #1266
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Uf. Očito da, bez obzira što ju otplaćuješ dogovorno s njima, oni to tretiraju kao stari dug (jer je de facto trebao biti plaćen tada u cijelosti) i sukladno tome je i ocjena.

Vidi na slici


Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
Da vidim tak su mi nekako i objasnili. Hvala na pomoci
barricade is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:39   #1267
Pozdrav svima. Imam dug po kreditu kod vanjske agencije koji mi s 1/4 sjeda na plaću. Znači ovrha je poslana poslodavcu, ne banci pa nisam blokiran. Zanim me jel bi mogao negdje dignuti kredit uz ugovor na određeno (radim više od godinu dana kod poslodavca) i neuredan HROK zbog istog tog kredita kojeg zbog prijašnjeg poslodavca nisam mogao isplaćivati? Plaća mi je oko 5000 kn bez putnih troškova.
__________________
once i gave up women and alcohol, it was the worst 20 minutes of my life
fatal-error is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 22:46   #1268
Daje li koja banka kredit(90tisuca kn)za blokirane? Ugovor na neodredjeno 7mj

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
halo92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 11:06   #1269
Pozdrav ekipa, da se ukljucim s pitanjem(zapravo ohrabrenjem).. ovako u minusu sam u Splitskoj banci,trenutno na porodiljnom,a od 01.05. Zaposlena kao sezonski radnik.. primam porodiljnu naknadu, i hitno mi treba 2oookn, ako odem u poslovnicu jer nemam u koga posuditi,nego u banci, hoce li me odbiti 😂 nisam nikad imala kredit,samo uredno uzimala minus (koji je se isto tako i smanjivao u periodu porodiljnoga i naplacivao,ali ostalo ga je jos&#128514 te sam svaki mjesec bila imala nedozovljeno dugovanje do 100kuna oko prvog u mjesecu.
Imali itko iskustva,dali ce odobriti ili odbiti? Hvala
staffordica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2018., 11:27   #1270
Pozdrav.kredit za blokirane,tj za rješavanje blokade računa daje li koja banka? 60tisuća,ugovor za stalno 1god neprekidno.zagrebačka,kovanica ne ,provjereno nedavno

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
halo92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 07:51   #1271
Prije 1godinu su davale kreditne zagdruge. Treba provjeriti. Sada postoje i agencije koje se bave traženjem sredstava za blokirane. Imaju ugovore s bankama.
Hypnotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2018., 20:28   #1272
Pozdrav ekipa.. situacija je slijedeca..imam blokadu nekih 60tak tisuća kn . Otisao bih rijesiti taj dug s gotovinom ,bez dizanja kredita jer ga je nemoguce dobiti.sad me zanima ,koliko vremenski treba proci da me odblokiraju ? Te ,ima li netko da je pokusao dići kakav kredit nakon odblokiranja računa pa me zanima jel je to moguce realizirati ili ne.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
halo92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 11:52   #1273
Uplati na račun i pričekaj da FINA povuče te novce. KAd se naplati, dat će naog bankama da te deblokiraju. Uglavnom banke traže (dok još nije HROK aktivan) potvrdu od FINE da nisi bio u blokadi 6 mjeseci tako da ćeš morat pričekat s kreditom...
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2018., 21:45   #1274
Da li tko u zadnje vrijeme realizirao kredit za reprogram svih dugovanja? U kojoj ga je banci najlakše dobiti?

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
halo92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 08:10   #1275
Quote:
halo92 kaže: Pogledaj post
Da li tko u zadnje vrijeme realizirao kredit za reprogram svih dugovanja? U kojoj ga je banci najlakše dobiti?

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
I mene zanima....
martyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2018., 19:54   #1276
Quote:
martyca kaže: Pogledaj post
I mene zanima....
Slatinska banka.
Norsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2018., 21:11   #1277
Kakav je ovo kredit u Zabi što reklamiraju, da se može dobiti u roku pola sata. Inače sam u Addiku, tamo imam 40000 kn blic i nedaju mi više jer nemam ugovor za stalno, a trebao bih još 20000.
villa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2018., 22:47   #1278
Question

Quote:
Norsk kaže: Pogledaj post
Slatinska banka.
Stvarno? Neko pozitivno iskustvo?
martyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2018., 23:43   #1279
AlfaModus nezasitni

AlfaModus....dakle, supruga je otplaćivala majčin kredit poslije njene smrti i prije 2 mjeseca isplatila sve rate (skidali joj sa plaće) da bi danas u računovodstvu u svojoj firmi saznala da je još uvijek dužna nekakvih 6000kn AlfaModusu i opet su joj počeli skidati novac sa računa??
nemaju nikakav drugi kontakt osim broja mobitela na koji se javlja fax signal, ni emaila niti web stranice.
moje pitanje je kome se obratiti u ovakvom slučaju radi dodatne istrage novoprikazanog dugovanja?
Dorhu, Uskoku ili policiji?
wurzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 20:17   #1280
Samo da ukratko pojasnim: poslije majčine smrti moja supruga je krenula otplaćivati njene dugove i nazvala je Alfamodus da pita koliko je stvarno dugovanje prema njima sa kamatama, znači kompletno dugovanje! i rekli su nam koliki je točan iznos sa kamatama i supruga se složila da joj skidaju sa plaće dok ne otplati dug prema njima. i tako je i bilo i prije dva mjeseca je obustava na plaću prestala jer je dug u cjelosti otplaćen. supruga nije dobila nikakvu obavijest na kućnu adresu. da bi na zadnjoj listi od plaće uvidjela da joj Alfamodus opet skida po 800kn! supruga je otišla u svoju firmu u računovodstvo i tamo su joj pokazali papir koji su oni u računovodstvu dobili od Alfamodusa u kojemu stoji da firma nastavi obustavu na plaću moje supruge dok god oni ne kažu da im je dosta!
supruga nije dobila nikakav papir niti ikakvu obavijest o tome! znači oni hoće još novaca iako je kompletan dug sa kamatama prema njima isplaćen!
i ne šalju nikakvu obavijest supruzi već kriomice utječu na računovodstvo firme da im i dalje isplaćuje novac!
tražili smo ih da se očituju i da nam papirnato opravdaju svoje novo potraživanje pa ćemo s time ići u sve ustanove gdje treba radi rasvijetljavanja slučaja do kraja. jer ako smo otplatili traženi dug sa svim kamatama a oni traže još i još onda se to mora pred zakonom i opravdati!

https://i.postimg.cc/T2SdzN1F/isje-ak.jpg

Zadnje uređivanje wurzi : 17.10.2018. at 20:19. Reason: unos linka slike
wurzi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.