Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 11:24   #1
Mortal Engines (2018)

Mortal Engines je nadolazeći post-apokaliptički adventure film baziran na istoimenoj knjizi.

Mnogo godina nakon "60-minutnog rata" koji je opustošio zemlju, gradovi sada preživljavaju tako što se voze na ogromnim mašinerijama te napadaju i proždiru manje gradove kako bi se domogli novih resursa.


IMDb

Director: Christian Rivers
Glumci: Stephen Lang, Hugo Weaving, Robert Sheehan
Datum izlaska: 14. prosinca 2018.


Jedna značajna osoba koja se nalazi u produkciji ovog filma je Peter Jackson. Peter Jackson nije direktor ovog filma, ali je producer sa još dvoje ljudi, s kojima je također napravio i screenplay. Direktor Christian Rivers je godinama radio na vizualnim efektima u filmovima Petera Jacksona.
Sinjore is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:02   #2
Uff, jel ovo Waterworld 2.0 ? Zvuči premisa jednako blesavo.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:29   #3
Meni ovo baš dobro izgleda
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:34   #4
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Uff, jel ovo Waterworld 2.0 ? Zvuči premisa jednako blesavo.
Waterworld je imao dobru radnju, izvedba je zavrsila bezveze, ovo pak zvuci toliko debilno da bi moglo biti dobro
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:44   #5
Ovo je Mad Max copy-paste.Koliko znam knjige po kojima je rađen taj film su objavljene 2001 godine.A prvi deo Mad Max 1979,tako da je ovo čista kopija.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 19:16   #6
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Waterworld je imao dobru radnju, izvedba je zavrsila bezveze, ovo pak zvuci toliko debilno da bi moglo biti dobro
Dapače, može se snimiti dobra Netlifx ili HBO serija u Waterworld svijetu.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2018., 19:54   #7
Prvi trailer

Pomalo me hebe taj mladenački twilight cast

__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 08:21   #8
Dobro pričaju na netu, izgleda kao kopija filmova Howl's Moving Castle i Mad Max. Ne sviđa mi se taj young adult pristup i ženski lik s ožiljkom na licu.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2018., 20:22   #9
izgleda da ovo bude još jedan ovogodišnji flop...taj peter jackson mi se čini precjenjen...upala mu je sikira u med sa gospodarima...i to samo zahvaljujući tolkinu...tko god da je radio gospodare...s obzirom na knjigu nebi falio...
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2018., 23:04   #10
Ovo je najveci trash koji sam u zivotu gledao. Film lici na nesto do pojave terminator-zombija, nakon toga je sve smece.

Glas Weavinga kada ga cujete u svakoj sceni na sekundu dize film ali onda bilo koja scena srusi sve

Tko je ovo napisao kao knjigu mu treba oduzeti olovku i papir.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2018., 08:33   #11
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Tko je ovo napisao kao knjigu mu treba oduzeti olovku i papir.
Ne znam našto liče ali Mortal Engines je prva knjiga serijala od ukupno četiri. Čitam, pisac Phillip Reeve je jako zadovoljan ekranizacijom. Inače, prvi roman objavljen je kod nas pod imenom Smrtonosni strojevi.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2018., 19:52   #12
Peter Jackson nažalost nije režirao ovaj film nego Christian Rivers
lordhart is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2018., 08:32   #13
Flop godine? Film je navodno zaradio tek trećinu budžeta.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2018., 14:12   #14
Meni ideja baš intrigantno zvuči, ali s druge strane, izvedba mi, sudeći po traileru, odaje dojam nečega primitivno-agresivnog.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 12:33   #15
Sinoć pogledali, baš je ok. Bez obzira na treševe I te neke moderne brije u odabiru likova, baš je fora gledati.
Ali ja volim I Waterworld.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 15:48   #16
Veliki čušpajz od povrća, ne znam kako drukčije opisati film. Mladi heroji osrednji, terminator nikakav (glas je toliko iritantan da sam morao smanjivati zvuk kad on priča), Valentine tipičan diktator niš specijalno, i tako dalje.

Jedino što viče ovaj film su spektakularni gradovi na gusenicama, onaj nebeski grad je isto fora. Finalna borba solidna.

5/10
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 15:49   #17
Trash za klince od 15 godina.
Twillight, Katniss i Mad Max u jednom. Nema tu neke originalne ideje ni izvedbe, skoro svaka scena filma me podsjeća na neki drugi film.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 16:44   #18
stvarno je muka dočekati kraj ovog filma.
drek.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 17:10   #19
ok, gledljiv film, vrhunske produkcije. gledao sam i veća govna . svakako nije toliko loš koliko se priča
lordhart is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2019., 18:34   #20
Nije on toliko loš, imaš pravo. Ja bi samo promenuo lik onog terminatora. Nebi ubio karakter nego bi umesto opozivanja devojkinog obećanja stavio promenu lika u smislu da se pridruži njima u borbi protiv Valentina. Tako nebi poginula ona kineskinja.

Kasnije bi terminator posle rata bio slobodan "čovek" i nastavio bi s hobijem, rastao bi se od devojke uz opozivanje obećanja. Vrhunski happy ending.

Film bi bio mnogo bolji da nema uopšte tog terminatora, ili da su lik izmenuli i promenuli iritantan govor. Ne znam kako je on opisan u knjizi, baj d vej.

Ostatak solidan.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.