Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 13:30   #401
ne znam jesu veći debili ovi koji su to sagradili, ili ovi koji su kupili
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 21.02.2018., 18:28   #402
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
a za koji si kat pitala? jel se mora kupiti spremište i parkirno mjesto?

brojim katove na ovim slikama, zar je ovdje prizemlje stvarno prizemlje, ma istoj razini sa poslovnim prostorima? da se može ući sa ceste u stan?
Nema prizemlja.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 21.02.2018., 19:23   #403
Quote:
kajpa kaže: Pogledaj post
Nema prizemlja.
u zgradi c ima

http://www.patera-projekt.hr/prizemlje-2.aspx

ali od ove tri zgrade koje su prikazane, mislim da nijedna nije ta.

još mi se najviše sviđa prizemlje jer ga dijeliš sa samo jednim stanom
My Name Is... is offline  
Old 21.02.2018., 21:53   #404
Quote:
baustelac99 kaže: Pogledaj post
Ono što su mi pričali, 2000god, Strojarska ulica, gradio Tempo (mrvicu južnije od Crnih nebodera) 2000 dem/m2.

Ni danas ne vrijedi puno više jer je u zk i dalje upisana livada.
dzizs1 is offline  
Old 22.02.2018., 06:48   #405
Bas sam gledala četverosobne npr C3-3. Naizgled korektni tlocrt (nije idealan ali bar se ne ulazi u spavaće iz db). No sumnju mi pobuđuje npr roditeljska spavaća, 10m2 a nacrtan veliki bračni krevet i puno mjesta za hodati oko njega plus ugradbeni ormar nepoznate duljine. Zašto se ne objavljuju tlocrti s iscrtanim dimenzijama prostorija? 80m2 za 3spavace 2kupaone, odvojenu kuhinju, db i lodju mi se čini ukupno jako malo M2. U starogradnji su stanovi sličnih broja prostorija bar 100m2, gdje je razlika 20m2?
proab is offline  
Old 22.02.2018., 07:52   #406
Slažem se, čini mi se da je uobičajeno smanjiti namještaj u promiđbenom materijalu, da stan izgleda veći.

Pogle ove stanove, 99% je namještaj smanjen.
https://www.materija.net/nova-cesta-...aItem-jd49of4v
baustelac99 is offline  
Old 22.02.2018., 09:18   #407
Za ovaj pantera projekt, mislim da je u ovom slucaju realno imati krevet i dosta prostora okolo u 10.90 kvadrata, pogotovo jer za ormar postoji posebno udubljenje. Ali slazem se da bi svi trebali stavljati tlocrte sa iscrtanim dimenzijama.
Meni se svida taj tlocrt, maksimalno iskoristenih 80 kvadrata, niti jedna soba nije premala, cak ni balkon. Moji su u zgradi iz 80-ih, imaju dobar tlocrt i stan odaje osjecaj vece kvadrature, a isto ima 4 sobe u "samo" 80 kvadrata. Ja bih voljela tako nesto naci jer ipak u konacnici ispadne manja svota...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
glupipalac is offline  
Old 22.02.2018., 09:29   #408
Quote:
glupipalac kaže: Pogledaj post
Za ovaj pantera projekt, mislim da je u ovom slucaju realno imati krevet i dosta prostora okolo u 10.90 kvadrata, pogotovo jer za ormar postoji posebno udubljenje. Ali slazem se da bi svi trebali stavljati tlocrte sa iscrtanim dimenzijama.
Meni se svida taj tlocrt, maksimalno iskoristenih 80 kvadrata, niti jedna soba nije premala, cak ni balkon. Moji su u zgradi iz 80-ih, imaju dobar tlocrt i stan odaje osjecaj vece kvadrature, a isto ima 4 sobe u "samo" 80 kvadrata. Ja bih voljela tako nesto naci jer ipak u konacnici ispadne manja svota...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Meni recimo imaju korektan tlocrt, kakvih sam sve vidjela, otprilike ono sto trazim. Sto se tice tlocrta, pa imate mail, kontaktirate ih, trazite tlocrt sa ucrtanim dimenzijama po prostorijama, roditeljska soba je ugrubo 2,7x3,7 po ovome sto vidim na slici. Uzmete metar u ruke i mjerite po prostorijama u kojima trenutno boravite, da steknete dojam o velicini, jer papir je papir...
Arienrhod is offline  
Old 22.02.2018., 09:52   #409
Ma slazem se, moze se uvijek snaci, samo mi je draze kad to odmah mozes vidjeti iz tlocrta...Ja ne samo da usporedujem sa svojim stanom nego ispitujem bliznje cije stanove dobro znam o kvadraturama nekih soba da dobijem bolji dojam

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
glupipalac is offline  
Old 22.02.2018., 10:01   #410
Pa usporedjujem sa svojom spavacom. 3.6x3.35 na kracu stranu smo stavili uzglavlje bracnog sirine 160 i ima taman jos mjesta za proc s obje strane ali ne puno, a u dno sobe nam je dosao kutni ormar i ti smo uzeli dubine 35 jer nam je 60 bilo preduboko da soba ne izgleda klaustrofobicno.

Ako je sirina 2.70 onda racunaj da ti je krevet s okvirom bar 2.20 sto ostavlja 50cm za prolaz. Nacrtano je sigurno vise (ako racunamo da su vrata 90-100cm)
proab is offline  
Old 22.02.2018., 10:11   #411
Mi smo sad u sobi roditeljskoj gdje je otprilike 2,7x4,20, a djecja je 1,6x4,20. A kakva je situacija sa cijenama ocito da cemo jos tamo bit u najmu. Gdje cu s krevetom za malog za godinu dvije. Dva produljiva ikea kreveta i u djecju.
Arienrhod is offline  
Old 22.02.2018., 10:37   #412
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
u zgradi c ima

http://www.patera-projekt.hr/prizemlje-2.aspx

ali od ove tri zgrade koje su prikazane, mislim da nijedna nije ta.

još mi se najviše sviđa prizemlje jer ga dijeliš sa samo jednim stanom
I supama.
Pitam se samo kako ce svi ti ljudi izaci iz svojih stanova, tj. garaza.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 22.02.2018., 12:04   #413
Quote:
kajpa kaže: Pogledaj post
I supama.
Pitam se samo kako ce svi ti ljudi izaci iz svojih stanova, tj. garaza.
radije i šupe nego susjedi

nemam pojma šta ne stave slike, baš me zanima ka će to izgledati, izgleda da ću morat otići tamo malo lamunjati
My Name Is... is offline  
Old 22.02.2018., 12:22   #414
Quote:
glupipalac kaže: Pogledaj post
Ma slazem se, moze se uvijek snaci, samo mi je draze kad to odmah mozes vidjeti iz tlocrta...Ja ne samo da usporedujem sa svojim stanom nego ispitujem bliznje cije stanove dobro znam o kvadraturama nekih soba da dobijem bolji dojam

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Vi svi koji mjerite i uspoređujete svoje stanove, zašto jednostavno ne odete na npr Homestyler ili Roomsketcher i lijepo si sve nacrtate tamo u realnim dimenzijama, od veličine soba do veličine pojedinog komada namještaja.
Moj savjet. Meni je puno pomoglo.
Ban is offline  
Old 22.02.2018., 13:29   #415
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
radije i šupe nego susjedi

nemam pojma šta ne stave slike, baš me zanima ka će to izgledati, izgleda da ću morat otići tamo malo lamunjati
Ne vjerujem da moze dobro izgledati ...zgrade nagurane izmedju pruge, Spara i prometne ceste.
Neki stanovi su useljeni.
U ovoj prvoj zgradi, uz cestu, je Bila.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 23.02.2018., 09:57   #416
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
u zgradi c ima

http://www.patera-projekt.hr/prizemlje-2.aspx

ali od ove tri zgrade koje su prikazane, mislim da nijedna nije ta.

još mi se najviše sviđa prizemlje jer ga dijeliš sa samo jednim stanom
evo, ako nekog zanima, cijena stana u prizemlju je 1600/m2, dakle razlika je 100 eura u odnosu na sedmi kat.

završetak i useljenje ljeto 2019.
My Name Is... is offline  
Old 26.02.2018., 13:48   #417
samo što u prizemlju nisu stanovi već garaže
pas-garo is offline  
Old 26.02.2018., 15:49   #418
Zna netko di je točno ovo ?

https://www.njuskalo.hr/nekretnine/t...oglas-22633753
hrd is offline  
Old 26.02.2018., 16:32   #419
VDM (ne VMD, pazi kod tipkanja). Nova cesta, kod rotora sa Adžijinom i Kranječevićevom.Mi gledali točno taj stan. Ovo je dvorišna zgrada. Nije loša kvaliteta, nas je odbio prvi kat, pogled i mogućnost da netko na parceli ispred, na koju se ulazi sa Trakošćanske, sagradi nešto vrlo blizu ovoga stana. Odi pogledaj, pa vidi...
goco is offline  
Old 26.02.2018., 19:13   #420
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
samo što u prizemlju nisu stanovi već garaže
ali stvarno piše prizemlje. i stvarno tamo ima dva stana. pogledaj na stranici patere.

jedino ako su lažno napisali, ali ne razumijem zašto bi.

pitala sam ih konkretno za stan u prizemlju, tak su mi rekli.
My Name Is... is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.