Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 17:10   #241
Napravi sam igračke za pse https://www.facebook.com/doctor.kare...6108617352748/
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:40   #242
To možda funkcionura kod pasa koji su normalni, kod moga ovakve stvari nemaju prolaz. Probala sam napraviti sama neke stvari, igra se on s time, ali mu treba ono minuta da ih uništi i raskomada u dijelove.

Ne znam više šta da mu uzmem od igračaka, neki dan je sredio onu pištavu loptu od tpr gume što smo na prethodnoj stranici pisali da su izdržljive. I jež je neki dan isto platio glavom, odgrizao mu je pol face (isto je pištavi i nije guma neka full mekana).
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 12:48   #243
Uzmi drugog pesa nema što im ne može biti igračka kad se odluče igrati
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:25   #244
leeloo27 bi li funkcionirale interaktivne igračke? Kona ima Snoop (Planet Dog). Keksići ispadaju ako baca loptu. Dosta je velika, čini mi se i izdržljiva.
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:15   #245
Tepih za njuškanje.

https://www.youtube.com/watch?v=rWHP-XAPm_Y

https://www.google.hr/search?q=Hunde+Schn%C3%BCffelteppich&hl=hr&source= lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjUr-zIyb_ZAhUP6KQKHeBtAWEQ_AUICigB&biw=1025&bih=476

.
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 06:48   #246
Ovo je za pse koji ne izlaze ili rijetko izlaze iz kuće.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:40   #247
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Ovo je za pse koji ne izlaze ili rijetko izlaze iz kuće.
Petrin cupavac mozda ne izlazi sada kada su zarobljeni snijegom

Meni su te igrice ok ali nepotrebne za pse koji se redovito istrcavaju i imaju interakciju s drugim psima i svijetom oko sebe.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:45   #248
Ovi tepihići su da se zabavljaju kad su solo (iako ja to ne bi nikada ostavila psu bez nadzora) ili za štenad koji su puni energije pa kad više ne znaš šta da radiš da se smire pa pobacaš hranu pa se zabavljaju neko vrijeme.

Planirala sam to napraviti, pokupovala sam sve što mi treba za izradu, ali sam odustala kad je frendicin pas pojeo komad gume i trakicu i rigao danima. Moj bi garat to kidao i žderao tako da bolje mi je da se ne zezam, završit ćemo kod veta pod nožem.

Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
Uzmi drugog pesa nema što im ne može biti igračka kad se odluče igrati
Prvo sam te skontala da zamijenim ovog sa nekim drugim psom. Htjela napisati da je blesav, al ga ne bi mijenjala za ništa.

Joj bi ja ne još jednog, nego još par al jebiga ga. Možda ako osvojim jackpot pa kupim neki ranč pa ga nakrcam sa životinjskim carstvom.

Quote:
glenn kaže: Pogledaj post
leeloo27 bi li funkcionirale interaktivne igračke? Kona ima Snoop (Planet Dog). Keksići ispadaju ako baca loptu. Dosta je velika, čini mi se i izdržljiva.
Ima 2-3 takve slične plus kong koji mu napunim pa se zabavlja. Ma nene kida on to iz neke dosade već su sve te igračke ubi bože. Ne znam stvarno ovi što imaju boxere i slične pasmine šta im daju da žvaču, ako moj prculjko riješi većinu igračaka začas.

U biti razočarala sam se kakav šrot prodaju u Pet centru od igračaka, očekivala sam da je to ipak malo trajnije nego ove jeftinjare okolo što uzmem. Ako kupim loptu od 7-8 kn ne očekujem da će trajati ne zam koliko, Ako dam 30-40 jebiga očekujem da mi je ne sredi čim je pogleda.

edit: a gdje si kupila taj Snoop? Gledam sada na yt-u, zgodno izgleda, samo nsam sigurna da on to ne bi pokidao.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:20   #249
U PS Šape, možeš ga naručiti i online. Planet Dog igračke su malo skuplje, ali mi ovu imamo već godinu i pol (prije je trgala igračke).

ovu kost ima od malena, jako je fleksibilna.
glenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:42   #250
Leeloo mozda je tvoj samo u fazi grickanja pa ce sve sto mu das unistiti jer ga to zabavlja. Moj od kad je prerastao te lude godine uopce ni ne gleda igracke, jedino ga na plisance uvijek dobijem.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:39   #251
Koliko kongova bi trebalo uzeti?

Naime, na dosta mjesta vidim da na yt i online se ljudi i dreseri kunu u njih pogotovo za štenad (kaže hraniti isključivo iz toga) te ako će se psa ostavljati samoga (kod nas ce biti 3x3h preko tjedna jer radimo, ali zena je blizu pa ce dolaziti).

Znaci koliko ih imati da uvijek imam jednog spremnog? 3? 4?
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 16:57   #252
Kupi jedan pa mu daj dok si doma da vidiš koliko traje.

Za dulju zabavu možeš mu kong napuniti svježim sirom u koji ćeš umiješati kuglice. Ima i varijanta da narežeš suhi sir na kockice pa naguraš pomiješano u kong, onda to malo zagriješ u mikrovalki tako da se sir otopi i sve se pretvori u malo čvršću masu, samo moraš paziti da sir ne bude preslan. i daješ ohlađeno, naravno.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 07:00   #253
Hvala za recept
Imam već spremnih tih recepata, ima i na njihovoj stranici. iskreno, najviše mi se sviđa, barem na papiru dok nisma probao, zamrznuti baš pseću hranu, sa malo kikiriki maslaca na otvoru. Navodno duže traje kad je zamrznuto

Mislim da ću 2 odmah uzeti.
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 07:05   #254
Nisam pohvatala kakvog psa imaš, sorry.

Naša samojedica je u roku skoro keks uništila obične Kongove (crvene) tako da smo uzeli Kong extreme (crne).

Nikad je nisu zanimali s hranom, samo kao čvrste igračke koje neće pregristi.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:58   #255
Nemam još, ali pripremam teren

Za mjesec dana nam bigl dolazi.
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 10:42   #256
Za štence postoje Kong puppy. Mi smo takav imali i taj je bio dobar, služio je skoro godinu dana, onda smo uzeli te za odrasle.

Rekla bih ti da radije kupiš samo jedan da uopće vidiš hoće li se psiću svidjeti.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:11   #257
Hvala. Ma, problem je što oboje radimo. Žena je 3 minute od kuće, tako da će dolaziti 2 puta u toku radnog vremena posjetiti, ali da ne poludi pas, jer biti će u kavezu to vrijeme dok se ne nauci obavljati nuzdu, taj Kong se cini super da mu ubije barem sat vremena, ako mu se bude svidio

Navodno bi odmah i iskljucivo trebalo hraniti iz toga, pa se mora zabavljati sa tim htio ne htio, ako hoće jesti. A da li mu se svidilo sa tim igrati ii ne, sigurno će ga okupirati dok izvadi hranu iz toga. na prvu mi se to cinilo kao sadisticka igra (kao i kavez i mnoge stvari), ali sto vise vidim, cini se da ima velikog smisla

Ugl, hvala na savjetima. Imam zoocity u blizini, pa ću otići vidjeti.
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 20:16   #258
Najvažnije je psa od početka navikavati na boks. Inače bi se mogao ozlijediti prilikom pokušaja da se iz njega izvuče. Na temi o štencima već smo bezbroj puta upućivali na knjižicu Prije nego što nabavite štene koju možeš besplatno skinuti s neta. Prouči "upute" za navikavanje na boks, a ni ostalo neće loše doći.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 11:10   #259
Moj za sada ima jedan kong, planiram mu uzeti još jedan, veći od ovoga. Unutra mu trpam šta stignem, od njegove mokre klope (one u obliku pašteta baš fino idu unutra i ništa ne curi), poslastica, kad mu skuham sameljem mu klopu sa štapnim (pogotovo ako ima riže unutra bude fino ljepljivo) pa mu uguram unutra, bananu mu znam cijeli komad ugurati unutra pa je tako jede.... Samo je nebo granica. Po ljeti ću mu smrzavati unutra šta stignem pa nek liže i rashlađuje se.
Kad nije napunjen onda se igramo s njime, ja mu bacam pa mi donosi i tak. Vidila sam da se može ugurati i neka špaga pa zavezai pa da se tako igraju, ali i da tako jedu klopu. Treba im puno duže da pojedu. Nisam ga nikada isključivo hranila iz toga, jako brzo oni pokopčaju da je to igračka iz koje često zna ispadati klopa.

Imam i jednu lopticu koju mu uredno napunim sa suhom pa je gura i tako ispadaju briketići i onda jede, a kad je prazna onda se igramo s njom, navlači je.

Ne znam šta je tu sadistički, oni se jako fino zabavljaju pri tome (da im nije zabavno ignorirali bi ili bi pokazivali nekakve znakove uznemirenosti), malo moraju uključiti mozak kako da do klope dođu, puno sporije jedu što je isto bitno jer moj stuče punu zdjelicu klope u roku od pola minute. Ne znam baš koliko je to zdravo, sa kongom se ipak nateže neko vrijeme, kao i sa suhom i lopticom.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 17:42   #260
Ma kažem na prvu mi se tako ucunilo. npr, dođem ja ili žena kući sa posla, gladni, a vecera zapakirana u neku puzlu koju treba rijesiti. Ja bih bio frustriran
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.