Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 22:39   #2321
Probao netko ovu masku za kosu?..za sad sam ju samo jednom koristila..miris je ajme meni,kao neki teški parfem,ali ne čini mi se loša na prvu

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 14:06   #2322




Pomogla mi je kod prvog korištenja. Puno lakše raščešljavanje, finija kosa. Ja zadovoljna.
Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 23:35   #2323
Otkako sam otkrila Kallos maske, ništa drugo neisprobavam
Jasmin sam prvu isprobala i otad je uvijek kupujem, a paralelno sam isprobala Vaniliju i sad Argan kupila.
Isprobala bih i Keratin, pa me zanima otežava li kosu?

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 10:08   #2324
Quote:
Incredible Me kaže: Pogledaj post
Otkako sam otkrila Kallos maske, ništa drugo neisprobavam
Jasmin sam prvu isprobala i otad je uvijek kupujem, a paralelno sam isprobala Vaniliju i sad Argan kupila.
Isprobala bih i Keratin, pa me zanima otežava li kosu?

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Meni je kallos keratin bio dobar, ali moja kosa je unistena i ostecena blajhom, uzasno se petlja i mrsi.
Inace mi je tanka vlas i brzo se masti tako da imam filing da bi mi kosa bila u tri rezanca da nije ovako suha i ostecena blajhom.
Ako si sklona mascenju mislim da je pametnije preskociti je

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 11:26   #2325
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Meni je kallos keratin bio dobar, ali moja kosa je unistena i ostecena blajhom, uzasno se petlja i mrsi.
Inace mi je tanka vlas i brzo se masti tako da imam filing da bi mi kosa bila u tri rezanca da nije ovako suha i ostecena blajhom.
Ako si sklona mascenju mislim da je pametnije preskociti je

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
I moja je isusena od blajha i mrsi se, a ni inače nisam sklona mascenju, tako da bi mi onda mogla biti ok.
Hvala puno

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 13:20   #2326
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post




Pomogla mi je kod prvog korištenja. Puno lakše raščešljavanje, finija kosa. Ja zadovoljna.
Taman sam ju mislila kupiti ali nisam bila sigurna pa hvala na dojmu!
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 23:06   #2327
Quote:
Freya April kaže: Pogledaj post
Bok cure.
Nedavno sam se farbala i stavljala na glavu onu masku iz vrecice kaj se dobije uz boju, za nanosenje odmah nakon farbanja . ( schwarzkopf boja)
Jel ima to ili nesto slicno za kupiti bez da kupujem cijelu boju? Pa to je nekaj divno, kosa mi je bila prelijepa nakon tog.
E ovo i mene zanima. Tražim masku koja napravi kosu svilenkastom i lijepom nakon pranja. Pogotovo za suhu i neposlušnu kosu.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:57   #2328
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
E ovo i mene zanima. Tražim masku koja napravi kosu svilenkastom i lijepom nakon pranja. Pogotovo za suhu i neposlušnu kosu.
Probaj Macadamia masku http://www.hairground.hr/brands/maca...repair-masque/
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:57   #2329
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Jel stvarno zagladi kosu?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 14:34   #2330
Ja stalno isprobavam sve za kosu osobito maske
Nije mi se narucivao i cekao Redken all soft koji bas zelim probati pa sam na temelju par recenzija kupila.ovo i odusevljena sam
Kosa mj je suha i puca mi gornji sloj,nakon ove maske je mekana sjajna nahranjena
U Bio i bio sam ju uzela oko 100kn je samo treba jako malo
https://www.google.hr/amp/s/www.beau...p-repair%3famp
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 17:27   #2331
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Jel stvarno zagladi kosu?
Da i zagladi, olaksava rascesljavanje i predivno mirise, jako je gusta, gusca i bolja od Kerastase Nutritive. Ima malo pakiranje u vrecici za kupiti za par koristenja
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 21:22   #2332
Koristi li koja (ili je koristila) La Croa maske? Jako me privlače njihove proizvodi, a bojim se probati jer toliko često fulam s proizvodima za kosu...
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 02:40   #2333
Quote:
Dekanica kaže: Pogledaj post




Pomogla mi je kod prvog korištenja. Puno lakše raščešljavanje, finija kosa. Ja zadovoljna.
Koliko cesto koristite maske, svako pranje ili? Ja sam kupila sada sampon, regenerator i masku iz ove linije pa se pitam kako koristiti? Masku ispirete samo vodom ili i samponirate Regenerator i maska kontam ne idu skupa u istom pranju.
Padam s kruske jer dosad nisam maske ni koristila, imala lijepu kosu a onda se zaigrala s blajhom.
nadiai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:24   #2334
Quote:
nadiai kaže: Pogledaj post
Koliko cesto koristite maske, svako pranje ili? Ja sam kupila sada sampon, regenerator i masku iz ove linije pa se pitam kako koristiti? Masku ispirete samo vodom ili i samponirate Regenerator i maska kontam ne idu skupa u istom pranju.
Padam s kruske jer dosad nisam maske ni koristila, imala lijepu kosu a onda se zaigrala s blajhom.
Maske se koriste svako 3 pranje ili rijede ako ti je kosa nezahtjevna, nije ostecena vec samo treba redovno odrzavanje. Ovu masku koju si kupila ispires samo vodom ne samponiras. Regenerator i maska iz iste linije ne idu u istome pranju.

Ja od ljeta intenzivno oporavljam kosu tako da masku stavljam nakon svakog pranja. Izmjenjujem hidratantne i kombinirane maske. Za potragom sam za pravom proteinskom maskom. Masku drzim na kosu najmanje 30 minuta. Stavljam poslije pranja serum, ulja, prskalice, kreme, kako kada sto trebam.

Ako si se zaigrala blajhom onda rotiraj jedno pranje regenerator jednom masku i obavezno i jedno i drugo drzi na kosi bar 20 minuta. Inace ovi L'oreal regeneratori mogu bez problema zamijeniti i masku jer dosta dobro njeguju kosu.
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:24   #2335
Operem kosu šamponom, i nakon ispiranja ručnikom malo osušim kosu lagano da se upije višak vode. Ovo je bitno jer što je manje vode u njoj nakon pranja to će kosa više upiti masku i sastojke. Nakon toga nanesem masku, kosu stavim u onu kapu za tuširanje i na to ručnik da zadrži toplinu. ovisi o vremenu držim 15 min, ponekad i duže, i isperem, na kraju ispiranje vodom koja je malo hladna. Super bude. Maska mi je naj naj važniji proizvod
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 21:53   #2336
Smile

Makadamija maska odlična...ja je obavezno stavljam
nailmaestro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 12:54   #2337
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sad sam vec doktorirala pa mogu napisati i malo.opsirnija iskustva.
Buduci da imam masnu kosu, pocela sam prati kosu tako upotrijebim cijelo jaje, sada vec dva jer mi je kosa porasla. Umutim jaje/a i stavim u tu smjesu 1 zlicicu crne kave i malo vode. Onako od oka dvije, tri velike zlice.
Smocim kosu i tek pred pranje stavim u tu smjesu pola vrecice zelatine u prahu. Kotistim podravkinu govedu zelatinu.
Ponekad napravim ovu smjesu sa jajima, kavom, mlijekom i limunom bez zelatine. Zelatina i nije toliko bitna, ona je samo plus u cijeloj prici. Tom smjesom istrljam vlasiste i kosu kao i normalnim samponom i ostavim minutu, dvije i isperem. Ne koristim regeneratore. Zbog njoh mi se kosa i mastila u roku od nekoliko sati.
I da, vecer prije pranja ili nekoliko sati prije pranja vrhove kose dobro nasaftam obicnom niveom ili soleom ili rosal family kremom. Kosa upije tu kremu bude predivna.
To sam i prije radila. Ova smjesa za pranje opere ostatke kreme i kosa nije masna. Opere i ricinusovo ulje pa mozes biti bez brige. Kosa ti je poslije sjajna i cista.
Kosa mi je sjajna, svi su na poslu primjetili promjenu.
Bojim je kanom u prahu, nju sam neki dan napravila na soku od cikle i dodala jaje i limun.
Nasla sam na internetu i bojanje kukuruznim skrobom (gustin) i ciklom ili drobljenim cvjetovima hibiskusa. To cu probati iduci tjedan.
Za sada nema sanse da se vratim kupovnim samponima i bojama. Nakon ove promjene u izgledu i kvaliteti kose, nema teorije.
Pitam se sto mi je bilo svih ovih godina...
S ovim sam počela, javim rezultate za nekih mjesec, dva. Čim čujem "izbacivanje kupovnih šampona", založim se. Tek sam jednom isprobala recept i za divno čudo, kosa je bila čista. Ne znam ni sama kako se jajetom i kavom oprala, ali eto jest.
Ima da obnovim ovu jebenu kosu, vrijeme je. Hype!
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 14:50   #2338
Nije prošlo ni mjesec dana, a već vidim da je kosa bolja (bujnija i glađa) od ovog tretmana, pa samo da znate.

Prat kosu sa jajima, kavom i želatinom.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 11:58   #2339
ovo mi zvuči zanimljivo
jel može neka veganska zamjena za goveđu želatinu?
hoće mi kava utjecat na boju kose?
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 19:55   #2340
Možete li mi preporučiti nešto kvalitetno za njegu blonde kose? Prirodno mi je kosa jako tamna i ima dosta crvenog pigmenta. Nedavno sam koristila blajh + 12% hidrogen i Keune 10.7 + 6% hidrogen za neutralizaciju žutih tonova.
Tako da mi je kosa izrazito suha.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.