Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 19:09   #5941
Quote:
LuaLua kaže: Pogledaj post

#samopošteno
Btw, letica je sazrio za mamićevu repku, vidim počelo guranje po uhodanom receptu tovarskih portala.
4 utakmice , 5 obrana , Daliću, vrijeme je.
Nego kako ide Meštrov plan da preko Šukera (jer Mamić je po vama gotov, jelte) ostvari utjecaj u savezu i osigura investiciju?

Ako je to stvarno bio plan onda je Meštar ispao žešći komedijaš.
__________________
"Lakše je prevariti ljude nego ih uvjeriti da su prevareni." Mark Twain
Milogled Bluff is offline  
Old 23.02.2018., 21:26   #5942
Molim Vas uoliko možete izdvojiti 2 minute i riješiti mi anketu za diplomski rad, anketa se odnosi na hrvatske nogometne navijače i vezana je za nogometni huliganizam. Hvala svima koji ispune!

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
AB1234 is offline  
Old 23.02.2018., 21:28   #5943
Quote:
AB1234 kaže: Pogledaj post
Molim Vas uoliko možete izdvojiti 2 minute i riješiti mi anketu za diplomski rad, anketa se odnosi na hrvatske nogometne navijače i vezana je za nogometni huliganizam. Hvala svima koji ispune!

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
Krenuo, dosao do 4. pitanja, odustao. Sretno s diplomskim
rosi is offline  
Old 23.02.2018., 21:43   #5944
Sretno s diplomskim! ...ali cudo jedno kako su ti konstruirana pitanja, imala si pomoc iz HNS-a? Jesi li uopce ikada pricala s nekim tko razumije materiju ili si sve 'vadila' iz izjava i intervjua mamica, svetine, antolica, marcinka i ostale zgadije?
__________________
Ajmo prgava familijo!
John Humble is offline  
Old 23.02.2018., 21:43   #5945
nova razina trolanja, svaka čast
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 23.02.2018., 21:57   #5946
Sličnu razinu mitomanije od poštenjačina smo imali i sa stipicom, a poslije pljuvačka teška. Jedva čekam .
Kakva samodopadnost...
#sveizgubilidabogda
LuaLua is offline  
Old 23.02.2018., 22:02   #5947
Eto ispunio anketu.

Ne bi baš preveć optuživao autoricu,ipak je u anketi ostavljena mogućnost da se odgovorom pobije eventualni pokušaj namjere usmjeravanja rezultata
jery drake is offline  
Old 23.02.2018., 22:03   #5948
Quote:
LuaLua kaže: Pogledaj post
Sličnu razinu mitomanije od poštenjačina smo imali i sa stipicom, a poslije pljuvačka teška. Jedva čekam .
Kakva samodopadnost...
#sveizgubilidabogda
U redu, mrzis Hajduka i Torcidu, ali bar si se mogao potruditi i ne koristiti slogan onih koje najvise mrzis. Probaj malo vise kreativan biti.
Sretno s otezanim disanjem.
__________________
Ajmo prgava familijo!
John Humble is offline  
Old 23.02.2018., 22:11   #5949
Majstore, nikoga ne mrzim, niti ikome želim "rak gušterače".
LuaLua is offline  
Old 23.02.2018., 22:15   #5950
Quote:
LuaLua kaže: Pogledaj post
Majstore, nikoga ne mrzim, niti ikome želim "rak gušterače".
Sve u redu, ali probaj biti kreativniji, glupo je kopirati. Siguran sam da ti to mozes.
__________________
Ajmo prgava familijo!
John Humble is offline  
Old 23.02.2018., 22:20   #5951
Quote:
LuaLua kaže: Pogledaj post
Sličnu razinu mitomanije od poštenjačina smo imali i sa stipicom, a poslije pljuvačka teška. Jedva čekam .
Kakva samodopadnost...
#sveizgubilidabogda
Za stipicu sam rekao da nije razina Hajduka kad je branio u Kragandiju. To odmah vidis, nije tesko..
__________________
Odgovornost, a ne demagogija
lakrdija 1950 is offline  
Old 23.02.2018., 22:23   #5952
Quote:
John Humble kaže: Pogledaj post
Sve u redu, ali probaj biti kreativniji, glupo je kopirati. Siguran sam da ti to mozes.
Čuj, razina komunikacije ovdje je da idiot treba koristiti oko 1/4 mozga i to je dovoljno. Razina tolerancije i poštivanja drugačijeg mišljenja je nula. To je naravno stvar moderatora ili stvar toga gdje živimo.
Zato je stvar vrijeđanja nekoga na osobnoj razini na najvišem mogućem nivou, a razlog je samo to što drugačije misli. To ste vi ( ništa osobno protiv Vas)
LuaLua is offline  
Received Infraction
Old 23.02.2018., 22:25   #5953
Quote:
LuaLua kaže: Pogledaj post
Čuj, razina komunikacije ovdje je da idiot treba koristiti oko 1/4 mozga i to je dovoljno. Razina tolerancije i poštivanja drugačijeg mišljenja je nula. To je naravno stvar moderatora ili stvar toga gdje živimo.
Zato je stvar vrijeđanja nekoga na osobnoj razini na najvišem mogućem nivou, a razlog je samo to što drugačije misli. To ste vi ( ništa osobno protiv Vas)
Ako je komunikacija takva kakva kazes da jest pa zasto se pobogu spustas na tu razinu i postajes idiotom?

#opametiosedabogda
__________________
Ajmo prgava familijo!
John Humble is offline  
Old 24.02.2018., 00:11   #5954
Ovo huliganizam? https://lh5.googleusercontent.com/JP...WrvMSfyFg=w383

Ako se dobro odradi bakljada može bit predivno.
CroChuck is offline  
Old 24.02.2018., 00:58   #5955
Gledam vremensku prognozu za ponedjeljak i utorak i nije mi jasno zašto su Inter i Lokomotiva uopće pomicali utakmice za te dane. Pa za Zagreb se u utorak javlja po danu -7, a ujutro -15, a trenutno ima 20 cm snijega tamo.

Koji asevi
12345le is offline  
Old 24.02.2018., 02:01   #5956
Quote:
AB1234 kaže: Pogledaj post
Molim Vas uoliko možete izdvojiti 2 minute i riješiti mi anketu za diplomski rad, anketa se odnosi na hrvatske nogometne navijače i vezana je za nogometni huliganizam. Hvala svima koji ispune!

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
Izdvojio sam čak 5 minuta i napisao sam ti jedan mali esej tamo na 8.pitanje gdje postoji mogućnost opširnog odgovora. Nadam se da si nešto naučila.
Lamon is offline  
Old 24.02.2018., 05:12   #5957
Quote:
rosi kaže: Pogledaj post
Krenuo, dosao do 4. pitanja, odustao. Sretno s diplomskim
Ja popunio mada nekontam zasto to 4 pitanje pa 5 .
__________________
Ⱄⰰⰿⱁ ⱂⱃⱁⱅⰻⰲ ⱄⰲⰻⱒ
singapore is offline  
Old 24.02.2018., 11:45   #5958
Quote:
AB1234 kaže: Pogledaj post
Molim Vas uoliko možete izdvojiti 2 minute i riješiti mi anketu za diplomski rad, anketa se odnosi na hrvatske nogometne navijače i vezana je za nogometni huliganizam. Hvala svima koji ispune!

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
S obzirom da radis diplomski rad,apsolutno si loše postavila premisu,te se postavila prema problemu huliganizma.
Iskreno ne želim te uvrijediti,ali ovo je kao da čitam pamflet sa hamza medija,mislim da su pitanja konstuirana jako loše,a da ne govorim za primjere.

Pozdrav i sretno
__________________
Viatge a Ítaca

http://hajduk.hr/klub/clanstvo
fineSt is offline  
Old 24.02.2018., 11:46   #5959
Quote:
fineSt kaže: Pogledaj post
S obzirom da radis diplomski rad,apsolutno si loše postavila premisu,te se postavila prema problemu huliganizma.
Iskreno ne želim te uvrijediti,ali ovo je kao da čitam pamflet sa hamza medija,mislim da su pitanja konstuirana jako loše,a da ne govorim za primjere.

Pozdrav i sretno
nije cura biće vidila stadiona, nema vjerojatno ni 5 utakmica hnl-a
bijeli prah is offline  
Old 24.02.2018., 11:53   #5960
Ako se ide raditi problem manjka gledatelja na hnl stadionima,onda se treba tražiti uzrok.
Kreneš od početka
-kvaliteta lige
-sponzorstvo(tv prava,sponzori klubova itd)
-medijske malverzacije,laži,pamfleti
-rivalstvo
-stadioni
-navijači
-suci
-pratitelji kluba
-huliganizam
-pogodovanje jednom klubu
-vrijeme
-močvara
-financijske malverzacije
-reketarenje
-mafija
-novci
-politika
-osobni interesi
-navijačka represija
-policijsko izživljavanje

Onda uzmeš za usporedbu klub sa najviše posljetitelja(Hajduk),pa onda s najmanje(lokomotiva),te neka sredina kao osijek,te iznad sredine hnl-a(izuzev derbija,a to je Dinamo)
Usporedis te klubove,samom usporedbom izbacis veliki broj premisa na slucaju Hajduka,jer tu dolaze roditelji sa djecom,stariji ljudi,mlađi,zapravo svih dobni granica,iako su tu baklje,navijanje,tipicni navijacki verbalni folklor itd itd

Mogao bi danima o ovome pisati,al istraživanje i tema dotične su pogrešni,pa eto par primjera kako da možda poboljša,al razmišljam da joj oprostim jer je slatka :P
__________________
Viatge a Ítaca

http://hajduk.hr/klub/clanstvo
fineSt is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.