Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2017., 21:24   #6481
Nadam se da je Isadora preživila emisiju sinoć.
Ako je, imam jedan linak za nju.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 31.08.2017., 21:51   #6482
Molim sve ove koji misle da je obrat, na primjer, masline - pičkin dim, da mi se jave u inboks. Rado platim 15 kn sat, čak neće ni spavat u šupi nego u krevetu. S mačkom.
Silajn is offline  
Old 31.08.2017., 22:25   #6483
Nije pičkin dim, ali ni ne umiru ljudi poslije. Osim ako ništa ne rade inače, pa su naglo digli ruku i nogu.
No nije u tome stvar. Nego u tome da ljudima nije sila jer mogu i bez toga.
Hilda is offline  
Old 31.08.2017., 22:29   #6484
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Osim ako ništa ne rade inače, pa su naglo digli ruku i nogu.
A idi u k.
Luneta is offline  
Old 31.08.2017., 22:30   #6485
Čekam da me netko pita plaćam li prijevoz i imaju li besplatna tri obroka. Ipak je to fizički posao.
Silajn is offline  
Old 31.08.2017., 23:08   #6486
eh da si rekla s vatrogascem kakvim ajde ja bih ti se javila, iz ljubavi prema voćkama, ali s mačkom... ni za tri obroka.
Stella PoP is offline  
Old 31.08.2017., 23:56   #6487
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Čekam da me netko pita plaćam li prijevoz i imaju li besplatna tri obroka. Ipak je to fizički posao.
Znam ja jednu koja radnike placa toplim obrokom i 2 litre ulja po danu. Pa sad, ako ulje valja, nije to ni losa dnevnica, 160-200injak kn...a na meniju ono, sarma

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 01.09.2017., 00:13   #6488
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Nadam se da je Isadora preživila emisiju sinoć.
Ako je, imam jedan linak za nju.


nisam ni do pola uspjela jer mi je interes opao čim sam rudanicu vidjela. draga je ona meni i sve, al' nemam baš volje slušati njene performanse.
isadora w. is offline  
Old 01.09.2017., 03:51   #6489
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
čemu hype oko diane? posao joj je bio ići po humanitarkama lol
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Čemu hype oko britanske kraljevske obitelji uopće? To mi je trajni misterij.
Ovo. Kraljevske obitelji općenito, a britanska pogotovo.

Jesam li ja jedina kojoj je Diana bila bezvezna oduvijek? Stvarno nikad nisam kužila one euforične ispade tipa "cijeli svijet ju obožava!!!1!". I jesam li jedina kojoj ona nije bila baš ni najmanje lijepa? Ali, ono, ni najmanje.
zelena truba is offline  
Old 01.09.2017., 07:33   #6490
Nemam simpatije ni za ijednu kraljevsku obitelj.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 01.09.2017., 07:44   #6491
Meni Diana u svim tim intervjuima pari malo na nečemu
Mislim nek si Englezi uzmu kraljevsku obitelj i štuju je, njima je to u kulturi, al nas ostale nalo previše pilaju s time. Sjecam se kad je umrla, pa live prijenos sahrane, tad sam bila klinka a svejedno mi je bilo votafak ?!

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 01.09.2017., 07:50   #6492
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod penzija, može li ovdje casual chat o tome plaćate li si neko životno, jeste li uložile u nešto iz čega će se isplaćivat renta kad ostarite ili...? Ako se ništa radikalno ne promijeni, meni je pametno umrijet do šezdesete, inače ću u nekoj ubožnici završit valjda. Ili na teret familiji, što mi je još gore. Životno osiguranje sam počela uplaćivat oko tridesete kad sam skužila kako malo staža imam iako sam tad radila već desetak godina (studentski ugovori, honorari...), onda ga zatvorila u jednom trenu kad mi je bila frka s lovom i nisam ga otvarala ponovno. Po svemu što znam o mirovinskim politikama, od penzije neću moći živjeti sigurno. Ima li negdje popis adresa ovih s boračkim penzijama?
imam životno osiguranje koje sam počela uplaćivati kad i ti, i iz istog razloga
al' nije da me nešto tješi jer tko zna što će vrijediti taj iznos koji mi imaju isplatiti
možda samo za dobar bicikl

Quote:
Hm, i da, čula sam prošle godine jednu shemu iz Beograda koja mi se čini skoro zabavnom: grupa penzionera koji sami nisu imali dovoljno prihoda za ugodnu starost, a ni uvjete za starački dom, a nisu htjeli živjet s djecom i unucima - njih 7, 8, čini mi se, izrentali su zajedno veliki stan i s dijeljenjem troškova skroz okej žive. Pomažu si međusobno i oko doktora, pravnih pitanja, povremeno se posvađaju, svi su iz iste branše, kazališta. Meni se lakše zamisliti u takvom cimerluku nego s familijom - vama?
bila je prije par godina ovdje tema sa sličnom idejom; sjećam se da smo dijelili neke parcele na zajedničkom imanju

Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Ovo. Kraljevske obitelji općenito, a britanska pogotovo.
pa i jest fascinantno da su te dinastije još uvijek na životu
nabijem ih, pogotovo britansku
baja is offline  
Old 01.09.2017., 08:21   #6493
Branje maslina je stvarno pičkin dim naspram čišćenja trave i drugog zaraslog bilja ispod tih istih maslina (ako nije redovito obrađivan) i škaričanja tih istih maslina. Meni je bila stvarno razonoda. Odeš, pečeš roštilj u masliniku, sunce piči u 11. mj. Jedini problem je što moraš ustati rano jer je oko 10 već prilično vruće iako je 11 mj.
Gora je varijanta bila kad smo raščišćavali travurinu usred ljeta, u 5 ustajanje a u 7 te već sunce zamanta. U 9 kad smo odlučili proglasiti fajrunt sam već toliko bila krepana da sam zaspala čim sam sjela u auto. To je ono, lijeni dalmatinac koji spava usred dana.
I kaj bi kome platila branje maslina, može dobiti litru ulja i divno iskustvo fizičkog rada u netaknutoj prirodi a u ponudi je i sun gazing. Ma nek im bude i more za bacit se

Diana mi se doima kao iskreno neiskvarena osoba i žao mi kao i bilo koga drugog. Ali da, kraljevska obitelj wtf, nekakv relikt koji ne bi trebao postojati kao ni crkva.

Ne uplaćujem ništa za starost, lovu lupam u nekretnine i ne znam koliko je to pametno, osim što će, u duhu našeg mentaliteta, ostati djeci. Nadam se da ću biti fit pa ću si moći zarađivati lovu i dalje, a ako ne... već sam proučila gdje je eutanazija legalna. Domovi ne dolaze u obzir pogotovo ako nisi baš pokretan i treba ti pomoć, imala sam dobar uvid svojevremeno.
pipi21 is offline  
Old 01.09.2017., 09:33   #6494
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Ovo. Kraljevske obitelji općenito, a britanska pogotovo.

Jesam li ja jedina kojoj je Diana bila bezvezna oduvijek? Stvarno nikad nisam kužila one euforične ispade tipa "cijeli svijet ju obožava!!!1!". I jesam li jedina kojoj ona nije bila baš ni najmanje lijepa? Ali, ono, ni najmanje.
nisi jedina.
Britanci ih vole jer su Britanci, Amerikanci ih vole jer nemaju takvu povijest pa ah, princeze 'n' stuff.
Nije mi lijepa, ne mislim da je spešl, bezveze mi je nadimak Princeza srca.

mislim da je bila nesretna duša pod ogromnim povećalom javnosti, i ogromnim pritiskom društva i sekundardne obitelji.
Nije mi se činila zla, i plivala je koliko je dobro znala.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 01.09.2017., 09:49   #6495
Tko ima kopirajt na kraljevsku memorabiliju? Toga je masa, od razglednica do posebnog nakita, nakon nekretnina bi to lako mogao biti najveći izvor kraljičine zarade

Meni su sve radne akcije pa i poljoprivredne S EKIPOM, a bez obaveze uvijek bile super fun. I onda kad bi se fizički satrali (a i zato), čista radost; pa zajedničko uživanje u rezultatima uz klopu - vjerojatno najbolji tulumi. No to se ne može uspoređivati sa šljakom, stvarno ne može, i fakat je glupo, osim što je uvredljivo, da potplaćeni rad na normu tog tipa uspoređujete s povremenim zajedičkim radom u vrtovima i pri selidbama, uređenjima stanova. Ajmo to ne radit
Silajn is offline  
Old 01.09.2017., 10:01   #6496
Nije li se Diana pokusala ubiti dok je bila trudna? Mozda bacanjem niz stepenice ili nesto, zaboravih

Pretpostavljam da nije lako izvuci se iz nesretnog braka ako si u kraljevskoj obitelji, ali i to mi se ovako izvana iz fotelje cinilo predugo + dvoje djece! Sto ljudi kazu za svoje prijatelje koji u nesretnom braku naprave dvoje djece? Da su velikog srca?

Kazem, jasan mi je pritisak i vjerojatno puno previse ucjena i svega... Pa se narusi psihicko zdravlje... I sve ide u kurac i sve je jos milijun puta teze.

No, evo, na kraju dana, ne bi je povezivala s velikim srcem, cistom dusom i sl.

I ne zelim zvucati bahato i nezahvalno, ali humanitarno djelovanje je nekako u opisu posla tim reliktima koji sjede i beru novce. Ako ne jer bi oni to radili, onda radi PR-a.


EDIT:



__________________
Et viens avec moi!

Zadnje uređivanje Xiang Chi : 01.09.2017. at 10:13.
Xiang Chi is offline  
Old 01.09.2017., 10:05   #6497
Nije mi jasno zašto me iskreno rastužila vijest o odlasku Mrvice u mirovinu. Ono, nije da je čovjek umro.

Ili me pere PMS ili polako ali sigurno odlazim u kurac sa živcima.

Možda će većini biti upitnici iznad glave ali ovi s juga će znati o kome pričam.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Old 01.09.2017., 10:26   #6498
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zašto me iskreno rastužila vijest o odlasku Mrvice u mirovinu. Ono, nije da je čovjek umro.

Ili me pere PMS ili polako ali sigurno odlazim u kurac sa živcima.

Možda će većini biti upitnici iznad glave ali ovi s juga će znati o kome pričam.
Ne brini ti, sad kad se sjor Ante vrati na svoje Zirje svojim maslinama, ihhh.
Presmijesan je lik, bas tocno je onako drag kao na TVu

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 01.09.2017., 10:27   #6499
Quote:
Silajn kaže: Pogledaj post
Tko ima kopirajt na kraljevsku memorabiliju? Toga je masa, od razglednica do posebnog nakita, nakon nekretnina bi to lako mogao biti najveći izvor kraljičine zarade
Naravno, to plus tradicija i imaš kaj imaš.
Zarađuju oni masu na svojoj kraljevskoj obitelji pa je lijepo tako i bedinaju i bedinat će i dalje.
Hilda is offline  
Old 01.09.2017., 10:28   #6500
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zašto me iskreno rastužila vijest o odlasku Mrvice u mirovinu. Ono, nije da je čovjek umro.

Ili me pere PMS ili polako ali sigurno odlazim u kurac sa živcima.

Možda će većini biti upitnici iznad glave ali ovi s juga će znati o kome pričam.
Ae, ja sam pomislila da je neki nadrkani konobar
Hilda is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.